|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
14.2.2017 16:00:02   
Anck Su Nmaun
Eto a kod mene pise od 7 mes. ma to avuda razlicito pa ubodi sredinu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
14.2.2017 16:49:39   
Sanjica26 RR
Sto da ne. Posle ih odledis i superiska. Mozda za prvi put kad ih odledis da smuckas sa bananom da joj ne bude previse kiselo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
14.2.2017 16:59:31   
IvanaSK RR
Super, hvala. O mesanju sa bananom i nisam razmišljala :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
14.2.2017 19:28:20   
Sanjica26 RR
Sto kazu: "U sve se mesa"user posted image Ma, ja bananu deci ubacimcu nutri sok da razbije ako je nesto kiselo

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
15.2.2017 8:03:36   
Anck Su Nmaun
Visnje inace nikad ni ne dajem same jer su kisele, uvek kuvam sa jabukom, il kruskom. Narvcno zaledjene jer drugacije ih ni nema.
Danas za dorucak jabuka i visnje sa zitaricama
Rucak bundeva,zumance i malo brokolija.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
15.2.2017 8:05:48   
vocicana
Nemam pojma sta cu, ali dacu mu jogurtic sa visnjama za uzinu danas pa neka vidi sta ce. Rucak od juce, za veceru palenta.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
15.2.2017 8:06:50   
Anck Su Nmaun
Voci kad ubacujes ti uzinu? Ja jedva i ovo sve naguram?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.2.2017 8:07:09 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
17.2.2017 9:03:43   
vocicana
Dobro jutro u temi.
Evo ovako, posto je covek ujutru nervozan, definitivno sam se prebacila na prasak dorucak, sta god imam, to mu spremim.
Rucak danas, karfiol brokoli sargarepa piletina, a za sutra opet zumance u ovoj kombinaciji.
Uzina, jogurtic sa visnjom.
za veceru popara sa mladim sirom.
Anck, ja sam nekih tri dana kao sa tom nekom uzinom, izmedju rucka i vecere, dam mu puding od vanile sa pirincem ili grizom, sa nekom voskom, ali pun je, tezak je kao topovsko djule, ne znam sta cu, kada cu. Ne zelim da ga tovim, ali puzi, aktivan je ne staje i trosi se.
Da probam jos par dana, pa da vidim kako ce se ponasati. Spava 10 sati u komadu i dremne jednoim dnevno posle toga oko sat i po, msm da je to zadovoljna beba.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
17.2.2017 21:34:10   
Anck Su Nmaun
Uhh mi imamo mleko cim ustane i mleko pred spavanje i izmedju toga dorucak rucak vecera, mislim da nam je suvisna uzina ... ne znam ni kad se to uvodi, ali svakako...

Danas dorucak vocni jogurt sa malinama i malo zitaricva, rucak karfiol, spanac i keleraba sa zumancetom.
Vecera palenta, mleko i banana.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
18.2.2017 12:53:09   
vocicana
Pametno, lepo si ti to Anck osmislila, ja sam juce sargarepu brokoli secerac sa poiletinom, malo sam i boranije ubacila u to. Za dorucak je jeo BIO kasicu iz dm-a jabuka banana i proso, za veceru palenta ili mogui i coko griz sa bananom.
Eh da, da dodam samo, za uzinu izmedju rucka i vecere cu mu dati malo cedjene narandze i mlevenu plazmu, vreme je da proba i to. Msm narandzu

< Poruku je uredio vocicana RR -- 18.2.2017 12:57:07 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
18.2.2017 13:19:41   
Anck Su Nmaun
Ovaj moj obozava pomorandze. user posted image

Mi smo jutros jabuku, bananu i proso
A za rucak cvekla,krompir malo jabuke i piletina i junetina. Izvadila mu parce piletine pa dodala iz naseg rucka i junetine user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
18.2.2017 13:22:58   
vocicana
Ja mu nisam davala, ali stvarno bi trebala jedno po jedno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
20.2.2017 9:16:35   
Anck Su Nmaun
Danas doruckujemo jabuke i visnje a za rucak boranija, piletina, krompir.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
23.2.2017 9:01:22   
Anck Su Nmaun
Danas sam bas nesto bez ideja..mogla bih malo da procesljam temu bas.
Za rucak cvekla , karfiol i piletina, dorucak Nestle zitarice... veceru cemo il palentu ili griz.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
23.2.2017 14:21:24   
vocicana
I sve u krug...uzas vise.
Danas dorucak palenta sa jogurtom
Rucak :piletina sargarepica, celler( danas mu dajem pa kako bude) testenina , dakle supa
Vecera nesto vec...najverovatnije opet coko pirincani griz sa bananom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
23.2.2017 19:39:46   
Anck Su Nmaun
Mi smo danas nekako preskocili jedan obrok, u setnji on spavao, pa se razduzilo i vecere nema , samo mlekce i laku noc.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
27.2.2017 11:13:15   
IvanaSK RR
Vreme je da se polako preselimo ovde :)
Doručak banana, avokado i pirincane pahuljice. Rucak junetina, cvekla, grasak. Za veceru popara sa pavlakom, verovatno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
28.2.2017 14:54:50   
IvanaSK RR
Doručak, proso, jabuka. Rucak gotova kasica sa junetinom. Vecera palenta sa pavlakom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
28.2.2017 15:10:27   
Anck Su Nmaun
Kod nas dorucak bio vocni jogurt a ruckic tikvice , karfiol i junetina.
Nista novo🤔

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
28.2.2017 20:59:57   
vocicana
Mi smo prostaci danas i sutra, prekosutra cu izmisliti neku toplu vodu, ima svezeg spanaca pa cemo malo i toga. A zumance smo zapostavili nacisto, a do godine treba uvesti celo, user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
28.2.2017 21:04:27   
Anck Su Nmaun
Ajde voci davaj ideje sta sve muckas. ja donela od mame neki krompir, znee znate kako je tooo slatko! Ja mu kuvala brokoli krompir, i junetinu za vikend ...a ono slatko kao da sam csecerila nisma mogla da verujem. nemam pojma gde nabavlja al sam rekla od sad preko nje ga uzimam user posted image
Sutra cu tako neku komb...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
28.2.2017 21:10:31   
vocicana
Kukuruz secerac, brokoli i sargarepu...meso po izboru.
Cvekla, tikvica i krompir...meso po izboru
Sargarepa, spanac i krompir...meso po izboru
Boranija, karfiol sargarepa...meso po izboru
Pasulj, sargarepa, malo crnog luka sitno naseckanog i uprzenog nna maslacu kao dodatak...moze meso moze bez mesa
Krompir sargarepa, grasak obavezno curetina...
Dorucak...poparica sa mladim sirom ili pavlakom...palenta...bilo koja instant cokolino, 8 nestle zitarica, pirincane sa vocem, vecera moze palenta, moze obicn griz sa vocem, coko pirincani griz od Flory baby King sa bananom ili jabukom ili malinom(ako si mu dala i nju), eto jesam li malo refreshovala meni user posted image ?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
28.2.2017 21:32:56   
Anck Su Nmaun
Zagledala se u tastaturu i svasta napisala user posted image

Pa sve od ovog vec jedemo, al eto ideje za kombinacije nikad dosta, muke su mi dorucak i vecere, ne znam vise sta bih. Ujutru gledam neku vockicu, al sad je bas bedan izbor pa svaki dan nesto izmisljam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
1.3.2017 9:14:44   
Nimfa
Mi smo sad u devetom mesecu ali se prebacujemo ovde jer ruckamo sve user posted image Voci sad si mi bas osvezila ideje user posted image
Inace zanima me koliko puta piju vase bebice mleko dnevno? Meni je dr rekla cetri kase dnevno i dva puta mleko, a ja sam vec bez ideja za ruckanje osim za rucak tu vec i smuckam nesto,ali ovako izmedju sve vrtimo u krug i vidim da mu je vec dosadilo. Inace mi ruckamo i paradajz imala sam u zamrzivacu ,i uskoro ubacujemo papriku user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Ishrana bebe od 9-12 meseci II deo
1.3.2017 12:17:57   
IvanaSK RR
Nimfa, kod nas nema pravila, ja joj nekad dam i sve cvrste obroke, jer i dalje bljucka mleko.
Za danas, visnje i banana, rucak makarone, sagrarepa, krompir i zumance.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here