|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena dadilje
4.9.2017 22:26:58   
mama Jo
Da li je cena veca ako je u pitanju vise dece? I da li je to samo cuvanje dece ili jos nesto dodatno tipa spremanje rucka npr.? 🤔

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Cena dadilje
5.9.2017 18:18:16   
krin 40
Pa zavisi šta tražiš i kako se dogovorite.Normalno da je viša cena za dvoje dece

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Cena dadilje
5.9.2017 20:27:09   
mama Jo
Kontam i ja da jeste... nego nemam pojma koja je cena cak ni otprilike....a kao mozda mi zatreba, pa aj unapred da znam 😊

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Cena dadilje
5.9.2017 20:29:13   
krin 40
Javiće se već neko.Ja nikada nisam imala dadilje

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Cena dadilje
5.9.2017 20:34:10   
mama Jo
Ni ja...
Ali vec razmisljam o dalekoj buducnosti pa ko ce mi skupiti decu iz vrtica i skole dok muz i ja budemo na poslu...
Iako mi malena jos ni ne ide u vrtic, drugo dete se jos nije rodilo, a ja ni nemam posao 😂😂😂
Hahaha, bas sam.sasava 😂

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Cena dadilje
5.9.2017 20:36:08   
krin 40
Mislim da ima i ova tema

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Cena dadilje
21.10.2017 9:29:20   
MamaNecaVo
Meni je jedna zena trazila 350e za mesec dana cuvanja bez kuvanja (ne zeli ni bebi da spremi dprucak tipa zitarice) kaze to nije njen posao i majka treba da spremi sve vece pre.
Nelogicno.Nije mi se svidelo i to je bilo to.

Druga mi je trazila 400e,sve isto.S tim sto istovremeno cuva vise dece i dpvodi svu tu decu u neciji stan (kako se kome zalomi u tpm stanu su taj dan).Meni se ni to nije svidelo jer ipak nema potrebe da mi tudja deca vrsljaju po stanu.Apropo mog deteta koje otvara sve i pipa.


A zene koje rade po satnici,300din sat.

Kod nas je izbor pao na privatni vrtic.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Cena dadilje
21.10.2017 9:32:04   
Mala Elena
Nisam nikada razmisljala o dadilji...ali em sto nikad ne bih bila mirna , em sto puno kosta.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Cena dadilje
21.10.2017 9:36:19   
MamaNecaVo
A da nemate mesto u vrticu?Ni privatnom ni drzavnom.

Nisam ni ja razmisljala,al posle baka i deka servisa pomislila sam k na ovu opciju.
Kod nas u vrticima nema mesta (ni u privatnim).Srecom otvaraju se jos dva. :)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Cena dadilje
21.10.2017 10:14:39   
Sanjica26 RR
Nasa dadilja je zlata vredela, I deca je vole, a vala i ja. Mnogo nam je znacila. Pisala sam o njoj. U poslednje vreme se slabo cujemo. Ona nije toliko disciplinovana sto se tice poziva.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Cena dadilje
21.10.2017 10:45:54   
isidora88
Kod nas se moze naci dadilja i za 200e ali i za 300-500e, podrazumeva se sano cuvanje dece i posravljanje da jedu, bez kuvanja i spremanja. Ne bih bila mirna da ostavim decu nekoj zeni. Vrtic mi je nekako sigurnija opcija.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Cena dadilje
21.10.2017 11:07:00   
MamaNecaVo
Mi cemo predati zahtev pa se nadam da ce bebu primiti.
Bolja je opcija svakako da bude sa decom u kolektivu.

Ove dve su bile po preporuci iz naselja inace.
Bas sam ostala onako razocarana.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Cena dadilje
8.3.2018 7:31:05   
Dora89
Te pare, iako su skoro pola moje plate, za te žene su, nažalost, smešne.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Cena dadilje
18.7.2018 11:10:31   
Dragce86
Uh, mame, nama juce bese devojka 1984.god.da se dogovorimo za cuvanje kcerkice od 18 meseci, posto drzavni vrtic nismo dobili a ja pred porodjajem i savetovano da mirujem...Cekamo da zavrse neki privatni vrtic pa da nam jave, tako da u medjuvremenu ide opcija dadilje. Pristala je za 300e da je cuva od 9-18h s tim da ja spremam i nama i detetu hranu, ona je seta, igra se sa njom, hrani, presvlaci...Svakako nam treba pomoc ali sam sva nekako skepticna, ne povodom devojke jer deluje pristojno a pritom je i med.sestra po struci nego uospte, ne ostavlja mi se dete nikom, nepoverljiva sam, brinem previse..ne znam ni sama... Jedna baba je na 60km a drugu ne zanima da se ukljuci...Sta raditi?!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Cena dadilje
18.7.2018 11:25:52   
IvanaSK RR
Dragce, ti ces biti prisutna kada i devojka? Videces i sama kakav ima odnos prema deci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Cena dadilje
18.7.2018 16:20:05   
Sanjica26 RR
Dragce, s obzirom da ti lezis to znaci da ce dadilja da bude sa vama. Osim ako budu izlazile napolje. Videces da li odgovara prvo malenoj. Lako mozes xa otkazes. Ja imam pozitivno iskustvo sa obe dadilje koje su nam cuvale decu. Cak se sa prvom dadiljom stalno cujemo i vidjamo. Ako mi nesto zatreba uvek je tu i ako nije angazovana.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Cena dadilje
19.7.2018 11:03:12   
Dragce86
Tako je, bicu tu dok smo u kuci, ali ne kad izadju na ulicu, u park...U pravu ste, treba malo da odahnem, videcu vec kako se uklapaju i kod kuce, uvek mogu otkazati..Pisacu kako se sve odvija :) Hvala vam :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Cena dadilje
19.7.2018 11:37:30   
IvanaSK RR
Bice to dobro, nemoj da brinesuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Cena dadilje
19.7.2018 16:51:52   
Ana RR
Dragče, da bi to funkcionisalo ti ćeš morati da imaš poverenja u nju. Drugačije ne ide. Naravno, bitno je da je prvi utisak dobar jer to ipak puno znači. Možda nije loše da koji dan u početku bude u kući sa detetom jer ćeš tu videti kako se uklapaju njih dve a posle polako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Cena dadilje
19.7.2018 18:20:54   
isidora88
Ja sam isto sa dadiljom stalno,u pocetku sam gledala kako se igraju, mora imati i ona malo autoritet tako da ih odnedavno pustam napolje. Kod mene 3, 4h dnevno, ja za to vreme spremim rucak, stan, malo se igram sa bebcem ili se ona igra sa njim ja sa srednjim sinom vezbam govor i takose kombinujemo. Mlada je, studentkinja, odgovorna. Za sad sam bas zadovoljna.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Cena dadilje
19.7.2018 18:33:55   
lesli
Dragce, sto kazu zene videces dok je kod kuce.
A i kasnije kad krene sa detetom napolje, mislim da nema sanse da ne primetis po detetu ako tu nesto bude skripalo. Jeste mala, ali ako dadilja bude ok prema njoj samo pred vama, sigurna sam da dete mora imati neku reakciju koju necete moci da ne primetite.

Uostalom, sve je to privremeno. Ti ces za mesec i po, kad se dokopas 9. ponovo na noge ;)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Cena dadilje
19.7.2018 20:01:37   
Ana RR
Ja sam u Kanadi odmah ostala sa njih troje (4 meseca, 5 i 9 godina) plus moje dete koje je imalo 3 godine user posted image koja je to žurka bila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Cena dadilje
25.7.2018 16:11:05   
pari
Ja ovde imam zenu u zgradi koja cuva decu iz ulaza sto je super varijanta. U principu ona bi vise volela posao od ponedeljka do petka sa jednim detetom ali za sad nema pa onda cuva nekoliko njih povremeno. Meni bi to znacilo povremeno tako da cu videti mozda da se dogovorim nesto sa njom...Ili ako bih pocela ranije da radim, onda da cuva bebu...videcu jos. Nisam je pitala koja je cena...

< Poruku je uredio pari -- 25.7.2018 16:12:00 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Cena dadilje
25.7.2018 16:20:48   
IvanaSK RR
Dragce, kakva je situacija?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Cena dadilje
25.7.2018 22:26:22   
Dragce86
Zene, situacija nikakva...Bila nam dadilja tri dana, prvi dan prosao najbolje, drugi sa njom nije htela napolje, a prvi je isla nekako u kolicima i sa sve cuclom (koju koristimo samo kad bas place). Jutros kad nam je dosla na vrata i u stan, V je pocela da vristi i krije mi se iza noge, tako da smo isplatili zeni to vreme i poslali je kuci...Ne mogu ja psihicki da se nosim sa tim u ovom stanju. Za sad ce muz danju oko malecke, a nocu oko posla dok ne pokusamo dr.varijantu (ili priv.vrtic ili nova dadilja dok V pododje malo od ove). Pritom zena mi deluje ok, med.sestra,radila na WMA oko 5 god, 1984.god,sad ceka novi ugovor na jesen..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here