|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 22:22:16   
Didy
IZVORNA PORUKA: Torbica

paketice smo morali na licu mesta otvoriti, pa to je bilo crci ili puci, hehe, deca prezadovoljna.



user posted image Ovo je bila sjajna scena. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 23:45:19   
vikiveki
Moji su paketiće otvorili u autuuser posted image oduševili su se ...paketići su zaista dobri.Bravouser posted image za RR

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.12.2013 23:54:10   
mamin mish

IZVORNA PORUKA: Torbica

paketice smo morali na licu mesta otvoriti, pa to je bilo crci ili puci, hehe, deca prezadovoljna.



A moja cera je bila moraln podrska i da vuren sta je u paketicu.
Hvala jos jednom da divnom druzenju i drago mi je da sam vas upoznala.

lesice hvala na savetu problem resen sa Operom.
I jos jednom hvala svima bilo man je jako lepo.
Slike postavljam sutra!user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 9:50:49   
Leax
Evo slicie sa divnog druzenja u NS user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 10:04:37   
jovana jojo
Devojke predivne ste,i deca i vi RR mame.Ja se nadam da ću vam se i ja iduće godine pridružiti na Deda Mrazu

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 10:21:55   
Leax

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 10:36:16   
Leax
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 10:42:27   
serpica
Jaooo preslatki ste sviuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 10:49:34   
Leax

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 11:15:49   
amvg
Nama je bilo jako lepo, super smo se proveli (i bolje nego smo očekivali jer imamo malog zafrkanta koji je bio jaaaaaaaaaaaaako dobar)
i upoznali divne ljude. Klinci su preslatki i svi jako dobri i lepo vaspitani.
Svaka čast RR za organizaciju sve je bilo super.

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 11:22:38   
Leax
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

MiLj hvala puno za divne medenjake user posted image Mihajlu su se bas dopali user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 11:25:15   
mamin mish
Super su slike!

A moje dete vristi li vristi.

IZVORNA PORUKA: New Mom


Ima li ijedno dete da se više dralo zbog Deda Mraza od ovo dvoje mojih? Ne!



NM mislim da je moja ipak bila gora. Ni paketic joj nije trebao samo da nemora kod deda mraza.user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 13:58:36   
IVA 11
Divni ste svi! user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 20:36:29   
Leax

IZVORNA PORUKA: mamin mish

Super su slike!

A moje dete vristi li vristi.

IZVORNA PORUKA: New Mom


Ima li ijedno dete da se više dralo zbog Deda Mraza od ovo dvoje mojih? Ne!



NM mislim da je moja ipak bila gora. Ni paketic joj nije trebao samo da nemora kod deda mraza.user posted image


Hehe evo i mi se pridruzujemo klubu " Ko vristi vise" user posted image slika sve govori

user posted image


_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 21:36:28   
mamin mish

IZVORNA PORUKA: Leax


Hehe evo i mi se pridruzujemo klubu " Ko vristi vise" user posted image slika sve govori

user posted image



Leax vi ste barem sedeli kod deda mraza mi mu nismo ni prisli!!

kod nas je to izgledalo ovako



IZVORNA PORUKA: Leax


user posted image




(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 21:47:57   
gagins
Evo i mene,malo kasnim sa utiscima.Sveee je bilo super,paketici su odlicni,deca srecna i zadovoljna,jedva smo doteglile paketic do stana user posted image !
Anci,evo predloga,ne moramo cekati NG i Deda Mraza,mozda mozemo organizovati i uskrsnjeg zeku user posted image ,samo gde cemo zeku naci user posted image !
Pozdrav svim RR mamama i jako mi je zao sto je Maya zaboravila slike od prosle godine,nadam se da cemo naci nacin da ih dobijem uskoro!

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 21:57:41   
Ana RR
Ma naći ćemo nekog zeku, sve se da srediti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 21:58:17   
mamin mish
Malo i nasih slicica

user posted image


(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 22:11:31   
branki*
diiivno!bas ste svi lepi i mili..user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 22:14:00   
Olga75
evo i ja da se oglasim , bilo je suuuupeeer
zver je odusevljena a ja naravno da jesam
i moram da kazem da je na kraju otela Ani pecivo i napravila sendvic sa medenjacima , mislim da ih je MiLj donela user posted image
i moj naklon do poda Andriani i Vikiveki jer su donele prekrasne kiflice i baklavu
i naklon do poda SVIM MAMAMA koje su pravile one djakonije , sve sam probala ali Andrianine kiflice su zakon i hocu da ih jedem cesce user posted image
fotke i ozbiljniju pricu cete dobiti kad se dokopam mog milog pc ja user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 22:16:01   
branki*
ko je devojcica u farmerkama i sivo-roze bluzi,duge smedje kose?bas je lepauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 22:32:19   
mamin mish
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 22:38:29   
isidora88

IZVORNA PORUKA: branki

ko je devojcica u farmerkama i sivo-roze bluzi,duge smedje kose?bas je lepauser posted image


ako mislimo na istu, to je lana , kcerkica lanajeleneuser posted image
preslatka jeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.12.2013 23:59:55   
Maya21
IZVORNA PORUKA: gagins


Pozdrav svim RR mamama i jako mi je zao sto je Maya zaboravila slike od prosle godine,nadam se da cemo naci nacin da ih dobijem uskoro!


meni je zao sto sam prozvana a citave godine se niko ne javlja da te iste slike podigne, pa ja budem kriva ako sam slucajno zurila i zaboravile slike....a nacin da se dodje do njih je veoma lak.... javite mi se, dogovorimo se gde da se nadjemo i eto slika...

< Poruku je uredio Maya21 -- 30.12.2013 0:16:46 >

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: DEDA MRAZ 2013.
30.12.2013 11:03:06   
gagins
Maya,daleko od toga da si prozvana,ja sam samo rekla da mi je zao sto si ih zaboravila,jer je u ranijim postovima bilo reci o tome da ce se slike poneti da se predaju onima koji nisu iste preuzeli do sada,a koliko sam bila shvatila nisam jedina!Takodje,ja moram da se uklapam u tvoje radno vreme ili kafenisanje po gradu u koje nikad ne ucestvujem zbog svojih obaveza,da bih te slike preuzela.Poslacu ti u PP moju adresu,pa ako je moguce da se sve tri slike posalju!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here