|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posle carskog reza
27.2.2011 15:05:36   
gabrijelaaa
doktorka Zivaljevic,a drugi doktor nisam zapamtila kako se zove...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Posle carskog reza
27.2.2011 16:07:55   
Ana007
Iskreno,ja ne bih izdrzala da su mi radili sa spinalnom.Da ja budem budna a da znam da me rezuuser posted image ,neka hvala,radije cu da spavamuser posted image Svaka cast ko mozeuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Posle carskog reza
28.2.2011 15:14:45   
gabrijelaaa

IZVORNA PORUKA: Ana007

Iskreno,ja ne bih izdrzala da su mi radili sa spinalnom.Da ja budem budna a da znam da me rezuuser posted image ,neka hvala,radije cu da spavamuser posted image Svaka cast ko mozeuser posted image

svako ima pravo izbora,a i svoje misljenje...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: za
28.2.2011 22:06:08   
gagilly
IZVORNA PORUKA: Tash

jel verujete da se ne secam bebinog placa? Uopste. Imam sliku bebe u glavi, reci lekara, ali plac ne.


ja se ne secam dosta toga za vreme i posle operacije, mislim da su mi dali neke jake sedative jer sam se mnogo tresla i otkucaji su mi bili i do 160user posted image i nisu mi bebu stavili na grudi, samo sam videla kada su ga izvadili nesto plavo i modro i cula da je doktor reko "lupite ga, lupite ga!" verovatno nije odmah zaplakao. ali sam plac cula ubrzouser posted image


_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Posle carskog reza
28.2.2011 22:08:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana007

Iskreno,ja ne bih izdrzala da su mi radili sa spinalnom.Da ja budem budna a da znam da me rezuuser posted image ,neka hvala,radije cu da spavamuser posted image Svaka cast ko mozeuser posted image


To sam i ja mislila. Još par minuta pred salom nisam znala šta hoću. Onda je anesteziolog rekao "Ako u toku sekcije posumnjaš da ti sve to ne odgovara, samo reci, za 15 sec si u totalnoj!", i to sam mogla tako da prihavtim.
Ali što je neko napisao, toliko te nadrogiraju da... ma ja sam se kikotala kao kreten, onda sam malo kukala, a posle sam postavljala glupa pitanja tipa "A šta je ovo?" user posted image

(odgovor članu Ana007)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Posle carskog reza
28.2.2011 22:17:57   
gagilly
da, i ja sam postavljala svakava glupa pitanja, npr. "a zasto mi je utrnula ruka?" , a mislim pritisak se meri na toj ruci non stopuser posted image
jooj a ovo je najbolje, a isto se ne secam - s obzirom da odjednom nema stomaka i rebra su mi bila malo ispupcena, ja sam u sred noci zvala sestru da je pitam "a sta mi je ovo?' "rebra gago, reeebraa". ja se toga uopste ne secam, ispricala mi cimerka iz sok sobeuser posted image


_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Posle carskog reza
1.3.2011 8:15:05   
Ana007

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Ana007

Iskreno,ja ne bih izdrzala da su mi radili sa spinalnom.Da ja budem budna a da znam da me rezuuser posted image ,neka hvala,radije cu da spavamuser posted image Svaka cast ko mozeuser posted image


To sam i ja mislila. Još par minuta pred salom nisam znala šta hoću. Onda je anesteziolog rekao "Ako u toku sekcije posumnjaš da ti sve to ne odgovara, samo reci, za 15 sec si u totalnoj!", i to sam mogla tako da prihavtim.
Ali što je neko napisao, toliko te nadrogiraju da... ma ja sam se kikotala kao kreten, onda sam malo kukala, a posle sam postavljala glupa pitanja tipa "A šta je ovo?" user posted image



Ne znam,ja sam što se toga tiče plašljiva user posted image .Meni nisu ni ponudili spinalnu,odmah totalnu.A i da jesu,ne verujem da bih prihvatila,nemam ja herca za touser posted image


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Posle carskog reza
5.3.2011 20:50:15   
Anoniman
Porodila sam se na CR i još uvek krvarim... smiri se na par dana pa ponovo pa opet na par dana pa ponovo... imala sam i ugruške kao pri jačoj menstruaciji... danas mi je 47 dan kako krvarim... da li je to ok???user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Rada T. -- 5.3.2011 20:51:44 >

(odgovor članu Ana007)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Posle carskog reza
5.3.2011 22:22:09   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Posle carskog reza
5.3.2011 22:25:12   
Olga75
mislis da vise nisu lohije? mozda da odes kod dr da te pregleda

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Posle carskog reza
5.3.2011 22:27:24   
Nensi*
Ja sam jako malo krvarila...Prva2-3 dana obilno,pa se smanjilo,sve ukupno je trajalo oko 3 nedelje s tim sto sam poslednju nedelju mogla da izdrzim samo sa dnevnim uloskom...
A mozda si odmah dobila i mecu user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Posle carskog reza
21.4.2011 21:52:19   
AndreaK
Ne znam kako je vama, ali ja kao da nisam operisana,a proslo je samo 13 dana od CR... uopste mi nije do lezanja po ceo dan, posto sam provela 6 dana u bolnici, sto se bebe tice obavljam sve "poslove" sama, mogla bih i usisavati, brisati prasinu...mada imam pomoci u kuci...hocu da kazem da se osecam sposobno za sve, al me brine da ce mi se to obiti o glavu...

Kako sebe da nateram da lezim 6 nedelja user posted image ... kakva su vasa iskustva?


(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Posle carskog reza
21.4.2011 21:54:32   
Nensi*
A ko ti je rekao da lezis 6 nedelja? user posted image
Ja sam negde vec pisala da sam posle 10 dana bila kao da nisam ni isla na cr,koje crno lezanje...user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Posle carskog reza
21.4.2011 21:56:45   
marija32
Andrea, isto mi je bilo kao i tebi.  Ovaj carski sam podnela mnogo bolje nego prvi. Mislim da je to do lekara kako uradi, ne znam, nemam objasnjenje za ovo stanje"konjurepdaotkines" posle carskoguser posted image
Doduse, mi smo odmah iz bolnice otisli u bolnicu i tu sam morala sve sama oko bebe, pa sam od brige i zaboravila da sam operisana.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Posle carskog reza
21.4.2011 21:58:03   
vukosava
mene nesto boli stomak ko da me je neko udario pa izbio vazduh... 

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Posle carskog reza
21.4.2011 21:58:43   
marija32
A imam rodjaku koja se porodila vaginalno sa jednim savom, ona je peckala muza na mobilni da dodje da joj premesti bebu na drugu sisuuser posted image

Ja to zovem pametna zena, a ne kao ja, sve mogu samauser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Posle carskog reza
21.4.2011 22:00:24   
marija32
IZVORNA PORUKA: vukosava

mene nesto boli stomak ko da me je neko udario pa izbio vazduh... 


Od kada te tako boli? Jel krvaris?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Posle carskog reza
21.4.2011 23:02:14   
AndreaK
Hehe...lepo je cuti vase misljenje...a evo citiracu babe, tetke, strine "nece ti se vratiti stomak", "imaces bolove u ledjima, probleme sa reproduktivnim organima"...i sl. razlozi zbog kojih zena mora da lezi...krenem ja neki dan u prodavnicu tek ce komsinica "vec si ustala iz kreveta?" ... izludjuju me komentari tog tipa, pa kad uvece osetim bolove u krstima, nogama i sl (nista strasno doduse) ne mogu a da se ne zapitam...ko tu nije u pravu user posted image

Nije bas da kuvam, usisavam, ribam, perem svaki dan, al ponesto odradim, tu mi je mama da kuva, pegla... pripazi na klinca koji je bas zahtevan,dok ja brinem o bebi...

Mozda bi trebalo da iskoristim ovaj period da odmorim,al kad mi neprijatno da me dvore po ceo dan...a i smorila bih se user posted image

Druga strana price je iskustvo sa prvim CR, mesec dana posle meni skoci naglo temperatura, zaglavim u bolnici, ostao mi ugrusak u materici... te iste babe tetke strine mi rekle da je to zato sto nisam lezala ... al ja mislim da je to slucajnost...

Da li ste koristile steznike posle porodjaja?... i kada?

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Posle carskog reza
22.4.2011 0:13:35   
vukosava

IZVORNA PORUKA: marija32

IZVORNA PORUKA: vukosava

mene nesto boli stomak ko da me je neko udario pa izbio vazduh... 


Od kada te tako boli? Jel krvaris?


od juce ujutru. ne krvarim i nemam slepo crevo

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Posle carskog reza
22.4.2011 0:14:48   
vukosava

IZVORNA PORUKA: AndreaK

Hehe...lepo je cuti vase misljenje...a evo citiracu babe, tetke, strine "nece ti se vratiti stomak", "imaces bolove u ledjima, probleme sa reproduktivnim organima"...i sl. razlozi zbog kojih zena mora da lezi...krenem ja neki dan u prodavnicu tek ce komsinica "vec si ustala iz kreveta?" ... izludjuju me komentari tog tipa, pa kad uvece osetim bolove u krstima, nogama i sl (nista strasno doduse) ne mogu a da se ne zapitam...ko tu nije u pravu user posted image

Nije bas da kuvam, usisavam, ribam, perem svaki dan, al ponesto odradim, tu mi je mama da kuva, pegla... pripazi na klinca koji je bas zahtevan,dok ja brinem o bebi...

Mozda bi trebalo da iskoristim ovaj period da odmorim,al kad mi neprijatno da me dvore po ceo dan...a i smorila bih se user posted image

Druga strana price je iskustvo sa prvim CR, mesec dana posle meni skoci naglo temperatura, zaglavim u bolnici, ostao mi ugrusak u materici... te iste babe tetke strine mi rekle da je to zato sto nisam lezala ... al ja mislim da je to slucajnost...

Da li ste koristile steznike posle porodjaja?... i kada?


ja sam se selila 2 nedelje nakon carskog, vozila 4.5 h kola sa 2.5 h spavanja... vec je tad drugacije. moze se

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Posle carskog reza
22.4.2011 0:16:19   
Anoniman
Posle prvog CR sam posle 10 dana bila kao da ništa nije bilo. Već drugi sam teže podnela. Toliko teže da kažem NIKAD VIŠE, iako sam se oporavila, gore-dole za 2-3 nedelje. 

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Posle carskog reza
22.4.2011 11:23:39   
marija32
Steznik sam kupila i mider gace i nosila sam ih mozda 5 puta.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Posle carskog reza
10.9.2011 13:46:09   
maliska
Cao!Ja sam nova ovde,vidim dugo niko nije pisao pa ne znam imali smisla.Ja sam par dana posle cr-a  sela na bicikli,bas nisam imala nikakvih problema,mada me i nakon 3 meseca, ponekad, rana zasvrbi,to je valda normalno.Ono sto mene zanima je dokle ce stomak da mi visi ovako ko izduvan balon,bas je ruzan.Vidim,spominjete steznike,da li je to dovoljno da se stomak vrati u normalu?Da li ce  ikada? Koliko tu vezbe mogu da pomognu,cini mi se da ce mi zauvek ostati ovakav  user posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Posle carskog reza
10.9.2011 14:38:04   
Mishica 77
Ja sam se puno ugojila u poslednjig godinu dana i stomak mi je sada O D V R A T A N!!! Visi i sav je pihtijast. Pitaju me stalno da imam "nešto novo"user posted image .... Imam utisak da i kada smršam neće biti mnogo lepši, a kao sam nešto počela da pazim na klopu.
Posle porođaja nisam puno nosila steznik jer sam bila baš mršava i nije bilo potrebe. Mislim da je to bila veeeeeelika greška jer je gravitacija očito uradila svoje. Sad se kajem ali jbg....
I dalje nešto nadam da se da popraviti..... user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu maliska)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Posle carskog reza
11.9.2011 21:18:26   
maliska
ko da nosi steznik na ovoj vruciniuser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here