|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pogacice by Olga :)
12.11.2013 22:32:02   
Ana RR
Jovice, ili dve kašike masti ili 2dl ulja. Iskreno, ja sam stavila manje ulja i opet su bile lepe. A sira što više to bolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: pogacice by Olga :)
12.11.2013 22:33:17   
madre
samo mi je trebalo da vidim te tvoje pogacice ovako gladna, odoh sada da ronjam po frizideruuser posted image
izgledaju superuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: pogacice by Olga :)
13.11.2013 8:37:32   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jovice, ili dve kašike masti ili 2dl ulja. Iskreno, ja sam stavila manje ulja i opet su bile lepe. A sira što više to bolje.

ssuper, obozavam sve sa sirom.... pravicu ih i ja ovih dana.
a koji sir si stavila?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: pogacice by Olga :)
13.11.2013 9:49:03   
Ana RR
Fetu, nju uvek imam u frižideru.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: pogacice by Olga :)
13.11.2013 10:55:52   
Ana RR
Inače, recept je sa coolinarke i možete ga naći pod nazivom majkine kiflice i pogačice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: pogacice by Olga :)
13.11.2013 20:09:25   
nata11
Evo ih pogacice i kiflice po Aninom receptu user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: pogacice by Olga :)
13.11.2013 20:14:14   
Ana RR
Nato, mmmm user posted image je l ti se dopadaju?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: pogacice by Olga :)
13.11.2013 21:43:49   
nata11
Da super su mekane stvarno sam se odusevila. Inace odmah sam ubacila sir u testo pa ostavila 2x da naraste i posle samo motala. Ali i za sir si u pravu user posted image user posted image stavila sam oko350 gr a sledeci put cu sigurno 500 gr. Sto vise to bolje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: pogacice by Olga :)
13.11.2013 22:28:32   
Ana RR
Super user posted image ja obično pravim samo pogačice, za kiflice sam nešto smotana user posted image ali onda razvučem veliku koru pa dam Maretu modle i onda pravimo pogačice u obliku srca, leptira, jelke.. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: pogacice by Olga :)
13.11.2013 22:32:00   
jovicaa
ana ba sam planirala da im izvucem modlicama oblike user posted image ... mogla bih i aleksandra da ukljucim u to, odlicna idejauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: pogacice by Olga :)
13.11.2013 23:37:39   
madre
bas su postale popularne ove pogacice, polako ali sigurno stizu one norveske rolnice, mrtva trkauser posted image
nato, njami njamiuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 13.11.2013 23:38:24 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: pogacice by Olga :)
14.11.2013 14:26:12   
jovicaa
nato ekstra izgledajuuser posted image
ja nikako da stignem da napravim, danas popodne praksa... sutra cu valjda stici.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: pogacice by Olga :)
14.11.2013 19:21:09   
nata11
Ovo testo po Aninom receptu je stvarno za svaku pohvalu, tako je mekano user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: pogacice by Olga :)
14.11.2013 19:47:51   
vikiveki
Vi toliko nahvaliste anin recept da ću morati i ja da ga pravim...ja probala po Olginom receptu i on je zaista super

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: pogacice by Olga :)
14.11.2013 20:00:24   
nata11
Malo su mi kiflice ispale šlogi dogi ali nema veze.user posted image user posted image Nisam imala zivce da ih lepo seckam i motam. Bitno da su ukusne. A sledece mi je na spisku Olgine pogacice. Njih cu za vikend.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: pogacice by Olga :)
14.11.2013 20:14:11   
Žapkić
Ja sam Olgine pravila već 3 puta, a vidim da ću morati da isprobam i ove Anine. T. je tražila opet da "mesimo često" (testo), tako da sutra imamo u najavi pooonovo Olgine pogačice...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: pogacice by Olga :)
22.11.2013 14:19:15   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Ana RR

I ja imam odličan recept za pogačice ili kiflice:


parce kvasca
2 case mleka
2 kasicice secera
2 kasicice soli
2 kasike ili 2 dl masti ili ulja
3 zumanca
1 casa kiselog mleka
oko 1 kg brasna
200-300g masnog sira



Otopiti kvasac u malo mlakog mleka.
Umutiti ulje i žumanca i u to dodati kiselo mleko.

U brašno staviti so, šećer i nadošli kvasac, dodati preostalo mlako mleko, ulje,
žumanca i k.mleko i sir i umesiti testo.

(Za kiflice možete i ne morate da stavljate sir u testo a za pogačice što više to bolje)

Ostaviti testo na toplom da se diže i premesiti jednom.

Kad ponovo nadođe, bez mešenja razvući testo i modlama vaditi pogačice.

Poređati u pleh i premazati umućenim jajetom sa uljem.

Odozgo stavljati susam i komadiće maslaca ili margarina.
Posuti susamom.

Uključiti rernu na 180 stepeni i kad se zagreje peći oko pola sata, u zavisnosti od rerne.

Rešila sam da ih pravim danas,dolaze nam neki prijatelji,pa da vide kakve smo mi Ringerajke dobre kuvariceuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: pogacice by Olga :)
22.11.2013 14:35:55   
vikiveki
Sve sam prepisala i sada sučem rukave da počnem sa radomuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here