|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
12.8.2013 15:22:36   
lanajelena
Odlicno izgledauser posted image ,i koja je njena cena?ja sam sebe uhvatila da gledam skolske torbe iako imamo jos godinu dana,mada kako su cene prevelike za skolu bolje i da uzmem nesto ranije user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Školske tašne
13.8.2013 12:37:09   
Peace*
Puno. oko 11.000din.
Ali sam računala, mm i ja mesečno popušimo oko 15.000, pa onda valjda možemo detetu kupiti tašnu za 11.000, koju će nositi bar godinu ako ne i dve.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Školske tašne
13.8.2013 13:03:37   
New Mom
Super izbor!user posted image

A i slažem se za rezodovanje.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Školske tašne
25.8.2013 12:36:09   
Lu
user posted image
user posted image
user posted image

Kad sam vidjela cijene školskih torbi rekla sam nema šanse da toliko damo...i opet se ponovila ona stara "nikad ne reci nikad", kupili smo najskuplju koja je bila u prodavnici!
Naravno mi smo birali model ali ne najskuplji, presudila je slika i to što je unutra bilo još dodataka, torba za opremu, puna pernica, prazna pernica, novčanik.
Dobiću bar povrat porezauser posted image .

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Školske tašne
25.8.2013 13:48:15   
Ana RR
Baš je lepa Lu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Školske tašne
20.9.2013 15:10:05   
Peace*
KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Školske tašne
4.8.2014 22:47:58   
tijatija
Ja ove godine imam djaka prvaka danas smo isli da gledamo torbe ali meni se ni jedna ne svidja user posted image Obicno su torbe sa likovima iz crtankog filma user posted image , sto ce deci da presedne za mesec dva i trazice drugog junaka... Interesuje me kako ste vi birale ranac i dali ste davali veliki znac za nju...Ja bi volela da joj joj uzmem neku neutralnu ili sportsku ( adidas , nike ili sl) nisam nesto primecivala da oni prave skolske torbe sem ranceve ( imamo za vrtic nike) evo 4 godine mrdnula nije... N je zapela da joj uzmem hello kiti user posted image dali da joj przuim to zadovoljstvo ili da ja izaberem . Mozda je malo glupo pitanje ali eto... morala sam da pitam za misljenje...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Školske tašne
5.8.2014 5:28:35   
branki*
ja bih uzela hello kitti,pogotovu ako bas zeli.devojcice vole hello kiti stvari.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Školske tašne
5.8.2014 8:35:06   
Peace*
Mi smo uzeli ojačanu (tvrdu), sa onim anatomskim đavolima na leđima... čuda neka. U principu sam zadovoljna, nije mnogo teža od običnih ranaca.
Međutim, on kuka, on bi tašnu što se vuče jer mu je teška. Ne mogu mu objasniti da nemam pojma kako bi je vukao po kiši i snegu.
Ona mora probati tašnu, nemoj kupovati na slepo. Tašna ne treba da pada na guzu, i moraš videti dal su joj kajševi odgovarajući. Npr, Luka je probao jednu, koja mu se najviše dopala i kad je stavio, odmah je skinuo, jer su kajševi gore, kod vrata, bili usko šiveni i seklo ga po vratu. Takođe, daj joj svesku da spakuje u tašnu da vidiš kako to ide. ima dosta blesavih modela gde ima i cipzar i polopac, a poklopac je napravljen tako da atomatski pada, pa se onda mlate sa cipzarom, sveskom i poklopcem. I obavezno proveri može li u tašnu stati recimo 3 velike sveske, + npr 4 velike knjige + srednji format + mala sveska + peretonica... Dakle, 7 velikih, 1 srednja, 1 mala i peretonica.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Školske tašne
5.8.2014 9:03:46   
vikiveki
I mi smo pre neki dan, u subotu tačnije, kupili našem đaku prvaku torbu.Kako kaže Peace,to je ona tvrda,ojačana i baš mi se sviđa,ako stignem postaviću sliku...a našli smo je na popustu jer je to kolekcija od prošle godine,a torba je ekstra čak mi se više sviđa od ove najnovije kolekcijeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Školske tašne
5.8.2014 9:18:07   
big mum
I ja ove godine imam đaka prvaka,ali joj neću uzimati one velike anatomske torbe.Jer kod nas djeca kreću u školu sa 6 god i u 1.ne uče brojeve slova,nemaju prirode i društva.
Imaju 2 knjigice (početnice)koje ostaju u školi kao i pribor.Sa sobom nose jedino papuče i užinu.Tako da mi se ne isplati kupovati te velike glomazne torbe jer joj ne treba.Kupicu joj nešto tipa TORBA
Kad krene u 2. kupiću joj neku malo kvalitetniju da joj traje najmanje 3 godine.Anatomsku sa ojačanjima tipa TORBA samo u rozoj boji


Tija dogovorite se,pogledajte još malo.Možda nađete neku koja će zadovoljiti i tebe i nju.Misim da ima jako lijepih anatomskih torbi sa likovima KITTY ,BARBY i sl.

< Poruku je uredio big mum -- 5.8.2014 9:23:55 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Školske tašne
5.8.2014 9:30:02   
vikiveki
Big mum vi tamo krećete ranije u školu,to je kod nas kao pripremna grupa u vrtiću i zabavištu i to je obavezno za svu decu da bi posle upisali 1 razred
Ova torba što smo kupili samo izgleda velika a kada je podigneš baš je laka,a što je najvažnije za mog dečaka ima sliku fudbalera user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Školske tašne
5.8.2014 9:40:34   
big mum

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Big mum vi tamo krećete ranije u školu,to je kod nas kao pripremna grupa u vrtiću i zabavištu i to je obavezno za svu decu da bi posle upisali 1 razred
Ova torba što smo kupili samo izgleda velika a kada je podigneš baš je laka,a što je najvažnije za mog dečaka ima sliku fudbalera user posted image


Da,sva djeca koja do 1.9. pune 6god su obavezni da se upišu u prvi razred a ko do kraja kalendarske mogu ići ali nisu obavezni.
To je ustvari taj pripremni razred gdje djeca sjede za malim stolicima po grupama pa se razmjenjuju,upoznavaju jedni sa drugima.Uče te neke osnove i privikavaju se na školu.Sve to što oni rade Sofka je odradila u redovnom vrtiću.
To je u stvari više prilagodba za onu djecu koja nisu išla u vrtić.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Školske tašne
5.8.2014 9:48:04   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Big mum vi tamo krećete ranije u školu,to je kod nas kao pripremna grupa u vrtiću i zabavištu i to je obavezno za svu decu da bi posle upisali 1 razred
Ova torba što smo kupili samo izgleda velika a kada je podigneš baš je laka,a što je najvažnije za mog dečaka ima sliku fudbalera user posted image


Da,sva djeca koja do 1.9. pune 6god su obavezni da se upišu u prvi razred a ko do kraja kalendarske mogu ići ali nisu obavezni.
To je ustvari taj pripremni razred gdje djeca sjede za malim stolicima po grupama pa se razmjenjuju,upoznavaju jedni sa drugima.Uče te neke osnove i privikavaju se na školu.Sve to što oni rade Sofka je odradila u redovnom vrtiću.
To je u stvari više prilagodba za onu djecu koja nisu išla u vrtić.

user posted image To je baš super jer imaju prelaz a ne iz vrtića pravo u školske klupu gde im treba najmanje pola godine da se prilagode

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Školske tašne
5.8.2014 9:57:02   
big mum

IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Big mum vi tamo krećete ranije u školu,to je kod nas kao pripremna grupa u vrtiću i zabavištu i to je obavezno za svu decu da bi posle upisali 1 razred
Ova torba što smo kupili samo izgleda velika a kada je podigneš baš je laka,a što je najvažnije za mog dečaka ima sliku fudbalera user posted image


Da,sva djeca koja do 1.9. pune 6god su obavezni da se upišu u prvi razred a ko do kraja kalendarske mogu ići ali nisu obavezni.
To je ustvari taj pripremni razred gdje djeca sjede za malim stolicima po grupama pa se razmjenjuju,upoznavaju jedni sa drugima.Uče te neke osnove i privikavaju se na školu.Sve to što oni rade Sofka je odradila u redovnom vrtiću.
To je u stvari više prilagodba za onu djecu koja nisu išla u vrtić.

user posted image To je baš super jer imaju prelaz a ne iz vrtića pravo u školske klupu gde im treba najmanje pola godine da se prilagode



Odošmo mi OT izvinjavam se

Da nije im loše,više je igra u pitanju upoznavanje jedni sa drugima ,učiteljicom i samom školom.Tako sa punih 7 počinju sa pravim učenjem.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Školske tašne
5.8.2014 10:59:37   
Vatrena

IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Big mum vi tamo krećete ranije u školu,to je kod nas kao pripremna grupa u vrtiću i zabavištu i to je obavezno za svu decu da bi posle upisali 1 razred
Ova torba što smo kupili samo izgleda velika a kada je podigneš baš je laka,a što je najvažnije za mog dečaka ima sliku fudbalera user posted image


Da,sva djeca koja do 1.9. pune 6god su obavezni da se upišu u prvi razred a ko do kraja kalendarske mogu ići ali nisu obavezni.
To je ustvari taj pripremni razred gdje djeca sjede za malim stolicima po grupama pa se razmjenjuju,upoznavaju jedni sa drugima.Uče te neke osnove i privikavaju se na školu.Sve to što oni rade Sofka je odradila u redovnom vrtiću.
To je u stvari više prilagodba za onu djecu koja nisu išla u vrtić.

big mum koliko znam djeca u Bosni kad krenu u prvi razred uče pravo slova i brojeve i to kreću od polugodišta,možda i ranije ne sjećam se,pitaj dobro učitelj/icu kakav je program da ne kupuješ djetetu dvije torbe odmah.
I znam da imaju matematiku,mat.jezik,muzičko,fizičko,vjeronauku,moju okolinu,strani jezik(knjigu roditelji kupuju i košta 7 KM) i likovno.
Prvačići dobiju knjige,torbu i pribor besplatno,eh sad barem je ovako u Federaciji,ali ne vjerujem da je u RS puno drugačije.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Školske tašne
5.8.2014 11:11:39   
tijatija
Bigmama i kod nas se krece ranije meni NEvena nece biti no 6god a ide se 9 razreda i imaju kompletne knjige i sveske.KAd vidim mrvu od dece sa onim ogromnim rancima teskim i do 8kg rastuzim se zato hocu adekvarnu torbu da uzmem pa da je i skuplje platim.IMa torba koja se stavlja na ledja i ima dodatak da se gura kao kofer ali mi je ona sama po sebi preteska a ne jos sa svom opremom. Da znam da ce je gurati a ne nositi kupila bi je a ne bih da rizikujem one su preko 60 e da bacam bezveze

(odgovor članu Vatrena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Školske tašne
5.8.2014 11:22:16   
Peace*
Tija, ne znam kako si planirala celu tu priču oko odlaska u školu, ali kada posmatram sebe, on realno jako malo ima torbu na leđima.

Ako je prepodnevna smena, kolima ga vozimo, jer nam je usput i tada idemo na posao, mm ga izvede skroz do ulaza u školu, tek tad mu stavi torbu na leđa, i on sa njom prođe do učionice hodnikom. Posle nastave je stavi na leđa, i spusti se sprat niže u boravak. Mi idemo po njega, i mi nosimo tašnu.
Ako je popodnevna smena, dadilja ga vodi u boravak, ona nosi tašnu do boravka. Posle je on ponese sprat iznad do učionice. Nakon nastave ga čekamo pred školom, dakle, on iznese tašnu, mi je pruzmemo i nosimo do kuće.
Tako da, ako me sad pitaš: kupila bih tašnu koja se vuče, otpadoše mi bre ruke! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Školske tašne
5.8.2014 12:06:28   
superm
Moje iskustvo govori da treba uzeti sto laksu torbu. Nije vazna ni marka ni slicice na torbi, verujte samo nek je sto laksa. Nazalost, knjige djaka prvaka su dosta teske, pa jos i tezina torbe kada se doda...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Školske tašne
5.8.2014 12:49:09   
Peace*
Pa da, ako će dete samo da ide u školu neki duži put, pa će mu tašna biti duže na leđima. Moje iskustvo kaže "Što praktičniju za pakovanje".

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Školske tašne
7.8.2014 13:48:37   
tijatija
mama mi je poslal neke slike ranceva sto su sad dobili u Idei marka pulse, prvi put cujem za nju a svidela mi se... moze mi neko reci kakvi su njihovi rancevi s ozirom da su oko 70e

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Školske tašne
7.8.2014 14:03:33   
Peace*
Čini se ok.

KLIK

Ja ne bih uzela, jer smatram da su skroz tvrde bolje, ali naravno, to ne znači da sam u pravu. Nekako mi izgledaju sva deca starija, ne prvaci, i na njima te tašne izgledaju velike, kolike li su na prvacima?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Školske tašne
11.8.2014 10:48:20   
Peace*
Dno torbe ne sme da ide ispod struka KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Školske tašne
11.8.2014 10:55:49   
lanajelena
omg jos malo je ostalo...mi jos nismo uzeli torbu,hvala na savetima,sad znam sta da trazim user posted image


Tash jos jedno pitanje jer treba jos nesto da uzimamo pre nego sto nam kazu sta nam sve treba?

< Poruku je uredio lanajelena -- 11.8.2014 10:56:57 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Školske tašne
11.8.2014 11:01:10   
Peace*
ne!

Možeš uzeti peretonicu.
Ja sam uzela onu na tri sprata, pa ipak nosi još jednu manju u kojoj su makaze, lepak, penkala, i neke njegove zezancije.

Svakako će ti trebati prazne sveske (ako ni za šta drugo, onda za Svet oko nas, a Luka je koristio i za srpski) i na kockice za matu. Veliki format.

Uvijači... meni ostalo od brata onih samolepljivih.

Da znaš, za knjige Kreativnog centra uvijače imaš u Alfu.

Blok br 5 će ti trebati. Plastelin sigurno u jednom momentu. Kolaž papir. Podmetač za likovno. četkice.

Sve to neće da se baci, ali ne moraš juriti.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here