|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 9:43:35   
serpica
Torbice kod nas u Nisu bebca nigde ne racunaju i samim tim ne placas.Ja imam onaj prenosivi krevetic pa ce on tu da spava.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 9:52:08   
Torbica
Didy, sta reci, ma naci cemo sigurno! Ja sam se zagrejala za Aristoteles, samo razmisljam o tom mosticu, stepenicama, a procitala sam da ima i lift! Ipak imam tri prikolice! user posted image Jesu komentarisali taj deo? Izvini, ja te sad udavih! user posted image
Cekam da mi jave iz Kontikija za Lagomandru Beach, da li moze 2+2 plus infant..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 9:57:32   
Torbica
IZVORNA PORUKA: serpica

Torbice kod nas u Nisu bebca nigde ne racunaju i samim tim ne placas.Ja imam onaj prenosivi krevetic pa ce on tu da spava.

Slazem se, ista prica! Zato sam i zbunjena... Zvala sam Sabru, cek da probam Traveland!user posted image

Smuljala mi je, kaze to bi islo na upit, ali da ja vama preporucim Olympian Bay, 4*, all, sjajan hotel, na popustu!

< Poruku je uredio Torbica -- 16.1.2014 10:11:02 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 10:26:55   
Didy
IZVORNA PORUKA: Torbica

Didy, sta reci, ma naci cemo sigurno! Ja sam se zagrejala za Aristoteles, samo razmisljam o tom mosticu, stepenicama, a procitala sam da ima i lift! Ipak imam tri prikolice! user posted image Jesu komentarisali taj deo? Izvini, ja te sad udavih! user posted image


Ma, ne daviš me! Gledala sam slike lifta, super deluje. Imaš na youtubu snimke hotela, i tamo sam gledala, meni deluje sve ok, osim što na plaži nije isključivo pesak, ali kaže šefica mm da njihova deca nisu htela ni na jednu drugu plažu da idu da je njima tu bilo dobro. I ležaljke i suncobrani ne ulaze u cenu, već poručiš piće, jer taj bar na plaži ne spada u all inclusive varijantu, nije hotelski.


< Poruku je uredio Didy -- 16.1.2014 10:28:51 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 10:28:37   
Torbica
Eto, pametna zena, Didy, sad cu da pogledam! Hvala!
A ovu iz Travellanda sam nazvala da napravi upit! Pa videcemo sta ce reci! Odoh da gledam snimak tog lifta! user posted image

Pogledala, stvarno je ok! user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 16.1.2014 10:32:57 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 10:39:56   
Didy
Torbice, mi nismo nešto baš pri parama, tako da smo tražili malo skromniju varijantu, ali da je pristojno. Čitala sam da ljudi hvale da je dobar odnos cena - kvalitet. Ne bih da nekome nešto preporučim, pa da se taj neko razočara. Sobe mi deluju baš skromno namešteno, ali nama to nije ni bitno. U njoj ćemo najmanje vremena provesti. Iskreno, što se nas tiče i bazen je višak. Ja volim more i volim da plivam i volim da odem na pučinu, isto i mm. Nadam se da se nećemo kupati u bazenu nauštrb vremena na plaži i u moru. Znam puno ljudi koji odu na more, a kupaju se u bazenu. Ja na more idem baš zbog mora i plaže, a ne zbog bazena i betona oko njega.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 10:46:59   
Torbica
Didy, pa naravno, svako ima oci da pogleda i odluci. Najvise znaci kad je neko zadovoljan i da je hrana ok. Nismo ni mi snobovi da insistiramo na ne znam ti kakvom smestaju, ali ako ubodemo suuuper. Soba je najmanje bitna, slazem se. Nekad je nesto na slikama divno a u stvari bas i nije tako i obrnuto. puno znace iskustva a ja se stvarno trudim da realno sagledam. Mislim da ti je preporuka na mestu! More tamo je predivno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 11:07:35   
isidora88
serpice kako funcioniste ta varijantadvoje plate, 4 letuju, jel na tih dvoje gratis se misli na decu ili na odrasle?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 12:09:49   
Mizzy
Torbice, jel' Aristotelos na Athosu?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 12:11:28   
Torbica
Mizy, nije, na Kasandri je. user posted image Imas link na prethodnoj strani sto je Didy stavila! Pozdrav

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 14:38:18   
gagana83
Ako se nekad odlucim da letujem na Kasandri to ce biti Afitos user posted image
Jedino mesto na Kasandri koje me privlaci.

Mi jos uvek nista nismo resili za letovanje. Imamo par opcija.
Tj. najblize smo jednoj opciji, ali necu nista da pricam da ne izmalerisem user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 14:40:39   
Anoniman
Mrzim Afitos user posted image Tj. seoce je slatko, al im je plaza bezveze, uopste mi se nije svidela. Zapravo ja ne volim Kasandru.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 14:42:54   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Azra_

Ajde ko poznaje Sitoniju, treba mi savet.

Toroni, Sarti ili Nikiti? Ono što bi nam odgovaralo da u samom mestu imamo dobru plažu(idemo kolima, ali ipak nismo za lutanje), da imamo lepo dugačko šetalište pored mora i da mesto ima ˝dušu˝. Ako ne tražim mnogo...


I da je plaža peščana sa blagim ulaskom da se deca ne podave. user posted image Jesi našla?


Mi smo se za prvu turu dvoumili izmedju Lagomandra Beach Hotela i jos jednog, ali sad me Didy zaintrigirala! Posto bi ovo nase bilo oko 1700E.


U kom periodu to? Meni su računali u First minute, za nas 4oro, avgust oko 1900eur.


Ko je pisao za ovaj aristoteles beach??? Didy? Jel dobro vidim na slikama da je on dosta iznad nivoa plaže? Nema ni jedna slika kako se dospeva dole?
Aha, našla sam video na yt, odgledala do mostića, stepenica, lifta, i rekla "Neka fala". user posted image

Ovaj Cronwell je ok. Ali me on izađe isto kao Lagomandra Beach. user posted image



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 15:10:27   
Jeca.V
Ja mu dodjem kao neki promoter Cronwell-auser posted image meni se svidja Lagomandra i isli smo prosle godine na kupanje,ali mislim da mu ponuda nije ni blizu ovog naseg.Mislim da plaza nije ukljucena u cenu u Lagomandri,ispravite me ako gresim..........To je nama jos sigurno 120-150e,kad popijemo po jedan frape pre i popdne.E sad Sitonija mi je u dusi,pa ko zna,mozda nekad i odemo.Cronwel je od 26.07.-27.08. 103E minus 27%,to mu dodje 75E po osobi.E sad jedino ako idete vise od 10 dana pa izadje isto........Torbice,verovatno je agencija prodala sobe koje su u njenom zakupu za ovu sezonu pa zato traze upit iz hotela.Mi smo imali srece da su nam odmah dali sobe,a za prijatelje su trazili upit i imali su sobu i za njih.Danas sretoh poznanicu koja je prosle godine bila u ovom hotelu bas krajem juna i tada je cena bila ne punih 800e,ali su toliko su odusevljeni i zadovoljni da traze sobu i za ovu godinu bez obzira sto je 500e skuplje.....

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 16:04:24   
Azra_
@Peace, za dubinu i plićak ne brinem pošto mali nije previše impresioniran tim brčkanjem. On ili sve, ili ništa. Ili sa šlaufom u dubine, ili na ležaljci. Bitno mi je da nisu neke kamenčuge na plaži da moram da nosim one patike za vodu, to ne podnosim. Da je plaža blizu, da je i šetalište ispred nosa. Pa, i ne tražim mnogo.user posted image Nisam ništa rešila. :-(

@Kseno, i ja ne volim Kasandru. Zaobilazim je oduvek...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 18:01:45   
Didy
Mi još nismo letovali na Kasandri, tako da ne mogu da kažem da li je volim ili ne. user posted image A pošto nemamo para za neke skuplje varijante, bilo je ili apartman negde ili Aristoteles all inclusive. Nisam se baš mnogo dvoumila. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 19:07:16   
Anoniman
Lagomandra mislim da je super, ali mi se cini da je preskup taj hotel, barem u sezoni kad mi mozemo ici.
A Afitos je, Azra, bas sve to sto ne volis - plaza daleko od sela, nizbrdica/uzbrdica, kamenje na ulazu i bezrazlozno skupi ti kafici na plazi.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 22:59:55   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Peace*

Mi smo se za prvu turu dvoumili izmedju Lagomandra Beach Hotela i jos jednog, ali sad me Didy zaintrigirala! Posto bi ovo nase bilo oko 1700E.


U kom periodu to? Meni su računali u First minute, za nas 4oro, avgust oko 1900eur.


Peace, od 14.6, jeftinije nego u avgustu, ali pecam ovu prvu turu dok je bebac infant, pre 29.6.
Nisu mi se jos javili ni iz Kontikija ni iz Travellanda...
Nismo nikad bili na Kasandri, Sitoniji znamo svaku plazu i meni je najlepse na Toroniju, samo sto tamo nema nista osim jedne ulice. More i plaza perfektni, ali mnogima dosadno. No, nama nije, nas ima dovoljno da nam je uvek zanimljivo.user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Letovanje 2014
16.1.2014 23:20:40   
Klarita
KLIK Vidim da vecina nije za Kasandru, ali mi bili juna u Polihronu i vracamo se Boze zdravlje i ove godine samo u septembru...Evo mog favorita, a ako je neko bio neka napise utiskeuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Letovanje 2014
17.1.2014 0:44:30   
Klarita
Ne znam zasto nemam opciju UREDI, ali nebitno...odgovoricu samoj sebi user posted image
Mi smo bili smesteni u KLIK ali ti treba 3-4 min do plaze, sto ce nam ovaj put biti verovatno problem zbog bebe, a i navikli smo od ranije da budemo bukvalno na plazi
Ko ce u leptokariju toplo preporucujem KLIK jer smo isli sa K kad je imala 7-8 meseci i odusevljeni smo, ali ovaj put biramo i pescanu plazu i vilu na plazi i manju razdaljinu od kuce i poznati graduser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Letovanje 2014
17.1.2014 10:55:17   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Torbica


IZVORNA PORUKA: Peace*

Mi smo se za prvu turu dvoumili izmedju Lagomandra Beach Hotela i jos jednog, ali sad me Didy zaintrigirala! Posto bi ovo nase bilo oko 1700E.


U kom periodu to? Meni su računali u First minute, za nas 4oro, avgust oko 1900eur.


Peace, od 14.6, jeftinije nego u avgustu, ali pecam ovu prvu turu dok je bebac infant, pre 29.6.
Nisu mi se jos javili ni iz Kontikija ni iz Travellanda...
Nismo nikad bili na Kasandri, Sitoniji znamo svaku plazu i meni je najlepse na Toroniju, samo sto tamo nema nista osim jedne ulice. More i plaza perfektni, ali mnogima dosadno. No, nama nije, nas ima dovoljno da nam je uvek zanimljivo.user posted image


Slazem se za Toroni, i meni je on favorit.
E sad, mi smo isli van sezone i bilo je skroz mrtvo, ali je nama to i odgovaralo.
Meni se npr Neos Marmaras uopste ne svidja, neko kaze kako je to jedino mesto na Sitoniji koji ima neki smek, a meni je eto bezveze, cak mi je i Sarti bolji, mada opet kazem, videla sam ga samo van sezone, mozda bi bio potpuno drugaciji utisak da sam isla u julu ili avgustu.

Meni je hotel Lagomandra pun pogodak, samo za moj dzep prilicno skupo.
Pre 10ak dana sam slala upit za jednu privatnu kucu na Lagomandri (Magda House) odgovor je da im je ceo jun popunjen :/

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Letovanje 2014
17.1.2014 11:03:46   
New Mom
Je l' bio neko nekad na Kefaloniji?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Letovanje 2014
17.1.2014 11:51:40   
gagana83
New Mom, ja cu Boze zdravlja u junu na Kefaloniju

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Letovanje 2014
17.1.2014 12:16:16   
Anoniman
A kakav je Hanioti? Ove godine bih samo na more, a ne da obilazim ostrva, vec da idem na plazu i sa plaze u apartman. Mm je avanturistickog duha on bi sve da vidi, a ja ne. evo ja sam za Grcku, a on za Majorku, nasli smo nesto povoljno preko kontikija od 520 e za jednu osobu all inclusive pa navise, a za dete do 3 godine gratis. Ali meni se tamo ne ide. doplacuje se samo 43 e po osbi za avion...

< Poruku je uredio Unina mama -- 17.1.2014 12:21:10 >

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Letovanje 2014
17.1.2014 12:29:05   
Klarita
Hanioti, nije los, ali mnogo, mnogo, mnogo guzva...odkad imam Klaru, ja sam za mirniju varijantu. Zato sam i preporucila Polihrono i isla bih i ove godine tamo. Polihrono je jeftiniji, mirniji a, vrlo blizu Haniotija, duza setnja i tamo si, kolima par minuta, a, opet nema prevelike guzve. Ove godine smo tri veceri izlazili uvece u setnju u Hanioti i svaki put nam se deca unervozila, plus trckarala medju one ljude po setalistu, ne mozemo da ih pohvatamo (bili sa kumovima, njihov mali bio 20 meseci). Ima vise mladih, bucnije je dosta...Zavisi ko sta voli u svakom slucaju. Drugo, obisli smo i drugu starnu Kasandre, Neos Skiatos i manja okolna mestasca, isto su super. Kalitea nam se mnogo dopala, ali samo kao varijanta otici, prosetati se,rucati, kupati se nikako ne preporucujem za letovanje s decom, jer je nekako plaza daleko od setalista, smestajne jedinice daleko od plaze, a ja volim da mi je sve to blizu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...
Drago dete, nekad zaboravim koliko sam srećna
I kada život postane naporan, kada se moj um bori sa mislima i luta na sve strane, uvek budi siguran da sam svesna kolik...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here