|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
20.1.2011 14:58:22   
bojana86
kazem ja,kriju kao zmija noge........... da mi je znati sto to skrivaju,uhhhhhhhhuser posted image .......tako spretno skrenu sa teme da je to cudo !!!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 51
   [Obrisana poruka]
20.1.2011 15:02:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bojana86)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
20.1.2011 15:05:58   
bojana86
Petricevac.....

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
21.1.2011 11:56:45   
Maleno85
Evo i ja cu malo na ovu temu..

Ne vole oni da pricaju na tu temu, jer se obicno taj prvi put desi bez ljubavi, pa kad osjete pravu ljubav bude ih sramota svega toga.., tako mm kaze i ja mu vjerujem, jer ga dovoljno poznajem.

Nikad mi nije pricao kako je sve to izgledalo, rekao mi je da njemu taj prvi put apsolutno nista ne znaci, pa bi meni znacio jos manje.
Jako mi je drago sto se bar sjeca imena te djevojke (nikad ne bih pozeljela da nekom posluzim samo za to, pa da mi ni ime ne zapamti) i jako me raduje sto ni ta djevojka nije imala nikakve emocije prema njemu. Nisu imali vezu, nista, nisu bili ni dobri drugovi, dogovorili se da na ekskurziji jedno drugom skinu "mrak", tako je i bilo.
Poslije te veceri, kao da se nikad nista nije dogodilo. Kaza da se ne rado sjeca svega toga.. Nikada prije mene nije imao vezu, da je bas veza, sem one sexualne, bez obaveza, zato uvijek kaze da sam mu ja prva user posted image

Mene je jedino vodio za rucicu, mene je upoznao sa svojim roditeljima, sa mnom je prvi put vodio ljubav i na kraju mene je ozenio.. Ma kome je bitan taj njihov ili nas prvi put user posted image user posted image user posted image

Pozdrav

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
21.1.2011 12:01:46   
Olga75
ni matori nece da prica o tome user posted image
mos' misliti , moracu ja njemu da opricam moj prvi put mozda ga nagovorim da mi se poveri


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
21.1.2011 12:02:03   
jabudic
Vjerovatno bezveze kao i nama, samo sto oni to ne bi priznali...

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
21.1.2011 12:04:30   
Olga75
meni nije bilo bzvz prvi put , ali ima tema pa cu jednom , kad se nakanim napisati iskusvo
eh , mladosti , eh ljubaviuser posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
21.1.2011 12:09:30   
jabudic
Meni onako user posted image , najvise u stilu :"Pa eto, obavismo i to"user posted image  
Drugi i treci put isto tako...
A zato posle... MASALA user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
21.1.2011 13:07:05   
bojana86



Nikada prije mene nije imao vezu, da je bas veza, sem one sexualne, bez obaveza, zato uvijek kaze da sam mu ja prva user posted image

Mene je jedino vodio za rucicu, mene je upoznao sa svojim roditeljima, sa mnom je prvi put vodio ljubav i na kraju mene je ozenio.. Ma kome je bitan taj njihov ili nas prvi put user posted image user posted image user posted image

Pozdrav
[/quote]


Draga kolegice,ovo sto si gore napisala kao da slusam svog muza,uvijek vice da prije mene nije imao VEZU,nego sve usput nesto....pa u pravu si da nije bitan taj njihov prvi put,al ipak bi ja licno voljela da saznam stogod o njegovoj ljubavnoj proslosti - al ne da se !user posted image

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
21.1.2011 13:58:46   
Maleno85
Ma svi oni imaju istu ili slicnu pricu user posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
21.1.2011 14:22:01   
bojana86
bas tako.......user posted image ,sram ih bilo!!!!user posted image

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
21.1.2011 15:35:05   
viking
Ja mislim da im je isto kao i svaki sledeći, samo što su prvi put trapavi. Vremenom razvijaju tehniku, ali što se "osećaja" tiče, mislim da nema neke razlike između prvog i drugog i petog...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
27.1.2011 0:17:46   
bratzz
da sam pitala mm, reko bi mi ali bi njegova ispovest meni napravila haos u glavi, tako da ne bi da cackam tamo gde mi mesto nije!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
27.1.2011 0:19:44   
Dada81
Kažu da ne boli user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
27.1.2011 0:21:14   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Zaboravila sam da pitam mV, pitacu ga sigurno, pricao mi je davno al sam zaboravila detalje... user posted image

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
27.1.2011 0:22:50   
Brana
IZVORNA PORUKA: Dada81

Kažu da ne boli user posted image

nemaju himen i sigurno nece da boli jer nema sta da se probija kao kod nas!user posted image user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
27.1.2011 0:23:00   
Alexis79
Mm je izgubio nevinost sa 17 god i to sa devojkom sa kojom se neko vreme zabavljao inace skolskom drugaricom.

I njoj i njemu je bilo prvi put.

Dok mi je to pricao ja sam crkavala od smeha.Treba da se snadjes gde tu sta ide...user posted image

A kaze da je bilo kratko i to bas

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
27.1.2011 0:25:30   
Dada81
user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
27.1.2011 0:27:39   
IVA 11
Mene ne zanima za ovog mog, smijeh me uhvati, a nije da ga nisam pitala... :)

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
27.1.2011 0:31:06   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Mm je izgubio nevinost sa 17 god i to sa devojkom sa kojom se neko vreme zabavljao inace skolskom drugaricom.

I njoj i njemu je bilo prvi put.

Dok mi je to pricao ja sam crkavala od smeha.Treba da se snadjes gde tu sta ide...user posted image

A kaze da je bilo kratko i to bas

Znam da taje kratko cula sam od nekih drgovauser posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
15.3.2011 14:23:54   
isidora88
jao koja tema user posted image
mm je izgubio nevinost tek sa 20 godina user posted image jer je bio 4 godine u vojnoj skoli(tivat),tek kad je dosao u NS je izgubio ,kaze da je bilo bzv i da je trajalo citavih 5 sekundi user posted image user posted image user posted image user posted image
moracu ga opet naterati da mi isprica,zaboravila sam detalje user posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
9.9.2011 23:19:00   
Anoniman
Pa evo, ako dame zanima kako nam je bilo, ovo je moje iskutvo:
Tek sam bio napunio 15 i naravno da sam po ceo dan razmišljao o onoj vašoj stvari .
Ukaže se meni prilika sa vršnjakinjom koja je već bila "prohodna" ( saznao iz prve ruke od drugara )......
Da skratim, posle ubeđivanja ( ona se kao nećka, a vidim da 'oće ) od 2 sata, skide ona gaćice...
Poza je bila da ja sedim na trosedu, a ona je gore ( btw odlična poza ). Sećam se da sam u prvom pokušaju prodora udario u pubičnu kost, pa onda još jednom ( tad sam imao nedokazanu teoriju da je "meta" bliže pupku, a ne skroz tamo nazad ), i onda sam iznenada, veeeeeoma prijatno iznenađen, osetio da se dešava nešto jaaaaaako fino tamo dole; ona je taj događaj glasno propratila, i onda ništa: ponovo sam bio na suvom. Tada sam odlučio da je bolje da je lepo stavim na trpezarijski sto, da bih imao pregled situacije....
Trajalo je solidno dugo, osećaj je bio super, jedino mi je bilo čudno kako se od svega vidi jedino to da uranjam u šumicu ( brazilka tad još nije izmišljena ).... posle sam se osećao isprazno, ne što mi se sex nije svideo , već što ja nisam bio na visini zadatka ( te nisam ušao iz prve, te prva dva minuta nisam baš bio kamenko....). Ona me je pohvalila, obukla se i završila na forumu RR

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
10.9.2011 12:11:47   
Dove
xaxaxa Slatko sam se nasmejala citajuci ovu temo od samog pocetka.Nece oni da pricaju o tome,jako jako esko.Ja sam mm pitala i nije hteo nista konkretno da mi kaze,uopste slabo prica o proslosti.Znam neke detalje ali to zna i celo selo,a sto kazu svaka bruka tri dana.Pitala sam ga za taj prv put i samo je lakonski rekao tu jedna iz komsiluka starija od mene,i to je bilo sve.A ti sad vidi koja iz komsiluka...Vidim po FB vazdan neke cice,i kad ga pitam,gle cuda ne poznaje ni jednu!!!user posted image Bas je zatvoren po tom pitanju.Neznam cega se oni to stide ali verujem da im nije lako,mozda cak gore nego nama.Nas nema sta da izda i jedino sto ocekujemo je taj bol prilikom prodiranja,a njima mucenicima svasta nesto.Te da ne padne,te da nas ne povrede,te da budu na visini zadatka...Konkretno ja ne bih mogla da se opustim i da uzivam pod tolikim pritiskom!!!

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
10.9.2011 20:04:49   
Lilla
Pricao mi je jednom o tome. Kaze da mu je prvi put bio bezze i da se bio pomalo uplasio da je sve ono sto je do tada slusao o sexu laz. Prvo mu je kaze bila trema jer je njemu bio prvi put a njoj ko zna koji. Pa se onda plasio da ne promasi, a kad nije promasio nije znao sta ga je snaslo jer je sve bilo gotovo dok je trepnuo. Kaze da je sve bilo tako brzo da poslije nije bio siguran ni da se desilo user posted image Bio mi je bas sladak dok je to pricao user posted image


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kako li je muškarcu prvi put?
13.2.2013 22:26:16   
gugutka

IZVORNA PORUKA: bojana86

Ma oni to kriju kao zmija noge........ moj nece ni da prizna da je imao djevojke,kao to nisu bile veze nego..... eto ljubili smo se samo - uzasni su!!!! a da prica o sexu iz proslosti, od toga nema nista!!!! user posted image

user posted image i moj

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here