|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napravimo RR himnu
29.1.2009 23:44:11   
CAMM
Himna vam je super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za sve
i bas je lijepo vidjeti kako sve dobro stima
zadnji put kad sam bila na ovom forumu bile su opasne prepirke.

Pozdrav za sve clanice RR.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Napravimo RR himnu
30.1.2009 8:50:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: CAMM

zadnji put kad sam bila na ovom forumu bile su opasne prepirke.



Valjda su se smirile strasti... user posted image

(odgovor članu CAMM)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Napravimo RR himnu
30.1.2009 23:18:00   
stella
Guppyce hvala,ma ja stavila pa onda reko mozda nije ok.Al sam toliko bila odusevljena da sam to morala uraditi i evo i na rr.ba pravimo rr.himnu.Cure hvala na inspiraciji i hvala sto ste me stavile za navijacicuuser posted image user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Napravimo RR himnu
30.1.2009 23:20:20   
stella
Camm koga to moje oke videuser posted image

< Poruku je uredio stella -- 30.1.2009 23:21:06 >


_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Napravimo RR himnu
16.2.2009 22:48:11   
Jeca*
Drage "nove" forumašice. Ima vas puno novih poslednjih dana i mi vam se radujemo user posted image  Dobrodošle! user posted image  
Evo skrećem vam pažnju na ovaj link, da vas malo razgali, pošto vidim da i vi počinjete da "zavoljevate" RR kao što ga i mi već neko vreme volimo. Uživajte u RR himni, pa ćemo, nadam se, sledeću pesmicu "krojiti" sad u ovom povećanom broju user posted image  
Da li vam se dopada himna?
Cmok

Uključite se vi u pravljenju himne za damice koje čekaju user posted image  user posted image  
 
RR HIMNA ZA TRUDILICE

< Poruku je uredio Jeca RR -- 16.2.2009 22:53:42 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Napravimo RR himnu
16.2.2009 22:54:27   
Jacaca
e PA SUPER JE HIMNA, MOZEMO I NOVU DA PRAVIMO VISENAS JE SADA.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Napravimo RR himnu
16.2.2009 22:57:16   
Jeca*
Da, evo, vec je otvorena nova tema user posted image  Navalite!!! user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Napravimo RR himnu
24.11.2010 15:30:13   
Volta
Dakle cure dok čekate da li crte ili bebu,                                                                                                                                          Tu je grupa čekalica,da nam srca manje zebu!!!

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Napravimo RR himnu
24.11.2010 15:31:53   
Volta
IZVORNA PORUKA: Volta

Dakle cure dok čekate da li crte ili bebu,                                                                                                                                          Tu je grupa čekalica,da nam srca manje zebu!!!
Pobegao mi deo drugog stiha u desnoo! radikal,aaa,hahahah!


_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Napravimo RR himnu
24.11.2010 15:35:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Volta

Dakle cure dok čekate da li crte ili bebu,                                                                                                                                        
Tu je grupa čekalica,da nam srca manje zebu!!!


je l ovo pocetak nove himne?

(odgovor članu Volta)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Napravimo RR himnu
24.11.2010 15:44:32   
Volta
Ma ja mislila da sada pišemo himnu,pa kao i ja da se priključim,kad ono iz 2009.,a ja nisam primetilaaa!!!user posted image

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Napravimo RR himnu
24.11.2010 15:51:00   
majared
Moze i himna za cekalice

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Napravimo RR himnu
24.11.2010 15:56:21   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: majared

Moze i himna za cekalice


Evo je KLIK


user posted image user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 24.11.2010 15:57:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Da li i muškarcima otkucava biološki sat?
Kada govorimo o biološkom satu, najčešće mislimo na žene i pritisak koji osećaju u vezi sa planiranjem trudnoće. Poznato...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Kako rashladiti bebu da bi mogla mirnije d...
Bebama je takođe vruće, zbog čega mogu lošije ili nemirnije spavati tokom ovih vrelih letnjih noći. Kako obući bebu za s...
Šta treba da znamo o alergijskoj kijavici
Alergijska kijavica ili alergijski rinitis predstavlja hronično inflamatorno oboljenje sluznice nosa koje je uzrokovano ...
PILION SA DECOM: Avantura koju nikada neće...
Planirate porodično putovanje u Grčku? Pilion je savršen spoj avanture, prirode i opuštanja!



Anketa

jel vam lepo ime Kalina?
pisuljica

Napisite!

da (56%)

ne (44%)


Ukupan broj glasova: 117

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here