|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 11:29:55   
New Mom
Pa da, popodne je negde bolje.

Prevideh da treba da se napišu imena dece.
Olga (4,5g), Katarina Lara (3,5g), Nikolaj (1,5g) i Staša (1,5g).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 11:32:23   
dunja RR
Jel od 14 do 17?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 11:34:26   
Torbica
Moze Dunja, a moze i od 15h, ali bi bilo super da ne bude pre 14h user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 11:49:46   
isidora88
meni je mogli super, imaju super devojke koje paze na decu, prostor je cist, sve je novo, pre par meseci su otvorili.
ako nesto treba mogu ja skoknuti do njih i pitati sta treba pa dunja da utvrdi detaljeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 11:55:47   
Didy
Sofija spava od 12 do 14-15h, ali budiću je ako treba ranije. Meni nije loše ni ujutro od 9 do 12h ili tako nešto. Mislim da u to vreme niko ne spava od dece.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:11:31   
Torbica
Didy, kako ce onda Suboticani (Olga) i Beogradjani (Dunja, Lesica i mozda jos neko), rano je to njima, nama nije... Morali bi da krenu oko 7h


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:13:16   
isidora88
meni je za vreme svejedno, mateja spava oko pola 12,12 i to najduze sat vremena, mada moze i da ne spava, deda mraz je samo jednom godisnje user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:14:47   
dunja RR
Mogli nema Deda Mraza, pa dajte i tu predlog, koga kontaktirati?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:17:29   
Torbica
Joj, ja ne znam nikoga. Ako niko ne zna, uzecemo telefonoteku user posted image , tamo ima oglasa

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:18:22   
isidora88
nadjoh ovo na netu http://www.decijirodjendani.net/naslovna
licno iskustvo nemam

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:22:45   
dunja RR
Mislim da ja imam negde broj Deda Mraza i Sunđer boba od prošle godine, oni nisu bili skupi.
Šta mislite o njima ili da tražimo druge?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:25:12   
New Mom
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mislim da ja imam negde broj Deda Mraza i Sunđer boba od prošle godine, oni nisu bili skupi.
Šta mislite o njima ili da tražimo druge?

Ja sam prošle godine pisala, meni su bili užasni. Previše glasna muzika, dosta dece se bojalo tog Sunđer Boba i ceo program je više bio za decu koja su starija.
Al nek se drugi izjasne.

Meni su nabolja iskustva bila sa Slavicom, što na RR Deda Mrazu, što na nekim rođendanima gde smo bili, ali znam da si prošle godine rekla da sa njom više ne sarađujete.

< Poruku je uredio New Mom -- 29.10.2013 12:26:59 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:25:31   
Torbica
Dekica je bio super, al su se Sundjer Boba mali uplasili user posted image al dobro, njima izgleda velik!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:32:52   
isidora88
sundjer bob je nepotreban, vecina dece ga se plasi, a i poenta je u deda mrazuuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:40:37   
adulence
ne nam jesu li se beogradjanke izglasale ali evo ja cu jos jednom da kazem da je bolji termin od 12...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:44:23   
Torbica
Slavicu i mi znamo, i divna je, na nekoliko rodjusa smo je vidjali kao animatora, ali je bezobrazno digla cenu, tako sam ja shvatila...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:55:39   
dunja RR
Jeste Slavica je digla mnogo cenu, tako da je bila dupljo skuplja od dekice u Beogradu, koji je btw mnogo bolji.

Ona je tražila 7.000 prošle godine! a u Beogradu je Deda Mraz bio 4.000 i čovek i ove godine drži stu cenu (a pravi je dekica, debeo user posted image i priča lepe priče). Ako znate nekog dobrog dekicu za pristojnu cenu, javite.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.10.2013 12:59:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 12:57:14   
isidora88
bezveze mi je kada vidim mrsavog deda mrza i sa jadnim odelomuser posted image , eto samo da takvog ne nadjemouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 13:32:42   
Didy
I moji su se bojali Sunđer Boba. Može li možda Deda Mraz od prošle godine bez Sunđer Boba? Je l se razdvajaju?
Moja deca generalno ne vole animatore niti išta što je tako organizovano da oni treba da idu za njim i ponavljaju ono što on radi. Njima daj da jure po igraonici i zovi ih kad se jede, pije i dele pokloni i to je za njih i više nego dovoljno.user posted image A deluje mi da u Mogliju ima zabave i za mlađe i za starije i da neme potrebe za nekim posebnim animatorima.
Vreme ostavljam vama da odredite, mi ćemo se uklopiti. Sofija mora makar malo da odspava inače bude baš nervozna, pa i ako budemo malo kasnili, nema veze.
Torbice, i nama treba sat vremena do Novog Sada autom.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 13:35:58   
Ana RR
Deda Mraz u BG je bio fantastičan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 14:03:35   
Torbica
Sorry Didy, nekako mi je Palanka "nasa", tu na tabli stoji 41km, meni treba 45 min do tamo user posted image Doduse, toliko mi treba i autoputem do NBG...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 14:23:50   
Didy

IZVORNA PORUKA: Torbica

Sorry Didy, nekako mi je Palanka "nasa", tu na tabli stoji 41km, meni treba 45 min do tamo user posted image Doduse, toliko mi treba i autoputem do NBG...


Pa dobro, Torbice, što si na kraj srca, treba 45 minuta, ali dok se namlatim kroz grad do igraonice, trebaće mi sat vremena. A i zna nekad da bude krkljanac na putu ako upadneš u špic. Meni treba nekad i pola sata kad ne vozim decu, ali nemoj reći mm. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 14:24:34   
pocahontas
nemojte molim vas pre podne! nama sve posle 14h odgovara, ova moja celo pre podne provede jeduci i spavajuci, kontam da bismo se tesko iskombinovale...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 14:40:15   
lesica
Hihihihi, ako bude vikend u NS-u meni nije problem da dodjem i u 8 user posted image Ako je zbog nasuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: DEDA MRAZ 2013.
29.10.2013 14:42:40   
Torbica
Jao Didy user posted image , pa necemo na kraj srca. I meni nekad treba manje kad idem sluzbenim kolima, ali sve rekoh necu da se hvalim time. user posted image Ma, sa decom sve traje duze, potpisujem.
Ne verujem da ce biti prepodne, i mi smo vikendima duze u pidzamama i jurimo se po kuci. Bas bude posebna atmosfera, klinci se razigraju, sakrivaju, zavlace pod nas jorgan user posted image Od 15h bi bilo bas savrseno ali cu biti zadovoljna da ne bude pre 14h, uklapamo se sa nasim rasporedom tj bebecim spavanjcem.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here