|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
23.12.2015 17:43:24   
nikiteki
Ja sam danas poslala cestitke svima nisam bas puno ukrasavala deca su najvise dekorisala ja sam bas imala dosta torta da pravim ali sve u svemu zavrsismo i poslasmo drugarima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
23.12.2015 21:37:32   
branki*
Ja treba da dokupim jos nesto,nadam se da sutra zavrsavamo i u onda u petak ili za vikend konacno saljemo!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
23.12.2015 23:14:08   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Bibilib nije Snežana nego Suzana, tj. to sam ja :) potpisala sam mene i Savu ja mislim :) Znači stiglo jeeej, a nije se odlepilo user posted image koliko vidim ;)




Joj draga izvini molim te,mene deca zanovetala dok sam kucala i eto pogresila sam.... Hvala jos jednom puno... a odlepile se 2-3 nego smo mi to sredili....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
23.12.2015 23:20:29   
dunja RR
Znala sam user posted image , hvala na brzoj reakciji user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
23.12.2015 23:57:10   
Bibilib
Nista bre.... nego vam ja ne mogu opisati markovu srecu kad je uzeo koverte u rukeuser posted image to je bilo user posted image user posted image user posted image stiglo pismo,stiglo pismo user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
24.12.2015 2:17:56   
vikiveki
Ja sam se danas oduševila tj. moja deca više kada su zatekli čestitke u sandučetu...nama je stigla Savina i Suzanina čestitka i od Andreje i Ane.Sutra ću postaviti,kada ubacim te slike u komp.Čestitke su predivne.Ja sam od sutra na raspustu pa ću se ozbiljnije pozabaviti pravljenju čestitki

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
24.12.2015 8:36:59   
nikiteki
Ja kasnije postavljam sliku cestitke nase dobijene

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
24.12.2015 8:44:27   
Figaro88
Mi smo Andrea i Ana user posted image Bas mi je drago da su vam vec stigle cestitke i da vam se svidjaju user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
24.12.2015 8:46:28   
nikiteki
Prelepe su hvala vam puno nadam se da ce se i vam svidete sto su moje devojcice pravile

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
24.12.2015 19:08:12   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Mi smo Andrea i Ana user posted image Bas mi je drago da su vam vec stigle cestitke i da vam se svidjaju user posted image

user posted image da videla sam da u zagradi piše Figaro,ali nisam bila sigurna jer nisam znala da ste se i vi prijavili.Baš mi se svidela vaša čestitka,i ja sam sa ćerkom slične napravila, ali kada sam videla vaše više su mi se svidele user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
25.12.2015 9:31:26   
Figaro88
Viki fala user posted image Nama je jutros stigla Dunjina,nisam otvorila cekam Andreu iz skolice user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
25.12.2015 10:30:26   
milicicak
Mi danas poslali cestitke :)
A kad smo se vracale iz poste srele smo cika postara koji je mini bubi rekao da ima postu za nju, to odusevljenje je trebalo videti, jedva je sacekala da stignemo do stana. Hvala nikiteki i Figaro user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
25.12.2015 11:35:10   
mila83
user posted image Hvala Dunja RR i Figaro ! Mi smo otisli u sredu u Ns,jutros smo se vratili i u sanducetu su nas docekale vase cestitke ! Deca i ja smo odusevljeni ! Mi cemo praviti za sve RR drugare cije adrese imamo,pa posto jos nismo za sve izradili,planiramo u ponedljak da saljemo.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
25.12.2015 16:31:44   
mati
Stigle cestitke od nikiteki i figaro. Hvala devojke super su cestitke Matija sse bas odusevio.
Mi cemo naase poslati sutra dekorisane su i spremne samo jos da odredimo koju kome saljemo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
25.12.2015 16:36:22   
Bibilib
Mi smo danas poslali nase cestitke a vi ih dragi moji ocekujte....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
25.12.2015 17:30:27   
mila83
Stigla nam je cestitka i od Nikiteki ! Hvala puno ,deca su se bas obradovala ! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
25.12.2015 18:47:52   
nikiteki
bas mi je drago da su vam stigle cestitke puno pozdrava od nas

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
25.12.2015 22:26:18   
dddaca
Joj kako je ovo sa razmenom cestitki lepa ideja. Citam i sva sam se raznezila. Sledece godine ucestvujemo i mi, sad nemamo pojma sta je to

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
26.12.2015 7:36:08   
branki*
Mi mora da posaljemo danas,inace nece stici do nove godine.sve sam zavrsila,samo da ispisem adrese na kovertama.
I,daaa,vec smo dobili od figarouser posted image ,hvala lepo!user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
26.12.2015 11:39:55   
adulence
Ja samo da prijavim stigle od nikiteki i Figaro...hvala puno Iva je bila van sebe..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
26.12.2015 12:56:26   
Bibilib
Stigla nam je cestitka od Nekiteki user posted image user posted image Jako smo srecni i hvala punoooo....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
26.12.2015 18:02:30   
vikiveki
Ja sam danas poslala 7 čestitki, ostalo je još da dovršim 5 i njih šaljem u ponedeljak,nadam se da će stići pre Nove godine.Sve sam slikala, ali još nisam prebacila u kompuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
27.12.2015 15:15:33   
Figaro88
Drago mi je da vam se svidjaju user posted image Andrea je otkrila da kada duva u slamcice na Dunjinoj cestitki svaka proizvodi razlicit zvuk pa sad ide po stanu i svira user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
28.12.2015 0:02:50   
vikiveki
Figaro predivna vam je čestitka.
Evo nekih koje sam ja večeras završila i spremila za slanje sutra

user posted image
user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!
28.12.2015 0:24:03   
vikiveki
Evo nekih od pre neko veče. Sada kada gledam slike, primetila sam da nisam svugde napisala tekst zato se izvinjavam unapred ako sam nekoma poslala čestitku bez teksta.Bila sam jako umorna i spavalo mi se, pa se uopšte ne sećam da li sam na svim čestitkama napisala tekst
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here