|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.11.2009 17:24:14   
marince1
pila sam u bolnici,ali tad me nije bolelo user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.11.2009 19:39:42   
*Alexx*
Marince, možda si dobila user posted image ?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.11.2009 19:41:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx

Marince, možda si dobila user posted image ?


hmmmmm moguće....user posted image   marinče draga jesi imala pauzu između krvarenja?ne verujem da to tako ide odmah jedno za drugim.......... ne znam.......meni je prošlo mesec i po dana između.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
17.11.2009 20:46:23   
Anoniman
Marince, ako si imala makar jedan dan pauze izmedju tog slabijeg i tog jaceg krvarenja, samo jedan dan da nisi krvarila uopste, to je onda verovatnouser posted image , tako je meni bilo, jedan dan pauze.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
18.11.2009 9:48:20   
marince1
mislim da jeste bilo tako.
pa da,ima logikeuser posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 18:34:16   
Trcosava
ok koliko vidim samo Tasha je krvarila 100 godina?? Ja se sve nadala da će prođe posle 3 nedelje - ja i daaaalje 'krvarim' user posted image
Sutra će tačno 6 nedelja od poroda, jel se dešavalo nekom da duže traje od 6 nedelja??? Zadnja 2-3 dana mi bila malo tamnija krv, tj ''normalna'' i danas mi skroz braon
Jel to znači da prestaje ili?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 18:38:56   
sneza24
Misilim da bi trebalo da prestaje.Tako je meni bilo.Onda par dana nista i ponovo mi je krenulo krvarenje jos jedno desetak dana.Siznula sam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 18:40:50   
Trcosava
a koliko ti je trajalo? mislim meni se menjao intenzitet, nekad jače nekad slabije, uglavnom rozikasto ili braonkasto, ovo 2-3 dana kao da sam imala user posted image no nije mi niti jedan dan prestajalo

(ja bih sexaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image )

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 18:43:42   
sneza24
Sve ukupno i sa pauzom 7 nedelja.
user posted image  I ja sam tad htela sex.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 18:44:46   
Anoniman
I meni je trajalo oko 7 nedeljauser posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 18:46:33   
Trcosava
pa dobro ja svakako iduće nedelje idem kod doce (valjda) pa se sve nadam da će da prođe... e sad na porodjaju sam unutra ispucala, jel moguće da mi zbog toga duže? šmrc
snežo barem me razumeš user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 18:47:39   
*Alexx*
Ma i meni je trajalo i trajalo... Nešto ispod dva meseca, dok nije skroz prestalo.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 18:50:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

pa dobro ja svakako iduće nedelje idem kod doce (valjda) pa se sve nadam da će da prođe... e sad na porodjaju sam unutra ispucala, jel moguće da mi zbog toga duže? šmrc
snežo barem me razumeš user posted image



Drzi se Trco, duso...
user posted image
ja nemam nista pametno da ti kazem na ovu temu jer ne znam nista...
Ali sam cula da traje i do 8 nedelja...


(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 19:13:33   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Trcosava

pa dobro ja svakako iduće nedelje idem kod doce (valjda) pa se sve nadam da će da prođe... e sad na porodjaju sam unutra ispucala, jel moguće da mi zbog toga duže? šmrc
snežo barem me razumeš user posted image



Drzi se Trco, duso...
user posted image
ja nemam nista pametno da ti kazem na ovu temu jer ne znam nista...
Ali sam cula da traje i do 8 nedelja...




al me utešiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 19:40:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

e sad na porodjaju sam unutra ispucala, jel moguće da mi zbog toga duže? šmrc



Iskreno, ja mislim da nema veze. Ne brini se, meni se isto cinilo kao da traje godinama, a sad sam vec i zaboravila na touser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 19:46:56   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Trcosava

(ja bih sexaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image )



zille samo zbog ovoga pitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
31.12.2009 23:17:20   
Anoniman
Eh,draga,ja sam imala celih 45 dana onako fino i jos uvek imam po malo,a prodje skoro tri meseca.Gin mi kaze da je to zato sto su mi i menstruacije oskudne...A inace,zbog toga zbog cega ti pitas...to sam imala samo jednom i nekako nemam zelju user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
1.1.2010 11:05:43   
Trcosava
još malo pa mamica - hehe pa ne znaš ti mene user posted image meni je uuuuuuvek do toga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
1.1.2010 13:25:22   
Anoniman
Trcosava-Eh,blago tvom muzu onda...ili ga mozda previse maltretiras user posted image ?!

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
1.1.2010 13:37:30   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

Trcosava-Eh,blago tvom muzu onda...ili ga mozda previse maltretiras user posted image ?!



pre će biti da je ovo drugo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
1.1.2010 14:12:46   
Anoniman
E Trco, Trco.... user posted image   Trca bi da se pr*a user posted image

vidi ovako... sve to zavisi, draga . meni je krvarenje trajalo... hm... pa tu oko 30-35 dana ali zaista je individualno. Organizam se čisti i treba da izađe sve napolje , materica se skuplja i vraća u prvobitan položaj  ajoooj sexa onda, Trcoooooo....user posted image (btw ja se ubih sinoć od vođenja mmm ljubavi... ) hehe nije da ti prkosim...user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
1.1.2010 14:24:30   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

E Trco, Trco.... user posted image   Trca bi da se pr*a user posted image

vidi ovako... sve to zavisi, draga . meni je krvarenje trajalo... hm... pa tu oko 30-35 dana ali zaista je individualno. Organizam se čisti i treba da izađe sve napolje , materica se skuplja i vraća u prvobitan položaj  ajoooj sexa onda, Trcoooooo....user posted image (btw ja se ubih sinoć od vođenja mmm ljubavi... ) hehe nije da ti prkosim...user posted image



user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
3.1.2010 18:47:58   
Trcosava
heh ja se taman ponadala da mi prestalo, od sinoć do malo pre ni kapljica na ulošku i malo pre me zaboli stomak, ja mislim ok skuplja se materica i kako sam ustala osećam da nešto cuuuuri - ja u wc natopljena skroz plus 2-3 komada nečega - i saad - jel sam ja to dobila ili šta????

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
3.1.2010 18:56:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

heh ja se taman ponadala da mi prestalo, od sinoć do malo pre ni kapljica na ulošku i malo pre me zaboli stomak, ja mislim ok skuplja se materica i kako sam ustala osećam da nešto cuuuuri - ja u wc natopljena skroz plus 2-3 komada nečega - i saad - jel sam ja to dobila ili šta????


Po mom iskustvu..to su ti i dalje lohije,draga ..... (jooj kad se setim komadine jjjjbt!)      user posted image
opusti se. Treba vremena da se vratiš u normalu tako razkezečena!user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
3.1.2010 19:02:25   
Trcosava
user posted image 'ebem li ga kojo je, do sada nije ništa izlazilo, i jedva da mi uprlja uložak - od svetlo roze do tamno braon

i danas kao da si slavinu odvrnuo

hvala draga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here