|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
31.10.2012 12:00:03   
oxy7
Ćao mame, nije me bilo neko vrijeme, ali vidim da sve teče kako treba. Izuzev prhlada i virusa, naravno. Nas ne zaobilazi ništa, idemo dvije nedlje, jednu ne idemo, pa dva dana idemo, dva ne idemo i sve tako u krug. Uz to, svi ti virusi sa Alekse odmah predju na Pavla, ali i na mene, tako da sam začepljena od početka septembra.

Moj dječak ne voli da jede, samo koliko da utoli glad, ali nam je vrtić pomogao da zavoli supu i salate, pa sam bar zbog toga srećna.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Idemo u vrtić!
31.10.2012 12:01:24   
nela79
Znas kako kazu, za sve postoji prvi put. Ja to sad da te utjesim user posted image
Brzo ce to da prodje, no sikiriki

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Idemo u vrtić!
1.11.2012 10:00:26   
Modessty
Danilo nije išao u vrtić dva dana. Ubiše ga ove petice a nikako da izniknu!
Jutros sam ga vodila sama jer nam tata počeo da radi. Bio je super! user posted image Sam skinuo patike i obukao patofnice. Poljubio me i pokucao na vrata. Ja pošla za njim a on mi ozbiljan sav kaže da to nije za mame nego samo za decu user posted image Rekoh mu da moram da se javim vaspitačici jer nije bio dva dana, a on će"pa dobjo. možeš da se javiš vaspitačici. al da te ja još jednom pojubim" user posted image I dete me poljubi, otvori vrata i otrča kod drugara user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Idemo u vrtić!
1.11.2012 10:06:56   
Anck Su Nmaun
Tara jutros u vrtic posle mesec dana.... tacno mi nedostaje jutros user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Idemo u vrtić!
1.11.2012 10:08:29   
Anoniman
Samo hrabro. Ma super su oni, nama kevama je teže. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Idemo u vrtić!
1.11.2012 10:12:48   
Modessty
Svi su nam rekli da će nakon pauze biti katastrofa. AL moje dete je naopako na mamu user posted image posle svake pauze on sve bolji!user posted image

moram da vam se pohvalim da se juče sam svuko i obuko, da je sinoć sam jeo pitu viljuškom, da je jutros sam skinuo patike i obuo patofnice! user posted image Mali uspesi ali ja presrećna!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Idemo u vrtić!
1.11.2012 10:17:25   
Anoniman
Tek će tih uspeha biti. i svaki je sladak! Moja Ćufta odavno jede sama, sa samostalnim oblačenjem i obuvanjem još imamo poteškoća ali napredujemo. Meni se dopada što je naučila da sama uzme nošu kad joj se ide u wc, postavi nošu, ode po vlažne maramice i stavi pored noše, skine se, obavi posao, i dere se "neko da me bjišeeeee" user posted image Obrišemo guzu, obučemo se i onda ona nosi nošu u wc (ako nije mnogo radioaktivna user posted image ). Pere ruke sama, briše sama, i obavezno mora da pusti vodu na vodokotliću user posted image . U poslednje vreme neće na wc šolju, tj na adapter, valjda joj hladna, pa smo se vratili na nošu dok ne prođe zima.

Btw, Nina još nema 2 godine.

< Poruku je uredio Trt Milojka -- 1.11.2012 10:18:46 >

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Idemo u vrtić!
1.11.2012 10:20:07   
Anck Su Nmaun
Bravo bravooo

Mod jel njemu ovo prva godina u vrticu?

Jao mi imamo srece Tara voli vrtic, i kad je prosle godine bilo to privikavanje nikak nismo imali problema, pa mi to sve strano.... kuc kuc, ko zna kako ce s H biti sledece god user posted image

Inace i T obozava sama da se oblaci i svlaci, i kad je gledam kako se muci user posted image user posted image ja je pitam da ti pomognem a ona iznervirano Neeeeeeeee user posted image user posted image 1

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Idemo u vrtić!
1.11.2012 10:22:46   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka

Tek će tih uspeha biti. i svaki je sladak! Moja Ćufta odavno jede sama, sa samostalnim oblačenjem i obuvanjem još imamo poteškoća ali napredujemo. Meni se dopada što je naučila da sama uzme nošu kad joj se ide u wc, postavi nošu, ode po vlažne maramice i stavi pored noše, skine se, obavi posao, i dere se "neko da me bjišeeeee" user posted image Obrišemo guzu, obučemo se i onda ona nosi nošu u wc (ako nije mnogo radioaktivna user posted image ). Pere ruke sama, briše sama, i obavezno mora da pusti vodu na vodokotliću user posted image . U poslednje vreme neće na wc šolju, tj na adapter, valjda joj hladna, pa smo se vratili na nošu dok ne prođe zima.

Btw, Nina još nema 2 godine.

Bravo i mi to sve radimo,,,dobro malo smo stariji..ali ovo za nosu istoooo... a ja se danima pitam sta joj je sto nece na WC, a nije mi palo to na pamet user posted image ...aj odoh u Off ....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Idemo u vrtić!
1.11.2012 13:58:56   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


Mod jel njemu ovo prva godina u vrticu?



Ovo su mu prva dva meseca u vrtiću ili bolje rečeno mesec jer je dosta bio odsutan.
On zna sam da jede i da se obuče ali neće. Od kad je krenuo u vrtić inati se i traži da ga hranim i oblačim. Sad je konačno počeo da popušta. Zato se tome radujem. Za hranu je već težak jer što se njega tiče on bi najradije da ne jede ništa, jer to je "jaaaako dosadno". user posted image A ja ludim! Umesto da ga pustim da doooobro ogladni i da sam traži

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Idemo u vrtić!
1.11.2012 14:27:32   
mihi
Draga Mod sve je individualno i zavisi samo kako dete doživi vrtić (kao dobro ili loše za njega. Miloš je krenuo sa skoro 4 godine i sam se oblači insistira na tome. Jede sve u vrtiću (juče je tražio poparu za večeru koju je ujutru jeo za doručak) Ali pokazuje bunt na drugi način pokušava da maltretira nas u kući jer misli verovatno da smo mi krivi što ga vrtić uvodi u reduser posted image .

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Idemo u vrtić!
2.11.2012 12:35:28   
bojanica7
gala je jutros zelela da je tata vodi u "jutic". ja kazem, tata je radio nocas, ne mzoe sad da ustane.
dobo, tata vodi gaju kuci :)
drago mi je da je ukapirala da se u vrtic ide i prosto to se ne dvodi u pitanje. ne kaze da nece i slicno, vec ima tako enke zelje: sta da obuce, koju igracku da nosi, ko da je vodi user posted image
i slatko mi bilo sto je naravno, cim je usla, otisla kod drugara nestora da sedne user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Idemo u vrtić!
2.11.2012 12:48:33   
Modessty
Mihi u pravu si. Uvek na neki način iskažu neki svoj bunt. Danilo to pokazuje tako što neće da ruča, jer zna da mene to užasno nervira i da ću sve uraditi samo da jede user posted image
Recimo dok ga je mm čuvao nedelju dana, ponašao se sasvim drugačije. Uspavljivao se u podne bez problema, jeo lepo, dozvolio da mu se prsne Tantum verde u grlo itd. Zna tačno na šta ja reagujem i to koristi, a kod tate to ne prolazi.

Bojanice i moj sin je shvatio da mora da se ide u vrtić Zato je valjda i prestao da plače i da se buni. Pita jutros - mama ne idemo nigde? Kažem mu da idemo još danas na posao i u vrtić a sutra odmaramo. A on će - mama meni se neide na moj posao. hoću da vozim kola sa tatom. user posted image Kad bi zano samo koliko se mami ovih dana ne ide na posao! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Idemo u vrtić!
2.11.2012 17:07:56   
bojanica7
hihiihhi, preslatko, dete bi da vozi kola user posted image pa da, oni to i kapiraju kao svoj posao. moje drugarice sin je imao izjave: mama radi, tata radi i ja radim. - a gde ti radis? - u vrticu user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Idemo u vrtić!
2.11.2012 21:41:59   
Anoniman
Trt Milojka dobar ti potpis ili kako li se vec zove :)

Idemo u vrtic, pa malo ne idemo, za dva meseca, 3 puta po nedelju dana smo bili bolesni ;) Mislim score je extra! ALi je adaptacija uspela, super!

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 9:04:13   
sanji
Mi od petka malo slinavi, ali ništa drugo pa smo jutros ipak otišli u vrtić. Ja napomenula vaspitačici a ona kaže da nema veze pošto su svi slinavi. A one su me i juče nagovarale da ih vodim u školicu!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 9:13:15   
Lu
Naš vrtić je i ove godine organizirao posjet stomatologuuser posted image
Moram da pohvalim svog sinčića, ima sve zdrave mliječne zubiće i dva stalnauser posted image
Koliko sam vidjela kartone dok sam tražila njegov na ormariću, skoro sva djeca imaju karijes, neki već odavno nemaju prednjih zubićauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 9:19:50   
sanji
Super! A kad su im prvi put to organizovali? Sa koliko godina?
Ja sam planirala da moje odvedem u DZ mada su im svi zdravi ali čisto da nauče da idu.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 9:22:49   
Modessty
Lu to je super! Ja se nadam da će i naši da organizuju tako nešto, ako nismo već propustili kad smo bili bolesni.

Jutros je bio opet baš super fin! Sam izuo patike, sam obuo patofnice. Poljubio me i pravac u sobu. Bio je sjajan!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 9:25:23   
Lu
Pa velika grupa samo, znači to je otprilike od 4 godine i svake druge godine.
Jedne godine dolazi pedijatar na sistematski pregled a druge idu zubaru (privatno oboje jer ambulanta ne želi da surađujeuser posted image ), zbog finansijskih mogućnosti ne mogu svake godine oboje, ali dobro bolje i ovako, bar se sad ne boje zubarauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 9:30:39   
sanji
Znači u vrtiću tek sledeće godine. user posted image Ipak ću ih ja voditi pre toga da vidim kakve će biti.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 10:34:28   
vonavoj
da se javnem u ovu temu,mislim da smo rekorderi po pitanju ostanka u jaslicama bez bolesti,izdrzali smo 5 nedelja!
-user posted image ...i evo sad je bolesna! crveno grlo i kaslje,dobila je antibiotike..a adaptirala se super,postala je mezimica,jer je najmladja..vaspitacica kaze kad sam joj javila da nece doci,neeee...najbolje dete,ostali jos uvek njacu a ona kulirauser posted image user posted image ...a eto nema jos ni godinu dana,toliko sam brinula a ispalo je super!user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 5.11.2012 10:42:19 >

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 10:37:00   
JMPM
Da li se u vasim vrticima odrzavaju dramske sekcije i da li vodite decu?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 10:40:15   
Olga75
ne , trenutno imaju u vrticu samo strane jezike
a dramska sekcija je u baletskoj skoli Raicevic , ona ide na balet pa ne preterujem da je drndam i sa dramskom sekcijom
ako bas bude zelela na godinu
a imaju i hor , tu svi idu i peeeevajuuuuu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Idemo u vrtić!
5.11.2012 10:51:31   
JMPM
Ihaaaaaaj kad pocnu da pevaju user posted image
Kod nas u vrticu je poceo taj program u cetvrtak, moje klinac odusevljen, jedva ceka danas opet. Imace dva puta nedeljno, u pocetku po pola sata. Bas mi se svidja kako su osmislili sve user posted image . Inace odrzava se nakon radnog vremena, ali blizu smo pa cemo moci da skoknemo user posted image . A sto se tice obaveza, pored ove dramske idemo i na treninge vec dva meseca user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here