|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
16.10.2016 18:08:38   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Mariya

Da on bar daje neke predloge nego, da izvinete samo k*enja ovo mu se ne sviđa zbog ovoga, ono zbog onogauser posted image


E ovako je bilo i kod nas za prvu cerku. Dokse nismo posvađali na ulasku u 9-ti mjesec kad sam ga stisla da onda on predloži neko ime, a on nije znao i lupio Lidija. Kad sam pukla, dobro se nismo razveli!user posted image user posted image Na kraju smo se ipak dogovorili ali bio se bome porodjaj dobro priblizio. user posted image

Meni se recimo sviđaju i neka (katolička) imena tipa Ivano, Roko, Leon...Super su mi i ta user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: ime za decaka
16.10.2016 18:34:20   
degu
Marija ni mm do sad nije imao predloge, samo zna da mu se ne svidjaju moji predlozi
user posted image
Nije meni Andrej gej, bas i znaci muzevan i lepo mi je Teodora i Andrej, ide i uz prezime, tako da videcemo user posted image
Emice meni je stvarno bitno da nam je oboma lepo ime, lepsi mi je osecaj nego da sama odlucujem. On bi prihvatio i da je Bogdan, al vidim da mu se ne svidja. Ali naravno jos nije otpao, ih za 2 ivpo meseca moze biti svasta user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: ime za decaka
16.10.2016 18:35:30   
Animsaj9
kad bi bio jos jedan decak bio bi Danilo

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: ime za decaka
16.10.2016 22:14:04   
emicaa
Danilo je divno ime ali meni je i dalje David na prvom mjestu.
Izvini Degu ali meni Bogdan nije fino,bas mi je starinsko a i podsjeca me na jednog cika Bogdana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: ime za decaka
16.10.2016 22:20:07   
Sanjica26 RR
Meni su Sergej i Andrej divna imena.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: ime za decaka
16.10.2016 22:23:48   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Danilo je divno ime ali meni je i dalje David na prvom mjestu.
Izvini Degu ali meni Bogdan nije fino,bas mi je starinsko a i podsjeca me na jednog cika Bogdana user posted image

Emice, pa ne mogu imati dva Davida.user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: ime za decaka
16.10.2016 22:29:00   
emicaa
Anim znam da ti ne mozes,ovo je za druge user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 16.10.2016 22:30:15 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: ime za decaka
16.10.2016 22:40:14   
World
Meni se svidja Bogdan, bas je super. I Aleksandar, Petar, Dusan, Lazar, Nikola, Luka i tako, sva ta "svevremenska" imena. I Vasilije.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: ime za decaka
17.10.2016 0:15:32   
degu

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Danilo je divno ime ali meni je i dalje David na prvom mjestu.
Izvini Degu ali meni Bogdan nije fino,bas mi je starinsko a i podsjeca me na jednog cika Bogdana user posted image


user posted image primetila sam da ti nije fino, uglavnom mi svi kažu ma smislićete već nešto kad spomenem Bogdana user posted image
Meni je stvarno lepo ime, ali nemam onaj osećaj da je to ono pravo, možda kad bi se i mm sviđalo. Ni David još nije otpao.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: ime za decaka
17.10.2016 9:06:36   
isidora88
Meni je omiljeno ime bilo Marko, ali posto i se tako bivsi zvao ne moze i dete, pihuser posted image user posted image
Aleksandar mi je isto super ime, Petar mi se dugo svidjalo ali zbog nadimka Pera ga nikad nisam uzimala u razmatranje.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: ime za decaka
17.10.2016 10:34:38   
IvanaSK RR
Meni se i dalje svidjaju Petar, Vuk i Vukasin :) Stefan, naravno user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: ime za decaka
17.10.2016 10:38:16   
emicaa
Degu i dalje mislim da je bitno da se tebi svidja,nije bitno sta drugi misle.
Meni je fino i pavle, Filip i Stefan ali su previe cesta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: ime za decaka
17.10.2016 11:06:20   
IvanaSK RR
Kod nas su cesta Dusan, Vasilije, Luka, Andrej, Mateja i Pavle. Kod sina u odeljenju su dvojica Vasilija i dvojica Luke.
To su imena koja su se samo ponavljala na onim spiskovima za skolu.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 17.10.2016 11:07:03 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: ime za decaka
17.10.2016 11:08:17   
isidora88
Filip je isto lepo.meni se ime za starijeg svidelo i ja sam odlucila da ce se tako zvati, mm nije davao predloge, a nije bio nesto ni odusevljen mojim izborom ali se navikao.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: ime za decaka
7.11.2016 23:53:58   
Mariya
Setih se imena koje mm još nisam predložilauser posted image
Dejanuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: ime za decaka
8.11.2016 1:06:50   
degu
hahaha ne verujem,neki dan sam mislilaio Dejanu user posted image
Pročitala sam 40 stranica ove teme u nadi da će mi neko ime "sinuti", ali to se nije desilo, čitam dalje user posted image
Sad imamo 4 imena u opticaju. Sva su lepa,lako bi mi bilo da rađam 4 sinova a ne jednog user posted image
Sva sumi lepa, ali opetza svako imam neko ali...
Bogdan, to mi je prvo,još sam u prvoj trudnoći rekla da ćese tako zvati ako bude dečak ali rodila se Teodora. Ja volim ovo ime, ali mm se nešto ne sviđa.
Andrej, prelepo imeni i mm, ali mi je nekako nezgodan za dozivanje. Meni i ne smeta,ali mm smeta. Druga stvar je što ja volim nadimke, a Andreja ne mogu da skratim.
David se sviđa i meni i mm, super ide uz prezime, ali mi je problem što je često, treba mi neko ime da me asocira na našeg sina, a ne da mi prva asocijacija bude drugaricin ilikomšijin sin. Doduše često je i Teodora, ali tad to nismo znali, a i da jesmo ona se ne bi mogla drugačije zvati.
Danilo lepo nam je,ali nam se čini da ne ide uz prezime i nervira me što ima 2 akcentovanja ovog imena, da uvek moram da se zamislimkako da ga izgovorim.
E jesmo komplikovani baš. Tačno ću otići u porodilište bez odluke.Sad me brine ako sejoš u porodilištu prijavljuju deca, kako da ga prijavim :D Žao mi je što mi se nije desilo da mi zaigra srce ni na jedno muško ime. Mm isto tako,gleda imena i nikako da mu dođe neko da je to TO. Jedinome teši što sam našla da postoji i SV.Andrej,Sv.David, Sv.Danilo i svi su u decembru :) a tu je i Božić za Bogdana, pa se nadam da će nekako sam sebi izabrati ime user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: ime za decaka
8.11.2016 1:10:52   
Sanjica26 RR
Degu, koje god das ime sva su prelepa.user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: ime za decaka
8.11.2016 1:11:56   
degu
Hvala, moram četvoricu roditi, nema mi druge user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: ime za decaka
8.11.2016 9:04:36   
jess021
Eto vidis, neko problem sa muskim, neko sa zenskim imenima. Ja da sam imala sinove ime bi bilo najmanji problem.
Degu, od navedenih lepa su mi Bogdan i Danilo, mozda cak Danilo malo vise. A sto se akcentovanja tice i moje ime akcentuju na dva nacina, znas li koliko se potresamuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: ime za decaka
8.11.2016 9:08:48   
Anck Su Nmaun
Degu
Jao to akcentovanje, Taru su u NS taaako razvukli, meni je usi paralo! Sad vise i ne primecujem user posted image
A sto se tice nadimaka, ma smislices vec nesto, ja Vuka zovem Vucko user posted image

Inace ako se neko ime ili meni ili muzu nije svidelo odmah je otpadalo. Ja sam za to da se oboma svidja user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 8.11.2016 9:12:05 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: ime za decaka
8.11.2016 9:28:13   
degu
I ja sam za to da se obima svidjaju, vec su mi otpala mnoga imena zbog toga. Bogdan mu je onako nit smrdi, nit mirise user posted image on najvise vuce ka Davidu i Danilu, ja vise Bogdanu i Andreju. T toliko slatko kaze David da mevona dodatno koleba. Nema veze, videcemo kog dana ce se roditi, pa cemo videti sta cemo dalje.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: ime za decaka
8.11.2016 11:32:23   
emicaa
Moj glas uvijek ide Davidu user posted image ali i Danilo je divno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: ime za decaka
8.11.2016 12:26:14   
Ana RR
Degu, mi smo detetu dali ime u poslednjem roku za upis, skoro mesec dana posle porođaja user posted image doduše, mi smo imali samo dva imena u opciji: Vanja i Marko. Vanja je otpalo samo zato što bi u inostranstvu čudno zvučalo (Vandža verovatno user posted image ) a Marko je svetsko ime. Doduše, svo troje imamo svetska imena, jednostavna za pamćenje user posted image polako, imet vremena, smislićete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: ime za decaka
8.11.2016 14:46:30   
degu
Emice ti bi se sa mm lako dogovorila user posted image
Ana i ja se nadam tim zakonskim roku, nego me uplasi to prijavljivanje dece vec u porodilistu, ne znam jel zazivelo to stvarno ili je jos samo prica.

< Poruku je uredio degu -- 8.11.2016 14:48:25 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: ime za decaka
8.11.2016 15:29:25   
dunja RR

Mi smo se dogovorili tek u opštini, poslednjeg dana, i to pred radnicom opštine, u kancelariji smo se raspravljali do poslednjeg trenutka user posted image

Sava jedini u porodilištu nije imao ime, tada smo se dvoumili (tj. mm) između Sava/o i Uroš. Ja sam od starta bila za Sava, znate već.

A u kancelariji opštine smo raspravljali da li da upišu SavA ili SavO. Upisaše Sava (po mojoj želji, tako se zvao moj deda).

Mm rodbina u Bosni ga zove isključivo SavO, tako i pišu, vezu na jastučnicama, džemperima kada nam šalju user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here