|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 10:53:43   
IVA 11
Ćao Jole! Kako si? :*** Ja sam dobro, imam jos dvije šanse za plodne dane da ih ubodemo, prije nego mm ode na put! Pa smo vrijedni, možda me Bog obrađuje sa poklonom za rođendan koji je brzo! Haha user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 10:59:12   
Jole84
Nek ti ovo bude najlepši rođendanski poklon user posted image user posted image Danas folikulimetrija? user posted image
samo budite vredni (i beleži iksiće na grafu,da možemo da ti brojimo vrednoću hihihi user posted image )
Ja sam dobro,osim što mi jako trnu ruke i otiču noge. Sve ostalo je na nivoju user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 11:02:18   
nata11
Radila sam vec Jole imam jos par analiza da uradim u narednim danima i bila sam vec kod jednog ali je on u fazonu - pogleda papir, a super je, vidimo se cao- pa sam htela da jos negde pogledaju.


_____________________________





(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 11:14:37   
IVA 11
Jeste danas opet, jedva čekam. Ih, još malo draga, a onda slijedi pravo uživanje! :*

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 11:17:55   
Jole84
Nato može i Jasmina da ti pogleda ako uspeš da dođeš do nje,to bi bilo najbolje. Ja sam endokrinologa jurila najviše zbog prolaktina,ali je činjenica da za zatrudnjivanje u toj oblasti niko ne pomera ni mali prst za nas. Kod njih je sve što je u granicama normale ili malo iznad ili ispod,ok....a ne mora da bude ok,može da bude sitni problemčić.
Iva user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 11:57:36   
mamica3
dobra dan za sve moje drugarice..
evo da prijavim stigla vjestica tek je 22dc al mozda tako treba u anovulatornom ciklusu,danas poslije posla idem kod dr na uz i vjerovatno na klomifen ako sve bude ok,vjerujem ovoj dr ali nekako mislim da je kod mene jako kratka druga faza ciklusa i da zato nema T,sta vi mislite dali je to moguce i sta da radim po pitanju toga kako to da kazem dr znate kakvi su kad im se pacijent mjesa u posao

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 14:01:21   
ana07
Dobar dan cekalice user posted image . Evo i ja ovde da se javim i da vas sve pozdravim user posted image . Sto se tice cekanja imam podugacak staz, pa bi bilo lepo da me ovaj mesec obraduje bebica. Kao sto Iva 11 rece, rodjendan samo sto nije, a gde ce lepsi user posted image od toga .

< Poruku je uredio ana07 -- 2.4.2014 14:02:33 >

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 14:55:06   
bubulence
mamice stvarno se ne rwzumem u te stvari ali mozda maslacak proviri pa ti kaze njeno misljenje.
ana koliko dugo cekas user posted image ? navijamo da bude sto pre.
gde nam je mari?
iva, cekamo da cujemo sta je rekla dr...

(odgovor članu ana07)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 15:12:37   
ana07
Cekamo skoro 8 godina. Suprug ima oligoastenospermiju tako da su nam male sanse. Mada imamo vec cerkicu od 11 god, pa nam je u tom smislu malo lakse :).

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 15:22:12   
bubulence
nikad se ne zna user posted image , mozda cerkica uskoro dobije drustvo user posted image

(odgovor članu ana07)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 15:42:40   
ana07
Daj boze. To nam je svima najveca zelja user posted image .

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 21:03:36   
Anoniman
Juhu crtice samo da mahnemuser posted image

Ja sam gladna, i spava mi se ...


Netso vas nema ovde veceras, opet napadate muzeve...user posted image

(odgovor članu ana07)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 21:06:36   
bubulence
ja mog ne napadam! ima neka utakmica pa mi ni ne vredi user posted image . zato sam napravila princes krofne, jer on ne vidi, on ne cuje (kada je neka utakmica )ali zato ima nos za princes krofne user posted image . secate se te reklame ?
iva se nije javljala?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 21:10:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence

ja mog ne napadam! ima neka utakmica pa mi ni ne vredi user posted image . zato sam napravila princes krofne, jer on ne vidi, on ne cuje (kada je neka utakmica )ali zato ima nos za princes krofne user posted image . secate se te reklame ?
iva se nije javljala?


Bubulence salji jednuuser posted image

Iva se javljala u temi drugoj, u petak kontrola...

Ja jedem slaninu, krastavcice i mlecni namaz, i sredjivanje i spavanje, Una je zaspala pre sat vremena, pa da joj se i ja pridruzim...

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 21:31:36   
bubulence
daj adresu, saljem punu tacnu user posted image .
hm, krastavcici, spavanje... nesto si mi sumnjiva!

< Poruku je uredio bubulence -- 2.4.2014 21:32:53 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 21:37:39   
Anoniman
Aaaa ne, ne, njih jedem stalno, i to one iz maxija, bebi kornisone, najmanje, obozavam ihuser posted image

ja dobijam ovaj mesec, sigurno... vec je pocelo neko muljanje po stomaku, samo jos da se pojavi user posted image

Kad ti treba da ne dobijes?

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 21:46:23   
bubulence
za 10 dana, sve se nadam da necu dobiti ... mada, poslednji mesec sam se ugojila 4 kg user posted image , tako da bi mozda bilo bolje da prvo skinem kg pa tek onda da ostanem trudna...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 21:47:22   
IVA 11
Dobro veče. ja sam umorna, cijeli dan u trci, svaka me koščica boli... Pisala sam u temi Folikuli, opet u petak idem. Poljubac za sve user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 21:49:46   
bubulence
iva user posted image . koji je tebi dc?

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 21:56:33   
IVA 11
13 dc, ciklusi na 31 dan. O mi je obično 16. dan. Valjda ga ovog mjeseca ubodemo user posted image Bubulence, kad ne treba da dobiješ?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 22:08:35   
bubulence
12. ali iskreno, ne ocekujem mnogo od ovog meseca... ali se ipak malo nadam user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 22:17:36   
IVA 11
Ja se ovog mjeseca najmanje nadam. Meni je čekanje prošlih 7 mjeseci ogromno, iako znam da ima žena koje mnogo duže čekaju. Ali svakom je svoja "muka" najgora. Luku začeli časkom, u prvom ciklusu. A sad...Ali mislim pozitivno, i da ne bude, imam još šansu u maju i onda tamo od novembra kad se vrati user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 22:19:51   
degu
Crtice sve vas vučem za nosiće user posted image
Da ni jedna ne čeka koliko sam ja čekala, da nam se što pre pridružite u trudničkim temama user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 22:27:02   
bubulence
degu vuci nas jako user posted image .
iva, verujem da ti je tesko i da si se opteretila. meni je tek drugi mesec a vec se plasim. Emu smo jako lako zaceli iako su mi skoro svi doktori rekli da cu jako tesko ostati trudna. pa se sada plasim kako ce ici sa drugim... a mogu tek da zamislim kako je tebi posle 7 meseci...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
2.4.2014 22:30:19   
IVA 11
Degu, hvala. user posted image Jeste, ali mislim pozitivno, pa kako bude. user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Devojčica rođena iz embriona zamrznutog 27...
Porodica iz Tenesija se godinama borila sa neplodnošću, a onda se povezala sa Nacionalnim centrom za donaciju embriona (...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here