|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 12:50:32   
gogili75
e hvala, mislila sam da treba da dobijem pp, videću da li sam na spisku za maj. Hvala

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 13:21:32   
lelaigor
Ma, znam da paničim, nego neću ja ići sigurno barem još mesec dana kod dr, pa zato. Kod njih je uvek gužva, uvek čekam na termin mesec-dva, jedino baš da imam neke tegobe primiće me ili ću pričati sa dr telefonom. Sinoć sam posle sexa, bez kondoma inače, kada sam brisala spermu skontala da je krvava, tj.roza. Ne znam zbog čega. user posted image Tek sad paničim. Od sinoć da umrem, ne mogu ad jedem, ne mogu da funskcionišem... I ne mogu da verujem da sam ovakva. Imala sam više živaca kad sam nosila Dariu. Jedva čekam taj UZ da vidim da li je sve ok. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 13:27:53   
cockic
Lela izbegavaj barem prvih mesec dana odnose.inace u vreme ocekivane m hoce da ide roze sekret.ali bolje malo proredi te odnose.barem dok neodes na uz.sve ce to biti ok user posted image

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 13:29:24   
lelaigor
Misliš? Joj, raspašću se od brige. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 13:35:09   
cockic
pa prvo sto je meni gin i rekla je da se malo smanje odnosi,bar u vreme ocekivane m.e sad svaka trudnica je drugacija.i svaki gin drugacije savetuje.ali samo se nemoj opterecivati.sto si onda sinoc bila nevaljalauser posted image ako se sad sekiras.sve je to ok.nemoj da se brines previse user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 13:39:15   
lelaigor
Pa, eto, da sam znala, da će to da se desi ne bih sigurno... user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 13:54:41   
lelaigor
Šta mislite da li da se javim dr, koja menja moju dok je na godišnjem? Jel' to što sam opisla aopasno? Posle toga kad sam videla kad sam se brisala, nije bilo krvi više. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 13:55:26   
gogili75
može da dodje do blagog krvarenja kada se plod usadjuje u matericu, i treba izbegavati seks. možda da uzmeš aspirin 100, dobar je za cirkulaciju

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:02:59   
nata11
Lela mozda bi i mogla da odes ako imas vremena cisto da te pregleda. Sto kaze Trca rano je za pregled jos ali kontam da se osecas bas pogubljeno user posted image cisto da otklonis sumnje.

_____________________________





(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:03:46   
lelaigor
Ne smem aspirin pošto sam astmatičar. Videću, pošto se nije javljalo ništa od sinoćć, neću još zvati dr, sačekaću pregled.
Ili ću nazvati pa ću pitati.

< Poruku je uredio lelaigor -- 29.4.2014 14:04:28 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:09:15   
Peace*

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Ne smem aspirin pošto sam astmatičar.


Kakve veze ima jedno sa drugim?
I ja sam astmatičar, pijem aspirin svaki dan od nedavno (pošto pijem antibebi pilule, pa su mi rekli da bi bilo zgodno i aspirin), a do pre toga sam ga pila za upale mišića, glavobolje, temperature.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:11:42   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: lelaigor

Ne smem aspirin pošto sam astmatičar.


Kakve veze ima jedno sa drugim?
I ja sam astmatičar, pijem aspirin svaki dan od nedavno (pošto pijem antibebi pilule, pa su mi rekli da bi bilo zgodno i aspirin), a do pre toga sam ga pila za upale mišića, glavobolje, temperature.

Eto, loše sam ga podnosila uvek i rečeno mi je da uz moje lekove ne smem da ga kombinujem, pogoršavao mi je stanje, završavala sam na infuzijama aminofilina posle aspirina i andola.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:14:40   
Peace*
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:18:34   
lelaigor
Ne znam zašto i kako, ali eto...davali mi ga kad sam bila mala, i onda posle nekog vremena i posle 50tog hitnog odlaska u bolnicu, pulmolog kaže mami, pa nemojte joj ni za živu glavu davati ni andol ni aspirin, samo paracetamol. Čak ni brufen ne smem.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:19:23   
gogili75
ja mislim da se to bebica ugnezdila u matericu i da je zato bilo blagog krvarenja

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:24:21   
lelaigor
Videćemo, smirila sam se, neću da paničim, sad ću da se skoncentrišem na selidbu. Oplodnja je bila tako pre neke 2 nedelje, 15-16 dana možda... Biće šta bude. Moram da se nateram da budem pozitivna dok ne odem kod dr i ne vidim da je sve ok, jer ću samo neku bedu navući na vrat.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:37:32   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Ma, znam da paničim, nego neću ja ići sigurno barem još mesec dana kod dr, pa zato. Kod njih je uvek gužva, uvek čekam na termin mesec-dva, jedino baš da imam neke tegobe primiće me ili ću pričati sa dr telefonom. Sinoć sam posle sexa, bez kondoma inače, kada sam brisala spermu skontala da je krvava, tj.roza. Ne znam zbog čega. user posted image Tek sad paničim. Od sinoć da umrem, ne mogu ad jedem, ne mogu da funskcionišem... I ne mogu da verujem da sam ovakva. Imala sam više živaca kad sam nosila Dariu. Jedva čekam taj UZ da vidim da li je sve ok. user posted image

nema sexa za pocetak!user posted image ..prati,ali moze biti od toga!
meni je strogo zabranjen i u prvoj bio i sad!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:48:37   
lelaigor
Sex izbacujem, neću da se jedim, pa šta mi Bog da. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:54:58   
gogili75
meni su savetovali od prvog dana utrogestan vaginalete, aspirin 100 i nikako seks.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 14:58:19   
bubulence
lelo kod dr mozes i ako nemas zakazano obzirom da si trudna... trudnice ne zakazuju...
mislim da bi trebala da nadjes pomoc i za selidbu... nemoj da se zamaras i forsiras... jesu tvoji u ns? svekijevci? sestra? mozeneko da ti pomaze?

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 15:07:28   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: bubulence

lelo kod dr mozes i ako nemas zakazano obzirom da si trudna... trudnice ne zakazuju...
mislim da bi trebala da nadjes pomoc i za selidbu... nemoj da se zamaras i forsiras... jesu tvoji u ns? svekijevci? sestra? mozeneko da ti pomaze?


Pa, kod ovih mojih koliko znam ne. Ali, videću, smiriću se sad, biće to sve ok, u ponedeljak ću da zovem moju dr kad dođe sa godišnjeg , pa ću izdržati dotle.
Mama moja čuva Dariu popodne tamo u stanu, igra se sa njom, a ja prepodne dok je ona u vrtiću i popodne idem u stan, pa perem ormane, elemente, itd. Drugarica će mi pomoći u subotu da spakujem stvari. Tata moj ne živi u NS. Svekijevci su na putu, dolaze danas ali od njih nema neke vajde. Sestra radi. Videću, polako ću. Mada juče sam sa mm nosila zamrzivač. Baš nemamo ko da nam pomogne. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 15:10:21   
bubulence
ej ej, sada da nisi trudna dobila bi po guzici!!! kakav zamrzivac?????? nemoj da se zezas!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 15:11:51   
lelaigor
Malo ću da oladim, sve lagano. Jutros nisam ni uspela da radim bog zna šta. Non-stop sam trčala u kupatilo da povraćam u prazno...

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 15:14:33   
bubulence
stvarno nemoj da preterujes. znam da imas posla ali neko ce ti uraditi... nemoj se forsirati

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 15:15:34   
Sanjica26 RR
Mozda je zbog nosanja zamrzivaca taj rozi iscedak,a ne zbog.odnosa. Ne bi trebala na pocetku da fizikalises. Mada, ni kasnije. Taj pocetak je najbitniji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here