|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Perzistentni folikul
18.3.2013 17:14:54   
daca77
Cicibanns, ja na zalost jos uvek nisam resila problem, jer mi se iz ciklusa u ciklus javljaju perzist.folikli. Trenutno sam na Mikroginonu, a verovatno ce posle 16dc dr ukljuciti i Orgametril. Meni se obicno za 2 ciklusa ociste jajnici. Sada mi je dr predlozio 2 tabl.Mikroginona, ali oklevam da toliku dozu koristim.user posted image

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Perzistentni folikul
18.3.2013 21:00:42   
cicibanns
user posted image daco tacno znam kako se osecas... ja od sutra pocinjem sa mikroginonom pa sta bude! cisto sumnjam da ce za jedan ciklus otici ali nikad se ne zna! ostaje nam samo da se nadamo... iskreno i meni zvuci bas puno 2 tablete dnevno!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Perzistentni folikul
18.3.2013 21:04:57   
Verolina
Ma, cici, sto nece. meni je cista od 45mm otisla sa jednim pakovanjem Qlaire. Nista se ne brini duso.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Perzistentni folikul
19.3.2013 8:00:12   
daca77
Verka, ja nikada nisam cula za ovaj lekuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Perzistentni folikul
19.3.2013 9:04:47   
jess021
daco, Qlaira je isto lek za kontracepiciju, estradiol, tako da mu je namena kao i Microgynonu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Perzistentni folikul
19.3.2013 9:09:02   
Verolina
Daco, to su najnovije kontraceptivne tablete, mislim i najbolje, jer prate prirodni tok hormona u ciklusu. Daju se devojkama koje imaju dobar hormonski sklop zarad zastite od trudnoce, ili kao meni, da se ratosilja ciste.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Perzistentni folikul
19.3.2013 9:53:42   
daca77
Ok.Verka, pronasla na netu. Vidim da su dosta skuplje u odnosu na ove postojece pilule. Ne znam, da nisam krenula sa Mikroginonom, probala bih sa njima da se resim ciste. Plasim se da mi se organizam nije navikao na Mikroginon.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Perzistentni folikul
19.3.2013 10:11:55   
Verolina
Jesu. Skupe su. Ja sam ih na popustu placala 1200din.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Perzistentni folikul
19.3.2013 22:38:35   
cicibanns
ja sam jutros popila prvu tableticu mikroginona, pa sta mi dragi Bog da... hvala drage moje na podrsci! user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Perzistentni folikul
11.4.2013 14:13:04   
cicibanns
prva kutija mikroginona nista nije uradila, i dalje stoji iste velicine...user posted image

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Perzistentni folikul
12.4.2013 7:15:07   
daca77
Cicibanns, a sta dr predlaze?
Uzimaj sto vise caja od persuna ili kukuruzne svile, vode, jer sve to pospesuje izbacivanje estrogena i toksina iz organizma.

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Perzistentni folikul
12.4.2013 18:38:51   
cicibanns
dr mi je rekao da imam dve mogucnosti: da nista ne pijem i nadam se da ce samo otici, a druga da pijem i dalje mikroginon pa da dodjem sledeceg meseca opet... uzela sam neki miks caj za ciste, miome i tako to pa pijem litru dnevno, a u utorak nacinjem novu kutiju mikroginona user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Perzistentni folikul
15.5.2013 10:41:38   
cicibanns
posto ni posle 2 kutije mikroginona nije ni mrdnuo (pf) doktorka je predlozila da ovog meseca radimo punkciju... krenula sam juce sa jos jednom kutijom i polako pripremam potrebne nalaze!! jedva cekam da ga srede pa da napokon radim IUI!!user posted image

(odgovor članu cicibanns)
Direktna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here