|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.6.2014 11:11:18   
Klarita
Jao, Verka, sad mi je tek jasan onaj pranik kad babe preskacu vatru user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.6.2014 17:18:03   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Verolina

Za Vuki mame...user posted image

user posted image

kolki plamičak!!!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.6.2014 17:45:22   
Verolina
Da da da...Uz moto:
Kako ustedeti na brijacima?Uz nas pozar, resite se brijaca zauvek. Oprljeno, zagasito, cosavo...Kvalitet zagarantovan.
A sada slede reklame. Novi sos by Torbica i slag krem by Didy. user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.6.2014 18:37:59   
anci kv
jel su iskakajuće?user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.6.2014 18:43:10   
Anoniman
verka, luda si! user posted image

(odgovor članu anci kv)
  Direktna veza do poruke: 1330
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.6.2014 18:45:39   
anci kv
mislim da je praktičnije koristiti brener!!user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.6.2014 21:20:23   
Olga75
ja si ne cupam dlake s medjunozja , to da tamo ne treba ne bi postojalo
a te vatre , to nesto dobra zetva ? uvod u neke bahanalije ili samo tako rekreativno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.6.2014 21:29:05   
Verolina

IZVORNA PORUKA: anci kv

mislim da je praktičnije koristiti brener!!user posted image

Ha ha ha hauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
20.6.2014 12:49:17   
anci kv
čini mi se da bi manje bolelo od depilacijeuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
20.6.2014 12:59:17   
Misha i Ljisha
e ja sam kreten od majke. Kaze mi D mama noni, i tako par puta noni (nosa) a krenule u nasu standardnu setnju. I ja vidim ona nikako da zaspi i kad smo se vratile kuci a ona se najstrasnije ukakila u pelenuuser posted image i zato nije ni zaspala. Eto ja sam kreten. Mislila sam da je zeza osecaj iskreno jer nekad trazi nosu pa samo prdne. ne verujem svom detetu user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
20.6.2014 22:02:42   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja si ne cupam dlake s medjunozja , to da tamo ne treba ne bi postojalo

Ih bre! Ja da ovim vodim, brci bi mi bili u trci sa brcima Marka Kraljevica. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
20.6.2014 22:04:40   
Torbica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
21.6.2014 0:36:32   
Klarita
NM, user posted image user posted image user posted image isti sliucaj, u potpunosti te razumem!
Torbi, da te ne jurim po temama, zavidim ti skroz, uzivajte " za sve pare" i lepo se provedite user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
27.6.2014 13:37:21   
wivern
Ko ce meni da opere sudoveeeeeeeeeee... i veees...
Tako me mrzi, danas nisam nizasta samo bih spavala user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
28.6.2014 0:09:38   
anci kv
ovih dana sve savršene!!!!!user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
28.6.2014 22:21:08   
Anoniman
Ccccccc vidim da dok sam ja bila na moru, sve ste postale savrseneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci kv)
  Direktna veza do poruke: 1341
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
29.6.2014 7:19:08   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ccccccc vidim da dok sam ja bila na moru, sve ste postale savrseneuser posted image user posted image user posted image user posted image



e al ja stvarno nesto ne mogu da se setim kad sam poslednju put bila nesavrsena ahahahahahuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 10:39:43   
emicaa
Stvarno ne znam da li sam u pravoj temi ali i ako nisam ne zamjerite.Molim vas prosvjetlite me da li sam loša majka jer sam rekla da mi treba samo par sati bez teodore da odmorim mozak,da imam vrijeme za sebe,moja mama misli da jesam,jutros mi kaže kako možeš tako nešto i pomislit kao ja sam je rodila,kako mogu reći da mi treba vrijeme bez nje,ona je hranila dvoje pa to nikad nije rekla....kao da sam rekla da je planiram nekom dati jer mi je dosadila.Volim je više od života ali stvarno mi treba kratka pauza,osjećam se posle njenih riječi kao user posted image .....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 10:42:57   
Olga75
Emice , znas kako , odneses dete kod mame i onda kazes : joooj nisam ponela ovo - oo
sad cu ja i pobegnes na par sati
i vuk sit i ovce na broju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 10:45:47   
anci kv
emice,to te ne čini lošom majkom. Svaka od nas poželi neki sat samo za sebe,da se odmori,sredi i to je normalno. Srećna i zadovoljna majka=srećna i zadovoljna beba.
Pusti šta ko priča. Sad su naše majke bile svetice i požrtvovane a mi to ne umemo. Pusti to.
Mm često priča "dal su nas naši roditelji ovoliko pazili,mazili i voleli kao mi dundu?" Mislim da nisu toliko vremena posvećivali nama kao mi našoj deci

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 10:47:37   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Emice , znas kako , odneses dete kod mame i onda kazes : joooj nisam ponela ovo - oo
sad cu ja i pobegnes na par sati
i vuk sit i ovce na broju

ili zaboravila sam šporet ili peglu da isključim user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 11:20:27   
bubulence

IZVORNA PORUKA: anci kv

emice,to te ne čini lošom majkom. Svaka od nas poželi neki sat samo za sebe,da se odmori,sredi i to je normalno. Srećna i zadovoljna majka=srećna i zadovoljna beba.



user posted image . niko ne voli nasu decu kao mi ali svakom treba bar malo vremena da se opusti sam, da uziva u tisini, ode na frizuru, u solarijum, da lezi... bilo sta... nisi losa majka, samo si zivo bice

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 11:21:08   
Torbica
Emice, onda sam ja kapiten nemajka! user posted image
Savetuju psiholozi - ako zelis da budes dobra majka - MORAS da imas neko vreme za sebe, koliko-toliko. Nekome je dovoljno sat dnevno! Zato ja volim sto moji imaju ritam da su u 20h najkasnije pola devet okupani i u krevetu....Inace bih odlepila!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 12:00:02   
emicaa
Ja sam bukvalno 24 h sa njom,svekrva je ponekad uzme ali i ona ili radi ili čuva od zaove djecu.A moja mama je imala kod sebe isvekra i svekrva i zaovu i svi su je mjenjali svaki dan.Da je ona meni samo malo bliže,ovako nema šanse 1200 km je izmedju nas ...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 12:20:26   
Olga75
pa uzmi dadilju na par sati nedeljno , prosetaj po gradu , idi kod frizera , sta god te veseli
ni meni niko nikad Mariju nije pricuvao , moja mama par puta i to kad sam morala da idem na sahrane
nisi jedina i to je tako
ali modus postoji
eto

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here