|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
19.9.2010 16:45:07   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

a koji su mu simptomi? nadam se da nema temp...


Ima T, 37.5. Simptomi kao i u nazivu teme: curi nos, kašlje. Nervozniji je nego inače, a uz to mu još i izbija druga trojka. Ludnica user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
19.9.2010 16:47:26   
Jeca*
e pa da...to je baš zbog te trojke. Pad imuniteta. Verovali ili ne nas je to pratilo uz svaku novu trojku i četvorku...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
19.9.2010 16:51:58   
*Alexx*
U jbte, nisam znala da sa izbijanjem zuba pada imunitet user posted image Svašta čovek nauči od iskusnijih mama.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
19.9.2010 16:55:01   
Jeca*
Da, pisala sam ja već ranije o tome, a pošto ne mogu sad da nadjem taj post kopiram ti nesto sa neta

Mnogi roditelji nazeb, proliv i povišenu temperaturu povezuju sa nicanjem zuba. Oni mogu biti provocirani stavljanjem prljavih igračaka u usta, ali to su bolesti koje treba lečiti. Izuzetak je blago crvenilo i otok desni, koji se mogu javiti nedeljame pre nicanja zuba. Nisu zabrinjavajući i ne treba ih lečiti. Povlače se ubrzo posle nicanja zuba. Pri izbijanju zuba, zbog infekcije desni, može da se javi niska kratkotrajna temperatura.
 izvor: zdravlje-ishrana


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
13.10.2010 7:23:22   
Trcosava
Evo i nas prvi put ''bolesni''. Juče ujutru krene da joj curi nosić, do kraja dana se zapušio. Nije mogla da spava. Zaspala je redovno u pola 10, probudila se oko 11 i mučenje je bilo do 12. Tad je zaspala i spavala do 4. Opet se probudila i nije zaspala do pola 7. PA u 7 se opet probudi i uspela sam da je uspavam nazad. Stavila sam joj gornji deo tela na jastuk i tako je spustila u krevet. NAdam se da će da odspava makar 2 sata.

Ne znm da li je prehlada (ne znam ni gde bi se prehladila) ili je možda nešto povukla od nas kad je spavala ujutru kod nas u krevetu? Mada zadnjih 3 dana nije spavala kod nas (na to mislim od 5 ujutru)
Curi joj samo vodica, ali joj je nosić zapušen. Stavljala sam joj fiziološki, jer muža nisam mogla da ubedim da zove lekara.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
13.10.2010 8:44:37   
gagana83
Ako je samo nosic u pitanju,mislim da nema potreba za lekarom.
Ali ako primetis kasalj ili temperaturu odmah je vodi.
Pisala sam vec,mojoj Uni za par dana kasalj krene da se spusta na pluca iako nema temperaturuuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
13.10.2010 8:54:46   
Trcosava
Videla sam draga, eno je još spava. Čekam da se probudi pa da vidim jel ima temperaturu

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
13.10.2010 9:43:46   
*Alexx*
Trco, samo ispiraj fiziološkim - i to onako, muški, da izađe što više slina. Jeste grozno, ali efikasno user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
13.10.2010 10:01:43   
Trcosava
Ma ništa joj ne izlzi, krknula sam joj sad špricem,ništa nije izašlo. Merila sam T onom dudom roplomer - kaže 37,3. Sačekaću sat vremena pa onda opet da izmerim. Onim normalnim toplomerom. Ako i tad ima T idemo kd lekara

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
13.10.2010 10:03:31   
mihi
Alex ja ne mogu da priđem Milošu a ne da ispiram fiziološkim, jedino da ga neko drži on se dere i otima strašno, sve mi presedne stvarno. Par dana mu je bio zapušen nos ja sam morala na prevaru da mu ušpricam Olynth da bi mogao da jede i spava. Kad su manji to je lakše.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.10.2010 15:21:37   
sneza24
Opet prehlada.Prekjuče je počeo da mu curi nos ali onako samo kao vodica da bi juče počeo i sekret da izlazi a uveče je počeo i kašalj,onako promuklo.
Bili danas kod dr. i dala nam je sirup od belog sleza,sinacilin i kapi za nos.I tamo su mu izvlačili sekret iz nosa jedva sam ga držala a on se drao ko da ga koljemo.
Sama sam išla sa njim kod dr jer mm radi.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.10.2010 15:50:25   
liliana
I moja beba ima curenje nosiča. Išli smo kod Dr- nije za antibiotik. Samo fiziološkim da joj ispiram. Ona ne da da joj se sipa fiziološki, pa mi je Dr rekla da mogu da joj kupim sprej "Tetrisal":  Probali smo i - bolje je. I, ne buni se kad joj "Šišnem" u nosič.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.10.2010 17:48:01   
Anoniman
I Marko krklja na nos. Mi koristimo Physiomer... ne znam dal je bolje, ali nije gore.

Luka je išao 7 dana u vrtić, cure mu zelene sline, kašlje...

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.10.2010 17:51:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: mihi

Alex ja ne mogu da priđem Milošu a ne da ispiram fiziološkim, jedino da ga neko drži on se dere i otima strašno, sve mi presedne stvarno. Par dana mu je bio zapušen nos ja sam morala na prevaru da mu ušpricam Olynth da bi mogao da jede i spava. Kad su manji to je lakše.

Ja u životu nisam dijetu ispirala nos fiziološkomuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
29.10.2010 17:54:30   
Anoniman
Ni ja, niti planiram. Meni je to jako strašno! 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 9:15:17   
Anoniman
Neša je počeo da slinavi i kašljuca sredinom prošle nedelje. Ništa strašno, stavljala sam mu kapi u nos, malo špricala tantum verde...ali nije prošlo, već se, naravno, pogoršalo, i izašle su mu neke fleke na obrazima. Usput mu se opet pojavila jedna fleka na jeziku.
Otišli smo kod dr juče (čekali 4 satauser posted image ). PRegledala ga, kaže, to na jeziku je virusno, samo daktanol i proći će...a što se kašlja i ostalog tiče, kaže grlo ni najmanje crveno, uši ok, ma sve skroz uredu. Kaže-to mu je od centralnog grejanja, i te fleke na obrazimauser posted image
Sve u svemu, slez, daktanol, aerius, tantum verde, operil i krema od noćurkauser posted image 6 stvari, a nije mu ništa.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 9:19:16   
Crvenkapa85
i mi kasljemo i slinimo al ne toliko preko dana vec ujutru....a za kasalj zbog centralnog nam je uvek tako...malo inhalacija i sve dodje na svoje


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 9:21:08   
Anoniman
Ma i ja kašljem od grejanja, nije to problem, nego te fleke po licu, i te neiscrpne slineuser posted image Al evo, već danas mu je boljeuser posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 9:45:14   
mihi
Nedja to bi mogao da bude ekcem i nadražajni  alergijski kašalj?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 9:50:27   
Anoniman
Rekla mi je dr da je to neka vrsta alergijske reakcije, a to na licu nisu ekcemi...izgleda kao pečat, možda 3-4mm u prečniku, skroz sasušen, ali onako grubo sasušen, ljušti se koža. Pitala sam dr, kaže da je samo osušena kožauser posted image U stanu nam je pretoplo kad greju, a mi smo čas napolju, čas unutra, pa je od toga

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 9:55:46   
Jeca*
E...to ima moj Luka. Komšinica mi je dermatolog i dala mi je jednu kupkicu i 2 kreme i rekla da mu obavezno mazem lice ujutru (ne uvece). Da mu je jednostavno osetljiva koža i da moram da je negujem, pogotovo kad krene hladnoća

sad ću ti naći i kopirati
njemu je mnogo bolje od kako mu evo nekoliko dana to primenjujem

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 9:57:14   
Jeca*
za umivanje

KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 9:59:12   
Jeca*
A EVO I KREMA

user posted image

user posted image

KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 10:01:03   
Anoniman
Hvala Jecouser posted image
Ako mu ne pomogne ovo što mu mažem,kupujem touser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Prehlada (curi nos, kašlje)
3.11.2010 12:05:34   
mihi
Jeco super je ova kozmetika, ima je u apotekama imala sam neki mali tester kao krema za zimske dane i super je. Koliko koštaju kreme?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here