|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
8.10.2012 13:24:54   
Anoniman
Pitala sam u vrtiću za Markovu adaptaciju (znate ono što sam pitala dal u avgustu sa Lukom, ili u septembru sam), rekli su mi da adaptacija počinje u avgustu, kako bi već u septembru bio relativno red i mir. Tako da, svakako će onda krenuti sa Lukom. 

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Idemo u vrtić!
8.10.2012 13:28:01   
Modessty
Danilo kad se probudi prvo pita: "Danas ne idemo na posao?"user posted image
Obećao je da će da jede u vrtiću. Videćemo da li će da ispuni obećanje.
Danas tata ide po njega, a ja ću zakasniti malo. Baš da vidimo kako će da se ponaša. On uvek plače kad dodju svi roditelji u 14.30h a mene još nema

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Idemo u vrtić!
8.10.2012 13:29:50   
Modessty
Tash to je super ako se drže toga da im tada dolaze nova deca. Kod nas je i dalje haos. Prošle nedelje došla još dva noda deteta od kojih jedno ne plače nego urla! I onda naravno se uznemire sva deca

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Idemo u vrtić!
8.10.2012 13:35:29   
Anoniman
Da, i Lukina vaspitačica će preuzeti Markovu grupu. user posted image
Na leto su sve grupice zajedno. I Luka je adaptaciju počeo u avgustu.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Idemo u vrtić!
8.10.2012 13:43:19   
Modessty
Ja zaboravila da vam napišem da su u petak crtali svoju ruku na papiru. Stavili su rukice na papir i vaspitačice im pomogle da opcrtaju i te slike su sa imenima okačili na zid u hodniku user posted image mnogo je slatko!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 8:41:49   
Anoniman
Danas smo otišli na doručak. Počela je da plače čim smo se popeli na sprat... Ali vaspitačica kaže da je dobra i da misli da je najbolje da ostane i na ručku te da dođem u 15 do 12...

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 11:47:02   
Modessty
jutros nismo otišli u vrtić. Imao temperaturu 38.5 i zapušen mu nos user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 12:25:59   
Anoniman
Mod, želim brz oporavak!

Kad sam došla po nju bila je nasmejana! Meni srce puno. Slabo je doručkovala ali je lepo ručala i užinala, sutra ostaje na spavanju.user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 12:26:50   
Anoniman
Bravo Samanta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 12:27:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Modessty

jutros nismo otišli u vrtić. Imao temperaturu 38.5 i zapušen mu nos user posted image

Petra nema T al je slinava samo tako i ostavila je dr kuci ovaj vikend i do cetvrtka da malo dodje sebi ..
brzo ce to da prodje user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 12:32:04   
Modessty
nadam se da hoće. Popodne nam radi dr pa ga tad vodim da ga pogleda. Mada ga juče gledala trijažna u vrtiću i kaže nije crveno grlo. Znači samo je nosić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 19:26:20   
nenja22
juče, posle nedelju dana pauze, vrištao na ostavljanju uobičajeno, ali kažu bio i ok, sve do spavanja, e tu je baš pravio s**nja, nijedno dete u grupi nije spavalo od njegovog urlanja. a to stvarno kad urla, urla. plus je on bes jedan mali, pa ne da niko da ga pipne kad ga uhvati tako, pa su se lepo proveli tih nekih dva sata koliko im traje odmor...
e danas, kažu već mnogo bolje, ja došla, on sedi u krevecu, znači opet nije spavao, ali se bar nije drao. jedino što danas, može biti iz protesta, a možda jer se nažrljekao za doručak, nije hteo da ruča, nego je samo kasnije puding pojeo.
ma samo da spojimo malo bviše u kontinuitetu, ja mislim da bi to bilo ok, al' jbg, kad ga virusi napadaju ko mene što su kad sam mala bila...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 19:30:03   
jovicaa
pitao je mm za one ogrebotine i kazu neki mali stefan napada svu decu, ne mogu nista da preduzmu. kao on je valjda bio u kreveticu a aleksandar mu je prisao tako nesto... dobro to mi je ok.. mislim kontam ja da se oni sibaju tamo, ali bilo bi lepo da je objasnila sta se desilo, posto je bas bas bio izgreban.
ali od sledece nedelje je tu opet stara vaspitacica, koju smo jako svo troje zgotivili, tako da super.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 22:12:08   
bojanica7
pa naravno da je najvaznije da znas sta se zbiva, a i ja kontam da je normalno da se malo dokache. ali malouser posted image
a na roditeljskom nam je vaspitacica rekla: dobri su, jos nemamo nijedno dete u grupi koje grize, da kucnem u drvo user posted image



_____________________________

Panta rei

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Idemo u vrtić!
9.10.2012 22:46:16   
jovicaa
tako je i nasa rekla.. ali vidis mali stefan se izbezobraziouser posted image
ma samo da se vrati vesela(tako nam se zove ta vaspitacica sto je na bolovanju) i smirice se mali stefan...user posted image
pa pazi nije nam rekla za te ogrebotine, a lepo se doset_ila da kaze mm-u da treba da ga ucimo da jede sam i da ne pije na slamcicu, nego iz case.. a vesela nam je rekla da donesemo slobodno slamcice ako je on tako navikao. mislim ok u pravu je, ali kako je ogrebotine zaboravila... a bas ga je dobro mali dokacio, imao je kraste, ima ih jos uvek. verovatno neka deca tako reaguju na adaptaciju... mislim meni je to ok, cak mi je bzv sto mu je rekla ime, posto stvarno nije bitno, mislim neki roditelji mogu svakako da reaguju..

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.10.2012 22:47:36 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 12:31:33   
minna
Nas stefan je Acauser posted image Jednom je Vlada bas imao ogrebotinu na licu i jednom ga je ujeo za nogu, bilo je malo plavo. Oba puta su mi vaspitacice ispricale sta se desilo, ali dobro kapiram da se desava kad su tako mali. Jednom su mirekle da je Vlada poceo da se grize i ja sam mu objasnila da se to ne radi i posle toga ga je opet Aca ogrebao ali ne strasno, a vaspitacice kazu nije umeo da se odbrani, pa reko slusa mamu da ne dira drugeuser posted image Cini mi se da ih je to sad malo proslo. A tada je kad god vidi neku ogrebotinu (iz parka npr.) vikao - mama Acaaaauser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 13:13:51   
jovicaa
jadan vlada.. pa gde da se brani.... mislim mali su... ali morace da nauce.
mada aleksandar je u poslednje vreme poceo nas da grebe, i to se tacno vidi da je naucio neku novu grebo tehniku... ali ne grebe decu, samo mene i mma, a mene i grize, onako vise iz ljubavi, ali nema osecaj pa me bas boli.. vise ni ne znam kako da ga naucim da mm i ja nismo dzakovi za grebanje i udaranjeuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 14:56:06   
bojanica7
minna, dorbo je dda ne sanja acu ko moja gala vaspitacicu user posted image

jovice, mi gali od starta ne damo da nas cupa, grebe i slicno. i vracamo joj. ako ona nas cupa, mi nju cupamo isto tako. i onda ona prestane i vise ne pokusava. probajte

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 15:02:39   
minna
Da dobro je, a isto sanja vaspitacicu. Preksinoc vice u snu, daj mleka jos Goco, jos mleka Goco!! A ja se mislim sta bih sad dala da dodje Goca da ti da mlekouser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 15:03:03   
Anoniman
jovice, mi gali od starta ne damo da nas cupa, grebe i slicno. i vracamo joj. ako ona nas cupa, mi nju cupamo isto tako. i onda ona prestane i vise ne pokusava. probajte


Isto sam ja radila (i radim i dalje sa mlađim).

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 15:06:26   
Anoniman
Evo i nas, prvi dan na spavanju. Otišla u 8, bila na doručku, užini, ručku i spavanju. Vaspitačica kaže da je bila super, zaspala bez problema, lepo jela i nije mnogo plakala! user posted image

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 15:16:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tash

jovice, mi gali od starta ne damo da nas cupa, grebe i slicno. i vracamo joj. ako ona nas cupa, mi nju cupamo isto tako. i onda ona prestane i vise ne pokusava. probajte


Isto sam ja radila (i radim i dalje sa mlađim).



Hahahah, da samo znate kako se ja izmlatim tako sa Ninom, jaoo, kao kad se dve devojčice biju pa samo mlatimo rukama, ona mene, ja njoj vratim, ona mene za kosu, ja nju za kosu, i ni jedna ne popušta, UŽAAAAAAAAAS! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 15:19:27   
Jeca*
a meni su svojevremeno govorili da to nije dobro jer onda dete misli da je sasvim normalno tako se ponasati ako i roditelj to radi. Kazu vrati mu jednom, dvaput, ali ako ne funkcionise onda mora kazna.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 15:22:36   
mihi

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Evo i nas, prvi dan na spavanju. Otišla u 8, bila na doručku, užini, ručku i spavanju. Vaspitačica kaže da je bila super, zaspala bez problema, lepo jela i nije mnogo plakala! user posted image



Bravo Gae za Nevenu,

Miloš je slinav i kašlje pa je ove nedelje kod kuće, jutros ja krećem na fakultet a on kaže a ja, ja pitam gde ćeš ti kaže u vrtićuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Idemo u vrtić!
10.10.2012 15:28:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca*

a meni su svojevremeno govorili da to nije dobro jer onda dete misli da je sasvim normalno tako se ponasati ako i roditelj to radi. Kazu vrati mu jednom, dvaput, ali ako ne funkcionise onda mora kazna.


Funkcioniše, funkcioniše user posted image . Ne radimo mi to stalno, izdresirala sam je. user posted image Čupnemo se tako dva put, tri put, posle samo iskrivi usta na dole, obori glavu i sama ode u kaznu jer zna da se kači sa jačim od sebe. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Zeko i potočić
video
Autor: Branko Mihaljević, Peva: Zdenka Vučković



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here