|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
12.9.2016 10:51:29   
emicaa
Degu bitno je da se vama svidja ime,uvjek će se naći neko sa drugačijim mišljenjem.
Meni se pred kraj trudnoće počelo svidjati i Aleksej ali ipak ostade David user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: ime za decaka
12.9.2016 12:07:08   
isidora88
Degu odlican izbor, pogotovo sto su ista znacenja imena i cerkice i sincica, nisi mogla bolje ime izabratiuser posted image
Ja nemam vise nijedno ime u opticaju za decaka, tako da ako se odlucim na trece muz ce morati da se doooobrooo potrudiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: ime za decaka
12.9.2016 12:12:12   
veselicaa
Degu,bas mi se svidja ime Bogdan a super je sto ima isto znacenje kao i sekino ime.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: ime za decaka
12.9.2016 12:45:07   
madre

IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: madre

drugari, sta kazete: Todor ili Teodor? ili ni jedno ni drugouser posted image imam jos par imena u opticaju, ali bar ova dva slicna da svedem na jedno...


Joj Madre ne znam, meni je malo bzv da imaš i Bogdana i Todora ili Teodora, to mi je nekako isto, Bogom dan / Božji dar. To mi nekako isto kao kad bi ja drugoj ćeri dala ime Božana ili Božidarka user posted image naravno to je moje mišljenje samo, koje uopšte nije vžno, možda se tebi baš sviđa to što se meni ne sviđa user posted image Nego jel to potvrđeno da je dečak?

Degu,morala sam ovo da nađemuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: ime za decaka
12.9.2016 12:57:02   
madre
Greška

< Poruku je uredio madre -- 12.9.2016 12:59:21 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: ime za decaka
12.9.2016 12:58:36   
madre

IZVORNA PORUKA: madre

daaa, meni se bas svidja to sto se tebi ne svidjauser posted image user posted image user posted image

I tad ti ovo rekoh,tako da znaš moje mišljenjeuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: ime za decaka
12.9.2016 13:49:33   
degu
user posted image znam, secam se, ti si mi u glavi sve vreme user posted image i to je bio jedini razlog sto se dvoumim, ali ne znam zasto je negde bas to sto me je odbijalo, bas pocelo da dobija smisao. Ne bih volela da imam Teodora i Teodoru, a ovako je mozda i ok. Teodora bi sigurno bila Bogdan da je bila decak. Al sto ne bih imala 2 Bozija dara, sta fali? Mislim da te tek sad kontam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: ime za decaka
12.9.2016 18:50:51   
milicicak
Degu, bas si u problemu user posted image meni je Bogdan bas lepo ime a Todor i Teodor mi se uopste ne svidjaju iako imaju isto znacenje. I nekako mi je bas simpaticno Teodora i Bogdan.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: ime za decaka
12.9.2016 18:59:17   
degu
Hvala vam zene, mene ste ubedile user posted image jos samo da ubedim mm da mu se svidja user posted image

< Poruku je uredio degu -- 12.9.2016 19:00:34 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: ime za decaka
13.9.2016 5:20:56   
IvanaSK RR
Lepo ime je Bogdan...
Nasa bebica bi se, verovatno zvala Todor da je decak :)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: ime za decaka
14.9.2016 11:20:57   
bubulence
Bogdan je bas bas lepo ime.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: ime za decaka
15.9.2016 15:02:51   
Mariya
Evo i mene u temi, u slučaju da je dr u pravuuser posted image
Ja tražim kratko,jasno, internacionalno, da ga svi razumeju, a najviše da dobro zvuči na srpskom i na mađarkom i da se slaže uz mm prezime, koje je isto kratko.

Moj favorit - Adam
u opticaju su još Lazar i Leon.
odbijena imena (iako su lepa):
Aleks-na mađarskom se piše sa x, ne sviđa mi se takouser posted image
Daniel - prijatelji imaju bebu Daniela, + nas podseća na jednog alkosa iz sela
Sergej - ime mu kaže da je gejuser posted image
Andrej - (meni divno) mm kaže zvuči, a i rimuje se sa gej user posted image
Silvester - predlog mm, odmah odbijenouser posted image
Martin - zvuči ženskasto
David - stavljen veto, nema šanseuser posted image Em u svakoj generaciji ima barem 2, em me podseća na bivšeg šefa, odvratno stvorenje, mršav, pogrbljen, ružan i proćelav, a grozan, podlac, smrad od čoveka.
Predložiću mm i Teodor, lepo zvuči.

< Poruku je uredio Mariya -- 15.9.2016 15:04:32 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: ime za decaka
15.9.2016 15:23:20   
emicaa
Mariya ismijah se ja user posted image
Od ova tri Adam-asocijacija Adam Levin.Mada bih ja zbog tog imena dobila momentalni razvod user posted image



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: ime za decaka
15.9.2016 16:12:26   
degu
Meni Adam, to je meni bio prvi predlog, jedno od tih mojih 8 imena, ali se mm nije svidelo.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: ime za decaka
15.9.2016 16:19:16   
degu
Moja su imena bila Bogdan, Adam,David,Danilo,Vojin,Viktor, Matija, Novak. Mm je jedino iole prihvatljivo Bogdan, jos moram da ga ubedim da mu se svidjauser posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: ime za decaka
15.9.2016 22:24:03   
bubulence
Degu meni je i Vojin mnogo lepo ime.
A od ovih... Adam mi nije za dete. Nekako mi je za starije. Lazar je savrseno.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: ime za decaka
16.9.2016 0:04:02   
Mariya
Degu, predlozi su ti sjani, sve prelepa imena. A meni je Novakuser posted image I to ne zbog Đokovića, nego što sam se, još pre nego što je Đoković postao popularan, družila sa jednim kolegom koji se zove Novak, učili zajedno za državni, uvek je hteo da pomogne, objasni, dobar, nasmejan, vredan, dobrodušan, sjajan čovek. Uvek se set_im njega kad čujem ime Novak.user posted image
A meni baš Lazar nije tako bebasto, pre mi je Adam, da mu tepam Adiuser posted image
Emice, super ti je asocijacija, Adam Levin, on je baš mljac! Nemoj se ljutiti zbog komentara na Davida, ime je stvarno lepo ali kod nas prečesto. A šef Daviduser posted image user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 16.9.2016 0:06:53 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: ime za decaka
16.9.2016 8:02:23   
emicaa
mariya taman posla da se ljutim,pa sve i da ti se ne svidja ni najmanje svako ima drugaciji ukus.Nego se ja ne mogu nacudim da svi pisete da imate tolikoDavida u okolina,ja ne znam ni je jednog jedinom osim svog user posted image
A Levin je mnogo mnogo divan covjek user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: ime za decaka
16.9.2016 9:06:28   
MishMash
Levina moje dete zove "ušarani čika". Vidim da slično razmišljamo, ja sam isto predložila ime Adam, a mm me je samo pogledao popreko user posted image

Mm i meni se uopšte ne svidjaju ista imena. Predlozi mm-a su bili: Mile, Branko, Gordan (a on se zove Goran), Žarko. user posted image
Moji predlozi: Adam, Andrej, Viktor, Maksim, Aleksandar, naravno ništa mu se nije svidelo.

Sad ne znam kako ću detetu da kažem da smo izabrali ime Filip dok smo gledali "Uspavanu lepoticu"user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: ime za decaka
16.9.2016 12:47:33   
jess021
Degu, Bogdan definitivno. Od moje sestre sin se zove Bojan ( ja sam mu dala ime), ali cesto ga svi zovemo Bogdanuser posted image
Marya, Novak je moj favorit. Ako budem imala trece i bude sin sigurno.nece biti problem oko imena.
Iskreno, meni se ostala ne dopadaju.
Emice, ni ja ne poznajem nijednog Davida, sem tvoguser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 16.9.2016 12:48:56 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: ime za decaka
16.9.2016 21:04:37   
emicaa
mishu i tm ima ideje kao i ovaj moj sa zenskim imenima user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: ime za decaka
16.9.2016 23:33:44   
Mariya
Jess,da za jedno 2 godine rodiš i Novakauser posted image
Mish, Andrej i Aleksandar user posted image i moj brat i budući zet se zovu Aleksandar, prelepo ime. Ali i Filip je super! A predlozi tmuser posted image da je bar rekao Petar,Ivan,Jovan,Marko, gde nađe Gordan i Mileuser posted image
Daj ti njemu predlog,ja to kažem kad neko pita kako će se zvati ako bude dečak- SRBOLJUB user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 16.9.2016 23:38:17 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: ime za decaka
24.9.2016 1:04:20   
Mariya
Teodor otpada! Saznala sam da najantipatičniji dečak iz L grupe koji ujedno ima i najantipatičniju mamu se zove Teodor user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: ime za decaka
24.9.2016 1:36:36   
degu
user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: ime za decaka
24.9.2016 19:21:04   
mamica 91
Mi smo sina zvali Hana dok dr ne rece da je decak i onda sam 100%bila sigurna da ce biti Leon, a mm ni da cuje(on je hteo da bude Branko po njegovom pokojnom dedi, lepo mi je ime ali ja ne volim to "generacijsko nasledje") i tako porodih se ja i zovem mm i kazem :rodio se Leon, a sa druge strane muukuser posted image i tako se nas decak 10ak dana zvao" beba"user posted image dok se mi nismo usaglasili da bude Vasilije..

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here