|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 11:25:03   
lokica77
dobar dan mame,
ne pisem ali tu i tamo vas pratim. Mi krenuli u jasle prosle nedelje, za sad idemo po sat vremena, jer nam adaptacija i ne ide bas, placemo cim udjemo u dvoriste mada vaspitacica kaze da je u principu dobra i brzo se smiri, meni pritisak skace jutros kad sam je ostavila i dosla kuci bio 170/100, nisam mogla da odem peske po nju nego me mm vozio, morao da izadje sa posla, sad K spava pa kad se probudi idemo kod mojih. Priblizilo se vreme za povratak na posao, u ponedeljak startujem posle pune dve godine... uhhh user posted image
pozzz mame zelim vam ugodan dan

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 11:50:24   
Misha i Ljisha
Joj jadni bolesni malci. I ja cu Dunju veceras da inhaliram ali cu da dovedem njenog dedu (nista bez dede) jer se posle inhaliranja tako naljuti na mene da nece kod mene uopste pa ce deda biti tu da je tesi posle. Moj tata je jako smesan on ne moze da gleda ni kad dunji cistim nos, skloni se u drugu sobi. Pi*kica user posted image .

Njih dvoje su bas vezani. Jako se voledu ona i njen deka. Niko nema dedu samo Dunja. Svrckale smo se malo, bile smo na kvantasu da kupimo pelene i kojesta (dosta je jeftinije nego u prodavnicama) svi se odusevili Dunjom hahah valjda zato sto sam je drzala na onom povocu. A sta da radim nikad nam tata nije kuci da ga teramo da on obavi sve sta treba pa se nas dve snalazimo kako znamo i umemo.


(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 12:25:31   
adulence
Dobar dan i od nas ...iva mark ako ti je za utehu i ja buljim u pelene,dva dana ima proliv na dijeti smo pa ce biti bolje nadam se...
Lokice sve ce to brzo proci sto se jaslica tice...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 12:36:17   
mati
Zdravo majke! Ja vas redovno citam, ali slabo pisem, Mita spava kao zec, preko dana na sat-dva po deset do dvadeset min.
Sanjice vi se bas namuciste...
IM ja stalno buljim u pelenu, nekako mi postalo navika... Mm se stalno cudi i pita " sta li sad proucavas?"...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 13:06:36   
Torbica
Cao mame! Konacno da sednem!
Nismo imali struje od 9-12, pa sam obavljala po gradu svasta nesto, banku i nabavku...
Ljisho, moji su svi odreda grickali vostane tako da sam im ja u startu flomastere davala, imas one sto traju i ako se ne stavi poklopac. Od igracaka plasticne case, pa cuda od njih, od dvorca do redjanja jedne u drugu, vozic...to sva deca vole.
Lokice, kad se ti smiris i dete ce da se smiri, oni polude kad smo mi uznemireni, to ce ti svaki psiholog reci. Dakle, probaj da kazes sebi - ok, mora se u jaslice, Lokice, osmeh na lice i ohrabri to dete, pomozi joj! Strasno lose podnose kad smo mi smuceni. Srecno!
Sanjice, pisala sam ti u laringitisu.
Pozdrav, ne znam sta cu pre...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 13:08:25   
doktorkakristal
jutros se cula sa pedijatrom i rekao mi da ga pozovem oko 12 da mi kaze kad da je dovedem i zovem vec sat vremena na svakih 10 min i ladno se ne javlja,aj da me ne zna nego se poznajemo i covek me kulira ,sad ne znam ni dokle da joj dajem jeb.. AB user posted image stvarno nema smisla,jos smo zajeno radili jedno vreme user posted image ,besna sam kao ris,uz to D je sva nervozna jer je nos zeza ,muz radi,po kuci haos,vesa za izvoz ,rucak nemam niti od nje mogu da spremim,ja jedva da sam nesto pojela,posle me pitaju kako sam ovoliko smrsala

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 13:21:53   
Torbica
Doco, neke stvari ne mozes promeniti, a da se oko kuce i vesa nerviras, ne vredi... To ti je najbolje da odvojis koliko mozes dok spava, da li danju ili uvece, kako god. Za kuvanje probaj isto uvece bar do pola, pa sutradan zavrsis. Mene kad neko pita zasto ne legnem ranije, hehe, ma da, a ja jos imam i drugih aktivnosti pored ovih kucevnih... Ponesto sasiti, poneke note nauciti, nesto procitati/napisati/nauciti. I jos provesti sa mm koliko toliko vremena. Nije lako dobro se organizovati ali nije ni nemoguce ako pretpostavis da imas 7 dana u nedelji i onda sebi kazes.... Jedan dan cu sa vesom da se druzim, jedan dan cu da drndam u kuhinji i pripremim za dva dana klopu, jedno vece je samo za mm.... i slicno. Ne mozemo sve sad i odmah i danas... I ja bih htela a ne mogu.. pa ljudi smo imamo ogranicenja.. A nekad mi se i ne radi, pa i ne radim...Isto, imam 53 kg, niko mi ne veruje da imam troje, ali eto, da se vratim opet bih isto. Uci ces u fazon, nemoj samo da se mnogo jedis, pogotovo oko ovih stvari, nije vredno, cuvaj se. user posted image
Da dopunim, za antibiotik mislim da nije bio potreban, no, svakako ne ispod 5 dana zbog rezistencije, optimum 7.

< Poruku je uredio Torbica -- 24.2.2014 13:24:57 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 13:26:53   
superm
Cao, cureuser posted image
Imam pitanjeuser posted image umesto menstruacije pojavio se neki providan, lepljiv iscedak? Sta bi to moglo da bude?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 13:30:11   
superm

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

jutros se cula sa pedijatrom i rekao mi da ga pozovem oko 12 da mi kaze kad da je dovedem i zovem vec sat vremena na svakih 10 min i ladno se ne javlja,aj da me ne zna nego se poznajemo i covek me kulira ,sad ne znam ni dokle da joj dajem jeb.. AB user posted image stvarno nema smisla,jos smo zajeno radili jedno vreme user posted image ,besna sam kao ris,uz to D je sva nervozna jer je nos zeza ,muz radi,po kuci haos,vesa za izvoz ,rucak nemam niti od nje mogu da spremim,ja jedva da sam nesto pojela,posle me pitaju kako sam ovoliko smrsala

Takva sam i ja bila sa prvim detetom. Nikako da se organizujem,.. umorna. Sada ih imam dvojicu, i nekako sve stizem, opustenija sam. Rodi ti drugo dete sto pre, pa ces videtiuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 14:13:58   
doktorkakristal
SUPERM nasmeja me user posted image kakvo drugo vidis da se ni sa ovim nisam organizovala user posted image
TORBI user posted image kako uspevas da ostanes uvek tako pozitivna

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 14:20:49   
Torbica
Doco, imam ja mojih dana, nemoj da mislis da nemam! Imamo ih svi, ali sam naucila vremenom da ne vredi gubiti zivce na gluposti. Jer ipak sam ja ta koja je deci bitna. Pa nek mi se razvlaci nesklopljen ves i nek pod nije oriban, a nije, briga me, bitno da smo se mi lepo igrali juce. Na dnevnom planu pravis prioritete, i to je to, zna se sta je vaznije. Odoh ja po moje andjele, pa veceras na hor. Eto, imam izduvni ventil, maksimalnu podrsku mm i to je to. On je usisao ove nedelje, to je njegov deo.... Ne bih mu rodila troje da nije ukljucen u sve aktivnosti, oko kuce, dece.. A i on dosta radi, pa se opet uklopimo. Pisem vam veceras, jaooo moram i receptice da okacim, svasta sam slikala ovih dana user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 14:22:52   
Olga75
bar dan user posted image
i vas da pozdravim , da vam se pozalim i odoh da legnem
znaci rasulo , pretprosle nedelje zver je imala stomacni virus pa je pocela da kaslje pa temperatura pa ks , kaze doktor virus
sad je pupupu bolje , kaslje jos ali manje
a jaaaa , temperatura , bole me noge , ruke , kasljem , ziva nisam
i tako

< Poruku je uredio Olga RR -- 24.2.2014 14:23:18 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 14:28:52   
superm

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

SUPERM nasmeja me user posted image kakvo drugo vidis da se ni sa ovim nisam organizovala user posted image
TORBI user posted image kako uspevas da ostanes uvek tako pozitivna

Znam da mi ne verujes, ali videces i sama kada rodis drugo dete, sve ce ti odjednom biti lakse. I sto je najvaznije, postaces imauna na umor...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 15:09:50   
Sanjica26 RR
Evo ja sam ziv primer sto se tice organizacije. I sa prvim i sa drugim detetom se lako organizujem. Na nespavanje smo oguglali. Pomaze mi i muz kad god je kod kuce. O prljavom vesu i ne mislim. Jesam cepidlaka ali kad ne stignem nesto da odradim Boze moj. Uglavnom mi je sve sredjeno. Ovih dana nam je haos u kuci od krsa, ali haos nam je sa bolesnom decom. Najbitnije je mir u kuci i zdravlje. Drugo je nebitno. Tako Doco opusteno. Imas i ovako muke sa Dorom. Ne treba ti sad sekiracija oko gluposti.
I ja sam se na pocetku nervirala kad sam dobila Teodoru kao ti Doru. Place mi se sto mi nije sredjena kuca. Teodora je povracala neko vreme. Sve mi smrdi od povracanja. Onda sam shvatila da to dete oseca kad sam nervozna. Mir u dusi je najbitniji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 15:11:59   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

jutros se cula sa pedijatrom i rekao mi da ga pozovem oko 12 da mi kaze kad da je dovedem i zovem vec sat vremena na svakih 10 min i ladno se ne javlja,aj da me ne zna nego se poznajemo i covek me kulira ,sad ne znam ni dokle da joj dajem jeb.. AB user posted image stvarno nema smisla,jos smo zajeno radili jedno vreme user posted image ,besna sam kao ris,uz to D je sva nervozna jer je nos zeza ,muz radi,po kuci haos,vesa za izvoz ,rucak nemam niti od nje mogu da spremim,ja jedva da sam nesto pojela,posle me pitaju kako sam ovoliko smrsala

Sve radim uvece,legnem oko dva ali zato kuca sredjena,ves opran,opeglan ,rucak napravljen ,sutradan samo dodam ako treba jos nesto,,Danju setamo,igramo se,kad on legne popodne legnem i ja tako da nisam ni umorna..u pocetku nisam mogla da se organizujem najvise zbog dojenja,bila sam non stop umorna a kuca u haosu,,sad je druga prica,,videces kako starija sve lakse..


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 15:15:29   
jovana13
Dobar dan mame user posted image Samo da vam mahnem spremamo rodjendan, pa ce me za koji dan,kad prodje guzva biti ovde opet user posted image Nadam se da su decica dobro da ne citam celu temu user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 15:25:41   
Sanjica26 RR
I sto kaze moja svekrva: "posla ce uvek da bude za onog ko hoce da radi".user posted image
Torbice pisala sam u temi o laringitisu.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 24.2.2014 15:26:35 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 16:34:04   
doktorkakristal
cuh se sa dr oko 14 h,kaze cekao da dodjemo user posted image ,svasta,nego aj dogovor da je vodim sutra oko 11 i 30,nos joj je i dalje haos,vristi valjda je to nervira i pospana je i neraspolozena uz to nije ni jela kako treba.
Elem kada procitah sta ste pisale dale ste mi nadu da cu se organizovati uskoro,bar sam stigla ves da operem i popeglam njene stvari,da ne shvatite pogresno nisam ja neka velika cistunica,nego sam eto navikla na neki red ,3 godine smo ja i suprug ziveli sami i sve je bilo na svom mestu i sad odjednom haos na sve strane
SANJICE kako je Sofija danas?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 16:47:36   
lesica
Drage ako se niste prijavile za paket za dete, imate još par dana! A ujedno, možete i da glasate za vaše drugarice koje su se prijavile >>> KLIK OVDE

A možete i za naše slatke trudnice user posted image >>> KLIK

< Poruku je uredio lesica RR -- 24.2.2014 16:48:49 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 16:50:03   
Sanjica26 RR
Pluca joj sviraju i kaslje. Danas je mukica povratila obrok sa sve slinama. Opet pored svega ona se smeje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 19:37:18   
mama micki
Dobro veče drage mame! Ja sam u totalnom haosu zadnjih par dana da ne stižem da kucam. Evo samo da vas pozdravim pa idem da spremam Saru za spavanje. Želim brz oporavak bolesnima!
Nadam se da ću već sutra imati malo više vremena.
Sve vas user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 20:20:28   
Misha i Ljisha
Sto kaze Sanchy sve je lakse kad malo porastu i kad prestanu da sisaju na tri sata. Vala tri sata prodje za tren oka a sta si radio nista. I meni je tad bilo tesko da se organizujem ali sam dosta toga stizala. Evo i ja cu sad da peglam. Ne legnem bas u dva sata nocu ali kad zavrsim sta imam ja sam u krevetu a vise volim da ustanem pre guzare pa da vec rucak pristavim i sve. Ja sam jutarnji tip a ne vecernji pre bih ustala u 4 nego zaglavila do 1 nocu.

Moja guzica spava naravno, mamin svajcarac u 20:00 je bila u krevecu. Ja necu docekati da mm dodje jer je u Prokuplju tako da cu ga videti tek sutra ujutru.

Odoh da uradim nesto al kad zavrsim eto mene ponovo na rruser posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
25.2.2014 7:15:11   
mama micki
Dobro jutro mamike!Evo i mene ali na kratko. Doco, jel ima kafica za mene?user posted image
Sara od danas ostaje da spava u jaslicama, napokon, tako da ih od sada ja obe vodim, tako i Tea može duže da spava.
Idemo polako da se spremamo pa se javljam kad stignem kuć!
Pozdrav svimauser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
25.2.2014 7:28:34   
doktorkakristal
Dobro jutro MM stavila vec user posted image
Mi danas idemo kod dr,ako neko stigne nek baci pogleded u temu ihrana beba od 3 do 6 meseci da ne pisem opet ovde
veliki zagrljaj za sve user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
25.2.2014 7:37:07   
serpica
Jutrouser posted image i ja pijem kaficu dok ostali spavaju,danas sam resila da sasijem Tomi posteljinu/ogradicu za krevetac jer sve ove koje imam nista ne valjaju,sve to negde visi,pada on nogicama sve to rasturi,pa sam kupila sundjer i platno i resila da mu sasijem po meri,da bude cvrsta i lepo stoji.nadam se da cu uspeti..
zelim vam lep dan a bice,za setnjuuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here