|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena dadilje
23.9.2009 15:54:28   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image neka je ...šta fali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image udri Luka tamo gdje najviše boli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Cena dadilje
20.2.2010 10:43:24   
Anoniman
Napravila sam statistički prikaz ove teme... eto da znate da sam i dalje u očaju! user posted image

Sada sam smislila da odem do obliženjeg većeg vrtića, gde ide oko 500 dece, da pitam dal moraju da spavaju, pa ako ne, da pokušam da ga prebacim. A onda ću da smislim šta sa dadiljom.

Možda da joj promenim radno vreme?
Da radi od 14- 19h?

Tek sada ne želim da ostanem bez nje jer čekam drugo dete, i trebaće mi. Ali, mislim da će morati nekako da se sređuje plata...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Cena dadilje
3.3.2010 18:09:10   
Anoniman
Evo dogovora sa dadiljom, radiće od 16-20.30h, uključujući i kupanje deteta, s obzirom na moje drugo stanje. Naravno, pošto će dete ići u vrtić, očekujem i da se razboljeva, pa je to radno vreme flexibilno, u smislu da će po nekada da ga čuva i prepodne. Nekada će da ide po njega u vrtić... sve u svemu, dogovaramo se.
Plata je smanjena na 20.000, za sada, je tako.
Ja sam zadovoljna.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Cena dadilje
4.3.2010 13:28:35   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo dogovora sa dadiljom, radiće od 16-20.30h, uključujući i kupanje deteta, s obzirom na moje drugo stanje. Naravno, pošto će dete ići u vrtić, očekujem i da se razboljeva, pa je to radno vreme flexibilno, u smislu da će po nekada da ga čuva i prepodne. Nekada će da ide po njega u vrtić... sve u svemu, dogovaramo se.
Plata je smanjena na 20.000, za sada, je tako.
Ja sam zadovoljna.


Tasho jel u tih 20000 uracunato samo cuvanje deteta ili i neka pomoc u kuci tipa sredjivanje stana itd.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Cena dadilje
4.3.2010 13:39:11   
Anoniman
Samo čuvanje, što je puno za NS, ali meni ona treba!

Ja plaćam svoj komfor, u smislu da danas hoću ovako, a sutra onako, i da ona to bez reči sve prihvati. Nikada nije rekla ni reč kada je dolazila u 8h ujutru, i čekala mene do 20.30h, jer sam ja sa posla išla na fax.

Takve stvari, koštaju.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Cena dadilje
4.3.2010 14:23:45   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Samo čuvanje, što je puno za NS, ali meni ona treba!

Ja plaćam svoj komfor, u smislu da danas hoću ovako, a sutra onako, i da ona to bez reči sve prihvati. Nikada nije rekla ni reč kada je dolazila u 8h ujutru, i čekala mene do 20.30h, jer sam ja sa posla išla na fax.

Takve stvari, koštaju.


jeste da kosta ali bar mozes svoje vrema da organizujes, a da ne mislis gde ces dete.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Cena dadilje
4.3.2010 15:03:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Samo čuvanje, što je puno za NS, ali meni ona treba!

Ja plaćam svoj komfor, u smislu da danas hoću ovako, a sutra onako, i da ona to bez reči sve prihvati. Nikada nije rekla ni reč kada je dolazila u 8h ujutru, i čekala mene do 20.30h, jer sam ja sa posla išla na fax.

Takve stvari, koštaju.



Potpuno si u pravu! Mislim da je i cena u principu ok, kada se sve uzme u obzir. Mislim verovatno bi mi bilo mnogo svaki mesec da odvojim 20.000 samo na to, ali objektivno je ok.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Cena dadilje
4.3.2010 17:40:04   
Anoniman
Mnogo je. Da mi mama ne pomaže, ne bih mogla. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Cena dadilje
6.4.2010 13:51:43   
ivak
Izvini Tasha zbog greske i hvala sto si me prebacila u ovu temu user posted image !

Čula sam se sada sa drugaricom koja mi kaže da u NS čuvanje dece bez drugih obaveza kosta 1eur na sat. Ali vidim da niko na forumu nije pomenuo taj podatak ,neznam dali je to ok ? Šta vi kažete? Da li sam dobro shvatila Tasho da je 200 din sat ako još nešto radi pored čuvanja deteta?user posted image


_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Cena dadilje
6.4.2010 14:04:31   
Anoniman
Kada je počela da ga čuva, nije radila ništa pored. KADA SU SE NAVIKLI JEDNO NA DRUGO, PEGLALA JE DOK ON SPAVA. uPS, caps lock.
Ako planiraš da zadržiš dadilju, enmoj se dogovarati na sat. To je skuplja varijanta. Kada se dogovaraš mesečno, uvek je jeftinije nego na sat.

(odgovor članu ivak)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Cena dadilje
6.4.2010 14:21:24   
ivak
Rado bi je zadrzala da nemoram vise da lupam glavu ko ce je cuvati kada ja radim a ona je bolesna. Volela bi da ide po nju u vrtic u 14h pa da je cuva do 17i30. Ali sve zavisi da li ce nam to finansije dozvolliti .

_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Cena dadilje
6.4.2010 14:53:22   
Anoniman
Ja moju plaćam više nego što inače plaćaju dadilje u NS, no, to je duga priča. Koliko sam videla iz prethodnih postova, za 8h, bez da iša drugo radi, u NS košta oko 12000. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Cena dadilje
22.5.2010 13:59:11   
Grejs
Devojke treba mi pomoc,kako da nadjem dobru dadilju za bebu?Ja sam toliko iscrpljena i neispavana,a svakog dana imam brdo posla koji me ceka-najgore je sto u poslovnom smislu nema ko da me zameni ok radim od kuce ali ne mogu vise da izdrzim.Dadilju bih angazovala na 7-8 sati dnevno.Da li imate neku preporuku,savet ili sl?Vidim da ima dosta agencija koje se bave cuvanjem dece da li neko ima iskustva sa istim?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Cena dadilje
22.5.2010 14:06:32   
Nena81
Grejs a u kom gradu zivis?
Ja nisam nesto za agencije, ovi u Bgu naplacuju oko 400din/h.
Ja sam po preporuci nasla jednu zenu, cekam da vidim da li ce mi primiti decu u vrtic ili ne,pa da se dogovaramo oko pomoci.Proverena je preporucila mi je babica iz DZ gde sam isla na vezbe za trudnice.
Ako mi deca budu primljena u jaslice ja cu ti vrlo rado prepustiti tu tetu, pod uslovom da si u Bgu.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Cena dadilje
22.5.2010 14:13:46   
Grejs
U Beogradu sam,kod Djerma stanujem hvala ti na odgovoru,da li  ocekujes uskoro da ti prime decicu u jasle?

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Cena dadilje
22.5.2010 14:16:46   
Nena81
Ej pa mismo vrlo vrlo blizu.
Lista treba da bude izbacena do 24.juna.Ova zena vec cuva dvoje dece koja krecu u vrtic tako da ona ostaje tu bez posla. Zivi na Karaburmi, kazu da je jako fina i ume sa decom..ja je nisam upoznala, ali verujem babici na rec jer je i ona stvarno ekstra zena.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Cena dadilje
22.5.2010 15:33:30   
lanajelena
ja znam da kod nas u komsiluku jedna zena cuva dete za 300 eur.mesecno,ne verujem da nesto posebno radi jer ih srecem svaki dan na igralistu,mala jos ponekad ide u vrtic ,kad sam pitala tu zenu sto ili ne ide samo u vrtic ili da je ti cuvas kaze moze im se da placaju,navikli se svi na mene...mala je zove mama sto mi je bilo strasno user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Cena dadilje
22.5.2010 15:39:51   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: lanajelena

mala je zove mama sto mi je bilo strasno user posted image


user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Cena dadilje
22.5.2010 16:02:16   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: Nena81

Ja nisam nesto za agencije, ovi u Bgu naplacuju oko 400din/h.



Kada sam ja pre par meseci gledala cenu dadilja kostale su izmedju 25.000 i 35.000. Rec je bilo o 9h cuvanja, Bgd je u pitanju, a razlika u ceni je zbog toga sto dadilja (25.000-30.000) nije u obavezi da edukuje (kroz igru) dete, a guvernanta (32.000-35.000) jeste. OK su mi delovale ponude po sajtovima beogradskih agencija. Moglo je npr. da se bira da dadilja bude medicinska sestra ili npr. dipl.psiholog. To su te cene od-do. Ja svoju dadilju, koju smo na kraju po preporuci angazovali, placam 12.000 mesecno za po 4h dnevno tokom 5 radnih dana. Ova cifra od 400din/h je mozda za angazovanje siterke na sat-dva, jer u suprotnom racunica kaze da za mesec dana dadilji treba platiti 400x9x22=79.200 sto je oko 800€, a sto je BAS previse.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Cena dadilje
16.6.2010 19:44:22   
marince1
Covece 440 din/h?!?Pa to premnogo!
Kod nas u untrasnjosti zene rade po trafikama,buticima,prodavnicama za 8 000-10 000 dinara po 10 sati i subotom!
A negde i nedeljom! user posted image

To sa dipl. psihologom i medic. sestrama postujem,ako hoces diplomu,plati.

Majka moje prijateljice cuva blizance 8 sati dnevno za 15 000.

Javljam vam za koji dan koliko ce mene kostati user posted image
Drste mi fige user posted image






_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Cena dadilje
16.6.2010 19:54:02   
kaca82
Ovde kod mene,cuvanje dece je 700 franaka mesecno za jedno dete 900 za dva.I ta zena(devojka) zivi kod vas.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Cena dadilje
20.6.2010 11:05:18   
marince1
Dans je dolazila jedna gospodja na obuku user posted image
Dopada mi se jko na prvi pogled.
Trazila mi je 8000 za 8 sati cuvanja user posted image
Na kraju smo se dogovorili za 9radnih sat (dok odem na posao i vratim se) z 10.000 (Ona je pristala i to za 8000,a ja joj rekla da cemo joj dati 2000 vise)
To podrazumeva,hranjenje,presvlacenje,animiranje deteta.Nista drugo.


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Cena dadilje
5.7.2010 22:45:57   
Nena81
Marince sta bi ti pocinjes da radis ?

Ja se sve nesto mislim da nadjem nesto ovog tipa, mlada sam ( spram teta koje inace cuvaju decu), iskustva imam, zivaca , snage ...moje da  dam u vrtic( na zalost privatni, jer nas u drzavni nisu primili), pa taman ta plata da mi pokrije vrtic za decu user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Cena dadilje
5.7.2010 22:51:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: marince

Dans je dolazila jedna gospodja na obuku user posted image
Dopada mi se jko na prvi pogled.
Trazila mi je 8000 za 8 sati cuvanja user posted image
Na kraju smo se dogovorili za 9radnih sat (dok odem na posao i vratim se) z 10.000 (Ona je pristala i to za 8000,a ja joj rekla da cemo joj dati 2000 vise)
To podrazumeva,hranjenje,presvlacenje,animiranje deteta.Nista drugo.



za mesec dana?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Cena dadilje
5.7.2010 22:53:15   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: marince

Covece 440 din/h?!?Pa to premnogo!
Kod nas u untrasnjosti zene rade po trafikama,buticima,prodavnicama za 8 000-10 000 dinara po 10 sati i subotom!
A negde i nedeljom! user posted image

To sa dipl. psihologom i medic. sestrama postujem,ako hoces diplomu,plati.

Majka moje prijateljice cuva blizance 8 sati dnevno za 15 000.

Javljam vam za koji dan koliko ce mene kostati user posted image
Drste mi fige user posted image







to je povoljno u odnosu na BG, ovde u mom kraćaju plaćaju i preko 30.000 mesečno, samo za čuvanje, animiranje i presvlačenje, po kući nikakav rad....

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here