|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba kod fizijatra
8.9.2010 10:51:25   
minavb
Ma preteruju! Vanja se jos ne prevrce, ne hvata igrace ali zato bas lepo uhvati i odgurne flasicu kad pokusavam da ga nahranim.user posted image
Lepo drzi glavu kad je na stomaku i blizu je da se prevrne, ali sto se mene tice, ne mora da zuri, necu da ga forsiram.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Beba kod fizijatra
8.9.2010 10:57:09   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: minavb

zato bas lepo uhvati i odgurne flasicu kad pokusavam da ga nahranim


ko o cemu baba o ustipcima user posted image
svako ima neku muku, nemoj da se ljutis ali mi je smesno user posted image
radicemo vezbice (tj. igrati se ) na taj nacin ja radim sa njim, kada je raspolozen i zainteresovan jer ne zelim da ga mucim pa da onda samo place.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Beba kod fizijatra
8.9.2010 10:58:52   
minavb
Naravno da je smesno.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Beba kod fizijatra
8.9.2010 11:02:57   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: minavb

Naravno da je smesno.user posted image


nemoj pogresno da razumes nisam mislila da je smesno sto nece da jede znam koliko se mucis oko toga. Vec mi mame kako sve dozivljavamo a znam u dubini sebe da ce sve biti uredu ali  je problem sto smo nestrpljive da sve to prodje i da bude onako kako zelimo.
Vanja da jede normalno a Vuk da sve radi "elegantnije"


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Beba kod fizijatra
8.9.2010 11:06:22   
red sonia
dijana,normalno je da place...mi smo 15 dana isli kod fizioterapeuta na vezbe po pola sata i od toga je 20 min. proplakalauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Beba kod fizijatra
8.9.2010 11:09:42   
minavb
Dijana, razumele smo se. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Beba kod fizijatra
15.9.2010 16:30:47   
*Alexx*
Andrej više zvanično nije beba, ali hajd sad. Bili smo kod fizijatra na kontroli, pošto je Andrej prohodao, pa kao da ga pogledaju. Sve je OK, malo mu desno stopalo švrlja levo-desnouser posted image Kažu da će se samo popraviti, samo mu treba kupiti cipelice koje su čvrste i zatvorene - a kako sad ide jesen, ionako ćemo kupiti takve. Bitno je da su visoke, do zgloba. Ne može da preporuči ni jedan brend (mi je pitali), ali Ciciban je generalno OK, Pavle i Pollino su OK, samo treba paziti na model.
Nova kontrola za tri-četiri meseca, kad bude stabilno hodao.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Beba kod fizijatra
19.10.2010 11:19:02   
kerber
mi smo sa mesec dana isli kod fizijatra tako mi pisalo na otpusnoj iz nf sve bilo ok osim ledjenih misica isuvise zapeti nece da se savije vec se izvija ko da sipku pokusavam saviti u fetus pa razmisljamo sad ponovo da odemo radi kontrole a i mala kad se drzi u rukama uvek naginje na desnu stranu ka da vuce u desno pa da vidimo i zato sa njom kako ste vi prosli jel opasno to sto se izvija suprotno ?inace na stomaku lepo drzi glavicu ali je saviti tesko nedase user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Beba kod fizijatra
26.10.2010 14:38:42   
cici78
Mi smo dobili uput za fizijatra (Tirsova). Dr u nasem domu zdravlja kaze da nije nista ozbiljno ali ipak kaze da proverimo. Naime, imam utisak da moj Matija hoda tako sto se oslanja na unutrasnji deo stopala, uopste ne gazi celim stopalom nego samo onim unutrasnim delom i nekako se stalno saplice, nije stabilan, stalno pada. Lepse je i stabilnije hodao kad je prohodao nego sad. Druga stvar koja me muci je sto mu levo stopalo ide ka spolja. Ne znam da li sam dobro objasnila, onako hoda kao patkica, ali samo levim stopalom. Da li se u Tirsovoj zakazuje?

(odgovor članu kerber)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Beba kod fizijatra
26.10.2010 19:48:04   
Cvorak
U Tirsovoj se zakazuje za bebe >3 meseca. Pogledaj njihov site, tamo imas telefon

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Beba kod fizijatra
23.3.2011 18:38:37   
minavb
Drugari, treba mi savet. Dobila sam uput za fizijatra u Sokobanjskoj. Isla bi kod nekoga ko bi mi dao preporuku za bolovanje bez obzira sto dete nema nekih problema. Imate li nekoga da preporucite?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Cvorak)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Beba kod fizijatra
23.3.2011 18:48:11   
pepeljuga
mina, ja to upravo planiram, mada sam cula da je komisija na nbgd katastrofa user posted image
drugarica mi ima neku dr iz sokobanjske koja hoce da da preporuku, samo mi je nesto pomenula da prvo odes kod nje privatno...ne znam detalje, danas nije bila kod kuce, cucemo se sutra da mi sve kaze, pa mogu da ti javim.


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Beba kod fizijatra
23.3.2011 18:50:04   
minavb
Ajde javi pliz.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Beba kod fizijatra
23.3.2011 18:52:06   
pepeljuga
to bas i nije za ovu temu, ali na kojoj ti je opstini firma? moram da odem u temu bolovanja, ne znam da li sam to ovde procitala ili negde cula, da su na nbgd bas rigorozni i da uopste i ne gledaju te nalaze od fizijatra user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Beba kod fizijatra
23.3.2011 18:57:14   
minavb
Ja idem u Zemun, oni su navodno ok.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Beba kod fizijatra
23.3.2011 23:18:36   
Tea2
minavb,pepeljuga-i meni ce ovo biti potrebno.Hajde,obavezno javite sta ste uradile.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Beba kod fizijatra
24.3.2011 15:34:23   
minavb
Pepeljugooooooooo?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Beba kod fizijatra
26.3.2011 8:35:28   
Anoniman
Dobili smo juce uput za fizijatra u Institutu za majku i dete , doktorka kaze da je rano pocela da stoji i da se nogice krive  posto su joj nogice onako kao kod patkice idu `van` zato sto spava na stomaku , onda opterecuje unutrasnje svodove i zato se krive , ne znam ni sama sta pricam user posted image
Jel imao neko slican problem ?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Beba kod fizijatra
26.3.2011 8:55:09   
minavb
Kad je pocela da stoji?


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Beba kod fizijatra
26.3.2011 8:58:26   
Anoniman
sa 6 meseci i 10 dana user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Beba kod fizijatra
26.3.2011 9:01:14   
minavb
Ranouser posted image  Ne znam sta da ti kazem, nemam iskustva.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Beba kod fizijatra
27.3.2011 15:41:11   
LillyT
Mene uskoro čeka kontrola kod fizijatra, mene već hvata muka i panika user posted image
Mina, sada se nešto prisećam, meni je pedijatar rekao da su u Sokobanjskoj generalno svi ok i da su uvek voljni da daju papire za produženje bolovanja.
Ja sam mogla da na konto Lare dobijem još sigurno 6 meseci produženje...


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Beba kod fizijatra
29.3.2011 20:53:26   
Anoniman
Neverovatno ! Danas sam zvala prvo Institut jer sam za tamo uzela uput , prvi slobodan termin je 26.05 user posted image pa sam zvala Tirsovu prvi slobodan termin je u junu user posted image   Pitala sam tu nesretnu tetu sto se javila da li moja beba do tad treba da hoda na rukama da joj se noge potpuno ne iskrive ona kaze da ne znauser posted image
Zvala Sokobanjsku , zakazala za 07.04.  Ne daj Boze da mi stvarno gori pod nogama , zakazala bih gasenje verovatno na jesen

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Beba kod fizijatra
29.3.2011 23:41:27   
Tea2
ribizla,Sokobanjska je najbolja.Govorim ti iz iskustva.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Beba kod fizijatra
30.3.2011 9:58:04   
Anoniman
Verujem Tea , osvrnula sam se na azurnost nasih zdravstvenih ustanova  user posted image

(odgovor članu Tea2)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here