|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 9:59:53   
lanajelena
Milojka najgore od svega je sto ne stave kobaju nego virslu,jelovnik im je uzas,retko ima mesa,meni je Lana smrsala otkad ide u vrtic a i ovako je stiglicuser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:04:30   
Anoniman
Lj, deca poput tvoje Lane smršaju zato što garant alavci poput moje Nine pojedu i njihovu porciju user posted image

Žao mi je što je tako zbog Lane, šta će, možda dete ne voli da jede to što joj ponude. Baš bzvz...

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:07:14   
Modessty
verovatno i mom sinu neko pojede hranu user posted image Mada, kad se jednom desilo da mu neka devojčica otela kiflu, on je kukao na sav glas kako nema ništa u tanjiru user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:09:51   
MarijaBg
Vrtic u koji Nata ide ima svoju kuhinju. Hrana je bas fina, nemaju virsle i pastete, imaju npr pizzu i proju sa jogurtom za dorucak, sem te kobasice uz pasulj. E sad, meni nije jasno, jel moguce da mesec dana imaju potpuno isti meni ponedeljak-petak? Npr Natali ne voli grasak i pasulj, a to je srdom, tj petkom ceo mesec na meniju user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:11:00   
MarijaBg
Haha, pa da, Natalija otima meso iz tudjih tanjira user posted image A voca uvek jede duplu porciju...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:11:19   
bojanica7
hahahhahahahahahauser posted image user posted image pa ja sam ti bre pala s marsa. de si, bre, user posted image user posted image bas si me obradovala, da znades user posted image

a da ti ne pricam da sam prvo skontala da ti je nick, tri milojka (kao da imas tri sina) a onda skontam, imas cerku, pa kao sta ti znaci nick... tek sad citam trt milojka user posted image

e da se vratimo na jelovnik, ma evo sad bas gledam, jedne nedelje imaju pastetu, druge nedelje virslu, sve ostalo je manj-vise okej... a mislim da od sedam dana u nedelji, jedan dorucak i evo nek bude jos jedan rucak, eto dva obroka od 21 ne mogu nikako da naskode. a milojka, ne znam sto te toliko nervira lukuser posted image i kazem ti, nije na prazan zeludac, sto postooo uzmu pre toga zaloga sardine user posted image a to su i pravu stos e tice emotivnog vezivanja pasulja za kranjsku kobajuuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:12:40   
jovicaa
aleksandar cesto ruca opet kada dodje iz vrtica, i ja ga dobro hranim do uvece, tako da nadoknadi ako je nesto propustio u vrticu
inace gospodin ne moze da jede normalno jabuku, nego tete moraju da mu rendaju i onda hoce to rukama da jede... kakav mali fenseruser posted image
ja se ne bih opterecivala virslama, salamama... to su neke stvari na koje mi ne mozemo da uticemo, jednostavno... toliko sam se trudila da ga hranim zdravo i onda sam skontala da mm zdere kobasice svaki drugi dan i da ce aleksandar i od njega uzimati model za ishranu, pa onda vrtic.... sada jedu to sto jedu, ali kada porastu imace izbor da se hrane kako zele, posebno ako im mi negde usadimo sta je zdravo a sta ne.. mislim da je to dosta bitno.
mada meni se aleksandar generalno dobro hrani, zadovoljna sam. uopste nije lud za slatkisima, sve umereno i raznoliko
inace aleksandar se davi u crnom luku, obozava ga!

< Poruku je uredio jovicaa -- 30.10.2012 10:14:17 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:18:57   
MarijaBg
Natali isto uvek ruca i kuci samnom, bar supu/corbu. Ja je uvek ponudim, jer sam sigurna da u vrticu ne pojede ni pola koliko bi kuci pojela. a i inace su male porcije (za apetit mog deteta), pa ko sve pojede, oni mu sipaju jos. A ona za dodatak trazi samo meso, salatu i voce, na tome bi mogla da zivi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:22:40   
bojanica7
jovice, slazem se s tobom. ne moze se pobeci od pasteta i virsla, ali nase je da ih naucimo da jedu sto zdravije user posted image recimo, mi retko jedemo pastetu,a gala onda insistira da je jede, pa sam pocela da kupujem sojinu pastetu i nju ponjupa kao da je jetrena user posted image

ja gali dam da gricka suvo grozdje i cveklu i svaste nesto super, ali i dalje odlepljuje kod nekog kad vidi slatkise

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:24:38   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka

Lj, deca poput tvoje Lane smršaju zato što garant alavci poput moje Nine pojedu i njihovu porciju user posted image

Žao mi je što je tako zbog Lane, šta će, možda dete ne voli da jede to što joj ponude. Baš bzvz...

Najveci fazon je sto ona odlicno tamo jede,uglavnom je dezurna sto znaci da je sve pojela,nego ona zvace po propisu 20 puta jedan zalogaj i dok se javi svim vaspitacima,spremacicama,servirkama i Zori na vratima prodje obrok user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:27:24   
bojanica7
marija, pa super sto se razbija od voca i sto trazi jos mesa user posted image i ja galu uvek nudim da jede s nama (mi rucamo pola sata nakon sto se vratimo iz vrtica) i obavezno jede bar malo s nama, cak i ako je super rucala u vrticu) user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:27:42   
Modessty
vi žene što vam deca jedu sve i jedu u vrtiću ste mnogo srećne mame. Ja poludeh od ovog mog zvrka! On bi samo jeo pitu, čokolino, jabuku i kinder čokoladu. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:28:53   
bojanica7
... i dok se javi svim vaspitacima,spremacicama,servirkama i Zori na vratima prodje obrok user posted image
[/quote]
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:32:07   
Anck Su Nmaun
Ja prva mrzim salame i virsle, ni njoj ih ne dajem, al da ona to voli da jede dala bih joj, i ja ponekad pojedem pa mi nista ne fali.
A vidim da im u vrticu to daju.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:37:00   
MarijaBg
Ja nikada necu zaboraviti ljigavi spanac i jaje na oko iz vrtica user posted image Tako smo ga zvali i niko nije hteo da ga jede, stvarno je bio grozan!
Moje dete ima neke fiks ideje, dosta toga nece: mleveno meso i sve sto je sa istim, pasulj, grasak, i tako. Ali u sustini jede raznovrsno. Nadam se da ce u vrticu nauciti da jede sve, jer i mi kuci bas sve jedemo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:41:53   
jovicaa
i alleksandar je do skoro bio pravi pera zdera.. a sad samo zeza, ako mu se ne svidi kako izgleda nece ni da pomirise.. uzas pa se ja mucim kao isus i ponekad uspem da ga ubedim da jede... stalno nesto izvodi.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:48:16   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Modessty

vi žene što vam deca jedu sve i jedu u vrtiću ste mnogo srećne mame. Ja poludeh od ovog mog zvrka! On bi samo jeo pitu, čokolino, jabuku i kinder čokoladu. user posted image

Nemoj da me pogresno svatis, ali npr. ja imam drugi problem, i veruj mi da neznam dali je gori tvoj ili moj user posted image
Svaki put, ali svaki put kad dodjem za Martu vaspitacica mi govori da je pojela duple obroke, ja stvarno neznam sta da radim?i sta je sa stim htela reci? I sto tako za Nevlenu i Milenu, dodju kuci mrtve gladne jos u auto me zovu sa mm tel da pitaju sta sam kuvala.Oni stvarno preteruju, a i to nije dobro. Nebiraju , jabuke pojedu po 3 minimum dok su kuci, znaci prestala sam kupovati za frizider , samo po potrebi . Uzinali su juce, pa smo bili kod preijatelja na slavi(zakasneloj) toliko su sve tri pojele da me je bilo sramota, jos njih tri a sve mislim da nas gledaju dali imamo kuci sta jesti???Naravno ja im branim, i nekljukam koliko traze, voce jedu nenormalno , meso koliko toliko ali ostalo sve tamane. Kako bi se reklo , lakse mi ih je sve tri obuci nego nahraniti user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:57:23   
jovicaa
jao jednom je meni aleks tako jeo i jeo na jednom rodjendanu... stvarno me je bilo sramota na krajuuser posted image
ali to je super tija, samo neka ruckaju, zato i imaju sve tri super imunitet!
ovaj mali kako je poceo sa hranom da kilavi svaki cas virus..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 10:59:35   
MarijaBg
Tija user posted image user posted image user posted image Pa to je super! Znas kako, ja mislim da je njima slatko tako u drustvu da jedu, kod Nate u vrticu ima jedan mali, njih je isto 4-oro dece, on jede kao na takmicenju. A dobar je kao dusa, juce je poljubio kad je posla kuci user posted image Nadam se da cu i ja imati troje dece user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 11:00:10   
Anoniman
Tija, jesu li gojazne? Jesu li zdrave? Ako nisu gojazne i jesu zdrave - ja se ne bih obazirala. I meni su rekli da moja Nina u vrtiću po nekad pojede dupli obrok i po 2 banane za užinu. I šta? Nije debela, zdrava je, hiperaktivna i potroši sve što unese.
Ja sam samo promenila naviku da joj nakon ručka bude sve i svašta na dohvat ruke, već dobija manje obroke, i nema ništa između.
Savetovala sam se i sa dr i rekla je da je pustim, unosi onoliko koliko joj organizam traži, a i troši puno energije jer je neumorna.

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Idemo u vrtić!
30.10.2012 11:04:41   
MarijaBg
Kod nas preslikano kao kod Nine(ne mogu da te zovem po novom nicku, bas mi cudno) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Idemo u vrtić!
31.10.2012 11:25:10   
MarijaBg
Pocelo je user posted image Sinoc T 38,5, nosic curi pomalo vec par dana. Jutros mi kod Dr, kaze: To vam je visrus iz vrtica, nos curi 10-ak dana, najverovatnije i kasalj, sve u redu... Febricet, prospan ako krene da kaslje i fizioloski u nosic, operli P ako se zapusi. Eto, posle 10 dana vrtica, po prvi put u svom malom zivotu ima T. bzv user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Idemo u vrtić!
31.10.2012 11:42:29   
nela79
Marija i Matija je poslije sedmice u vrticu dobio temperaturu, proislo za par dana i od tad nista. Doduse njemu stalno po malo curka nosic, al to je povezano sa njegovim uvecanim srednjim krajnikom. A Vanja se valjda prekalio prosle godine, da kucnem u drvo od kad su u septembru krenuli u vrtic on nije bio bolestan.
Jutros se zeza mm da su zdraviji od kad su krenuli u vrtic user posted image
Moraju jednostavno da prodju period adaptacije, i djeca i njihovi imunosistemi user posted image
Nadamo se da ce Nataliji ovo sad brzo da prodje i da nece vise biti razboljevanja.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Idemo u vrtić!
31.10.2012 11:48:45   
lesica
U nekim slucajevima mamin imunosistem prolazi adaptaciju user posted image (ja)
Moje dete je resilo da nece kuci iz vrtica,juce sam je cekala pola sata da se udostoji,onda je redom izljubila drugare,dva puta vaspitacicu,pa se vratila na jos jednu pesmu i tek onda krenula. user posted image A jutros je pobegla u sobu,bez da me pozdravi,dok sam joj kacila stvari,pa je provirila na nagovor vaspitacice i rekla "Ajde idi mama"
Izgleda da mi se definitivno cera navikla,a kad se samo setim ona dva meseca agonije...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Idemo u vrtić!
31.10.2012 11:52:10   
MarijaBg
Lesice, moje dete se divno naviklo posle samo par dana, ljubi tete, decu, jece i prekjuce udje sama bez plakanja... Sad kad ponove krene verovatno opet ide navikavanje user posted image
Nela, ona nikad odkad se rodila nije imala T, nista bas, cak ni proliv... A nikad je nisam cuvala, jede sa poda, ide svugde, ljubi slinavu decu... Bas mi je zao sto se tako brzo razbolela sad u vrticu user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here