|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
28.4.2010 22:39:38   
Anoniman
Alexx, a čeka vas neka IKEINA? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
28.4.2010 22:40:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Da li beba koja ne može još da sedi (od 5 meseci) može da se hrani iz tih stolica ili ne može? Ja za sada hranim Andreja iz ležaljke, a imamo kod prijatelja neku stolicu koja nas čeka, pa ne znam da li da je uzimam ili ne.


hhahahaahha, više vas verovatno ne čeka, već je kod vas. user posted image Kakva je vaša stolica?

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
28.4.2010 23:07:43   
Tufna
user posted image Hvala Tasha

_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
29.4.2010 8:43:35   
*Alexx*
Moja je neka stara Chicco hranilica, ne mogu da nađem sliku na netu user posted image Mi smo četvrto-peto dete koje ju koristi. Super je!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.5.2010 9:52:01   
Nanica1
Mi smo dobili Peg perego (prima pappa) hranilicu koja je vec koriscena a izgubljeno je uputstvo. Jel mozda ima neka od vas ovu hranilicu pa da mi skenirate i posaljete? Nadam se da ima na srpskom jeziku?

Od kog uzrasta sme dete u hranilicu?

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.5.2010 11:32:47   
Tufna
Nanice ukoliko ti je od pomoci otvori moj album hranilica. Tu sam ti ubacila slike Peg Perego stolice, i to bas model prima pappa skinute sa halo oblasa. Ja sam planirala da je kupim, jer ima tri polozaja za sedenje i 5-6 podesavanja visine. Obzirom da ima i polulezeci polozaj verujem da moze da se koristi i od 4 meseca. Pozz


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.5.2010 16:14:57   
Nanica1
Hvala Tufnice! Moram ja malo da to proucim!

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
26.5.2010 8:14:13   
Tufna
user posted image E kupili smo stolicicu! Odlicna je! Uzeli smo Plebani, ima 5 podesavanja visine, 3 polozaja za sedenje. Zakon je za hranjenje bebe. Sad imam dve ruke na raspolaganju pa mogu odmah da reagujem kad krene da zamazuje i razmazuje user posted image
A svi kao, sta ce ti to, to je bacanje para, pa mozes na krilima da je hranih. Bzv, bolje da se navikava da zna da je sedanje u stolicu znak da je vreme obroku. A kasnije mogu da skinem tacnu, privucem je za sto i klopamo svi zajedno user posted image


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.6.2010 17:01:37   
Anoniman
jaoj, zene, molim vas za pomoc... treba mi da nadjem neku pristojnu hranilicu, ali da neprelazi 3000 dinara... da je naravno sa kaisevima i udubljenjem za casu. Imate puno iskustva, jel ima neko savet gde da gledam? user posted image

niko?


< Poruku je uredio Trinny -- 2.6.2010 17:06:50 >

(odgovor članu Tufna)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.6.2010 17:07:20   
Anoniman
niko? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.6.2010 17:11:26   
lanajelena
imas u just clicku za 2950 ja mislim bertoni

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.6.2010 17:11:59   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: lanajelena

imas u just clicku za 2950 ja mislim bertoni

mislim da im je sad neka akcija besplatna dostava za Bg

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.6.2010 17:18:21   
Anoniman
jel?! idem da vidim!

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.6.2010 17:20:31   
Anoniman
Što sa udubljenjem za čašu?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.6.2010 17:21:15   
Anoniman
pa, g;edajuci sve oko mene kako prosipaju zbog ravne podloge... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.6.2010 17:24:47   
Anoniman
Luka nikad nije postavio čašu ispravno ni u kakvo udubljenje, i večito se prosulo ako sam tako nešto tražila od njega. Valjda je i to individualno. user posted image Nisam htela da te odgovaram, samo sam pitala. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.6.2010 17:29:56   
Anoniman
ma jok, Tashke, dont worry... sad bas gledam i trazim... onaj just click je ok... samo ne mogu da vidim koliko je postarina... sad cu procackam jos!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.6.2010 9:31:56   
Trcosava
Evo naše hranilice
user posted image

Ima tri položaja za hranjenje (onaj poluležeći, onaj malo uzdignut i skroz za sedenje)i neke tamo položaje za visinu


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.6.2010 9:44:53   
buhla
trco, super je. ja se razmisljam da uzmem neku sto je kao stocic i stolica. za pocetak se stavi stolica na stocic, pa bude vislje i tako hranis bebca, a kad poraste, lepo ima svoj socic i stolicicu. i kosta okolo 3.500din, drveno je... pokusacu da nadjem sliku user posted image

nasla, i preko JC je 3.800

user posted image


< Poruku je uredio buhla -- 15.6.2010 9:47:33 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.6.2010 9:51:17   
Trcosava
Buhlić gledala sam i te, i meni se mnogo đaju, ali kad pogledam - nema one kaiševe preko ramena - a trebaš da vidiš kako krenu da skaču.... i tako sam se odlučila ipak za ovo - plus drvo... iako ne spadam nikako pod paniačare - sve mi frka rabiće se user posted image user posted image user posted image user posted image ako tresne glavom i to

A meni se to mnoooogooo sviđa, Eugenija ima tu

p.s. sviđa mi se što ova moja može i za bebare od 4-5 meseci jer ima taj baaaaš zavaljen položaj - tj položaj koji mi Ana recimo ima u autosedištu


< Poruku je uredio Trcosava -- 15.6.2010 9:52:14 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.6.2010 9:58:28   
buhla
vidis, vidis... nisam o takvim stvarima razmisljala
ljulju sto imamo, moze da se izvuce ovaj deo gde sedi i da se stavi na krevet i tako da ga hranim (ima te kaiseve), videla sam tako hranila drugarica cerke, ali ja bi ipak volela da on sedi bas na stolici, da stekne naviku da se tako jede, za stolom... danas su joj  cerkice velike i jedu gde stignu!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.6.2010 10:36:09   
Trcosava
Ma ja anu do sada hranila u ljulji, uglavnom u dnevnoj sobi. A još malo pa će sa nama u kuhinju, kad  joj jedan obrok zamenim, tj kad bude dobila ručak. Tad stolica ide  kuhinju i tamo se klopa :)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.7.2010 10:41:39   
Grejs
[img]httslikomatp://www4..com/10/0725/zvy-hranil.jpg[/img]
mi smo kupili ovu,htela sam da kupim chicco polly ali je sada nigde nemauser posted image   odemo u Aksu tamo mi se jedino ova svidi nisam bas nesto odusevljena dezenom ali je funkcionalna ima 8 visina i pise cetiri polozaja ali ja sam uspela da namestim tri.Najbitnije od svega je da kada smo ga stavili u nju (ima polulezeci polozaj) bebac se odusevio samo se smejao i proveo u njoj dobrih pola sata!


_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.7.2010 12:55:59   
Nensi*
Kako na ovom sajtu just click da vidim sta imaju u ponudi? Jel ima neki katalog?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.7.2010 12:59:23   
Mimče
http://www.justclick.rs/catalog/
nensi sve ti je sastrane, evo za hranilice stolice http://www.justclick.rs/catalog/index.php?cPath=50
imas jos i http://www.ready.rs/ iz nisa ok su i kameleon http://www.kameleon.rs/kids-c512-list.htm

< Poruku je uredio Mimče -- 25.7.2010 13:01:21 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here