|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
11.4.2019 23:55:44   
Ana RR
Samo nemoj Aleksandar... zamrzela sam to ime user posted image

Emi, ni meni se ne sviđa Veljko. Nekako mi je ženskasto ali ne znam zašto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: ime za decaka
12.4.2019 0:03:57   
Rosita
Mislim da je sada toliko raznih imena u opticaju, staromodnih, novih, modernih, retkih da više ništa nije čudno niti će a priori biti neobično... Đurađ mi nije čudno, staro je srpsko ime. Nije da mi se posebno dopada, ali ima dece koju znam sa tim imenom.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: ime za decaka
12.4.2019 6:21:01   
mirana1
Meni se Vukasin bas dopada.
Aleksandar takodje,

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: ime za decaka
12.4.2019 6:41:43   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Samo nemoj Aleksandar... zamrzela sam to ime user posted image

Emi, ni meni se ne sviđa Veljko. Nekako mi je ženskasto ali ne znam zašto user posted image



Nece biti Aleks, ne da mm. Kaze da neka pevacica ima sina Aleksandra i da su stalno bili u novinama, smucilo mu se😶

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: ime za decaka
12.4.2019 6:48:17   
eca89


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Prije par dana se porodila jedna poznanica,dala ime Djurađ.Ja se iskreno ne mogu nacudim




Ha, ha ha Emice slucajno znam o kojoj se poznanici radi i meni su oci ispale i koliko je dijete.   Ali, stariji sin im je Dositej, tako da vole ljudi. Mislim, da je on svestenik, a cesto takve porodice njeguju ta “stara” imena.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: ime za decaka
12.4.2019 7:03:43   
mama ivane
Moji decaci se zovu David i Pavle i mnogo mi se dopadaju imenauser posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: ime za decaka
12.4.2019 7:18:57   
dunja RR
Meni je Đurađ predivno. Pisah vec da mi je sad Đurđa i Đurđija bilo među opcijama, ali nisam zbog slova đ i izgovora u inostranstvu.
Mi inace skavimo Đurđevdan,a devojačka slava mi je Đurđic. 
Bas volim i Đurađ i Đorđe. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: ime za decaka
12.4.2019 8:05:34   
Sanjica26 RR
Đurađ je predivno ime. Poznajem jednog decaka s tim imenom.


Nemanja mi je isto divno. Moj sestric se tako zove 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: ime za decaka
12.4.2019 8:16:28   
bubulence


IZVORNA PORUKA: eca89



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Prije par dana se porodila jedna poznanica,dala ime Djurađ.Ja se iskreno ne mogu nacudim




Ha, ha ha Emice slucajno znam o kojoj se poznanici radi i meni su oci ispale i koliko je dijete.   Ali, stariji sin im je Dositej, tako da vole ljudi. Mislim, da je on svestenik, a cesto takve porodice njeguju ta “stara” imena.



I svaka im cas_t na negovanju nasih imena! Dunja, meni je Djudja pre pre pre predivno ime♥️. Emi, definitivno imamo skroz razlicit ukus😁

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: ime za decaka
12.4.2019 8:47:14   
emicaa
Eco nije,on je postar 😁Zezas da se znate 😁
Spalite me ali meni da su roditelji dali ime Djurdj ja bih ga pronjenila sa navrsenih 18 godina

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: ime za decaka
12.4.2019 9:07:16   
Ana RR
Emi, obožavam te user posted image

E skoro je na tv-u bila neka devojka, zvala se Jovanka Cvetić. I sa 18 godina je promenila ime u Latica i sada se zove Latica Cvetić user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: ime za decaka
12.4.2019 9:17:21   
emicaa
Anci vidjela sam to 😁
Moj rodjak je govorio da ce promjenit ime,sad je prestao 😂Zove se Boro

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: ime za decaka
12.4.2019 9:42:02   
Rosita
Ja sam možda konzerva 😁, ali ni na kraj pameti mi nije bilo kako će se izgovarati u inostranstvu! Niti bi mi bilo.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: ime za decaka
12.4.2019 10:49:54   
dunja RR

Meni pada jer volim tenis, a kako su steani voditelji izgovarali Đokovićevo prezime bilo je strašno. Čak i moje, recimo u Francuskoj čitaju Dunžik, nema veze sa vezom. A kako bi tek da im serviram 2 đ u jednoj reči., kod Đurđa 😂
IZVORNA PORUKA: Rosita

Ja sam možda konzerva 😁, ali ni na kraj pameti mi nije bilo kako će se izgovarati u inostranstvu! Niti bi mi bilo.






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: ime za decaka
12.4.2019 11:25:13   
jess021
Emi, slazem se sa tobom apsolutno. 
U jednom selu gde sam ja zivela sve Djurdje, Djurdjice su bile Djudje, sto mi se nikako ne dopada, a sve Marije su bile Maje, ni to mi bas nije jasno...malo sam off, sorry.


Sanjice, mm se zove Nemanja i bas mi je to lepo ime, a nije zbog njega. 😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: ime za decaka
12.4.2019 11:31:35   
Rosita
Svi narodi ovog sveta imaju svoju tradiciju, pa i imena koja su deo iste. Dunjči, meni to ne bi smetalo. Njihov problem što tako izgovaraju.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: ime za decaka
12.4.2019 11:36:22   
Rosita
Doduše, praktičnih razloga ima. Recimo, proziva te neko. Neka uđe Krdžović Đurđa 😂



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: ime za decaka
12.4.2019 11:46:26   
dunja RR

Rosi, slažem se, i ne smeta mi to kad sporadično putujemo, ali sta ako nekad odluci da zivi vani. Nikad ne bi tacno izgovarali. 

IZVORNA PORUKA: Rosita

Svi narodi ovog sveta imaju svoju tradiciju, pa i imena koja su deo iste. Dunjči, meni to ne bi smetalo. Njihov problem što tako izgovaraju.






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: ime za decaka
12.4.2019 12:26:22   
Ana RR
Zato sam ja odustala od imena Vanja. Nisam ljubitelj ni previše modernih imena ali ni nekih baš starih, ne patim od tradicije u tom smislu. Bitno mi je da dete ima neko normalno ime, koje se svuda lepo izgovara i zbog kog ga sutra niko neće zezati. Razmišljala sam o imenu Jakov, po mom dedi, i mislim da bi moj tata bio presrećan da uopšte zna da smo to ime uzeli u razmatranje, ali nisam mogla da prelomim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: ime za decaka
12.4.2019 14:00:23   
eca89


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Eco nije,on je postar 😁Zezas da se znate 😁
Spalite me ali meni da su roditelji dali ime Djurdj ja bih ga pronjenila sa navrsenih 18 godina




Njega poznajem iz vidjenja, ali ona je studirala samnom, tako da znam. A cini mi se da im je tvoja zaova kuma ili tako nesto. E, vidis onda sam pogrjesila, ali ima mi onu bradu, a i znam da su bas religiozni.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: ime za decaka
12.4.2019 14:03:42   
eca89


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Samo nemoj Aleksandar... zamrzela sam to ime user posted image

Emi, ni meni se ne sviđa Veljko. Nekako mi je ženskasto ali ne znam zašto user posted image



Nece biti Aleks, ne da mm. Kaze da neka pevacica ima sina Aleksandra i da su stalno bili u novinama, smucilo mu se😶




Bubi, ja ne znam sto se ti tako nesto neckas, kao neces. A bice Uros, ja jakoooo navijam, meni en to predivno ime.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: ime za decaka
12.4.2019 14:19:53   
bubulence
Eco 99% da ce biti Uros... Devojke nesto ne odustaju


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: ime za decaka
12.4.2019 15:12:48   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Rosita

Ja sam možda konzerva 😁, ali ni na kraj pameti mi nije bilo kako će se izgovarati u inostranstvu! Niti bi mi bilo.




Takodje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: ime za decaka
12.4.2019 15:42:50   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: Rosita

Ja sam možda konzerva 😁, ali ni na kraj pameti mi nije bilo kako će se izgovarati u inostranstvu! Niti bi mi bilo.




Takodje. 



Takodje. U Engleskoj sam upoznala mnoogooo Turaka, ni jedan, ali ni jedan od njih nije imao internacionalno ime koje se u Engl lako izgovara, nego njihovo tradicionalno. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: ime za decaka
12.4.2019 16:11:45   
Sanjica26 RR
Ljudi cuvaju svoje poreklo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here