|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 9:18:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Azra_

Tija user posted image ! Nadam se da će se uskoro negde zaposliti. Ali eto, sreća u nesreći, nemate kredit.

UM, mene je sin, koji je inače jako dobro dete, i važi baš za lepo vaspitanog dečaka, skoro tako nanervirao da se cela kuća tresla koliko sam njakala i drala se na njega. Dete se izbezumilo. Nije sme sa kreveta da siđe pola sata, a ni da zaplače. Ali stvarno sam potpuno bila van kontrole. Tog dana sam rešila da to sebi nikada više ne dozvolim
. Ništa iz toga neće naučiti, a ni sebi nisam ništa dobro uradila. Probaj da se stišaš, smiriš, kuliraj ga... Mislim, zvuči filmski, ali biće ti lakše. Pogledaj temu o Pozitivnoj disciplini.



Azra hvala bas cu otici u tu temu. Ma ona i kada se ja derem ne konstatuje, jos mi kaze uradicu kad mi ponovis 10-ti putuser posted image

Sta li me tek ceka u pubertetuuser posted image

Tija, Andrijana drzite se :* <3

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 9:34:04   
Klarita
Boze, UM, jesi li sigurna da nije Una moja cerka, Klara tvoja, i tako nekako. Moja K je toliko bezobrazna ponekad, da mi dodje user posted image Mm uopste nema zivaca da se njome obnosi, pa mi cesto prebacuje, a ja user posted image a, znam kriva sam donekle.
I ja se stalno piotam sta nas ceka u pubertetu.
Mislim da nije sve u vaspitanju, mislim da zavisi dosta od detetauser posted image

Tija, drzite seuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 11:24:28   
Azra_
Um, to i jeste fora, ne smeš joj ponavljati 10 puta. Manje pričaj, više delaj. Otvori oči-zatvori usta i budi kul. Ne nerviraj se. A slažem se sa Klaritom, dosta je i u samom detetu.

< Poruku je uredio Azra_ -- 8.10.2014 11:25:39 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 14:13:37   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

Boze, UM, jesi li sigurna da nije Una moja cerka, Klara tvoja, i tako nekako. Moja K je toliko bezobrazna ponekad, da mi dodje user posted image Mm uopste nema zivaca da se njome obnosi, pa mi cesto prebacuje, a ja user posted image a, znam kriva sam donekle.
I ja se stalno piotam sta nas ceka u pubertetu.
Mislim da nije sve u vaspitanju, mislim da zavisi dosta od detetauser posted image



o evo jos jedne iste takve, mislim na Emu ne na mene...
definitivno nema mnogo veze sa vaspitanjem, posvecujem joj izuzetno mnogo vremena, strpljiva sam ,ne psujemo, ne vicemo, razgovaramo sa njom i opet je nekad uhvate bubice da poludim. juce joj nesto ponavljam 100 puta i na kraju poludim i kazem "Emilija tebi se obracam" , ona mi odgovori "znam, ali danas necu da budem Emilija, obrati mi se ponovo sutra, mozda te poslusam"... i tako me iskulira da mi nije bilo dobro...
sva sreca danas je ok...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 14:19:38   
Anoniman
Aaaaaaaaaaaa Bubi sve su iste, mislim da je problem bas zbog tog viska paznjeuser posted image
Ja kao buduci psiholog sam se bas trudila da se ne derem na U, da ne bijem, ali ljudi moji nekda me toliko izbaci iz takta da je malo lupim po guzi, a ona bez suza kaze, to me nista ne boli, probaj malo jaceuser posted image

I na sve moje uradi ovo uradi ono, ona odgovara Sto ja, ti ces touser posted image a u vrticu je totalno drugacija.....

Ima dana kada je bas dobra, a naidje nam nedelje kada me prosto izludjujeuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 14:26:35   
bubulence
moguce, bas sam se zalila snaji kako mi nemozemo biti bolji prema E a ona tako vraca i snaja mi kaze da smo mozda cak i previse dobri i popustljivi prema njoj... ko zna ali mi sve nekako zao da budem drugacija kada uskoro dolazi beba i znam da ce (koliko god se mi budemo trudili da ne bude tako) biti bar malo zapostavljena...
a da, ja je kaznim i kazem idi u sobu- odgovor je- ja bas volim da sam u sobi. idi u cosak- cosak je moje omiljeno mesto. nema sladoleda- ja vise ne volim sladoled. nema crtaca- nema veze, oni nisu dobri za mene... uvek ima odgovor na sve (mm kaze da je tu na mene i da ne smem da se ljutim user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 14:29:33   
Klarita

IZVORNA PORUKA: bubulence

moguce, bas sam se zalila snaji kako mi nemozemo biti bolji prema E a ona tako vraca i snaja mi kaze da smo mozda cak i previse dobri i popustljivi prema njoj... ko zna ali mi sve nekako zao da budem drugacija kada uskoro dolazi beba i znam da ce (koliko god se mi budemo trudili da ne bude tako) biti bar malo zapostavljena...
a da, ja je kaznim i kazem idi u sobu- odgovor je- ja bas volim da sam u sobi. idi u cosak- cosak je moje omiljeno mesto. nema sladoleda- ja vise ne volim sladoled. nema crtaca- nema veze, oni nisu dobri za mene... uvek ima odgovor na sve (mm kaze da je tu na mene i da ne smem da se ljutim user posted image )

Sve isto, sve. Visak, brate, paznje, visakuser posted image Kad je izbobetam po dupetu...zadnjih par dana kako vidi da joj se priblizavam tako stavlja dlanove na guzove user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 14:30:06   
Anoniman
Isto Bubi, istoooooo, za svaku moju recenicu ima odgovoruser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 14:34:47   
bubulence
hahaa, Ema je samo par puta dobila po guzi i mm nista ne kaze ali vidim da posle toga meri pritisak, taj covek sto je popustljiv nije normalno. i kako on dodje sa posla ona slozi tuznu facu i kaze kako sam je kaznila, vikala na nju, lupila po guzi i on tacno ceo dan bude kao da sam njega tukla, mozda me on jos vise izludjuje. najgore od svega je sto je ona najdivnije dete kada je on kod kuce, sve se lepo dogovore, sve ga slusa... da covek ne poveruje da ona ikada moze da kaze "ne"...
i onda ja nemam zivce da ih gledam oboje tako ucveljene pa sam pocela da ih kuliram... ali mislim da cu ozbiljno da porazgovaram sa njim na tu temu jer ako je sada ne vaspitavamo kako treba i ako ne budemo strogi prema njoj, ne mozemo kada napuni 18...
jedva cekam da sebi rodim bebu user posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 14:40:17   
Klarita
Je l' imamo pravu temu da ne masimo? Ovde smo off, a imala bih svasta da kazem na ovu dotaknutu tematikuuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 14:44:43   
Sanjica26 RR
Sad mi je lakseuser posted image Bubi mi smo napravili veliku gresku kad se rodila Sofija. Posvecivali smo joj previse paznje. Zato nam se sad penje na glavu, posebno meni. Nervira me njeno njakanje kad hoce nesto. Ima dana da mozes da je mazes na hleb.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 14:48:16   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

Je l' imamo pravu temu da ne masimo? Ovde smo off, a imala bih svasta da kazem na ovu dotaknutu tematikuuser posted image


hahaha ko nema- otvaraj, imam i ja jos svasta da napisem user posted image .
sanjice ja plasim sta ce biti kada dodje beba i ne budemo mogli ovoliko da joj se posvecujemo... a mozda bas kao i vi posvetimo i previse plaseci se da se ne oseti zapostavljenom...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 15:07:59   
jabudic
Jao, pridružujem se klubu neposlušne djece!
Jakov je užasan ovih dana, kako mu se desio onaj napad, baš sam skroz popustljiva prema njemu, jer se plašim da se ne nervira, sresira, da se ne daj Bože ne ponovi!
On je inače posebno dijete, nema toga šta njega može uplašiti, jako duhovit, pa se izvuče i iz najgore situacije. A ni ne trudimo da ih vaspitavamo nekim zastrašivanjem ili batinama. Ali je zadnjih dana toliko cmizdrav, nosi me, hoću ovo, hoću ono, pa se pravi da je beba, pa jauče, uh.. Juče sam ih povela do Tivta da prošetamo, zažalila sam što sam izašla iz kuće, sve vrijeme sam ga nosila.
A sve to radi samo kod mene, jer je mm uvjek jednako strog i kod njega se zna šta može, šta ne može.
N je druga priča, on je već momak.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
8.10.2014 15:17:55   
emicaa
T će biti kao i vašadječica,a i ja uvjek imam odgovor na sve,samo da nema narav kao ja jer ako bude ovakva blago meni,sad je još mala ali kad joj kaže nemoj to bebo,to ne smiju bebice popusti,nekad nastavi po svom recimo da dira tv ali onda joj sklanjam ruku po 10 puta ili je prenesem do igračaka i tako u krug dok ne prestane.Trudim se da joj ni u čemu ne popuštam,bolje je da od početka uči šta smije a šta ne.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
10.10.2014 8:58:16   
cetvrtko
dodju tako oni dani kada nam nista ne ide od ruke ..... user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
12.10.2014 18:13:12   
Kata90
Da ne poverujes,samo sto smo se juce preselili u novu kucu danas smo vec nesto krecili pa sam mu pomogla.....i malopre se sredio i otisao da se vidi sa drustvom a mene ko sisa ja samo mogu busom,a nisam htela ici tako....pocela sam da placem jer me pogodilo to jako i em sto me ostavio u ovom haosu.....neznam vise ko je ovde lud,i kako treba da se ponasam....user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
12.10.2014 21:58:24   
doktorkakristal
KATO user posted image nije fer porazgovaraj sa njim

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
14.10.2014 8:47:23   
Peace*
dfgvdfhvbylfhbvylhv lidufzilduhvldbvlidugvlbxy

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
14.10.2014 8:53:09   
Trcosava
Kuj ti drma kafez?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.10.2014 8:48:04   
Trcosava
O čemu vi žene pričate? Koja utakmica? Ja na novostima čitam samo o nekom bratu albanskog premijerauser posted image

Elem, dođoh da se izjadam na moje dete i sebe i mm. Već danima planiram da joj obučem suknjicu u vrtić i čizme, čekam da krene kiša i ružno vreme, da znam da neće izlaziti napolje jer bi joj ili bilo hladno ili bi se odrala. I juče najave kišu za danas, ja joj obučem čarapice (najlonke) i suknjicu, ona oduševljena i trt milojko, muž ne ne ne ne može tako, biće joj hladno, neće moći da ide napojle bla bla bla... I rasplaka se ona, on poludeo i sad ceo haos je izbio. Na kraju je ridajući otišla u vrtić, u trenerci. Nije htela ni da ide. Kud joj obukoh suknju!!!! Ljuta sam na sebe

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.10.2014 8:56:55   
Modessty
Trcooo proćiće je to! Čim stigne u vrtić i zaigra se sa decom zaboraviće na suknju user posted image

A priča se o utakmici Srbija-Albanija. Sinoć izbio haos. Imaš sve u vestim po netu. Smao ne čitaj one stranske, jer naravno ispalo opet da su naši igrači krivi. Ako! Tako nam i treba kad smo banana republika!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.10.2014 9:07:31   
Trcosava
f žene, znamd a je u srbiji teško, ali Emice, valjda toga nema toliko van granica? Mislim, ta komšinica koja je najbolja drugarica mojoj Ani je mešanac user posted image mama iz Slovenije, tata je iz BiH, musliman. Nikad nisam potegla temu nacionalnosti ovde. Još je mala krštena po muslimanskim običajima. Lažem, esam potegla jednom temu vezano za Kosovo, ali relativno brzo i prestala. Jednostavno nije mi primereno.

Dobro sam znači skapirala, ali sam očekivala bum u vestima o tom koji napljuva premijera, a vidim da se samo piše o zastavi i bratu tog drugog premijera koji izjavi da ima SAD pasoš user posted image

A za Anu... Joj pa ona je devojčica, sigurno voli da obuče suknjicu, ali realno - kao i ja štikle, tako i ona nema gde sa suknjom user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.10.2014 9:16:54   
Modessty
Trco ovde nisu problem muslimani ni vera, već Albanija i Kosovo i sve što ima veze sa tim. To ovdemože da upali i ratnu vatru. A ono sinoć je bila čista provokacija i nada da će se ta vatra rasplamsati
Meni lično uopšte ne smeta ni koje je neko vere ni koje boje ni za koji tim navija, ali smeta mi ekstremizam svake vrste. I mnogo mi bre smeta što ovde zbog politike i bez politike ne može da se živi! user posted image kaže jedan moj matori kolega, kako bre možeš da budeš tako nezainteresovana, kad nam oni rade to i to, kad nam smanjuju penzije i plate itd. ma boli me bre za politiku. Hoću bre da živim svoj život i bijem svoje bitke a ne tuđe i u tuđe ime.
Sad ću lepo da stavim slušalice na uši i da odvrnem neku muziku jer ne mogu više da slušam dubokoumne rasprave!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.10.2014 9:28:42   
Lu

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Sad ću lepo da stavim slušalice na uši i da odvrnem neku muziku jer ne mogu više da slušam dubokoumne rasprave!


Hehe, ispravno. Cilj provokacije jest da izazove raspravu, nerviranje pa i mržnju a ignorisanje je najbolji način da se to izbjegneuser posted image
Ja ne gledam vijesti ali one nađu načina da dođu do mene, ni fb ih nažalost ne zabilaziuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
15.10.2014 9:32:53   
Trcosava
Lu, draga samo da te user posted image dođi nam malo i u vedrije teme

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here