|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.10.2014 13:35:14   
Anoniman
Adriana zenouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.10.2014 13:35:28   
doktorkakristal
zene ne vredi vam da se oko toga nervirate sve su iste po tom pitanju,kao da mi decu ne hranimo user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.10.2014 13:38:47   
Adriana83
Dunja,Nato user posted image Osecam se uzasno,bespomocno,bedno... Mm vec trecu nedelju nije kuci i do sad sam sve uspevala da organizujem.Cak sam pre neki dan namontirala jos jedno mesto na biciklu da mogu i Viktoriu da povezem ( da,da vozim troje dece na biciklu user posted image )Sve sto je do mene,ja uradim ali ovako neke stvari na koje ne mogu da uticem (vreme,kisa) to me ubija.Ovo danas me je slomilo,placem kao malo dete... UM, user posted image pisale smo u isto vreme

< Poruku je uredio Adriana83 -- 16.10.2014 13:40:33 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.10.2014 14:23:56   
Adriana83
Sad se evo razvedrilo.k'o da kise nikad nije ni bilo! Ali mi smo vec okasnili,Anita i Sofia su zaspale a Andjela place sto danas ne ide u vrtic... E zivote...

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
16.10.2014 16:10:01   
mirkam
IZVORNA PORUKA: Klarita

mirkam, mirno i samo zabrani poset_e i vidjanja dok dete ne poraste, tako bih ja ionako vazim za kucku od snajkeuser posted image mada ja nemam svekrvu, ali svekar mi je grrrrrrrrrrrrrrrrrrr, necu da se nerviram...ali sam morala da prokomentarisem...idiot zena

Klari,ona se ne vadi od nas,pisala sam u odgovarajućoj temi o tome.Ne mogu da joj zabranom dolaske,čak ni da ih malo prorijedi ne mogu uspijeti,jer mm to ne dozvoljava.Nego to je moja druga muka i neću sad o tome.Vjeruj mi da sam na lijep način rekla milion puta,pa sam gundjala,pa sam se jednom i izvristala da me cijeli kvart čuo i opet džaba.Pa jeb...te šta da uradim da shvati?Ma pukoh od muke.Plakala bih na sav glas.Stvarno sam potpuno bespomocna što se ovog tiče.
I da što reče Doktorka kao da ih mi ne hranimo.M stalno trpa usta sve zbog zubica naravno,a ona non stop prigovara kako je dijete gladno!Juče sam joj na to rekla,da moje dijete moja stvar želim da mi je fit i jede jednom dnevno ,pa šta!

< Poruku je uredio mirkam -- 16.10.2014 16:16:35 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 7:50:34   
mali_mis
Kad pitam mm kad ce doci dobijem odgovor "Jedan petak" user posted image Pa sunce li ti tvoje, reci makar dan unapred. I sad trebam da cekam do 15h da li ce sibnuti sms da li dolazi ili ne. Ne moze covek nista da planira. To me uzasava.
Jednom cu da odem negde na vikend, pa nek poljubi vrata, kad ne zna neki osnovni red najavljivanja. I ja kad sam isla tamo, morala sam da se najavim nedeljama unapred.
Sutra je neki seminar, na koji bi stvarno volela da idem, ali eto ne mogu da se prijavim, jer ne znam dolazi li skot ili ne. Cak i da odem na seminar, a njega ostavim ovde, dici ce mojoj mami pritisak, a to mi nikako ne treba. Necu da moja mama ispasta zato sto je on ludak.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 9:10:15   
doktorkakristal
joj MISU user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 9:33:48   
Mala Elena
A nas dve idemo krajem meseca kod sveki na beeeezbroj dana. Vec me zvala da kaze kako ima neke koske od domaceg teleta da kuvamo E pa dajemo vodicu ...to je uvod jel da? user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 9:36:03   
Peace*
Uvod u šta?
Izborićeš se ti. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 9:49:34   
Rosita

IZVORNA PORUKA: milicicak

Mirkam, Sanjalice, meni je to davanje hrane bez pitanja vrhunski bezobrazluk i to mora da se sasece u korenu. Ako morate da budete neprijatne i da vicite onda vicite i budite neprijatne ali stavite do znanja da se VI i SAMO VI pitate za ishranu vaseg deteta.
A sad ja da se istresem, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, koliko meni moja svekrva ume da digne pritisak, to nije normalno, aaaaaaaaaaaa


Slazem se! Mi se retko vidjamo sa nasima, ali i ono malo letos mi je zagorcavalo zivot po tom pitanju, dosla sam do granice da budem vrlo neprijatna i da se nastavilo stvarno bih pukla skroz. Pa daaaj mu paradajz, domaci je, pa daaaj mu evo trazi hleb, a treba da ruca, pa ovo pa ono, pa onda ono posredno pribadanje evo deda je spremio to i to- a niko nije rekao daq ce D to da jede, ma znaci muka mi je !

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 12:12:22   
lelaigor
Aaaaaaaaaaaaaa! Užasno sam besna. Prepolovile su mi se naočare posred nosa! A samo sam uzela da ih operem! user posted image
Meni nije jasno zašto kada se dešava nekoliko kikseva zaredom i ti budeš u fazonu, pa dobro ajd' šta sad, ali ne, zašto onda mora da se nastavi sve dok ne izgubiš živce! KAko saad sa bolesnim detetom da idem kod optičara! Ne mogu da stavim stare koje mi služe za rezervu jerme boli glava od njih. Idem da legnem. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 12:41:18   
World
Vec me zvala da kaze kako ima neke koske od domaceg teleta da kuvamo E pa dajemo vodicu


user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 14:01:21   
Milagros
AAAAAAAAj svekrva je kod mene i bolesna je....dobra je dok leži,čim ustane nastaju bombardovanja......user posted image otvaori prozor-ugušiću see,zavrni česmu boli me glava,jesi li ovo,jesi li ono,što je dijete slabo obučeno-zima joj je......user posted image user posted image
Majke mi da nije bolesna dala bi joj pitanja po nosu,a i odgovore,pa Bože user posted image

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 14:45:39   
Sanjica26 RR
Besna sam na sebe. Cele nedelje sam napeta zbog raznih situacija na poslu. Krenem posle posla autom u rikverc i udarim auto.user posted image Boli me uvo za moj auto, nego.mi je zao tudjeg auta. Vlasnik nije izasao. Gledala sam auto i nista nije zastrasujuce. Svakako grize me savest jer ispada da sam pobegla. Muka mi je od svega. Ovaj tempo ne mogu da izdrzim. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 14:48:07   
Anoniman
Sanjiceuser posted image user posted image probaj nekako da im se odupres na poslu, postavi neki svoj stav, nemoj da im pokazujes da te njihova misljenja doticuuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 15:10:44   
doktorkakristal
SANJICE user posted image bitno je da nije velika steta

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 15:13:59   
Sanjica26 RR
Trudim se Um, ali neki ljudi samo cekaju da te bockaju i ako im se ne obracam. Radim svoj posao ali prosto oni zabadaju nos tamo gde ne treba. Mesaju se u moj rad.
Teodora samo ide za mnom da se igram sa njom, a ja kao izduvani balon.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 17.10.2014 15:17:12 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 15:25:58   
Buba Mira
Sanja user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 18:06:38   
big mum
Sanjice samo hrabro,nedaj lošim ljudima da ti pokvare dan.Digni glavu i samo hrabrouser posted image

Evo sad sam se iznervirala zbog drugihuser posted image
Zove me majka Sofkine školske prijateljice da me pita imam li inhalator jer joj treba za oboje djece jer su posuđeni morali da vrate.
Sve to nebi bio problem da oni ne puše 3kutije cigareta čiji je iznos 250km/mj a inhalator košta 105 km.S tim da im je baš često potreban.

Pa user posted image em ga ja, jel se nemože odreći cigarete i kupiti preko potrebnu stvar i to za dijete.A da nepričam da im je kuća puna vlage i ne poduzimaju ništa da je se riješe.
S tim novcem koje oni ispuše i tata prokocka može se štošta uraditi na otklanjanju vlage ali ne imaju obni i prečih stvariuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 18:38:37   
Ivanka 75
Citam strane novine o utakmici sa Albanijom...
Zgadilo mi se...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
17.10.2014 18:40:44   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: milicicak

Mirkam, Sanjalice, meni je to davanje hrane bez pitanja vrhunski bezobrazluk i to mora da se sasece u korenu. Ako morate da budete neprijatne i da vicite onda vicite i budite neprijatne ali stavite do znanja da se VI i SAMO VI pitate za ishranu vaseg deteta.
A sad ja da se istresem, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, koliko meni moja svekrva ume da digne pritisak, to nije normalno, aaaaaaaaaaaa


Slazem se! Mi se retko vidjamo sa nasima, ali i ono malo letos mi je zagorcavalo zivot po tom pitanju, dosla sam do granice da budem vrlo neprijatna i da se nastavilo stvarno bih pukla skroz. Pa daaaj mu paradajz, domaci je, pa daaaj mu evo trazi hleb, a treba da ruca, pa ovo pa ono, pa onda ono posredno pribadanje evo deda je spremio to i to- a niko nije rekao daq ce D to da jede, ma znaci muka mi je !



Da dete zna sta je pametno jesti, sve na sta pokaze prstom treba mu dati !aaaaaaa !
Mala zaovina otvori fioku gde stoji beli kupovni hleb i uzme gricka koricu pa kazu eto dete voli pa joj nukaju i kad ne trazi . Ne bih volela da tako bude i sa E kad im ode u goste.

Peace , uvod u pametovanja i preporuke bez potrebe ...user posted image
,

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
18.10.2014 14:06:37   
cetvrtko
kada ce ljudi prestati sa komentarima ala " pa kako ti je mali stomak mojoj sestri,tetki,drugarici je veci " ...... nabijaju mi strah i stalno mislim da nije nesto uredu user posted image

< Poruku je uredio cetvrtko -- 18.10.2014 14:07:15 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
18.10.2014 14:15:52   
Kata90
Cetvrtko.....imam i ja taj isti problem stalno mi govore jao mali ti stomak kao ni ne vidi se da ces se za 2 meseca poroditi.....sve je to normalno nismo svi isti u trudnoci....zato iskuliraj te ljude.....neka prica ko sta hoce.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
18.10.2014 15:21:09   
emicaa
Ne brini cetvrtko meni su govorili kako ti tako mala imaš toliki stomak,ti kao da nosiš dvoje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Tema za istresanje negativne energije - ...
18.10.2014 15:25:13   
cetvrtko
uh ..... vidim ja da ljudi obozavaju da bockaju tamo gdje ne treba :D

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here