|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreativno
5.6.2012 21:56:56   
JMPM
Tnx user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kreativno
6.6.2012 1:03:25   
Anoniman
nisam nigde videla zvoncice, ali cu jos da se raspitam. najradije bih ih pravila od filca, da ne turaju svasta u usta, ali filc kod nas kao suvo zlato, ni od korova. ovaj materijal se zove brim-brim (brrmmm, brrrmmm :o)) ) i ne froncla se pa deca ne mogu da progutaju koncice ili da oparaju ako ih tegle.
napravila sam ono cudo sa dzepcicima za sto za povijanje, grasak poceo da hvata okolo pelene i kreme i da baca dole (a na spratu smo pa to bas putuje) + plus sto mi pobaca ciste pelene dok ga ja skinem pa smo u belaju :o)
slikam sutra kad bude svetla
napravila sam i kornjacicu igracku, ali zbog lose procene tetka je koristi izmedju stomaka i stola kad radi, da se ne nazulja :o)

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kreativno
6.6.2012 1:11:37   
indy_25
Jmpm wooow super je. Bas mi se svidja to sto radis :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kreativno
7.6.2012 15:10:18   
Sesilija 83
jmpmsvaka cast....

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kreativno
2.7.2012 0:16:09   
Mariya
BB, ako ne nađeš u NS, da znaš da zvončiće imaš u SU, u Creatinas-u.user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kreativno
26.7.2012 9:46:25   
Anoniman
KLIK

(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kreativno
21.9.2012 16:45:17   
PoisonEve
Evo i Minine tute ya sutrasnju svadbu. Jos samo da kupim bodic i nasijem joj bros koji sam napravila. Okacicu slikeuser posted image
user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kreativno
21.9.2012 17:43:59   
red3lilu
Vau!! Svaka čast, prelepo je!!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kreativno
21.9.2012 18:33:40   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image

Ja moju tj, Hanicinu napravila prosle nedelje za njen rodjendan
user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 21.9.2012 18:35:37 >

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kreativno
21.9.2012 18:57:04   
PoisonEve
Divno!! Hanica je sigurno bila prelepauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kreativno
21.9.2012 19:00:35   
Anck Su Nmaun
Ma ideja je super! A rodjendancic je u petak user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kreativno
15.10.2012 11:05:08   
Modessty
Pravila zimus

user posted image

user posted image

koleginici čistačici za odlazak u penziju

user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kreativno
15.10.2012 11:08:14   
Modessty
Imam kod kuće pakovanje glinamola. Nikad nisam radila sa njim. Da li mogu i Danilu da dam da se sa njim igra?
Jel može da se boji temperama?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kreativno
15.10.2012 12:58:52   
PoisonEve
Mod, super su cestitkeuser posted image
Za glinamol ne znam, nikad ga nisam koristilauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kreativno
15.10.2012 14:28:19   
Modessty
Hvala!
Nisam ni ja. Dobila sam pakovanje, neotvoreno još pre nego se rodio Danilo i nikad nisam imala vremena a i volje da ga isprobam. Mislila sam malo da se zabavim sa sinom ovih dana.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kreativno
15.10.2012 20:52:03   
Leana
Mi smo se u nekoj igraonici igrali sa glinamolom i moje dete nije bilo oduševljeno (isti uzrast kao tvoj sin) jer se mnogo teže oblikuje od play-doh na koji je navikao, potrebno je kvasiti ga i brže se suši. Ali svakako možeš da probaš, pogotovo ako se do sad nije sretao sa takvim materijalimauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kreativno
15.10.2012 20:59:21   
boba 11
Anck i Poison preslatke su a od cega su napravljene i kakouser posted image

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kreativno
16.10.2012 9:03:26   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Leana

Mi smo se u nekoj igraonici igrali sa glinamolom i moje dete nije bilo oduševljeno (isti uzrast kao tvoj sin) jer se mnogo teže oblikuje od play-doh na koji je navikao, potrebno je kvasiti ga i brže se suši. Ali svakako možeš da probaš, pogotovo ako se do sad nije sretao sa takvim materijalimauser posted image


Hvala Leana! I mi imamo Play-doh i jedva smo ga naterali prvi put da ga uzme u ruke. Znači glinamol je ipak za malo stariju decu. Definitivno nije za mog sina ako treba da se malo više pomuči user posted image Ipak ću ga ja onda iskoristiti za nakit user posted image

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kreativno
16.10.2012 9:09:44   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: boba 11

Anck i Poison preslatke su a od cega su napravljene i kakouser posted image


Od Tila, i satenske trake, vrlo jednostavno, seku se trakice tila i vezuju (provlace) se oko satnske trake (ili gume-lastisa)


Pogledaj http://www.coolinarika.com/recept/tutu-suknjica/

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.10.2012 9:10:37 >

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kreativno
16.10.2012 9:54:11   
boba 11
Hvala deluje lako ali treba taj til iseci.Verovatno cu napraviti za sledecu godinu za Maskenbal ili nesto slicnouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kreativno
16.10.2012 11:32:07   
Leana
Modessty, onda bolje za nakit ili kad budu hteli da naprave nešto što će im ostati kao figurica ili šta već (što pojma nemam kad će biti user posted image ).
Nama je play-doh zgodan za razne igre, u njega sakrivamo sitne igračke pa ih tražimo, vozimo po njemu automobile pa gledamo tragove, puštamo (plastične) životinje da šetaju pa opet gledamo tragove...i tako.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kreativno
16.10.2012 11:54:01   
Modessty
nama trenutno služi za to da on otvori kutiju, izvadi play-doh i da ga mami naravno, da mama pravi nindže i kućice i auto. Onda taj auto što napravim pkušava da vozi po parketu i plače kad mu otpadne točak user posted image

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kreativno
16.10.2012 12:24:53   
Leana
Pa da, to je pravi razvoj kreativnosti - kod mameuser posted image .
Ne znam u kom uzrastu počinju sami da prave figurice (ne računam loptu i glistu i slično)?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kreativno
20.10.2012 8:18:19   
Anck Su Nmaun
Ramove koje sam pravila pre tri godine,posle svadbe od cvetica koji su ostali od kicenja user posted image
user posted image

drugi je bio pun zvezdica sa sljokicama koje su odpale, a nisam imala vremena da ga renoviram user posted image pa je ostalo ovako
user posted image


(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kreativno
20.10.2012 8:43:34   
boba 11
Jao bas su slatki
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here