|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nostalgija
7.4.2012 3:12:57   
liliana
"Eurovafel" ...Mmmm. ja sam ga obožavala!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Nostalgija
7.4.2012 3:18:40   
dunja RR
Padoše mi na pamet i one žvake koje su izgledale kao cigarete i one druge okrugle, raznih boja u pakovanju kao štap (desetak komada), i treće su bazooka. Sve sam ove volela user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Nostalgija
7.4.2012 7:06:39   
Lu
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Nostalgija
7.4.2012 7:07:46   
Lu
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Padoše mi na pamet i one žvake koje su izgledale kao cigarete i one druge okrugle, raznih boja u pakovanju kao štap (desetak komada),

Ovih ima i sad moj Roko ih žvače, slatke ko meduser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Nostalgija
8.4.2012 12:56:33   
Anoniman
Metla bez drske user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Nostalgija
8.4.2012 13:38:22   
liliana
Sećate se onog sokića u plastičnoj čaši , na slamčicu? Neki medo je bio naslikan na čaši... Nisam sigurna kako se zvao..."Zlatne kapi" ili tako nekako?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Nostalgija
8.4.2012 13:40:01   
Suncicabg
Liliana imas pp user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Nostalgija
8.4.2012 13:48:23   
peca

IZVORNA PORUKA: nina26


E, daaa, one bombonice sto pucketaju u ustima,ima li toga jos??


Ima, ja ih redovno kupujem meni i sestri (koja je starija od mene) i tako sednemo i pucketamo, ja sa ukusom narandze a ona voli malinu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Nostalgija
8.4.2012 13:49:12   
branki*
a,kamene bombone rokiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Nostalgija
8.4.2012 13:50:49   
minavb

IZVORNA PORUKA: branki

a,kamene bombone rokiuser posted image

Roki, prvo zvaci pa onda coki.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Nostalgija
8.4.2012 13:51:33   
peca
IZVORNA PORUKA: branki

a,kamene bombone rokiuser posted image


Ima i njih, ne znam dal su rocky ali su kamene user posted image ima i u zdravoj hrani na merenje, super su user posted image

Ja sam jednom sestri dala prave kamencice user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Nostalgija
8.4.2012 14:00:34   
liliana
"Traubisoda"user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Nostalgija
14.4.2012 14:24:29   
Maya21
IGRE BEZ GRANICA

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Nostalgija
14.4.2012 14:31:57   
anajid

IZVORNA PORUKA: Maya21

IGRE BEZ GRANICA


Joj to smo obavezno gledali,bas je bilo super.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Nostalgija
14.4.2012 15:25:36   
PoisonEve
Dunja kad si vec pomenula zvake, setila sam se onih iz tube- Zvazbukauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Nostalgija
16.4.2012 22:16:31   
zivka
Bicikli Pony! Pa petobrzinac....Sarah Kej...Čvrsta pernica sa magnetnim zatvaranjem pa jos na dve strane! ...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Nostalgija
16.4.2012 22:28:04   
pepeljuga
Čvrsta pernica sa magnetnim zatvaranjem pa jos na dve strane! ...


Jao, pa gde se toga seti?!?! Bravo user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Nostalgija
17.4.2012 8:57:06   
*Alexx*
Daaaa user posted image Uvek sam navijala za San Marino. Nisam imala pojma gde se nalaze, ali mi se dopadalo kako zvuči user posted image
IZVORNA PORUKA: Maya21

IGRE BEZ GRANICA



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Nostalgija
17.4.2012 9:49:18   
pepeljuga
Alexx user posted image

Ja se secam da me nerviralo sto smo mi uvek bili u bez boji, kakva glupava boja za takmicenje user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Nostalgija
17.4.2012 10:15:22   
Lu
Nedostaju mi izleti u prirodu, roštiljade...jedva čekamuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Nostalgija
18.4.2012 2:18:13   
mama kukunka
sebastian torba je bila i u crvenoj boji..mada sam imala crnu
sebago cipele sam nasla jos jednom pocetkom ovog veka u onoj prvoj radnji ( mislim i jedinoj maloj) sto je ostala u Knezu, bas pre beo izloga gde kupovasmo sebastian torbe..
501 jos imam neke i nosi ih mm :) ( em nisam bila sitna, em se kupovalo vece-da visi )
crne rolke i marame u svim bojama ( jos uvek imam obicaj da ih nosim)
starkke, vijetnamka i martinke..i paladijumke ( i to ima sad da se kupi)..
startas patike bile pre 2-3 godine u supermarketu u s. bana za kupiti
joj kako smo jurcali po komisionima da trazimo odgovarajuce starke ili paladiumke
slusanje radio programa-hit godine,meseca 202, a posle pingvin ( do onog arkanovog italijana sto ga je preuzeo)..secam se da smo se drugarica i ja javile povodom neke teme nocu..i da smo se najstrasnije izblamirale ( tako to dozivesmo)
koncerti u domu omladine..
jupi sok
carape sa rombovima u svim bojama ( i dan danas ih obozavam, al skup onaj burlington)
nikad se nisam sminkala..al pamtim da je hit karmin bio SAMANTA 17
deciji partizanski filmovi
mont jakna ( ne znam zasto, al sam nekoliko puta cak do Obrenovca iz grada isla da neke drugarice tamo kupuju jakne)
bravo na nemackom
spagerice za leto ( najcesce za jednokratnu upotrebu, jer se raspadnu posle prve kise)
pljeska kod hotela moskva ili piroske kod atine ( sad je max mara tamo)
beogradjanka u kojoj se nadje sve od igle do lokomotive, i onaj veliki deo na ulazu sto gleda na skc sa pozamanterijom gde smo kupovale konce za vez da bi prlele one narukvice sa sarama -tako sto zihernadlom zakacis za farmerke i pletes za vreme casova
mlinovi za kafu ( selfservice) u samouslugama-obozavala sam kad me baba posalje da sameljem kafu sama-mislila sam da sam tad velika..
uff kakva divna vremena..zaista mislim da smo imali sretnije detinjstvo od nase dece..samim tim sto su nam roditelji bili rastereceni-sigurni poslovi, plate, radno vreme do pola 3, petkom do 1..
ona spica za crtani kad se televizori sutiraju..barum barum ( la linea) crtani
mnogo dobrih decijih emisija..zimski bioskop tj filmovi pre podne dok je zimski raspust..
ma mogu ja do sutra ovako..

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Nostalgija
18.4.2012 6:54:01   
Lu
MK, tačno si me vratila u sretno djetinjstvouser posted image
Mada kod nas nije bio taj mlin za kafu user posted image al to mi je super, prvi put čujemuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Nostalgija
18.4.2012 7:55:53   
minavb

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Daaaa user posted image Uvek sam navijala za San Marino. Nisam imala pojma gde se nalaze, ali mi se dopadalo kako zvuči user posted image
IZVORNA PORUKA: Maya21

IGRE BEZ GRANICA



Ja sam ih gledala uživo u Vrnjačkoj banji.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Nostalgija
18.4.2012 17:18:51   
mama kukunka
ma bili su mlinovi za kafu u svim samouslugama krajem 70ih i pocetkom 80ih..nisi morao da kupis kafu u radnji da bi ej tu samleo-doneses od kuce udjes , siaps u mlin, pa onda kesu zakacis za izlaznu cev mlina i pustis da melje..meni je najzanimljivije bilo da lupam zakacaljkom o cevku da bi se istresla sva kafa ( kad to radim kao sto su radile prodavacice, nekako mi se cinilo da sam i ja velika)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Nostalgija
18.4.2012 20:53:47   
pepeljuga

IZVORNA PORUKA: minavb


IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Daaaa user posted image Uvek sam navijala za San Marino. Nisam imala pojma gde se nalaze, ali mi se dopadalo kako zvuči user posted image
IZVORNA PORUKA: Maya21

IGRE BEZ GRANICA



Ja sam ih gledala uživo u Vrnjačkoj banji.user posted image


Ja se slikala pored onog vrapca maskote u Banji, stalno sam isla sa mamom i tatom, firma im imala fenomenalno odmaraliste, uzivali smo za sitne pare, bilo nam je divno user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here