|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 11:42:04   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Bubi, ti i ja od ranog jutra u akciji user posted image


ma kakva akcija, meni je akcija kada napadam mm user posted image . a ne ovo kada ustanem, pa operi, izbrisi, ispeglaj itd...
ili si ti mozda napala muza jutros user posted image !?
lina ne razumem se u bazalnu ali navijam da si trudna user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 11:49:36   
Linaaaa
Hvala bubulence ja se iskreno nadam user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 12:07:54   
milica93
Madre, ma imam Maybe Baby, a i osetim ja to, poveca mi se iscedak onda ...
Radila sam test, negativan je ispao ...
Ne valja mi internet, pa i kad vidim nesto - od njegove dobre volje zavisi dal cu uspeti da odgovorim, grrrrrrrrrrrrrrrrrr
Mada zigaju me nesto jajnici poslednjih dana, mozda i dobijem uskoro
Hvala ti draga ... nmg da ispratim, kako je kod tebe?

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 12:08:37   
milica93
Madre, ma imam Maybe Baby, a i osetim ja to, poveca mi se iscedak onda ...
Radila sam test, negativan je ispao ...
Ne valja mi internet, pa i kad vidim nesto - od njegove dobre volje zavisi dal cu uspeti da odgovorim, grrrrrrrrrrrrrrrrrr
Mada zigaju me nesto jajnici poslednjih dana, mozda i dobijem uskoro
Hvala ti draga ... nmg da ispratim, kako je kod tebe?

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 13:57:51   
lelaigor
Jole i Mayo hvala! user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 14:57:39   
lelaigor
Gospode Bože, sad sam računala koja sam nedelja. 6. sam nedelja i postoji velika mogućnost da se porodim za NG. Jaoj!user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 15:30:47   
milica93
Lelo, kud ces lepsi poklon Deda Mraza? user posted image user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 15:44:57   
lelaigor
To da! Ali, koliko su ozbiljni doktori i babice u porodilištima za NG? Možda ne potrefim baš 31.12. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 15:46:01   
IVA 11
Ćao ženice moje drage. Ja sam dobila sinoć. Poslije par dana mi je stigla, slaba mi je baš, dako danas malo krene obilnije... Nedostaje mi ova tema, ali nema veze, imam još 5 dana do mm puta, pa iako mi nisu plodni dani. Nada uvijek postoji. Poljubac za sve.

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 15:47:19   
IVA 11
Htjedoh reći iako mi plodni dani nisu ni blizu ;)

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 15:47:45   
amelia
Milice gde si ti? Koliko ti kasni ? Da nisi rano uradila test jesi li sigurna kad je bila O? Lelo pa to je super beba ce vam biti novogidisni poklon user posted image meni je danas 4 dpo ne nadam se trudnoci selim se maj user posted image ivo kakvo je stanj jesi li bolje danas jel dosla user posted image ? Za koga trenutno navijamo madreeee user posted image sve vas jako jako user posted image user posted image najjace

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 15:57:34   
lelaigor
Pa da! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 16:18:12   
IVA 11
Ćao Amelia, jesam, ne bole me ni grudi, ni stomak, čudna neka M. Nisam ni osjetila da će doći. Kako si ti?

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 16:32:07   
amelia
Ja dobro sam i nisam onako user posted image jesi li bila kod doktora sta su ti rekli? Znaci nisi ponavljala betu od tada?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 16:37:01   
superm
Drage moje crtice, ja sam se danas ubacila na spisak cekalica. Videcemo. Mozda sledeceg meseca, ili nekog drugog, mozda i nikad. Ali, radi smo pokusati da dobijemo i trece dete. Pa, sta bude!
Iva, mnogo mi se dopao tvoj komentar u temi 'istersanje neg eng', imas retko divnog muza!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 16:38:18   
mamica3
Da vas sve pozdravim
pisem s mob ako zbrljam ne zamjerite.
meni je danas 16 dana od pregnila i jos je nema malo se nadam da nece ni doci

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 17:02:45   
amelia
Mamice navijamo da ne dodzee user posted image superm dobro dosla u cekalice ali sto nikad cemu takvo razmisljane kad si dobila dvoje dobices i trece ako bog da koliko godina ti imaju decica?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 17:28:01   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Ja ću danas da poletim, iako sutra idem na onu operaciju ciste na zubu, sva sam raspamećena. Čitam i dalje Fifty Shades of Grey user posted image a mm me jutros iznenadio i dohvatio pre nego što je otišao na posao. user posted image Ako ne bude bebe ovaj mesec, biću ljuta na univerzum. user posted image


eto, nisam ljuta na univerzum. user posted image user posted image

Nego, ja sam se danas nešto ufrkisala, jedva čekam sutra da zovem moju dr. Gledala sam po netu kojekuda i nekako mi moja beta deluje mala nasparm nekih drugih trudničkih. Valjda je sve ok?? Mada u laboratoriji mi je dr rekao da je sve super. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 17:30:13   
IVA 11
Amelia draga, onaj dan kad sam radila bila je 17, i s obzirom na dan poslednje M, to je bila biohemijska trudnoća. U petak sam trebala kod dr, ali sam u međuvremenu dobila bronhitis, kašljem sigurno 20 dana ali sam mislila obična prehlada. Primila sam injekciju juče, sad pijem tablete neke do sjutra. Trebala sam sjutra kod ginekologa, ali dobila sam sinoć, mada mi je slaba nešto M, trebala bi da bude obilna pogotovo posle biohemijske, pa se nadam da će se malo pojačati, ovako neka rozikasta krv...Superm, hvala od srca. :*

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 22:14:30   
Linaaaa
Posto sutra prvi put vadim betu, kolike vrednnosti treba da budu za 13dpo? U tabeli ima samo od 14dpo. trebalo bi da ne dobijem za dva dana pa cemo videti... user posted image za sve crtice!!!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 22:21:38   
IVA 11
Lina, srećno sjutra. user posted image Ne znam za vrijednosti ali mislim preko 100 otprilike, Žene, može li mi neka odgovoriti koji je razlog oskudne menstruacije? Evo sad je otprilike 24 h otkad mi je stigla, samo u tragovima po malo ima krvi, nisam nikad imala ovakvu M.

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
27.4.2014 23:24:28   
milica93
Lelo, samo da si ti nama trudna, a oni će obaviti svoje user posted image
Ivo user posted image
Amelia draga user posted image ... evo zabušavam, nema me, obaveze čine svoje. user posted image Sad malo odmora konačno. Kako si mi ti? Ne znam ni dal mi kasni, poslednja mi je izazvana inekcijama, a ako je nastavila onako kako mi je bilo - par dana samo. Po maybe baby-ju gledam O. Ovaj moj ubeđen da sam trudna, a ja nešto skeptik. Prvi put smo se zamenili. user posted image Kako si mi ti? Hoće li bebac? user posted image user posted image

NAVIJAM!!!!user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 8:19:49   
nensica
AAAaa sad čitam lepe vesti. Nisam vas pratila za vikend! Lela čestitam, Linaaa tebi čestitke u najavi da sve bude kako treba a biće!! Superica!! Navijam za ostale, maj je vas mesec user posted image user posted image

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 8:40:51   
superm
Nensice, kako podnosis trudnocu?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu nensica)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 8:48:03   
IVA 11
Dobro jutro drugarice. Navijam za sve vas. Meni je ciklus očajan, jeste da sam prehlađena, ali i prije sam bila, pa je krvarenje bilo normalno. Moram danas da zovem doktorku... Baš sam nešto bezveze, sve se poremetilo.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here