|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
27.10.2013 8:38:43   
Ivanka 75
Joko hvala, pa da se zajedno selimo u prvo za koji dan user posted image
Meni je danas 17dc, pa ako sam stvarno zakacila na samom pocetku ciklusa to je sjajno!
Videcemo vec... ne nadam se mnogo user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
27.10.2013 8:39:03   
Trcosava
Nafijam!!

I za tebe Joko user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
27.10.2013 9:53:28   
17 joka
Divno društvo u prvom ,nadam se da ce Bog dati da se druzimo tamo. Ja u subotu radim betu nemogu cekati tamo 5 nov.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
28.10.2013 7:54:59   
boba24
Drage buduće mama,pošto sam često u čekanju mojihuser posted image čitala vaše postove reših da sa vama podelim moju sreću i radost. Posle dve ipo godine braka,i iscekivanja user posted image i user posted image ja sam dočekala da ih uglegledam!!! Veliki problem može pretstavljati psiha,i preeevelikaaa želja što je bio moj slučaj. Nikada nemojte odustajati i posustajati,jer nada poslednja umire... user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
28.10.2013 8:19:44   
vonavoj
boba24 user posted image cestitam!

(odgovor članu boba24)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
28.10.2013 8:39:41   
M2004
Hello...
Evo mene opet... ja sam stari clan ali me bas i nema tako cesto ,pratim vas ,citam.... Pocetkom meseca sam se javila jer sam pomislila da je konacno doslo do toga da cu ugledati user posted image ali nista od toga... prethodna m je poranila par dana,bila je jako oskudna + milion simptoma trudnoce...uradim test ... negativan... e pa sam ovaj mesec kao bila vredna...svaki drugi dan ... danas mi je 25dc .... u proseku dobijam od 25 do 28 .... ali vise nista neznam,iz meseca u mesec sve se menja...i svaki mesec po neki novi simptom se pojavi...da covek poludi... kad sam ostala prvi put trudna...ama nikakvih simptoma nisam imala ... a sad psiha je cudo... evo sad opet kao tripujem da sam ipak zakacila...jer imam nov simptom a to je jako bolne i napete grudi(ovakav bol i svrab user posted image do sad bili) i osecaj kao da su upaljene... i tako sad sam na iglama...test nemam nameru da kupujem....pitam se samo zasto svi ti lazni simptomi... uh!!! Znaci devojke ja koja nikad nisam imala nikakve simptome pms sad imam vec par meseci unazad... bukvalno od kad radimo na bebi ... moji simptomi iz ovog meseca su Nervozna,Bolne grudi,upalnjene,ponekad zasvrbe... gorusica , neki grcevi u donjem stomaku...spava mi se...cest odlazak u wc(nisam prehladjena)...i sve je to pocelo oko 20 dana ciklusa... i to mi sve daje nadu da cu ugledati crtice a ipak mislim da necu... nisam pametna...
Svim devojkama koje su ugledale svoje crtice zelim laku i lepu trudnocu... a vama koje i dalje cekate zelim isto sto i sebi DA STO PRE UGLEDAMO I DA BUDEMO DEBELE....

_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
28.10.2013 8:47:48   
vonavoj
psiha je cudo! a tesko mozemo da uticemo na nju! sve sto nabrajas mogu biti simptomi user posted image
hormoni su cudo! i ja cesto idem u wc,a to nista ne mora da znaci,jos je rano kod mene...volim da gledam OVAJ PRERACUN, onda kao znam sta me ceka...user posted image user posted image

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
28.10.2013 8:56:10   
M2004
Pa evo sad i ja pogledala... tacno tako... znaci do cetvrtka da cekam...mada danas mogu da radim betu ali neka necu... e jos jedna stvar za ovaj ciklus vezano... bas kad pise da su dani za implataciju ako je doslo do nje naravno podudara se da je bas tih dana poceo ovaj novi simptom jako bolne grudi... ma sto vise razmisljam to gore,... pre sam bila dosta aktivnije ovde na forumu i na jos nekim...pa sam morala malo da iskuliram jer kako koja devojka kaze za svoj novi lazni simptom tako ga ja vec imam... videcemo ...

_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
28.10.2013 9:02:00   
vonavoj
onda navijamouser posted image prosli put mi je sve bilo tacno,a sad jos cekam..dan I je cetvrtak user posted image

(odgovor članu M2004)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
28.10.2013 9:06:51   
vonavoj
Um,tijatija,virite!user posted image
nema jos nista novo,rano je!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
28.10.2013 10:30:31   
M2004
A da zaboravila sam da dodam jos nesto... pušač sam vec 14 god.... u prvoj trudnoci mi cigare i kafa nisu smetali i do porodjaja sam ih konzumirala... e sad pre nekih 10 dana dobijem elektronsku cigaru...pocnem da je koristim,ok je... da bi vec 4-5 dan posle koriscenja otisla do drugarice koja pusi...smetao mi je dim,gusio me...mene koja sam strastveni pusac... zatim sinoc probam od drugarice cigaru(pusi iste kao sto sam ja pusila) meni se gadi i tera na povracanje... e sad da li je to znak da sam zakacila ili je to zbog elektronse nemam pojma... isto tako sad gledam u kalendar pa ja sam prosli mesec dobila na 25 dan ,pretprosli sam na 29 dc .... kad racunam prosek je kao 27... jaooooooooooooooooooo
PSiha je bas cudo....

_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
28.10.2013 20:08:23   
Anoniman
Von cekamo lepe vestiuser posted image
necu ja josuser posted image user posted image

(odgovor članu M2004)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 10:29:39   
lalojedac
crtice nije me bilo dugo,povremeno virnem sta se radi ali pokusavam da se malo opustim jer mi je ona vto izludela zivce...cestitam svima koji su ugledali crtice i drzim svima ostalima palceve da ih uskoro ugledaju. Ja jos nisam,tako da udjosmo i u 7 godinu steriliteta...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 12:28:01   
Jole84
Von držimo palčeve za četvrtak user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 12:33:18   
New Mom
Ajdete, žene, usamljena sam tamo u prvom, sve ptice preletele u drugo!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 17:32:53   
milenatea
Drugarice samo da vam mahnem i zagrlim vas sve...
Nisam vas zaboravila samo ne dolazim ovde... trebalo mi je da odmorim mozak od svega posle neuspesne iui. sve vas grlim i ljubimmmmm i drzim palceve da sto pre ugledate crtice

_____________________________

Poraz je najbolji učenik, jer u poraz možeš da sipaš sve svoje buduće pobede - koliko ti je potrebno.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 18:07:04   
17 joka
Milenice svaki neuspeh boli znam ali mora se dalje user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 18:10:25   
boba24
Vonavoj,hvala na čestitki. Držimo vam svima pesnice!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 18:34:21   
babby
da vas malo nasmejemuser posted image ja nocas sanjam da radim test a ono neki novi kao povezan sa grafom bazalne t pa kad dodjes do 20 d.c moze da se radiuser posted image ... strasno....

(odgovor članu boba24)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 20:35:44   
iva80

IZVORNA PORUKA: babby

da vas malo nasmejemuser posted image ja nocas sanjam da radim test a ono neki novi kao povezan sa grafom bazalne t pa kad dodjes do 20 d.c moze da se radi... strasno....

I ja vec neko vreme sanjam te testove te bebe, ne znam ni ja...u toku dana ni ne stignem da razmisljam-ali podsvest je cudo...javi se u snu...ko pred ispit...
Ja reko' samo da uskocim. u subotu na jedan put bila, danas na drugi a i sutra putujem,,, U subotu mi bio 4 dan kasnjenja i test negativan, danas nedelju dana kasnjenja...uradicu za neki dan opet test (ako ne dobijem)...sekret i dalje imam-vodeni staklasti, grudi osecam tu i tamo, krsta me povremeno probodu...ja pa-met-na nisam!!!
Pozdrav svim čekalicama i da Novu Godinu dočekamo u prvom tromesečju!!!!!!

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 20:45:15   
17 joka
Jao o snovima da nepricam dva dana vec sanjam da sam dobila. NM,rado cu ti praviti drustvo ako tako Bog odluci ako ne šta reci.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 20:51:32   
iva80
Hm...Joko...ako me dobro sećanje služi kada sanjaš da si položio ispit onda se desi suprotno...a ti sanjala da si dobila user posted image držim palčeve draga!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 21:38:38   
vonavoj
stvarno se slabo pise medju crticamauser posted image
pocela sam da umisljam..kao da mi je danas I user posted image ..videcemo,jos nedelju dana!user posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
29.10.2013 22:33:00   
17 joka
e bilo bi divnouser posted image

Von, navijam jakouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
30.10.2013 10:44:01   
vonavoj
ajde trudnice,ko je ugledao user posted image neka se javne!user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here