|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 16:16:40   
Mala Elena
Moja starija spava ovih dana sa tatom u dnevnoj zbog temp.jer se budila i plakala pa da ne budi bebu. Inace spavamo skupa u krevetu..

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 16:35:44   
mila83
Tako se i mi delimo po sobama,kada je neko bolestan..kada se cesto bude ili ih moram i tusirati nocu,davati lek..pa da ne budim ostale.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 17:12:51   
isidora88
Dok je muz tu on i mateja spavaju zajedno, kad muz ode onda spava sa mnom i bebom, imamo ogromnu ugaonu pa onda razvlacim svako vece. Mateja ima i svoju sobu i beba ali dzaba, Kao krpelji su, ni krevetac ni matejin krevet se ne koristi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 17:14:52   
serpica
Moj bebac od pre mesec dana spava u kolicima inace je uredno od rodjenja spavala u krevecu,ali je zbog cestog budjenja nocu u poslednje vreme naucila da spava u kolica. Starije devojcice imaju svoje sobe,sin spava sa mm,njega smo silom morali da oducimo od kreveca da bi nam ostao za bebu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 17:39:33   
Mala Elena
Serpice ,e mrva mala, morao da da seki a seka hoce u kolica user posted image
Isi, ne znam kad deca prihvate da spavaju u svom krevetu, valjda tamo oko 7.god sigurno...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 18:22:20   
Sanjalicaaa
G je sa 17m presao u krevet da spava. A, I ce isto tako. Imaju svoju sobu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 20:43:04   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Serpice ,e mrva mala, morao da da seki a seka hoce u kolica user posted image
Isi, ne znam kad deca prihvate da spavaju u svom krevetu, valjda tamo oko 7.god sigurno...


Me,nema to veze sa godinama..Moja M je sa nepune dve presla u svoj krevet u susednu sobu..i nikad nije prelazila kod nas..Mi smo znali kod nje nekad da se mazimo,ali uglavnom joj je godilo sto je velika i samostalna da spava sama.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 21:09:24   
Mala Elena
Mila, svaka cast... jel nije padala sa kreveta ?user posted image
Bas je pametnica. A jel svesno odlazila da spava sama ili je uspavate pa izadjete?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 21:49:14   
mila83
Nije padala sa kreveta.Mesec dana pre 2.rodjendana je presla,jer sam ja bila pred porodjajem,i zbog bebe smo morali da oslobodimo krevetic. A ona se pravila vazna sto je ona starija i veca od bebe,i mi smo je stalno hvalili.
Naravno da su vrata od obe sobe bila otvorena i svetlo u kupatilu upaljeno..kako kada,nekad bi zaspali sa njom,a nekad je bas i ona sama legla u krevet,uz tihu muziku na radiju..i stvarno nije bilo problema.Kad se rodio bata, vise je meni bilo zao da bude sama u sobi dok smo mi sa bebom ovamo..pa smo onda mm i ja tako naizmenicno znali i da budemo sa njom,da se ona ne bi osecala zapostavljeno...
prilicno je i sada samostalna i jaka devojcica user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Gde spava vase dete?
6.6.2016 22:30:01   
Anarunika
Mica lepotica i pametnica user posted image
KOd Akija se to prelaženje desilo isto spontano ali kasnije, sa nekih četiri godine . A Ika je prešao sa tri i po,pre nego što se Živa rodila.
Gospođica trenutno spava sa nama u krevetu a ponekad i u svom krevecu jedan deo noći. Videćemo kako će sa njom ići, mada nije baš ni da imamo prostora niti gde da je drugde tutnemo user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 9:17:57   
muzicarka
Bravo za Milinu devojcicu user posted image
Viktor nije hteo da spava u krevetcu, ustvari vrlo je slabo i spavao pa smo mu kupili krevet kada je imao 2 godine i spojili ga sa nasim tako da smo svi spavali zajedno ali svako u svom krevetu. Medjutim, kada je beba stigla, u martu, suprug je poceo sa njim da spava u drugoj sobi a ja sa bebom. Njihovu smo okrecili u plavo-zeleno i nazvali je soba za decake a nasu u roze i nazvali je soba za devojcice. Naravno, ideja je da ovo bude prelazno resenje dok V ne bude spreman da sam spava u svojoj sobi. Ja pricam sa njim , ponekad, o tome ali, cini mi se, da se to jos nece desiti user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 9:37:37   
Mala Elena
Vidim svaki tata uzme starije dete kod sebe kad stigne beba. Bas su vredni user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 9:38:56   
suzi kju
Moja beke spavkaju u svojim krevecima. Za ovih osam ipo meseci možda su par samo odspavale samnom, i to uvek po jedna, nikad obe. Ja nmg da se uspavam ako je beba u krevetu, a da su tek obe bili bih na podu verovatno.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 9:45:27   
Mala Elena
user posted image i ja se teze tada uspavam, kao da se trudnim da ne susnem, da krevet ne zaskripi, ma trudim se da ne disem user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 10:05:16   
emicaa
Teodora spava u svojoj sobi,uglavnom oko 3-4 predje kod nas.U zadnjih par noći prespava cijelu noć u svojoj sobi jer joj se nešto čudno dešava pa prespava noć user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 10:16:18   
mila83
Ne treba zuriti sa odvajanjem dece od roditelja u krevetu,iako se to kosi sa stavovima nekih decijih psihologa. Kad budu spremni i zreli,i deca i roditeljiuser posted image za to,desice se..tako brzo rastu da mi je zao...eto,moja M je bas tada imala pravo vreme za to...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 10:27:28   
Maraj
Moj L i dalje spava sa mnom u krevetu. Ima 8 meseci. Od 3 i po meseca spava sa mnom. Do tada je spavao u svom krevetcu
Nisam mogla vise nocu da ustajem
Znam kako to zvuci....ali sve me bolelo , prste nisam mogla da savijem , plasila sam se da mi ne ispadne u sred noci. Prvi razlog zasto sam ga ubacila kod mene u krevet jeste taj sto je hteo jedino tako da s uspava. Legnemo zajedno. On sisa. Uspavamo se i on i ja. Onda ga prebacujem u krevetac. Nekad se razbudi. Do momenta kad smo prespavali celu noc tj kad ga nisam prebacivala. Tako je i ostalo do sad

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 10:33:22   
MishMash
Naša mica je spavala do četvrte godine sa nama u krevetu. Sada spava u svojoj sobi, ali u toku noći dođe kod nas u goste user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 10:40:02   
emicaa
Mila slažem se,ja sam plakala prvu veče kad je T spavala u svojoj sobi a ona presrećna jer je velika djevojka.
I obožavam kad spava sa nama,podrobi mi svaku kost,jer uglavnom mi pokušava na ledjima spavati ali je lijepo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 11:14:19   
Anck Su Nmaun
Devojcice od 2 god. svaka u svom krevetu. Beban je sad u kreveticu pored naseg, isto planiram max. do 2 god ako ne i pre i u sobicu sa sekama.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 11:41:21   
mila83
I ja se nadam da ce T na jesen preci kod bate i seke u sobu,samo da bacimo pelenu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 12:13:08   
muzicarka
Ja V pričam kako veliki dečaci spavaju sami u sobi i tako to ali ne bih želela da ga teram, i onako je ljubomoran... Kada on bude spreman...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Gde spava vase dete?
7.6.2016 23:42:29   
choopa choops
Kod nas nema mjesta u njihovoj sobi. Stao je krevet na sprat, njen radni sto i mali ormarić. I sad nisam pametna šta da radim jer ubrzo dolazi vrijeme kad ona neće više trebati da spava kod nas. ako bih prebacila naš bračni u njihovu sobu, ne bi moglo ništa drugo osim toga da stane. Ni naš ormar, ni natkasne...ništa. A opet njih troje da selim u našu sobu, a odrastaju, L će u pubertet još malo, ne znam koliko je to dobra ideja...Uopšte nemam pojma kako ćemo sve da izvedemo...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Gde spava vase dete?
8.6.2016 9:04:51   
mila83
Nama bi mogao krevetic da se prebaci kod njih u sobu pa da joj posluzi kao krevet za neko vreme,jer je veoma sitna...samo bez one jedne stranice,da moze sama da se popne i sidje.Nije mnogo visoko...videcemo.Ali posle nema sanse da svi budu zajedno,imamo sprat koji stoji nesredjen kao tavan vec tri godine,polako cemo poceti sa sredjjvanjem na godinu....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Gde spava vase dete?
8.6.2016 22:02:35   
muzicarka
Ja sam mislila da svi budemo zajedno u sobi za početak ali nismo imali mesta za krevetac pa smo se zato podelili.... Da se V ne odeti odbačenim suprug je prešao sa njim...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here