|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.7.2010 13:06:46   
Nensi*
Hvala user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.7.2010 13:09:10   
Mimče
nema na cemu draga, ja sam videla i neke lepe u tirbolimacu od 3000 do 5000, ne znam kakvu si zamislela....a ima ok cena i u mothercare u Delta city u

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.8.2010 22:09:29   
Nensi*
Jel ima neka od vas ovu hranilicu? Ovo je Bertoni Bravo hranilica...Narucila bih je preko neta,ali malo me strah jer je nisam videla uzivo...

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 20:19:39   
Nensi*
Odustala sam od ove gore jer je skroz fiksna,nista nema za podesavanje,al sam nasla ovu,jel neko ima ovakvu?

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 21:15:19   
Ana RR
Nensi, jesi li gledala Fisher Price? Drugarici smo kupili jedan njihov model, kaže da je odličan.

Inače koriste njihove stvari (uglavnom kupljene u SAD) tako da je baš zadovoljna.

Mi smo joj kupili ovaj model, samo je drugačiji dezen, mnogo je lepa i ima podešavanja (spuštanje i podizanje stolice, pomeranje napred, nazad..)

KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 22:06:47   
Verus
Moja je ovakva, ali u bez boji.  Super sam zadovoljna!  Isto ima 3 pozicije tako da se moze drzati i manja beba od 3 meseca, u polulezecem polozaju...


KLIK

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 23:00:44   
Modessty
mi smo od kume dobili Bubu stolicu i baš smo zadovoljni! Ima dva položaja, na zadnje dve nogice su točkići, lako se sklapa....
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 23:01:35   
Nensi*
I ova ima sva ta podesavanja,moze i visina stolice da se pomera i naslon ima 3 polozaja,a slicna je toj sto si postavila...Jedino sto je polovna,a kao nova je...
Nego,jer ima odredjena tezina do koje se koriste?
Vuk vec ima 7 kg,a nece sedeti bar jos 3 meseca,porasce jos i jos dobiti na tezini,pa ne znam da li da je uopste kupujem ako cu je malo koristiti...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 23:10:51   
Modessty
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 23:13:31   
Modessty
Danilo ima 7,5kg i kao što vidiš još uvek je mali za stolicu user posted image Ja  mu trnutnoo ne stavljam ovu tacnu što ide ispred jer mu samo okice vire kad se ta tabla stavi user posted image A stvarno nam mnogo znači jer se u stolici lepo hranimo i ne mažemo sve ostalo po kući

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 23:25:41   
Verus
Za ovu moju kaze da moze do 3 godine starosti.  Gornji deo se skine i ostane samo podloga, koja je opet povisena, tako da dete moze da sedi na redovoj stolici ali uzviseno..

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 23:27:07   
Verus
Helena je sada 6 kila, i sedi u njoj vec mesec dana, tj. po malo. Odkada je otkrila da moze da sedi nece da lezi, svidja joj se da vidi svet uspravnouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.9.2010 23:31:35   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Helena je sada 6 kila, i sedi u njoj vec mesec dana, tj. po malo. Odkada je otkrila da moze da sedi nece da lezi, svidja joj se da vidi svet uspravnouser posted image


Danilo isto tako neće da leži. Ako je na krevetu ili u ogradici, okreće se na stomak, a u kolicima hoće da je u sedećem položaju user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2010 8:54:30   
mejvis
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nensi, jesi li gledala Fisher Price? Drugarici smo kupili jedan njihov model, kaže da je odličan.

Inače koriste njihove stvari (uglavnom kupljene u SAD) tako da je baš zadovoljna.

Mi smo joj kupili ovaj model, samo je drugačiji dezen, mnogo je lepa i ima podešavanja (spuštanje i podizanje stolice, pomeranje napred, nazad..)

KLIK



Ana gde ste kupili i koliko ste platili? Baš mi se svidja!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2010 9:19:47   
Ana RR
U dečijoj robnoj kući Leto, tamo imaju sve i svašta za klince user posted image

Ne sećam se tačne cene, mislim da je bilo oko 12 hiljada..

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.9.2010 9:20:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2010 12:53:37   
Trcosava
Anči, Leto je preskupo, tj drže samo one jake marke. Ani sam uzela u Aksi jednu koja isto ima sva moguća podešavanja, mislim da je oko 2-3 hiljade jeftinija, naravno ima i jeftinijih.

Savetujem da se dobro pogledaju sve opcije user posted image

Evo ovo smo mi uzeli, ima podešavanje za onaj ''''ležeći'''' položaj i visina na jedno 4 položaja

KLIK


< Poruku je uredio Trcosava -- 3.9.2010 12:57:06 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
3.9.2010 18:22:56   
Nensi*
Trco,tvoja je jako slicna ovoj sto sam ja postavila gore...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.9.2010 14:41:04   
New Mom
Uvođenje nemlečne hrane i automatski moram da počnem da razmišljam o stolici.
Ali ne znam kako se to bira.
Npr. je l' mi treba do nekog 6.-7. meseca (računam da ne može da sedi do tada)? Ili može beba i sada u nju?
Opet, šta znači ako ima više položaja, tipa 4? Je l' to znači da može i ranije u nju? Jer neću da je držim u njoj sem za jelo (videla sam da piše, ne znam, položaj za jelo, za igru, za spavanje ?!).
Help!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.9.2010 14:51:29   
Trcosava
New mom prvi put čujem da za stolicu pišu spavaći, igrajući i ležeći položaj.

Mi smo se zeznuli, jer smo uzeli skuplju u fazonu dok još ne sedi da bude onaj poluležeći položaj, ali dok su moji došli - Ana je već sama sedela. Tih meseci dok nij sama sedela sam je hranla u ljulji. A znaš i sama koji položaj imaju ljulje.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.9.2010 14:52:53   
snješka
Kako su vam dobre i lijepe stolice. Mi imamo neku Cam staru, fiksirana je i nema nikakvih položaja, točkića ni dodataka, bezveze. Dala nam je moja drugarica, na čemu sam joj ja jako zahvalna, ali bih ja voljela da sam kupila neku malo noviju i ljepšu. Ali me mm ubijedio da je to nepotrebno bacanje para kad već imamo ovu, kakva je takva je, služi nam. Ali ipak....user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.9.2010 14:56:53   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Trcosava

New mom prvi put čujem da za stolicu pišu spavaći, igrajući i ležeći položaj.


Evo, citiraću deo šta u katalogu piše: "sa samo jednim potezom ruke se položaj stolice da pomeriti u četiri različite pozicije: 1. pozicija: za hranjenje, 2. pozicija: za igranje, 3. pozicija: za odmaranje, 4. pozicija: za spavanje - stočić od 52x28 cm, čija se visina da regulisati jednim potezom ruke u dva dubinska položaja. Stočić se moze skinuti, da bi dete moglo sedeti za velikim stolom. - visinska regulacija - hranilica se može postaviti na 7 različitih visina (...)"
Stvarno me je to zbunilo... user posted image  Jer sam bila mišljenja da je kupim sa nekih 6-7 meseci, kad bude mogla sama da sedi. Sad mi nije jasno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.9.2010 14:59:46   
LillyT
Položaj za spavanje mi je jasan, ali nije taj za odmaranje. Mi smo već šmeknuli stolicu, ali nisam se još udubljivala u sva ta značenja, i ovako posle pola toga ne koristim. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.9.2010 15:02:28   
Trcosava
@ Snješka - da sam se ja pitala, uzela bi joj onu iz Ikee user posted image deda je navalio da kupi ''valjanu'' stolicu. Sad kav vidim - bacio je pare jer Ana koristi stolicu od kad sedi, a tih stolica ima iha-haj jeftinijh i sasvim pristojnih. Ja koja volim ''lepo'' i ''skupo'' sad mogu da kažem da smo bacili pare, prevelika je bila da je nosimo kolima (nije mogla da stane u gepek) i ni jedan od tih položaja nije koristila osim onog sedećeg

@ New mom - svašta, možda ima nekih dodataka? Koja je to stolica? Možeš mi daš linak?


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.9.2010 15:04:23   
New Mom
KLIK

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
20.9.2010 15:11:00   
Trcosava
user posted image
Sorry, ali znala sam da je ili peg pereggo ili fisher price...

Mani se tih zezalica, ako misliš da je hraniš pre nego što počne da sedi, ok uzmi neku koja ima tih položaja, ali molim te ne bacaj pare na te ''''utrla mega giga'''' user posted image

I ova će vršiti isti posao,  a duplo je jeftinija

KLIK

(pu sunac mu, ova koju mi imamo je ovde jeftinija!!!)



< Poruku je uredio Trcosava -- 20.9.2010 15:14:06 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Koje ime
Nimfa

Koje ime je najlepse?

Katarina (36%)

Petra (23%)

Sara (24%)

Andrea (17%)


Ukupan broj glasova: 190

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here