|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
9.11.2013 21:47:39   
vikiveki
I ja mislim da Tamara i nije lepo otpevala pesmu, ali zato je Sky osvetlao obraz, sa obzirom da je dobio težak zadatak dobro se snašao...šta će mu Marija reći

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
9.11.2013 21:54:11   
dunja RR
odličan user posted image
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Bravo za Skajauser posted image user posted image user posted image svaka mu castuser posted image




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
9.11.2013 22:50:18   
Dani.kv
E ovaj Zeljko je car

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
9.11.2013 22:51:57   
vikiveki
user posted image za Kneza i njegovog Fredijauser posted image nemogu da verujem kako dobro peva
I Željko je super

< Poruku je uredio vikiveki -- 9.11.2013 22:52:42 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
9.11.2013 23:00:57   
dijana1*
Zeljko je super. Ana ima nesto skroz smekerski u sebi, bas je pozitivna user posted image
Sara mi se nesto ne svidja, mislim da je mnogo isfolirana. Sva je kao nesto fina. Veceras za malo da nije zaplakala.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
10.11.2013 9:02:58   
ivaMark
Zene, sada gledam emisiju od sinoc i mogu da kazem da su svi takmicari dorasli zadatku a neki me jakooooo iznenadjuju, Skaj, Zeljko... nikada nisam ni pomislila da ljudi super pevaju... user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
10.11.2013 21:12:08   
hanka
Boris Milivojevic user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
10.11.2013 21:14:15   
dunja RR
Da, za Skaja pojma nisam imala, za Željka jsam iole. Ali ne samo to, već i kao likovi su cool, njih dvojica, Boris, Sneki. Goca mi je bljak.
IZVORNA PORUKA: ivaMark

Zene, sada gledam emisiju od sinoc i mogu da kazem da su svi takmicari dorasli zadatku a neki me jakooooo iznenadjuju, Skaj, Zeljko... nikada nisam ni pomislila da ljudi super pevaju... user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
10.11.2013 21:20:23   
vikiveki
Da i mene su baš prijatno iznenadili Željko i Sneki,super pevaju i zabavne stvari i deluju mi kao pozitivni ljudi,šire neku pozitivnu energiju oko sebe

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
10.11.2013 21:22:03   
degu
Boris je meni pravo otkriće, svaki put me nasmeje user posted image
sinoć mi nisu bili nešto u elementu, kao da se osetila neka negativna energija između žirija i takmičara. Inače emisija mi je super, obožavam osećaj kad jedva čekam subotu uveče da počne user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
10.11.2013 21:30:57   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: degu
obožavam osećaj kad jedva čekam subotu uveče da počne user posted image


I ja. Juče moja drugarica koja je odsela kod mene kreće na neku žurku, i kaže žao joj što ja ne mogu. Ja reko samo uživaj, imam ja šta da radim user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
10.11.2013 21:35:29   
anajid
I ja se odlicno zabavljam uz njih.Subota vece mi je onako kao "Groznica subotnje veceri"user posted image

Meni su super Zeljko,Knez i Borisuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
10.11.2013 21:38:40   
lesica
Meni su svi simpatični, i simpatično mi je i to što će do velikog finala, evidentno svako od njih po jednom da pobedi ( prosto mislim da je onako ciljano namešteno jer nagrada svakako ide u dobrotvorne svrhe) A onda će u finalnoj emisiji/emisijama da stvarno neko bude pobednik.

Uglavnom, posle dugo dugo vremena jedan onako fin, krajnje simpatičan i kulturan tv šou.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
10.11.2013 22:30:22   
Figaro88
Ja negledam redovno,odgledala sam veceras snimke online,ali ne sve.Sky me je iznenadio,lepo je odradjen sou,ali voditelji i ziri su losi

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
11.11.2013 10:50:54   
Misha i Ljisha
Ja sam sinoc odgledala deo emisije i stvarno je simpaticna s tim sto ja nemam pojma ko je onaj Aleks i ko je ona Anauser posted image . Ne pratim scenu uopste. Knez me bas iznenadio ali sam odmah skapirala da je on (tad sam ukljucila tv) cim sam ga videla jer ipak ima one svoje karakteristicne pokrete hehehe...U svakom slucaju ja nemam pojma kad ide ova emisija ali ako naletim sigurno cu gledati.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
11.11.2013 11:19:29   
Alexxa
Ja i suprug smo oduševljeni. Inače, nemamo televizor (verovali ili ne) i gledamo online,. Da, maske, nekad nisu dobre, nekad imitacije nisu dobre, ali sve u svemu, najzabavniji šou kod nas, sa jednom divnom svrhom, da pomogne, ali i zabavi.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
11.11.2013 11:24:41   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja sam sinoc odgledala deo emisije i stvarno je simpaticna s tim sto ja nemam pojma ko je onaj Aleks i ko je ona Anauser posted image . Ne pratim scenu uopste. Knez me bas iznenadio ali sam odmah skapirala da je on (tad sam ukljucila tv) cim sam ga videla jer ipak ima one svoje karakteristicne pokrete hehehe...U svakom slucaju ja nemam pojma kad ide ova emisija ali ako naletim sigurno cu gledati.

Emisije se emituje svake subote na Prvoj televiziji.....ni ja neznam sa čim se bave Ana i Aleksauser posted image za ove ostale sve znamuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
11.11.2013 11:31:05   
Figaro88
Ana Kokic je pevacica-narodnjak.Aleksa je glumac(valjda).Ja ne slusam Aninu muziku,ni Sneki,Kneza,Gocu,ustvari nikoga osim Đorđauser posted image Mislila sam da nema sanse da on odpeva molitvu,ili bilo kavu slicnu pesmu.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
11.11.2013 11:56:34   
anajid
Aleksa Jelic jemuzicar, baletan umetnik,a ujedno i sin jednog od clanova YU grupe-Dragog Jelica.user posted image

< Poruku je uredio anajid -- 11.11.2013 11:58:41 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
11.11.2013 12:39:15   
Žapkić
Ne gledam redovno, ponekad bacim pogled ako naletim; ali, primetila sam da je , recimo, Boris sve do sad jako lepo odradio.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
11.11.2013 20:48:47   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Alexxa

Ja i suprug smo oduševljeni. Inače, nemamo televizor (verovali ili ne) i gledamo online,. Da, maske, nekad nisu dobre, nekad imitacije nisu dobre, ali sve u svemu, najzabavniji šou kod nas, sa jednom divnom svrhom, da pomogne, ali i zabavi.

user posted image ja sam bez tv-a zivela preko 10 godina ali mm ne moze bez te sprave pa sam na kraju popustila i sad imamo tv ali je meni komp glavna sprava. mislim da cu odgledati sve emisije na netu jer mi se bas svidela ova od sinoc

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
11.11.2013 20:55:47   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: anajid

Aleksa Jelic jemuzicar, baletan umetnik,a ujedno i sin jednog od clanova YU grupe-Dragog Jelica.user posted image

Nisam znala da je sin,mada sam mogla da pretpostavim pošto je Jelić a u YU grupi ih ima dosta,mada ne liči mnogouser posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.11.2013 21:53:38   
dijana1*
Gleda li neko?
Bas me zanima kako ce Ana otpevati?user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.11.2013 21:55:21   
dunja RR
Meni je u faci preslikan ćale ..
IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: anajid

Aleksa Jelic jemuzicar, baletan umetnik,a ujedno i sin jednog od clanova YU grupe-Dragog Jelica.user posted image

Nisam znala da je sin,mada sam mogla da pretpostavim pošto je Jelić a u YU grupi ih ima dosta,mada ne liči mnogouser posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tvoje lice zvuči poznato
16.11.2013 21:55:32   
dunja RR
Aleksa vrcka za medalju user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here