|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nostalgija
26.8.2009 9:20:54   
guppy RR

user posted image

(odgovor članu Nellyca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nostalgija
26.8.2009 11:20:09   
gracija
Ovo sam nasla na youtube-za sve jugo nostalgicare...user posted image KLIK

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nostalgija
26.8.2009 11:29:58   
Rivana
Nostalgija me hvata za krajem u kom sam odrasla i zivela do pre 7 meseci. Sada zivim u kraju gde me sve nervira ljudi psi ma sve.....Volim svoj stari kraj i opet sam sa bebom svaki dan tamo i muka me hvata kad treba da se vratim gde sada zivim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nostalgija
26.8.2009 11:37:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gracija

Ovo sam nasla na youtube-za sve jugo nostalgicare...user posted image KLIK


nemojte me pogrešno shvatiti ali ja nakon svega što se desilo nisam jugonostalgičar...definitivno nisam..., al kako god da okrenemo ne može meni biti bliža ni turska ni njemača ni rusija nego te države koje su nastale raspadom te nekadašnje države... samo me onaj iz srbije, hrvatske razumije kad ispričam vic...to se ne može prevesti .

ali za čim patim ...patim za onim što je mene moja mama bez straha mogla pustiti pred kuću da se igram, i bez straha poslati u školu, a zašto ...zbog čuvenog PENDREKA

danas ja to ne mogu...ja ne skidam pogled sa svog djeteta, pred mojom osnovnom školom djeci dilaju drogu, stavljaju im noževe pod vrat i otimaju pare...a pendreka nema...policije nema... odnosno nemaju ovlasti

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 26.8.2009 11:41:15 >

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nostalgija
26.8.2009 11:57:05   
mikanica
IZVORNA PORUKA: gracija

Ovo sam nasla na youtube-za sve jugo nostalgicare...user posted image KLIK



gde nadje ovo majke ti?!
jestel  li  procitali komentare... oni iz bosne sto se psujuuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nostalgija
26.8.2009 12:00:38   
gracija
Ma daleko od tog da i ja nesto sad patim za tom bivsom Jugom(mozda da  se jasno sjecam tog perioda ,vjerovatno bih i patila)...Ali se sjecam bezbriznog djetinstva,kvalitetnijeg zivota...E kao sto Vucko rece bilo nam je bolje zbog PENDREKA.Hm...pa eto, meni tako nedostaje taj PENDREK...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nostalgija
26.8.2009 12:04:06   
gracija
IZVORNA PORUKA: mikanica

IZVORNA PORUKA: gracija

Ovo sam nasla na youtube-za sve jugo nostalgicare...user posted image KLIK



gde nadje ovo majke ti?!
jestel  li  procitali komentare... oni iz bosne sto se psujuuser posted image user posted image user posted image



Iskoci odnekuduser posted image

(odgovor članu mikanica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nostalgija
26.8.2009 12:09:56   
magnetic

IZVORNA PORUKA: gracija

.E kao sto Vucko rece bilo nam je bolje zbog PENDREKA.Hm...pa eto, meni tako nedostaje taj PENDREK...user posted image
user posted image user posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nostalgija
26.8.2009 12:14:53   
bonita
IZVORNA PORUKA: gracija

IZVORNA PORUKA: mikanica

IZVORNA PORUKA: gracija

Ovo sam nasla na youtube-za sve jugo nostalgicare...user posted image KLIK



gde nadje ovo majke ti?!
jestel  li  procitali komentare... oni iz bosne sto se psujuuser posted image user posted image user posted image



Iskoci odnekuduser posted image





preslusa ja celu ovu pesmu i sva se najezi.Sta reci pesma govori sama za sebe,i licno smatram da je najlepse vreme bilo kada smo bili svi u zajednici.
Smrt novoj politici,mrzim je.
nemoj te me pec pec,morala sam da se izlajem...

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nostalgija
26.8.2009 12:16:31   
bonita
i moram da nadovezem,imali smo sve,znao se red,bio je dobar zivot,imalo se para,
a ovo sada je bogu za plakanje....

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nostalgija
26.8.2009 14:14:11   
prase
Ja osetih potrebu da napišem, nisam Jugonostalgičar, bar ne u pravom smislu te reči. Žalim za prošlim vremenima, ali Bog zna da bih žalila i da je od mog rođenja bilo 6 država a ne jedna. Što kaže moj bata, svi mi smo Jugonostalgičari, ali ne žalimo za Jugom nego za onim parama što smo ih onda imali i onim životom koji smo tada imali user posted image . Svako žali za svojim detinjstvom i bezbrižnošću, mladim i sposobnim roditeljima, dugačkim danima bez ikakvih obaveza, drugarima, pa i školom i školicom - a nisu svi bivši Jugosloveni... 

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nostalgija
26.8.2009 14:17:57   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: prase
Svako žali za svojim detinjstvom i bezbrižnošću, mladim i sposobnim roditeljima, dugačkim danima bez ikakvih obaveza, drugarima, pa i školom i školicom - a nisu svi bivši Jugosloveni... 


E, to to... :)
Meni nedostaje to, da smo putovali bez viza i pasoša na more, ... da smo ostajali po mesec dana u kampu... onako sve se činilo bezbrižno i bolje za porodični život. Za tim patim. Sad mi se čini da se sve svodi oko kariere i posla i para.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nostalgija
26.8.2009 14:27:05   
Anoniman
sada ću otići OFF, al sve mi se čini da smo zbog toga i propali, IMALI SMO SVE PA NISMO ZNALI ŠTA ĆEMO OD HUJE!

imala sam možda nekih 5 godina, i tata je s bratom i bakom bio u Libiji, ili šta ti ja već znam gdje, a mama i ja idemo sa njenom prijateljicom i njeno dvoje djece(moji vršnjaci) na more, u vojno odmaralište ( jer je muž od te mamine prijateljice bio vojni sudija)
i sad mama i ja plaćamo , hma ne znam kako bih to nazvala...kao civili, a oni pojma nemam kako.

uglavnom hotel, 3 obroka dnevno, sobe su ok , ma ono nije 5 zvjezdica, al nek je tri ....15 dana...
i kao meni da to mama dočara cijenom u ovom vremenu ...zamisli da platiš tako sada hotel na jadranu 15 dana sa 3 obroka dnevno 200 maraka ili 100 eura

....koliko je njoj to smiješno izgledalo tada ...prvo je mislila da se ova zeznula u računici, a što je najsmiješnije i ja sam mislila da pretjeruje

i ovo je nostalgija ...svega a za malo para ...i "čekova za par vekova" što bi Đole rekao


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 26.8.2009 14:31:28 >

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nostalgija
26.8.2009 14:30:28   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

sada ću otići OFF, al sve mi se čini da smo zbog toga i propali, IMALI SMO SVE PA NISMO ZNALI ŠTA ĆEMO OD HUJE!

imala sam možda nekih 5 godina, i tata je s bratom i bakom bio u Libiji, ili šta ti ja već znam gdje, a mama i ja idemo sa njenom prijateljicom i njeno dvoje djece(moji vršnjaci) na more, u vojno odmaralište ( jer je muž od te mamine prijateljice bio vojni sudija)
i sad mama i ja plaćamo , hma ne znam kako bih to nazvala...kao civili, a oni pojma nemam kako.

uglavnom hotel, 3 obroka dnevno, sobe su ok , ma ono nije 5 zvjezdica, al nek je tri ....15 dana...
i kao meni da to mama dočara cijenom u ovom vremenu ...zamisli da platiš tako sada hotel na jadranu 15 dana sa 3 obroka dnevno 200 maraka ili 100 eura

....koliko je njoj to smiješno izgledalo tada ...prvo je mislila da se ova zeznula u računici, a što je najsmiješnije i ja sam mislila da pretjeruje


Secem se kao klinka smo ja i mama ponekad i baka letovale na Hrvatskom primoru po 20 i vise dana e lepog li vremena user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nostalgija
26.8.2009 14:34:41   
guppy RR
Drugi deo nostalgije: čaj od nane.

Pre nekoliko godina posle duuuuuuugoggg perioda bez čaja od nane, ponovo mi je neko pripremio šoljicu. Taj miris... prvi put kad sam ga udahnula, pravi "flash back".

Sedimo za stolom, ja i dvoje dece... kod tete, koja nas je čuvala kad smo bili mali. Svaki dan nam je skuvala čaj od nane i dala krišku hleba da smo je umakali u čaj i jeli. To nam je bio najlepši deo dana, kad smo hvatali slamkom, koja je na vrhu imala kašičicu, mrvice tog hleba po čaju. Prelepe uspomene...

Kad sam se toga setila, počela sam redovno da kupujem taj čaj. Svaki dan na poslu pripremim sebi jednu šolju i odvojim minut dva za sebe...


... to meni radi taj mali ... jednostavni... čaj od nane.

< Poruku je uredio guppy RR -- 26.8.2009 14:35:22 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nostalgija
26.8.2009 14:36:50   
Rivana

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Drugi deo nostalgije: čaj od nane.

Pre nekoliko godina posle duuuuuuugoggg perioda bez čaja od nane, ponovo mi je neko pripremio šoljicu. Taj miris... prvi put kad sam ga udahnula, pravi "flash back".

Sedimo za stolom, ja i dvoje dece... kod tete, koja nas je čuvala kad smo bili mali. Svaki dan nam je skuvala čaj od nane i dala krišku hleba da smo je umakali u čaj i jeli. To nam je bio najlepši deo dana, kad smo hvatali slamkom, koja je na vrhu imala kašičicu, mrvice tog hleba po čaju. Prelepe uspomene...

Kad sam se toga setila, počela sam redovno da kupujem taj čaj. Svaki dan na poslu pripremim sebi jednu šolju i odvojim minut dva za sebe...


... to meni radi taj mali ... jednostavni... čaj od nane.


Lepo user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nostalgija
26.8.2009 16:02:46   
marince1
Ja sam kao klinka svake godine sa mojima letovala u Makarskoj!joooj kako bih volela da ponovo odem tamo.
Kad je neko pomene,setimse tih sretnih vremena i naravno moje majke user posted image user posted image user posted image

Druga stvar,kad god prodjem pored studenjaka na Novom Beogradu setim se svojih studentskih dana ,e to su bila vremena user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nostalgija
26.8.2009 17:15:48   
Verus
Potpisujem guppy...e sad, ne znam da li je to samo nesto sto nam je doneo zivot odraslih ljudi?  Da li se isto tako osecaju ljudi iz drugih zemalja, ili je to nesto sto je bilo karakteristicno za sve nas u Jugi?  Meni fale jako ti stari dani....par puta sam i plakala...pa mi je mama objasnila da je to detinjstvo, za kojim svi mi patimo, ali zivot ide dalje, nosi nove dane, nove stvari koje moramo prihvatiti....
IZVORNA PORUKA: guppy RR

IZVORNA PORUKA: prase
Svako žali za svojim detinjstvom i bezbrižnošću, mladim i sposobnim roditeljima, dugačkim danima bez ikakvih obaveza, drugarima, pa i školom i školicom - a nisu svi bivši Jugosloveni... 


E, to to... :)
Meni nedostaje to, da smo putovali bez viza i pasoša na more, ... da smo ostajali po mesec dana u kampu... onako sve se činilo bezbrižno i bolje za porodični život. Za tim patim. Sad mi se čini da se sve svodi oko kariere i posla i para.


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nostalgija
26.8.2009 17:25:39   
guppy RR

Tata kupi mi auto <-- KLIK
to je ona prava nostalgija na dane sa tatom

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nostalgija
26.8.2009 17:28:13   
Verus
user posted image  sta su kolica jugonovil?  sta je romobil?  Ja sam mislila da je vikala tromobil?user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nostalgija
26.8.2009 17:29:37   
Verus
pogledaj jugoslavija.com  nisam ni znala da ima taj web sajt!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nostalgija
26.8.2009 18:05:04   
Anoniman
Kako sam ja volela ovu pesmu, kad se samo setimuser posted image user posted image user posted image
KLIK

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nostalgija
27.8.2009 11:17:34   
NadaR
Ja nazalost nemam za cim biti nostalgicna!user posted image
'91 sam krenula u prvi razred,poceo je rat i svih narednih godina nista lijepo se nije desavalouser posted image user posted image
Dani su bili puni neizvjesnosti, tuge,sahrana mladih ljudi meni dragih...
Iscekivanja, hoce li se tata vratiti ziv ...user posted image ... maminih suza u mraku kad pomisli da brat i ja spavamo... grmljavine granata i tenkova...
Uh,grozno djetinjstvouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nostalgija
27.8.2009 22:31:59   
guppy RR

Mima šiš <-- KLIK

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nostalgija
28.8.2009 9:26:01   
Anoniman
al meni je ovaj iz audicije najbolji (mislim da je 1990, nisam sigurna)

Marinko Čutuk - KLIK
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 28.8.2009 9:30:26 >

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here