|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sokovi iz sokovnika
28.4.2014 10:51:47   
Sanjica26 RR
Hi hi. Svi su isti. Mene T pita kako se zove to sto joj postavim. I kad kazem kako se zove. Ona kaze: "ja to ne volim"
user posted image Jos nije ni probala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 8:38:11   
Peace*
Juče sam im pravila od: jabuka, narandža, šargarepa, banana i jagode. user posted image Bio je diiiivan. Popili su ga u dahu. user posted image user posted image Banana zaista neutrališe svaki kiseli ukus, i bude mnogo pitkije.

Danas planiram da dodam i malo svežeg graška. Jel to ima smisla?

Cvekla ide sveža? koliko da stavim da se ne oset_i previše?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 8:52:36   
madre
za grasak ne znam, ne bih ni pokusavala. cveklu stavim celu srednje velicine. ona ne daje specifican ukus ako ima dosta voca, pre je miris taj koji se bas oseca. koliko god da je stavis, njena boja preovlada... mm kaze da cvekla ima ukus zemlje, tako da ako je tvoji nikako ne vole ti stavi na vecu kolicinu soka jednu manju, pa ako prodje ti posle povecavaj. da, sveza, obaveznouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 9:25:27   
Peace*
mm kaze da cvekla ima ukus zemlje


To sam i ja čula, zato i pitam.

Hoće joj banana neutralisati ukus i miris? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 9:27:05   
Didy
Tasho! user posted image Gde može biti loše s jagodama i bananama. user posted image
Ja stavim ovako: jednu cveklu srednje veličine, presnu, naravno (iseci je na tanje kriške da ne mučiš sokovnik, nekad zna da bude baš tvrda), 1 limun i 1 narandžu, a opciono mi je jabuka i šargarepa, nekad stavim samo jabuku, nekad oba, nekad nijedno. i, da, ja uvek dodam meda, a ne mora.


Da, sok bude boje cvekle, ali možeš im reći da je od borovnice ili višnje ako vole. Moji oduvek dobijaju cveklu, pa ni ne pitaju, njima je to normalna boja soka. user posted image E, sad, šta može da te zezne - nekad cvekla zna da bude baš gorka, nadam se da nećeš baš na takvu naleteti na pijaci. Nama se par puta desilo, morala sam prosuti, ni ja ga nisam mogla piti. Mm npr. ne voli ukus sveže cvekle, njemu se isto oseti na zemlju i on nikad ne pije taj sveži sok kad stavim cveklu.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 9:29:38   
Didy
IZVORNA PORUKA: Peace*

mm kaze da cvekla ima ukus zemlje


To sam i ja čula, zato i pitam.

Hoće joj banana neutralisati ukus i miris? user posted image


Tash, nema ona neki ukus koji dominira, slobodno im daj. Po meni bolje citrusi zamaskiraju, tj. daju soku dobar ukus.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 9:31:34   
Peace*
A grašak? Ima li smisla sasuti šolju graška uz svašta drugo?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 9:41:53   
Didy
Nemam pojma, ja nisam dodavala u sokovnik one stvari koje inače ne jedem presne. Šargarepu i cveklu jedem presne, pa sma ih i stavljala u sok, karfiol i kelerabu isto jedem presne, ali nisam probala da ih stavljam u sokovnik, celer i kupus u salati jedem, nisam ih stavljala u sokovnik... Nisam nikad čula da neko grašak konzumira svež (ako izuzmemo ljude koji sve jedu sirovo, tj. raw food).

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 9:49:31   
Sanjica26 RR
Moj tata pravi sok od svezeg kupusa. Probala sam i bas je groznog ukusa.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 29.4.2014 9:50:19 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 10:32:22   
Peace*
Nikad nisi probala svež grašak? Meni je to uspomena na detinjstvo: sedim sa bakom, čistimo grašak, i ja uglavnom pojedem sve što očistim. user posted image I ima mi extra ukus.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 13:20:58   
World
ja cijedim cveklu, mrkvu i jabuku i u to dodam limun illi narandzu ili kivi.. kivi narocito da neki dobar smek.. mada meni ne smeta miris cvekle, moze se staviti malo vise ovog drugog da se ne osjeti.. a ne smeta ni mom djetetu, popije ona sve..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 13:23:48   
Peace*
Kivi ne bih da stavljam jer i Luku i mene svrbi / pecka jezik od njega. Ni on ni ja nemamo potvrđenu alergiju, ali prosto je neprijatno, a obožavamo ga, pa onda nekada podelimo jedan kivi. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sokovi iz sokovnika
29.4.2014 21:45:17   
Didy

IZVORNA PORUKA: Peace*

Nikad nisi probala svež grašak? Meni je to uspomena na detinjstvo: sedim sa bakom, čistimo grašak, i ja uglavnom pojedem sve što očistim. user posted image I ima mi extra ukus.


Nisam nikad svež. I imam neki trip da od svežeg graška boli stomak, ne znam odakle mi to. user posted image Javi ako si stavljala kako je prošlo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sokovi iz sokovnika
30.4.2014 8:51:05   
Peace*
Boli ako pojedeš kilo. user posted image

Stavila sam juče: narandža, jabuka, šargarepa, banana, jagode i grašak. user posted image

Oseti se grašak, ali nije im smetalo. Popili su opet u dahu.

E, sad, ono što se dešava je da obojica kake 15 min nakon što popiju sok, i juče mi se Marko žalio uveče da ga boli guza. Jel moguće da mu je prosto jako pa mu peče guzu?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sokovi iz sokovnika
30.4.2014 11:47:33   
Torbica
Pa popiju po casu/dve, ne litar. Moji se nisu zalili nikad. Videces brzo, ako se danima bude ponavljalo, mada ne verujem.
Sto se graska tice, nisam stavljala u sok, ali mi matori pogrickamo svez u salatama.

< Poruku je uredio Torbica -- 30.4.2014 11:49:47 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sokovi iz sokovnika
30.4.2014 11:56:28   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Torbica

Pa popiju po casu/dve, ne litar.


To kaže i mm. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sokovi iz sokovnika
30.4.2014 12:03:48   
Torbica
Pozdravi muya, pametan covek. user posted image
Sokovi ubrzaju metabolizam i to je odlicno, znaci da pravis dobar sok! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sokovi iz sokovnika
30.4.2014 12:12:52   
Sanjica26 RR
Moj tata mi je upravo rekao da nema potrebe da se stavlja grasak. Nema sta da ispusti. On je stavljao boraniju sto je po meni bljakic. Inace svaki dan sebi i mami pravi razne sokove. Obavezno cveklu ubaci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sokovi iz sokovnika
30.4.2014 13:39:29   
Peace*
Nisam očekivala da grašak pusti kao jabuka, ali je definitivno nešto pustio jer je imalo i ukus i miris graška. pa da je prošlo i tri kapi, više je nego ništa. user posted image

Torbice user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 30.4.2014 13:40:22 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sokovi iz sokovnika
6.3.2017 20:04:23   
Sanjica26 RR
Valjda moze ova tema da bude i za smutije.
Koje su vase kombinacije?
Sebi ujutru kad spremam: ovsene pahuljice, laneno seme, banana, crveno voce, ananas i na kdaju voda
Deci nekad sa ovsenim pahuljicama. Ali obavezno laneno seme ili cia semenke. Danas nam je mm spremao kombinaciji sa grejfrutom i nisu htele da piju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sokovi iz sokovnika
6.3.2017 20:10:59   
milicicak
Hmmm, mi smo jedno vreme pili te sokove iz sokovnika al mi je bilo mnogo zao one pulpe koja ostane i na kraju je bacim pa smo presli na smutije.
Osnovna kombinacija mi je bila jabuka, pomorandza/mandarina, nar, sargarepa i cvekla.
Grejpfrut nije htela da pomirise, bilo joj je gadno :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sokovi iz sokovnika
6.3.2017 20:18:51   
Sanjica26 RR
Mili ja zato vise ne koristim sokovnik, jer on sve bitne sastojke uzme. Sad sam pisala u pravoj temi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sokovi iz sokovnika
6.3.2017 20:29:27   
Duškić
Ja pravim razne muckalice...Uglavnom cerkica bira. Najvise muckam domace vocke iz zamrzivaca od mojih sto mi posalju, maline, kupine, jagode, ribizle, aroniju i jabuke. A probala sam i one neke recepte iz knjigice...Sa senenkama , a bas sutra idem u nabavku zelenisa..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sokovi iz sokovnika
7.3.2017 16:45:35   
Maraj
Mene mrzi da perem sokovnik tako da ga retko koristim

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sokovi iz sokovnika
7.3.2017 16:51:56   
Sanjica26 RR
Maraj, zato je nutri lak za koriscenje. Nema sta da treses. Samo kroz vrelu vodu i cisto sve. A i zdravije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here