|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena dadilje
9.9.2014 13:40:14   
Modessty
ovo je ipak Niš. Trebalo a su cene znatno niže nego u Bg ili NS

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Cena dadilje
9.9.2014 13:44:23   
Sanjalica1980
Mod to si verovatno u pravu. Nisam gledala odakle si.
Lep mi je Nis. Volim tu da svratim.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Cena dadilje
9.9.2014 14:10:59   
Modessty
iskreno ja gledam da mi ne bude veći trošak za čuvanje deteta nego što ja zaradim za ta dva sata.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Cena dadilje
9.9.2014 18:00:33   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Zena koja mi sprema stan ima 350rsd na sat i to je cena u NS-u.
Tako da 200 rsd za cuvanje deteta nije neka cena.
Ne znam kako se krecu cene u NS-u za to. Ako neko zna neka javi user posted image

Pa to je opet druga svar ona ti sredjuje stan .

Ja koliko znam cena u NS-u je od 200 pa nadalje mada je meni sve preko puno. Misljenja sam kao i Mod ako mi je skuplje cuvanje deteta od onog sto ja zaradim onda bolje da ja sedim kuci.

Meni bi trebala neka devojka za dva -tri sata cetiri dana u nedelji ali to onda i nije neka para, a danas devojke nece ni da rade bez dobre zarade user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Cena dadilje
28.10.2014 10:48:48   
pari
Drage mame,
kakve su cene čuvanja bebe na mesečnom nivou 5xnedeljno po 8-9h u Beogradu? Gde je najbolje potražiti osobu od poverenja?
Meni će trebati od leta, ali se evo polako već pripremam :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Cena dadilje
28.10.2014 10:51:01   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Zena koja mi sprema stan ima 350rsd na sat i to je cena u NS-u.
Tako da 200 rsd za cuvanje deteta nije neka cena.
Ne znam kako se krecu cene u NS-u za to. Ako neko zna neka javi user posted image

Pa to je opet druga svar ona ti sredjuje stan .



Pa ja mislim da čuvanje deteta treba da košta više od spremanja stana. I jako je strašno ako nije tako.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Cena dadilje
2.4.2015 14:56:33   
daca77
Nislijke, koliko se krece cuvanje deteta radnim danom po 7-8h?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Cena dadilje
3.4.2015 0:25:12   
Azra_
Daco, naši kumovi su plaćali 18 000din, 5 dana u nedelji, po 8h dnevno. Nekad duže, nekad kraće, ali u proseku. Teško su našli ženu, puno njih je tražilo da im se plaća staž i šta već, kao da rade u firmi.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Cena dadilje
3.4.2015 1:34:19   
Ana RR
Wooow, pa to je smešno malo para za čuvanje dece. Iskreno, ja bih bila zabrinuta šta ta osoba radi sa decom za te pare. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Cena dadilje
3.4.2015 10:54:22   
Azra_
Anči, našli su ženu koja je u penziji, pri tom, živi u istoj zgradi... Jako lepo je čuvala malu. Žena je učiteljica u penziji. I sada im se nađe pošto je tu u zgradi, pa kada oni idu negde, samo joj daju dete. Divna žena. Samo nismo svi te sreće da naiđemo na to.

Inače, Anči, cene u Nišu su malo manje nego u Bg-u. Recimo, ovde ti je privatni vrtić max 15000din, a u Beogradu već i sama znaš kako se kreću cene.

< Poruku je uredio Azra_ -- 3.4.2015 10:57:19 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Cena dadilje
3.4.2015 10:58:22   
serpica

IZVORNA PORUKA: daca77

Nislijke, koliko se krece cuvanje deteta radnim danom po 7-8h?




Dacika jel nije rano da je ostavljas tako malu? Ako mislis na svoje dete... cene se krecu od 250-500din po satu ako unajmis zenu za povremeno cuvanje ako placas recimo za ceo mesec onda ide niza cena....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Cena dadilje
4.4.2015 9:13:48   
daca77
Serpi, razmisljam sta posle 15.novembrauser posted image
Brzo ce to doci, a ja necu znati sta s N. da radim-vodicu je sa sobom pa cemo se u kanc.ludo zabavljati...user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Cena dadilje
4.4.2015 9:39:50   
serpica
Prvo probas da produzis bolovanje a mocices sigurno bar par meseci u medjuvremenu je upisi u vrtic....user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Cena dadilje
6.4.2015 7:28:36   
daca77
Serpi, vrtic joj je neizbezan, ali bih da je ne dajem bas u sezoni gripa, vec bih sacekala prolece.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Cena dadilje
6.4.2015 8:09:29   
serpica

IZVORNA PORUKA: daca77

Serpi, vrtic joj je neizbezan, ali bih da je ne dajem bas u sezoni gripa, vec bih sacekala prolece.




Dacika svakako ce da da bude bolesna kad krene to ti je adaptacija na vrtic bilo kad da krene,nazalost.. probaj da produzis bolovanje dok malo ojaca i prohoda i sve ce biti ok...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Cena dadilje
6.4.2015 13:21:39   
imperial
Ja sam dobila veoma koristan savet za cuvanje dece,mozda ce nekom biti od koristi:ako poznajete neku osobu sa invaliditetom,ali da je skroz sposobna za rad,zvuci cudno,ali ima takvih osoba kojima u principu nista ne fali a imaju neki stepen invalidnosti,e onda vi placate samo 25%,a sve ostalo placa drzava,tako da za par hiljada dobijete pomoc kakva vam je potrebna.Moj brat je zaposlio zenu 63-ce godiste,imala je operaciju kuka,to je 5% invalidnost i placa je nekih 6-7 hiljada,eto mozda nekom pomogne...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Cena dadilje
9.7.2015 23:12:23   
nena67
Zdravo svima! Iz Niša sam i tražim posao čuvanja beba ili dece. 3 godine sam čuvala dvoje dece kod iste porodice(univerzitetskih profesora) i sledeće nedelje završavam jer polaze u vrtić/školu. Ako je nekome potrebno,javite se ovde na forumu ili u pp. Imam 48 godina,višu školsku spremu,udata sam,majka jednog deteta. Stanujem u centru Niša. Naravno,imam i preporuku.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 7:55:16   
vikiveki
Ovde kod nas za čuvanje dece uzimaju po 15000,plus što imaju obezbeđenu hranu.Ne znam kako je u drugim gradovima?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nena67)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 8:57:43   
branki*
ja ne znam kako je kod nas..ja cu morati da nadjem neku zenu ili devojku na sat da je placam kad mi bude trebalo zbog bozinih odvodjenja i dovodjenja...imam jednu baku tu u zgradi mojoj,ona dodje ponekad kod mene da posedi,zivi sama,mislila sam njoj da ponudim,nadam se da se nece uvreditiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 9:50:43   
vikiveki
Branki,i ja sam ovde tražila ,ali nisam uspela da nađem nekoga ko će mi tako na sat čuvati decu kada sam u raskoraku,ali nisam uspela da nađem...a tebi ne verujem da će ta baka odbiti ako ih već povremeno čuva,ti joj objasni situaciju na lep način,i kaži da ne bi da tražiš neku nepoznatu ženu kada nju več tvoja deca znaju,malo je pohvališ i daš joj na značaju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 10:37:41   
branki*
ne cuva ih ona,nego dodje na kafu ,onako.ali,mislila sam da kad krene boza opet u vrtic da mi ona ostane malo tu sa bojanom dok ja ne dodjem,da ne moram da je secam sa sobom,jer ja ne vozim auto.moracu da je pitam kad dodje vreme,zgodno bi mi bilo jer je u mojoj zgradi i znam da nema bas nikakvih obaveza,a dobro bi joj i dosao neki dinar.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 10:53:18   
Sanjica26 RR
Mi nasu dadilju placamo 100 evra. Prezadovljni smo njome jer je bakica pre svega dobar covek. Nema obavezu nista da radi po kuci. Skuva S ruckic i to je to. Uvek kad se vratim sa posla sudopera blista. Decije stvari su ispeglane. Prosto prema nama se postavila majcinski. Valjda sto nam niko od nasih ne pomaze.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 10:55:39   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: branki RR

ne cuva ih ona,nego dodje na kafu ,onako.ali,mislila sam da kad krene boza opet u vrtic da mi ona ostane malo tu sa bojanom dok ja ne dodjem,da ne moram da je secam sa sobom,jer ja ne vozim auto.moracu da je pitam kad dodje vreme,zgodno bi mi bilo jer je u mojoj zgradi i znam da nema bas nikakvih obaveza,a dobro bi joj i dosao neki dinar.

Da, Branki videla sam sad kada sam ponovo pročitala.Ja mislim da te neće odbiti jer sigurno zna da ti je pomoć potrebna

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 10:57:48   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mi nasu dadilju placamo 100 evra. Prezadovljni smo njome jer je bakica pre svega dobar covek. Nema obavezu nista da radi po kuci. Skuva S ruckic i to je to. Uvek kad se vratim sa posla sudopera blista. Decije stvari su ispeglane. Prosto prema nama se postavila majcinski. Valjda sto nam niko od nasih ne pomaze.

user posted image Sanjice ja tako zamišljam idealnu dadilju,čuvajte jeuser posted image ja sam se naslušala svakakvih priča,pa me strah da angažujem svakoga,i tu treba imati sreće.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Cena dadilje
10.7.2015 11:09:36   
Sanjica26 RR
Zena je sa preporukom, inace ne bih mogla bez preporuke nekom da poverim svoju decu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here