|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.10.2013 15:24:40   
srecica_80
Imena dece: Stefan, Nemanja i Nikola

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.10.2013 16:31:43   
nela79
E evo ja da apdejtujem svoje misljenje oko termina, ne obratim dovoljno paznju pa pogrijesim. Meni 22.12. ne odgovara jer se iz Bosne vracam u ponedeljak.
14.12.  i 28.12 moze, taman stizem i na posao, a da vam ne saljem muza samog user posted image . Ako bude 14.12. jos cu vam i malo rodjendanske torte donijeti.

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.10.2013 16:34:11   
viking
Meni je termin nebitan, ali u ovom trenutku ne znam da li ću biti u stanju da dođem. Ako budem, odgovara mi sve.

< Poruku je uredio viking RR -- 28.10.2013 16:40:08 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.10.2013 16:39:04   
Figaro88
Ja sam se juce dogovorila sa bratom,kako smo izracunali on je druga smena 14 i 22 pa bi tad mogli da stignemo da dodjemo i da on posle stigne na posao.28 je prva pa nema sanse,osim ako ne izmuva slobodan dan sto je jako tesko....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.10.2013 16:55:42   
Zemunka85
Prijavljuje se za BG i moja Lara (tada ce imati 14m), i njeni mama i tata. Koliko sam shvatila, ne moram termin odmah reci, ali neka okvirno bude 22og od 12h

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: DEDA MRAZ 2013.
28.10.2013 18:59:04   
jole82
Mislim da bi valjalo i termine odmah reci, jer koliko mi se čini Dunja na nekoj od prethodnih stranica rekla da požurimo sa datumima da nam ne odu termini user posted image
Da ne bude posle Izbirač naišao na otirač user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 7:02:17   
anajid
Da li se ovde prijavljujemo?
Andrija 3,5 godine

David i Aleksa 14 mjeseci + dvoje odraslih user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 9:26:46   
dunja RR
Većina je za 22.12. te njega biramo, stanje izjednačeno što se tiče termina (9 ii 12), pa danas presecite molim vas, da javim Kamičku dok nam nisu otišli termini.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Za Beograd, objavila sam na prvoj strani slobodne termine ze Kamičak, brzo nam treba dogovor oko istog, zato pišite da se dogovorimo dok nam nisu otišli termini.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 9:33:41   
cockic
prosle godine je bilo koliko se secam nesto slicno 9-10h.meni je i to bilo ok.mada mozda je 12h bolja opcija.to traje 2h.znaco od 12-14h jer tako.

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 9:37:51   
dunja RR
2 ipo sata, do 14.30

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 9:40:04   
dunja RR
Nišlijke, koga prvo da kontaktiram, tj. koji je red favorita? Telefon od No.No, jel ima neko? Zamak da ne kontaktiram?

Magic city NIS Nedavno smo bili, lepo je, prostrano, ima poseban deo za roditelje, doduse izdvojen napolju ali moze i unutra da se sedi

zamak NIS Ovde nisam bila pa pisite iskustva

Bla Bla NIS NI ovde nisam bila pa ne znam, ali cujem od dece da je lepo....



< Poruku je uredio dunja RR -- 29.10.2013 9:41:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 9:46:27   
serpica
Dunjice evo ti br od igraonice NO No 018/527-740 mada ja iskreno mislim da je Bla Bla lepsa i komotnijauser posted image mada je svejedno samo da se okupimouser posted image
Zamak ima spiralne stepenice i deca su maltene u podrumu meni se ne svidja

< Poruku je uredio serpica -- 29.10.2013 9:47:39 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 9:50:29   
dunja RR

Novosađanke jel ovo redosled favorita, da krenem odgore? user posted image

https://www.facebook.com/pages/Tri-4-Sad-Ro%C4%91endaonica/315801721796939
http://www.starli.rs/
http://www.igraonicamogli.com/
http://www.o-klub.rs/ostalo.php?r=1511
Sky club ima je na dve lokacije https://www.facebook.com/pages/Sky-Club/302883999761079.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 9:59:37   
Didy
Dunja, neko se žalio da mu je ta igraonica Tri četiri sad previše na periferiji, ali za svaku će neko naći zamerku. Pozovi pa koja ti da najbolje uslove, dogovori s njom.
Meni se Sky ne sviđa, tu smo bili na jednom rođendanu. Al opet kažem - Ne možeš svima ugoditi.
Koliko sam shvatila iz postova novosađanki, najbitnije je da budemo sami, tj. da bude zatvorenog tipa.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 10:05:01   
dunja RR
Serpi, hvala dušo, da krenem znači od Bla bla..

Didyka, a Starli je ok, da krenem od nje?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 10:12:46   
Didy
Dunja, ja nisam bila u Starliju, nemam pojma, deluje mi ok, ne sećam se da ali je neko imao neku primedbu za nju. Možda da nećemo biti sami.user posted image
Meni se, iskreno, ovako sa linkova, najviše sviđaju Mogli, pa onda Starli. O-klub je isto ok, ali rekoše da nećemo moći biti sami, ali možeš proveriti. Meni je i Tri četiri sad ok, ne smeta mi što je malo zabačeno, makar se ne moram provlačiti autom kroz gužvu.
Zovi sve, pa ko ti da najbolje uslove, dogovori se s njim i ćao. Kad nas je ovako puno i svako zakera, onda ti odluči i gotovo. Ionako su nijanse u pitanju.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 10:27:50   
Torbica
Evo i mene, nekako mi se cini da ce biti ili Starli ili Mogli. user posted image Obe su ok. U Mogliju nisam bila a u Starliju ima jako puno onih naduvanih tobogana, dvoraca i svakakvih ludorija za klince. I male i velike. Sad cu da proucim i Mogli, da ne gresim dusu user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 10:33:01   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy


Meni se, iskreno, ovako sa linkova, najviše sviđaju Mogli, pa onda Starli.




isto... Starli mi je preko puta, Mogli ce ostali mnogo lakse naci...
didy, evo mogu ipak da razmisljam i o Deda Mrazu user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 10:37:42   
Torbica
I Mogli je puna svega i svacega user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 10:47:36   
New Mom
Meni je bezveze sto u Starliju deca ne smeju u patofnama vec samo u carapama. Hala jeste ogromna ali i vrlo hladnjikava.
U Mogliju nisam bila, lepo deluje.
U Tri cetiri sam bila samo jednom, jeste Telep ali se moze snaci do tamo. Tu ce uzivati roditelji vece dece tj. one koja hoce samostalno da se igraju. Jer prostorije su odvojene za decu i roditelje (ipak je to kuca).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 10:47:51   
Didy

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Didy


Meni se, iskreno, ovako sa linkova, najviše sviđaju Mogli, pa onda Starli.




isto... Starli mi je preko puta, Mogli ce ostali mnogo lakse naci...
didy, evo mogu ipak da razmisljam i o Deda Mrazu user posted image


O, Bubi, srećno vaskrsnuće na RR-u.user posted image user posted image
Ja nemam osećaj ovako sa slika koja je prostranija, nas bude baš dosta, bude baš velika gužva.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 10:49:40   
Didy

IZVORNA PORUKA: New Mom

Meni je bezveze sto u Starliju deca ne smeju u patofnama vec samo u carapama. Hala jeste ogromna ali i vrlo hladnjikava.
U Mogliju nisam bila, lepo deluje.
U Tri cetiri sam bila samo jednom, jeste Telep ali se moze snaci do tamo. Tu ce uzivati roditelji vece dece tj. one koja hoce samostalno da se igraju. Jer prostorije su odvojene za decu i roditelje (ipak je to kuca).


Moj glas onda ide za Mogli. Je l iko bio u Mogliju da saopšti utiske?


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 10:59:56   
Torbica
U Mogli Isidora vodi sina, ona je prezadovoljna, javice se vec.
Mi smo bili u Starliju krajem zime, ne znam, nisam osetila da je hladno. A i deca jurcaju i uvek se preznoje, gde god.
Mi cemo doci gde god da se odluci user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 11:10:14   
dunja RR
Novi Sad - Zvala sam Mogli, zainteresovani su, najverovatnije će nam dati gratis prostor 28.12. (ne znam još tačan termin, dogovorićemo sutra). Tog datuma imaju uveče rođendan, pa bi mi mogli u toku dana. Koji termin da tražim? Pišem im sada mail, pa se sutra sve dogovaramo.

Niš - Zvala Bla bla, vlasnici će biti tu tek oko 15.30. pa ću tada pokušati.

Banja Luka - Dijana mi javlja danas mail adresu igraonice pa im pišem mail


< Poruku je uredio dunja RR -- 29.10.2013 11:15:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 11:19:37   
Torbica
Posle rucka jel moze? Moj bebac spava od 11-14 vikendom, naravno, budicu ga ili taj dan nece spavati, kako god, ali tu negde posle rucka bi bilo ekstra. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here