|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:18:41   
choopa choops
Bubo odlični su!user posted image I baš mi se jedu sad user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:18:44   
Buba Mira
user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:21:29   
bubulence
BM divni su, tako su praznicni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:23:21   
Buba Mira
user posted image

Evo ovo je stiropor koji sam obložila krepom, pa umotavala, u tome stoje.
Pravila sam sa Oreo keksom. Extra su ukusni.

Evo samo crni, pa nabodeni, ovako će da stoje.
user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:24:36   
Torbica
user posted image user posted image user posted image predivni!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:26:14   
Buba Mira
Hvala, cure. Najviše hvala Lelaigor, pa i svima ostalima na savetima i idejama user posted image , ništa bez vas. user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:26:59   
mati
Bubo super su! A bas sam htela da te pitam na sta si ih nabola.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:33:13   
Buba Mira
Morala sam odmah da ih slikam i pitam jesam li uspela user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:37:18   
superm
Wow!user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Cake Pops
30.11.2014 23:38:01   
Mala Elena
Bubo, prelepi, pa jos pitas jesu li uspeli! user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Cake Pops
1.12.2014 8:53:31   
Peace*
Miro user posted image

Kako Oreo a lopta? Mislim, ne izgleda mi pljosnato kao na onoj slici što sam ja stavljala.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Cake Pops
1.12.2014 8:58:17   
Buba Mira
Mleveni oreo user posted image

Samelješ oreo pa dodaš krem sir da sjedini. Prosto jako.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Cake Pops
1.12.2014 9:09:11   
Lu
Odlični Bubo user posted image
Izgleda da je ganaše bolji od same čokolade user posted image
Recept ti je jednostavan a vjerujem i ukusan, ja volim i oreo i krem siruser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Cake Pops
1.12.2014 9:15:23   
Buba Mira
Da, recept je prost.
Iskreno, namučila sam se sa belom čokoladom. Bilo je mnogo gusto, pa su se teško umotavale u belu čokoladu. A kada sam razredila onda se slivalo niz štapić user posted image Ipak sam na kraju našla neku idealnu gustinu, ali sam bele radila sat vremena a crne 20 minuta.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Cake Pops
1.12.2014 9:56:13   
Trcosava
Bubo super to ispade, nego kako si dobila ovu plavkastu boju u prelivu, tj u beloj čokoladi?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Cake Pops
1.12.2014 9:59:09   
Buba Mira
Ubacila sam par plavih zrnaca za dekoraciju u toplu belu čokoladu. user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:04:16   
Trcosava
Aaaaa...deder daj i recopis za te sa mlevenim oreo. Mene sve strah da će da se spuste niz onaj štapić. Prošli put sam htela da napravim kuglice od plazma torte ali mi sve skliznuše niz štapiće posle određenog vremena. Ovom mom je rođendan idući petak, pa ću tortu već da smislim, a na ovim cake popcima bi možda ispisala srećan roođendan user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:12:42   
Buba Mira
Ej, da, i meni je skliznula jedna kuglica! Zato što sam je držala napolju, a ne u frizu, pa je bila meka kada sam je umakala u ganaš. Odmah se rastroćala i skliznula niz štapić, flipnula sam. Savet za to : bukvalno jednu po jednu vadi iz friza, pa tako ledene u čokoladu, i odmah vraćaj u frižider. Tako sam ja radila. Čim ih ostaviš napolju - imaćeš debakl! user posted image

Recept:
- 175 g Oreo keksa (jedno pakovanje)
- 50g Kremsi krem maslaca
Samelješ oreo, dodaš krem maslac. Umesiš, valjaš kuglice. Kuglice staviš u friz. Kad se malo stegnu, umačeš štapić u čokoladu, pa nabadaš u kuglice. Čokolada na štapiću služi kao lepak. Bitno je, bar meni, na ih nabadaš dok su kuglice tvrde, jer kad guraš u mekanu kuglicu onda ih spljoštiš. dakle, kad si ponabadala sve, opet malo u friz. Pa onda dve po dve bukvalno vadiš pa u ganaš. Odmah posipaš.

Ja sam sve ovo radila puta 6, dakle standardna mera puta 6, ispalo mi 75 kuglica. Od ove jedne mere dobiješ 12 komada.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:17:22   
Anoniman
Ja sam prosle godine probala za ng, i bas mi se desilo to da su se spljostile, bile su ukusne ali na oko bezveze. Trazim recept d apostavim ali ga nema, bile su sa nutelomuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 1.12.2014 10:18:20 >

(odgovor članu Buba Mira)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:21:54   
Trcosava
Ček u friz-zamrzivač ili u frižider?

Znači napravim, pa u zamrzivač, pa onda nabodem, pa opet i zamrzivač? Pa vadim, umačem i onda mogu u frižider ili oepet u zamrzivač?

Meni taman 12 treba, po slovenački srećan rođendan taman 12 slova. E sad da budem mudra i jo š skapiram kako da ispišem na njima to. Razmišljam se da iskoristim od aninog neček happy birthday ali onda mi treba 13 user posted image

Dakle imate li ideju čime da ispišem? Najlakše bi mi bilo da zalepim.

Sad moram da odem i u temu o rođendanskim tortama user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:22:02   
Buba Mira
I da, Oreo imate u Maxiju, jeftiniji je nego na pijaci, ima svih vrsta. ALI! Pravi Oreo košta 160-180 dinara, a ima u Maxiju neka "kopija" Orea, Maxijeva marka 365, i taj fejk košta 99 dinara. Ja sam uzela prvo po jednu kutiju od fejka i od Orea, da vidim razliku. Razlike NEMA. Tako da slobodno uzmete taj od 99 din, odličan je, meni čak i ukusniji od Orea, a gramaža im je ista, 175g.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:30:19   
Buba Mira
1. Napraviš smesu, valjaš kuglice.
2. Staviš ih u zamrzivač.
3. Otopiš čokoladu tj napraviš ganaš. Beli ganaš: 100ml slatke pavlake za kolače + 300ml bele čokolade, crni ganaš: 100ml slatke pavlake + 100g crne čokolade sa minimum 40% kakaa HVALA LELAIGOR user posted image
4. U na pola smrznute kuglice nabadaš štapiće, vrh štapića prethodno umočiš u čokoladu
5. Vratiš još malo u zamrzivač da se stegne (tako sam ja, možda ne mora, ali meni nisu spadale posle ovog postupka)
6. Dve po dve kuglice vadiš iz zamrzivača, uvaljaš u čokoladu, posipaš.
7. Ređaš u frižider, na neki bzvz striropor, da ti ne kaplje po "paradnom" ako bude kapalo. user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:35:38   
Trcosava
Hvala darling.

Ganaš ja pravim po svom i odličan mi bude.

I dalje mi treba ideja kako da nalepim/napišem - ''vse najboljše'' user posted image

Ponabadaću ih već nekako u nešto 'radno' posle već znam di će da idu - ne smem ovde kažem do kraja dekoraciju user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:39:10   
Buba Mira
Ako imaš neki recept za beki ganaš napiši da i taj probam. Ovaj me beli malo namučio.

A za slova ne znam, fondan?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Cake Pops
1.12.2014 10:44:57   
Trcosava
Ha! Bravo Miro, još samo da mi bude ruka mirna i da uspem da isečem normalna slova user posted image
ODLIČNO! Rešila si mi problem.

Elem, ja još nisam pravila beli ganaš, ali bi ga pravial kao i ovaj moj. Doduše ja to sad već odokativno pravim (zavisi za šta i koliko mi treba)

Elem, uglavnom ovo je bilo sa tamnom čokoladom i to mešana - jedna je bila crna, druga noiset_e i treća mlečna čokolada.
200ml slatke pavlake
100gr crne
100gr noiset_e
50gr mlečne i oko
50 gr masla.

Dakle za belu bi radila 200ml slatke pavlake i 250 gr bele čokolade + 50 gr masla


Stavim pavlaku da dođe do ključanja, kad dođe - smanjim na najmanje plin (imam plin, u slučaju da je električni šporet veroatno bi sklinila sa šporeta, ovako ono najmnje ga drži tek toliko da ne rkene da se hladi skroz) i dodam čokoladu (direkt je lomim tad). Mešam dok se ne rastopi čokolada i onda dodam maslac. Onda malo pojačam vatru i mešam konstantno još malo - par minuta i onda sklanjam. E sad, ako treba to za fil, onda hladim malo. Za cakepops bi odmah umakala, tj ne bi hladila jer se dobro stegne, a nije tvrdo

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 1.12.2014 10:45:36 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here