|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
17.2.2012 12:51:29   
Top model
Cao svima, ja sam ovde nova, al nazalost sa mnogo iskustva u ginekoloskim mukama. Sad me salju na HSG ili popoularnije, produvavanje jajovoda. Treba da mi radi dr. Kopitovic u nekom rendgen centru u Novom Sadu u Bulevaru Cara Lazara. Da li neko ima takvo iskustvo, bas kod njih? Mene je malo strah sto to nije drzavna bolnica, nego neka tamo ordinacija. Al opet, ovu dr.Kopitovic svi hvale na sva usta, pa valjda zna sta radi. HEEEEELP!user posted image

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
17.2.2012 20:40:08   
Merilyn
Nemam iskustva sa Dr.Kopitović ali znam sigurno da si u dobrim rukama i nemoj brinuti! Dr.Kopitović je vrhunski lekar i zna šta radi tako da uopšte ne treba da te brine privatna ordinacija. I tebi su predpostavljam predložili da radiš HSG u Betaniji ali im je prvi slobodan termin negde u junu pa si ti odlučila da ćeš ubrzati stvar i otići privatno user posted image
Uradi taj HSG,stvarno je važan da bi se utvrdilo da li su ti i koliko prohodni jajovodi.
I još jednom - ne brini se! Sve će biti OK!user posted image

(odgovor članu Top model)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.2.2012 17:22:12   
Anoniman
zene kako bese, jel mi samo brisevi trebaju za hsg? malo sam zaboravila, a ovde moras sam da trazis sve sto mislis da ti treba?user posted image

(odgovor članu Merilyn)
  Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.2.2012 17:31:02   
ivannna
pcelice,
meni su trazili i nalaz krvi-crp,leukocite i sedimentaciju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.2.2012 20:00:35   
Anoniman
a koliko moraju da budu stari?

(odgovor članu ivannna)
  Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.2.2012 20:02:37   
Anoniman
ja cu u ponedeljak zakazati kod dr, pa cu u toku nedelje verovatno dobiti odgovore, ali bih ja da se pripremim malo, da eto na krvnu sliku zaboravila, moracu najverovatnije i nju opet da radim, jer ce biti preko mesec dana stara.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.2.2012 20:08:12   
hanka
Zavisi gde radis,meni su u klinickom trazili i spermogram

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.2.2012 20:11:30   
Anoniman
ma to imam. bez toga nisu hteli ni da mi rade hsg, ali posto je sad ok, idem da ih malo zbrzam :), da vidim kad ce moja beba :)

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.2.2012 20:14:49   
hanka
Pcelice di radis hsg?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.2.2012 20:56:03   
Top model
Marilyn, hvala ti puno na odgovoru i podrsci. Nisu me slali u Betanoju. Odmah mi je doktorka predlozila taj rendgen centar. A da li si cula za tu ustanovu? Nalazi se u Bul.Cara Lazara. Malo mi je frka i zbog te anestezije u nekoj ko zna kakvoj ordinaciji. Ja sam bila kod dr.Kopitovic u Genesisu. A jesi li ti radila hsg?

(odgovor članu Top model)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
18.2.2012 23:43:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: hanka

Pcelice di radis hsg?

u Pirotu.

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.2.2012 10:02:34   
Merilyn
Top model, mislila sam da si bila na jednodnevnoj dijagnostici pa sam zato pomislila da su ti predložili da radiš HSG u Betaniji.
Iskreno,zaista ne znam ništa o toj ustanovi na Bul.Cara Lazara ali mislim da Kopitovićka ne bi sebi dozvolila da pacijente upućuje baš bilo gde. Ipak joj je reputacija u pitanju a za nju sam dosad čula samo najbolje.
Da,radila sam HSG. Privatno sam išla,radjeno je pod totalnom anestezijom. Nije to nikakav bauk,veruj mi! Kada ti daju anesteziju osetiš kao neku vrtoglavicu i.... odjednom se probudiš! user posted image Ali stvarno je tako! Nećeš imati pojma šta te je snašlo samo ćeš se osvestiti!
Razumem tvoj strah. Ni meni nije bilo sve jedno ali kada je konačno sve prošlo bilo mi smešno user posted image
Opusti se slobodno, evo obećavam ti da nemaš razloga za brigu! user posted image Kada treba da ideš?
I baš mi javi kako si prošla pa da se zajedno smejemo user posted image
P.S. Slobodno pitaj sve šta te zanima!

(odgovor članu Top model)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
19.2.2012 23:21:24   
Top model
Marylin, hvala ti puno, puno, puno. Treba da idem posle sledece menstruacije, a to je za nekih 25dana. Sad prvo muz ide na sve one analize, pa ja vadim kks, hormone, briseve. Mi smo bas na pocetku, a ja se sve nadam nekom cudu u medjuvremenu, al slaba vajda. Mada, ko zna, cuda se dogadjaju onima koji veruju u njih,user posted image user posted image user posted image . Javicu ti, naravno. Sto se tice Kopitovicke i ja sam sve najbolje cula za nju, zato sam i otisla kod nje. Znas sta mi je jos bilo cudno, kad mi je dala sta sve od analiza treba da uradim pre hsg, nije mi spomenula briseve na bakterije. Ja od ranije znam da treba i to, pa cu uraditi, ali da li je ona zaboravila ili ne znam zasto mi to nije rekla. Jesi li ti vadila briseve na mycoplazmu, ureaplazmu i hlamidiju?

(odgovor članu Merilyn)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
20.2.2012 9:29:13   
Merilyn
Podržavam tvoje pozitivno razmišljanje! user posted image
Što se tiče briseva, ja sam ih već imala. Bili su relativno "sveži" pa mi nisu tražili nove. Ne verujem da je zaboravila bilo šta da ti kaže nego kažeš da muž treba da uradi analize, predpostavljam spermogram. Možda je dr htela da vidi prvo da li je tu sve u redu. Jel treba da se vidite sa njom još jednom pre HSGa? Bilo bi mi logično tako nešto jer vam SVI nalazi moraju biti dobri da bi se radio HSG, pogotovo spermogram! Eto,tako su bar meni objasnili. user posted image

(odgovor članu Top model)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
21.2.2012 19:39:56   
mika79
Top model molim te napiši sve što znaš o toj proceduri HSG-a u rengen centru, pošto ja planiram da odem kod dr. Kopitović u Genesis i verujem da će me uputiti da radim HSG.

(odgovor članu Merilyn)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
21.2.2012 23:25:56   
Anoniman
ja jos da podvrdim sterilne briseve imogu da se pakujem za hsg.
dobila sam uput!! user posted image user posted image

(odgovor članu mika79)
  Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
22.2.2012 9:01:28   
malenac76
pcelice user posted image  jupiiiiiii
ako ne ubodete ovaj ciklus ima da bude kad te produvaju user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
22.2.2012 11:28:20   
hanka

IZVORNA PORUKA: Pcelica Lena

ja jos da podvrdim sterilne briseve imogu da se pakujem za hsg.
dobila sam uput!! user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
24.2.2012 0:09:27   
degu
I ja da zaigram kao Pčelica user posted image
Konačno sam stigla do HSG-a, ako sve bude ok sa brisevima idem već u ovom ciklusu a u sledećem na IUI user posted image
Konačno se pomeram sa mrtve tačke user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
24.2.2012 9:53:43   
Meisje
Pcelice,Degu navijam za dobro produvavanje!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
24.2.2012 9:54:40   
malenac76
opaaaaaaaaaa deguuuuu user posted image  jupiiiiiiii
ma bice tebi kao LO i meni user posted image  

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
24.2.2012 10:15:24   
little_one
Ma moja draga vjeverica ima da iskopira i mene i Malenac....i da nam bude trudnica jako brzo...user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
24.2.2012 10:21:37   
hanka
Vevevrice user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
25.2.2012 12:19:32   
zuto pilence
Zenske evo i mene, bila sam na ultrazvuku i hvala Bogu sve jo ok. I da samo tako i ostane. Zato moje drage cure negubite nadu nikada ali nikada . Ja vam svima zelim sve najboj+lje kao i sebi samojuser posted image .

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Produvavanje jajovoda (HSG)
25.2.2012 12:26:21   
hanka
Pilence ti bese ostala trudna posle hsg?
Kako si ?

(odgovor članu zuto pilence)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here