|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 11:41:48   
ivaMark
Torbice user posted image ni ja nisam imala pojma da moze to da se iskomplikuje toliko.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 12:07:02   
Torbica
To mi je drugarica iz Studenjaka....mislim, nije rekla kazala, a rez je da umres, jeste u kosi, ali cik cak od uveta do uveta, ja sam se oduzela kad sam videla. Vidjale smo se povremeno, u razlicitim smo gradovima ali igrom slucaja sam poslom isla u njen kraj i svracala do njih. Ma, svasta ima, sreca pa je sa njim sve u redu, krenuo je u skolu, sad je vec deran. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 12:58:43   
viktori
moje dete je kaznjeno i eno ga bleji u krevecu
otisla sma da vidim sta radi a on nabacio kez "mama vidi mi sve zubice i kako sam ti sladak isti sam ti..." al se uzbiljio kad sam mu ukljucila vrtesku i ostavila ga sad cuti i popravlja krevetac ono cime se spustaju stranice

< Poruku je uredio viktori -- 2.12.2013 13:05:59 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 13:07:39   
Janncica

IZVORNA PORUKA: viktori

moje dete je kaznjeno i eno ga bleji u krevecu



user posted image user posted image Obozavam te user posted image



_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 13:27:13   
viktori
user posted image


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 13:50:05   
Rosita
Hej mame. Moj deran tek zaspao, a ust'o u 7, doduse uspavao se i odremao malo pri podoju, ali ima dva, tri meseca kako se nije desilo da preskoci makar koliko da spava posle dorucka. Sve mi je istumbao. Rekoh ok, ustao u sedam, taman da probam neku veceru malo, bice dug dan, al oces, ispomera se on. A ja mislila da odem da se osisam za vreme spavanja posle dorucka jer je mm bio tu. Kosa mi je do kraja ledja i nervira me, sad se vec vidi da krajevi nisu ok. Drugi dan.
Kod vitamina d je vazno da se daje 400ij, tako pise na otpusnoj iz porodilista, i tako kaze gastro. Dakle, vigantol 1 kap ima 660ij sto je previse. Mom bebcu je vigantol pravio grceve, tj.pojacavao, to je malo koji lekar verovao, al nas dr jeste, pravili smo pauzu pa presli na d3, dve kapi 400ij, i to je sasvim ok.
Jole, ljubi Teicu :), ne ponovilo se.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 13:59:48   
jole82
E Rosi...tako i ja kad, što bi rek'o moj šef, "zaplaniram" a ono sve se istumba, a jutro je obećavalo da će se sve uklopiti..i shvatila sam da džaba ja tu tempiram...i stvarno kad god pustih da ona sam odredi sve ispadne najbolje...pričam o tempiranju kad treba negde da idemo a da ne bude pospana ili da ne bude gladna i tako to...
Hvala Rosi..neponovilo se vala

Evo i raporta pila mleko u 8, pa spavala od 10 -12, pa jela sutlijaš i sad joj se opet spava-legla samo što ne zaspi...a oće ona tako da bude spavač kad je otopljenje (evo sunce tuče po terasi, a do pre sat mi bila upaljena lampa) i svaki put je taj dan pospana kad se menja na toplije ili na sunčano..a pu pu nema ništa od onoga, jedino nije kakila od jutros al dobro pored pirinča me to i ne brine...tako da ćutimo...za sad nismo loši..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 14:12:33   
adulence
Znas kako to mm kaze budi dobra inace ides u kavez....hwhwhwhposto ponekad zarezi kao neka zvercica
IZVORNA PORUKA: Janncica


IZVORNA PORUKA: viktori

moje dete je kaznjeno i eno ga bleji u krevecu



user posted image user posted image Obozavam te user posted image





_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 15:39:05   
vikiveki
Dobar dan mame...evo sad mi malo lakše kada sam se negativnih osećanja i misli rešila u temi za istresanje negativne energijeuser posted image .....moji klinci spavaju, Viktoru je danas znatno bolje uopšte nema T, i ponaša se kao da mu ovih dana ništa nije bilo,i još me napada da posle u 17h ide na rođendan kod drugarice neku igraonicu....Ja neznam šta da radim,da li da ga pustim ili da mu zabranim da ide....on se super oseća,volela bih da ga pustim ali opet neznamuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 15:45:43   
jole82
Ja bih ga ipak ostavila kod kuće...oni vrlo brzo živnu, al rovit je sigurno, samo mu fali da nakalemi nešto u igraonici...mislim, moje mišljenjeuser posted image

T spava evo već 2 sata..ovo joj je drugo spavanje danas od 2 sata...izgleda da je ovo sve iscrpelo..od 8 jutros popila 180 mleka i mali činiju sutlijaša...kad se probudi ima krompir i šargarepu, barene u pilećem bujonu i pošto se poremetila ić će u 8 na spavanje i tad još jedno mleko..tako da danas 4 obroka...biće bolje valjda sutra...što mi onaj pop ne pozvoni opet na vrata...

< Poruku je uredio jole82 RR -- 2.12.2013 15:50:24 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 15:54:56   
Misha i Ljisha
popodnevna dremka u minut hehe tu se ne kasni u pola 4 je zadzonjala.Imam utisak da se opet najela fest tako da joj nema vecere do pola 7. Mm mi radi danas duze.
Nego da je pohvalim. Jutros smo promenili jutarnju pelenu (i ostala jos jedna) i ja rekoh ajd danas cu je malo vise na nosu dok ne dodje mm sa pelenama. Medjutim ja joj lepo posle dorucka ponudila nosu, posle spavanjca i posle uzine i rucka i sve obavila u nosu. Pametnica moja mala. Pelena suva. hihihihi...Tako da smo ostali sa tom jednom pelenom i ja rekoh ajd iz higijenskih razloga da ja njoj ipak promenim (tako i ja poslednji dan menstruacije vise menjam ulozak iz higijenskih razloga a ne zato sto je potreba) i zove mene moj tata i pita jel treba nesto da kupi u Rodicu je pa ce doci na salas. I ja rekoh pelene. Jeeeeeeeeeeee.... Tako da sad imamo pelenice ali eto komotno smo mogli dan da preguramo sa jednom pelenom. Neverovatna je moja mala smizlika.

Zezale se ceo dan. oprala sam prozore, oribala podove, igrale se, rasirile ves, lozile smo vatru i moj little helper uz mene stalno hihihi... Jao slikacu je jednom kad lozimo vatru imamo cak i malu stolicu za nju da sedne (mm napravio od panja). I evo ja uzivam na rr valjda me nece sad hejtovati da mi ne objacvi post za svaki slucaj cu copy da odradim.

Pozdrav mame

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 16:24:23   
Misha i Ljisha
Gledam dan mrmota. Obozavam taj film. I zivot mi je sad kao dan mrmota hahaha... Nadam se da ce guzara odvaliti spavanje da mogu film na miru da pogledam

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 17:06:29   
jole82
Hahaha dan mrmotauser posted image
T spavala 2,5 sata i sad je jela al nije pojela ko inače...mislim normalno se ponaša skroz, smeje se, vrišti, igra se...al eto kako jedno povraćanje ume da iscrpi mali organizam..
Nadam se da je sutra stvarno novi dan...da ne bude i kod nas dan mrmotauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 17:39:37   
serpica
Moje dete celo popodne place,kad ga nosim uspravno onda kao malo prestane ali cim ga polozim da legene u rukama krece vriska,isto tako i kad pije mleko.Mislim da nisu grcevi,ali imam utisak da ga nesto boli.Pipala sam usi mislim da nije ni to,a inace je vec par dana nervozan i kad ga nosim on trese i rukama i nogama,kao kad se dete raduje s tim sto je on jos mali pa mislim da je nesto drugo.Brinem se,ne mogu da se stim da li je tako nesto bilo sa starijima.
Sta mislite sta to moze da bude? Sad trenutno spava ali cekam ga da vrisne i aj jovo nanovo.user posted image

< Poruku je uredio serpica -- 2.12.2013 17:40:56 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 18:14:55   
jole82
Šerpi tebi treće dete...meni moje prvo al evo mogu da ti kažem da je to od deteta do deteta... T bukvalno od dana kad se rodila nije htela da se nosi položeno..to su bile drame i zacenjivanja bacanja a bogme i udarci ako priđeš da je poljubiš..mi je nosali drndali pevali sve položenu a ona u šiz komiuser posted image ...i onda ne sećam se ni kako sam izvalila da taj položaj NE VOLI i tačka..samo vertikala....nikad nije spavala na leđima, ne voli ni da leži na leđima, prvo je naučila sa leđa na stomak da se okreće (eto ti koliko mrzi da je na leđimauser posted image ) a znaš šta joj je prijalo i dok su bili grčevi(tako joj ne najviše prijalo i najbolje se isprducka) a i posle da se nosi položeno ali naopačke-da gleda u pod...i tako je mogla satima, čak posle nismo morali ni da je nosimo samo da ti bleju i krilu al da je na stomaku...od kad se sama okreće na stomak (skoro 4m je imala) od tad isključivo na stomaku spava,,,a do tada samo poduprta na boku..i onda je naučila sama na stomak da se okrene...
Mislim sve ti ovo napisah jer mi je poznat slučaj...urlanje a kad uspraviš-ono ništa...i ti sad ko ludak da se osećaš što ne znaš šta je detetu...pa probaj pa vidi...

A da zaboravi još....kumin mali sad će 2 meseca...sve bilo "normalno" i isto tako počeo, ja joj rekla kako je kod nas bilo...kad mali samo hoće vertikalno..neće ni na stomak, samo vertikalno da se nosi...eto ti sad user posted image

< Poruku je uredio jole82 RR -- 2.12.2013 18:16:27 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 21:39:25   
Rosita
A, pa i moj samo vertikala i na stomak. Na ledja nikad nije hteo, boze sacuvaj. Od kad se rodio sav je zvrk,na ledjima se odmah budio, mlate ruke, noge... Do skora cak ni nosenje u vertikali licem ka svetu do skoro nije voleo nikako. Samo ka namam, jos da mu lice dodatno pripljestes uz rame, da on tu nadje neki polozaj i sve pet. Sad je veci pa kad ga uzmes samo zuji tamo-ovamo.
Nama tata sutra putuje i nocevamo sami prvi put.Nije mi svejedno, al nisam htela nikog da maltretiram da dolazi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 22:23:29   
jole82
Moja nije htela ka meni (ni prema kome u stvari)odmah se odguruje rukama i zabacuje glavu, samo da gleda ka okolini..naopako dete..počelo u 10 meseci da se mazi i da mi spušta glavu na rame...a sad je već velika pa ne možeš ni da gnjaviš koliko hoćeš, samo koliko ona želi i odmah se otima i ide da istražuje user posted image

Odoh i ja ...RR postade sahara od kad se završi takmičenje..samo verni ljubitelji su tuuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 22:28:41   
Torbica
Ja sijem kaputic, a i kum iz Nemacke nam je dosao! Lepo spavajte!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 22:30:22   
jole82
Torbi ja čekam sliku lila kaputicauser posted image nisam zaboravila

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 22:36:22   
Janncica
Jole,baci neki somersbi da se zapijemo pa na spavanje. user posted image " target="_blank">http://user posted image
Ja samo citam,ponegde nesto skrabnem,nesto me mrzi.Definitivo fali neko picence. user posted image
Ovi moji svi spavaju. Smorovi jedni.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 22:42:07   
jole82
Fataj jedan...ja sam upravo svoj stuklauser posted image i ne nisam alkosuser posted image
i idem da se patošem user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 22:51:29   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Ja evo okasnila. Mene rr danas ne voli. U pola devet sam dosla da vidim sta ima novo i kasnije malko vidim Rositin post u ishrani i da joj odgovorim opet mi se izgubi postuser posted image . Odlepila sam heheh...

Ja odgledala ceo film danas jeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....

Moj little helper dzonja od 8 standardno, eno i mm je zakucao a meni oci na vrh glave nesto mi sve kaze da ce D da se budi nocas.

I moja Dunja je volela samo da se drzi vertikalno pa sam se ja brinula zbog njenih ledja da je tako stalno drzim ali odustala sam od toga da je drzim vodoravno ali ona ne voli da bude na stomaku nikako ali zato spava stalno na ledjima sa rukicama podignutim na gore hehehe...Slatkis mali. Jako nam je danas bio lep dan iako smo bile same. Nekako je sve funkcionisalo, mazile se, igrale se, ruckale, poradile po kuci, sirile ves, sredile suv ves, lozile vatru, bile napolju ma sve smo danas nekako stigle nas dve.

Nadam se da ce i sutra biti super dan. Laku noc

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 23:11:16   
Torbica
Jole, cim bude gotov, kacim sliku! Prisila sam par hello kitty i srculenca da malo razbijem monotoniju. user posted image Ostalo mi je da ga postavim. Sasila!


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 23:12:31   
milicicak
Vece mame. Oturpijah ja ove moje nokte... ziveo akril user posted image kao da nista nije bilo... samo su mi sad nokti kratki i ruzni user posted image cim se malo oporave stavljam nove
MiLj bravo za little helpera, mini buba je jedno vreme obozavala da samnom prostire ves i da mi sva vazna dodaje stvari iz kadice da ih stavim na susilo user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 12/13 [chat]
2.12.2013 23:15:47   
Misha i Ljisha
milicicak ona obozava sa mnom da siri ves. Danas je uzela cev od usisivaca i kao ona zenska usisava. Kad lozim vatru ide sa mnom mm je napravio od panja malu stolicu za nju tako da gde ja tu i ona hehehe

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here