|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 10:57:45   
Hajnalka
ajmo cure sutiram vas u prvouser posted image

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine i u svom srcu do dana svoje smrti.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 11:47:04   
Dusica81
Hello drage moje, nije me bio od proslomjesecnog cekanja user posted image , usla sam samo da vas pozdravim sve
i posaljem veliki user posted image
Ja ovog mjeseca nemam neku nadu, nisam uspjela otici na detaljnije pretrage, PRL i ostalo..
tako da, bas sam ljuta na sebe, ispravicu se u narednim danima, pa da cekamo zajedno...user posted image

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 12:17:31   
17 joka
Drugarice moje drage,hvala vam od srca na lepim zeljama,na podršci i razumevanju

Dušice,bice to dobro nenerviraj se unapred

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dusica81)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 12:25:34   
buba m
Joko želim ti od srca da ovaj put bude uspešno! Da konačno ugledaš svoje user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 13:07:44   
17 joka
Bubo hvala draga, nadam se da ce nas Bog pogledati ovoga putauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 15:17:27   
17 joka
i tako nekako gorim iznutra od zelje raznih osecanja, koliko zelim samo jednu user posted image nemogu opisati

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 15:17:41   
pipi_coco

IZVORNA PORUKA: 17 joka

e evo da javim moja ocekivana user posted image upravo stigla user posted image
ujutru krecem sa terapijom i tek sad postajem svesna koliko se vreme priblizilo


Joko navijam od srca da terapija bude uspješna, da ugledaš svoje user posted image ,pa da se lijepo družimo u tromjesečjima user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 15:20:17   
daca77
Joko, bice sve ok i ugledaces ti svoju user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 15:30:55   
17 joka
user posted image e samo da vas čuje dragi Boguser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 21:16:28   
glukica
Zdravo drage zene, ja sam se vratila posle mesec dana u Nemacku. Bilo mi je divno na odmoru , mesec dana u Srbiji user posted image pila sam duphaston 12 dana i sad evo drugi dan od prestanka tabl. Kao da mi je malo krenula user posted image i razmisljam sta cu da radim jer treba 2.dc da dam krv. A sutra je petak verovatno ce mi bas krenuti, a to je valjda prvi dan user posted image subotom ovde lekari nijako ne rade. Sta se radi onda jel znate? Svima zrljm lep i uspesan oktobar prepun user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
3.10.2013 23:12:47   
17 joka
pa ako imate privatnu labaratoriju koja radi odradi tamo ako ne onda vidi sa dr. sutra da to odradis u ponedeljak

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
4.10.2013 10:45:25   
Maslacak15
Glukice,
daj danas krv. Ako je ista bilo juce to se racuna kao prvi dan vec. Pozdravljam te.

Nema u nemackoj privatnih laboratorija koje rade vikendom. Niti to moze tako bez uputa ko kod nas. Sto mozda nije ni lose posto blesavi ( i radoznali ) poput mene verovatno nikad nebi izbijali iz istihuser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
4.10.2013 11:11:24   
17 joka
Maslačkic za takve su i otvorili privatne labove, ja ih posecujem cesto user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
4.10.2013 12:10:36   
nata11

Nema u nemackoj privatnih laboratorija koje rade vikendom. Niti to moze tako bez uputa ko kod nas. Sto mozda nije ni lose posto blesavi ( i radoznali ) poput mene verovatno nikad nebi izbijali iz istih


Sreca pa nezivim u Nemackoj user posted image
A mozda bih i ustedela koju paru, ja sam u stanju na svakih 2 meseca da proveravam krvnu sliku user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
4.10.2013 12:52:31   
glukica
Haha, potpuno vas razumem ja sam isto tako u Bg-u volela stalno nesto privatno da proveravam user posted image bila sam kod njih jutros, kazu u ponedeljak da dodjem... A sto se tice tog davanja krvi ovde, moj muz je jednom pitao dr da da krv da proveri krvnu sliku.. Dr ga bledo pogledso, kao nema potrebe ti si mlad dodji posle 35. God user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
4.10.2013 13:09:30   
glukica
A sad razmisljam da li sam se zeznula, juce mi je bas malo krenulo par kapi.. A evo danas jos mi nije onako bas pravo krenulo.. Pa sam zato racunala kao danas ce mi biti prvi dan jer niksko da mi krene .. user posted image Maslacak ti kazes da cim nesto malo krene to se racuna kao prvi?

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
4.10.2013 18:21:18   
Malena29
mene vec pocele boleti grudi a tek za 9 dana trebam dobiti user posted image ,a da smo bili vredni bili smo user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
5.10.2013 19:21:25   
17 joka
Malena onda puno strpljenja i srece


_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Malena29)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
5.10.2013 19:31:58   
coka1999
drage moje nije me bilo bas dugo ali evo samo da javim 05.09 rodila sam prelepu devojcicu zove se sofija i sada guramo napred...svima vam zelim da sto pre iskusite ovaj osecaj. nemojte odustajati nisam ni ja,borila sam se za ovo 3 godine i konacno uzivam u prvim dodirima i osmesima...poz i vucem vas sve

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
5.10.2013 19:36:37   
17 joka
Coko draga , bas te nije bilo 100 godina
Čestitam draga od srca uzivaj u onome za sta si se borilauser posted image user posted image tebe i malu beku

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu coka1999)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
6.10.2013 16:32:15   
Jole84
Drugarice moje kako ste user posted image
Kumo neka ti je sa srećom,ovog puta da ide sve ko podmazano user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
6.10.2013 22:36:37   
daca77
Joko, cekam lepe vesti od tebe i Dunjeuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
7.10.2013 9:52:55   
M2004
Drage cekalice... vidim ima dosta novih a i starih... ja jos nikako da ugledam svoje crtice... imam sada jednu muku..pa da vas pitam cisto... danas sam trebala da dobijem ali sam ja vec u petak dobila,stim sto mi je oskudno krvarenje,nema ugrusaka...svetlo roze i braon... elem... jedno 7 dana pre dobijene mece sam postala razdrazljiva,pms simptomi su mi iz meseca u mesec drugaciji ali sta je ono sto me muci sada... iako sam dobila ja i dalje imam mucninu,gorusicu...spava mi se...a bradavice na dodir bole...citala sam i o laznoj men itd al nesto neznam dal je to to ili nije... pa se pitam dal bi neka od vas pored svega ovoga radila test??? Ipak 2 godine radim na bebi ,negativnih testova milion... nisam pametna

_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
7.10.2013 10:31:32   
Anoniman
Uradi test,meni je tako bilo u prvoj tr.7 dana tako mi curkalo uradim betu ona 1000,nazalost sreca kratko trajala uslijedio spontani.Sretno

(odgovor članu M2004)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo dve crtice - 10/13. [chat]
7.10.2013 10:50:11   
M2004
Sad sam javila drugarici da mi kupi ,pa ce za nekih sat dva da mi donese... Neznam,bila sam pre 2 meseca na kontroli sve je ok... a evo u petak predvece je kao krenula i slabo mi ide danas kao da prestaje... videcemo... prva moja trudnoca nikaki simptomi,ni pre saznanja ni do porodjaja...a sad pre pms 1001 simptom... strasno... osecam umor,osecam mucninu,hladno je a ja se pojacano znojim...aj uradicu ga opet...mada kad vidim 1 crtu jos gore mi bude... javljam kad odradim test...

_____________________________

Ljubav koja ne zna za uslove Vera skojom zaspiš i budiš se Nada koja poslednja umire,što ne želiš sebi ne poželi nikome...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here