|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farma
31.12.2010 0:41:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pretty78

idem da se koknem............ne verujem....devojka nije čašu za sobom oprala, a da ne pričam o inteligenciji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja za tobom... Sta reci ........

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 251
   RE: Farma
31.12.2010 0:41:50   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: dijana1

Pretty videla sam veceras kada je trebala da posalje poruku gledaocima, zapetljala se i ne moze recenicu da sastavi i proslo mi je kroz glavu pa otkud ova u finalu, ali izmedju nje i ovog coveka (ne znam kako se zove) bolje da ona pobedi. Bar jednom da neko mladji pobedi, sta ce starijima pare, njihovo je proslo na mladjima svet ostaje.



jao dijana slazem se sa tobom i ja glasam za mladost............ali...............ona je tako glupaaaaaaaaa i tako lenja i tako aljkava i tako .....blaaaaaaaaaah.......ovaj Marijan se ubijao radeci na toj farmi .... neznam ....ako je ona uzor deci onda smo ga naj*****


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Farma
31.12.2010 0:43:50   
Pretty78
aj miljana da mi bude lakse da se ne kokam sama user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Farma
31.12.2010 0:47:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pretty78

aj miljana da mi bude lakse da se ne kokam sama user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
Iskreno, nisam pratila farmu, jer su dosadni,ali svremena na vreme sam uvece volela da bacim pogled, za mene je Jovana super devojka i da sam se ja pitala ona bi pobedila....Ali dzabeeeee, strokava je pobedila user posted image

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 254
   RE: Farma
31.12.2010 0:48:17   
dijana1*
meni samo nije jasno ko glasa, ovu ama bas nikako ne poznajem, ne znam nista o njoj ali bilo mi je dovoljno da je cujem kako se obraca narodu i sve mi je bilo jasno. Ali mi je zao sto Dragana nije pobedila u proslom serijalu, pa kome onaj Milos moze biti uzor user posted image
Ko je uopste glasao za njega, zar je Srbija toliko plitka i jadna ????
A ova Vendi, NO COMENT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Farma
31.12.2010 0:53:56   
Brana
Meni nije jasno cemu je svrha rijaliti soua Farmauser posted image Tu se samo moze videti ko sa kim ide,ko se svadja,vredja,....nikakva poruka se ne moze normalna izvuci i sta nasa deca mogu da vide i nauce iz nje aman bas nista,a narod je uvek bio primitivan pa je sada i izabrao devojku koja je olicenje svega onoga kakav ne treba da budes!user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Farma
31.12.2010 0:57:39   
Pretty78
Vendi dno dna a Katarina stroka strokava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a tek Bojanic pacenik user posted image user posted image user posted image

sve moj do mojega

meni ssamo nije jasna jedna stvar a to je KO GLASA ZA NJIH?????
pa zar se Srbija tako ogranicena da glasa za njih ili sam ja out ???


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Farma
31.12.2010 1:01:01   
Brana
IZVORNA PORUKA: Pretty78

Vendi dno dna a Katarina stroka strokava user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a tek Bojanic pacenik user posted image user posted image user posted image

sve moj do mojega

meni ssamo nije jasna jedna stvar a to je KO GLASA ZA NJIH?????
pa zar se Srbija tako ogranicena da glasa za njih ili sam ja out ???


mila nisi ti out ovaj svet je otisao u out!user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Farma
31.12.2010 10:54:59   
eni26
Ma dajte ljudi ,sta vam je? To je sve maslo od Popovica,nije ova Kaka nista kriva.Nece ona videti ni euro od ove nagrade.To sve Sale kupi za sebe.Ona je samo marioneta,i ona se jadna pogubila ,nije joj jasno kako je pobedila user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Farma
31.12.2010 10:59:30   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ćurkizam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Farma
31.12.2010 11:02:53   
eni26
Pa sta ce jadna,nije ona birala da pobediuser posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Farma
31.12.2010 11:09:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eni26

Ma dajte ljudi ,sta vam je? To je sve maslo od Popovica,nije ova Kaka nista kriva.Nece ona videti ni euro od ove nagrade.To sve Sale kupi za sebe.Ona je samo marioneta,i ona se jadna pogubila ,nije joj jasno kako je pobedila user posted image


Ovo i ja isto mislim.  Možda dobije neki hitić i malo više prostora u grandu, al pretpostavljam da ni dinara od nagrade videti neće.

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 262
   RE: Farma
31.12.2010 11:12:18   
Pretty78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jecam ja pobedija aaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. eni taj avatar sam ja godinama koristila na nekom drugom forumu user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Farma
31.12.2010 11:36:28   
Brana
IZVORNA PORUKA: Pretty78

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ćurkizam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Farma
31.12.2010 13:58:54   
NadaR
Ma bolje i Kaca nego Vendi ili ne daj Boze , Boki13 user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Farma
31.12.2010 15:31:23   
eni26

IZVORNA PORUKA: Pretty78

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jecam ja pobedija aaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. eni taj avatar sam ja godinama koristila na nekom drugom forumu user posted image


stvarno? bas je cakan user posted image

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Farma
19.3.2013 20:35:42   
jovicaa
pocinje farma 4... vrlo zanimljiv izbor ucesnika, hahahha

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Farma
19.3.2013 20:45:17   
sneza24
Ja isto gledam ko ulazi i samo par njih znam. Ko je ova Sandra? Prvi put čujem za nju.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Farma
19.3.2013 20:49:27   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja isto gledam ko ulazi i samo par njih znam. Ko je ova Sandra? Prvi put čujem za nju.

i ja prvi put cujem...
joj boze kad se setim prvu farmu sam pocela da pratim kada sam odrzavala trudnocu(farmu 3) pocela sam iz ciste dosade da je gledam i onda sam skontala da je vrlo smesna... nadam se da ce i sad biti tako...
ali gosti obecavaju svi su, khm khm, malo retar....
snezo ne znam i ja prvi put vidim tu seksi sandru

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Farma
19.3.2013 20:52:33   
sneza24
Meni je prva bila dobra posle su mi bile dosadne. Sad ne planiram da pratim uopšte samo da vidim ko ulazi.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Farma
19.3.2013 20:54:29   
jovicaa
ja cu ponekad baciti pogled... ionako apsoultno nista ne gledam na tvu, tako da ce mi ovo dobro doci da imam zasto ponekad da pogledam u tv.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Farma
20.3.2013 7:28:58   
Anck Su Nmaun
Nisam ni jednu gledala... bas mi je seljana tamo...a oni kao neki tinejdzeri, polude ....
Vise volim VB.... a kos u ucesnici?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Farma
20.3.2013 7:30:19   
Cindarella
Jutros sam citala u novinama ko su ucesnici,ja za jace od polovinu nikad cula.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Farma
20.3.2013 9:50:32   
Janncica
user posted image Neka je i pocela...Imacu sta da gledam u nocima kad S hoce da se nosi... user posted image user posted image
Ucisnici su haos.Idu mi vise na zivce sto su svuda uglanom isti ljudi.Era i Zorica Markovic... Ekremuser posted image
Ta Sandra je bila u VB jednom...nesto kratko...
Ako nista drugo Lea Kis im se sigurno raduje...promenice postavu gostiju u svojoj emisiji.... user posted image

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Farma
20.3.2013 12:04:16   
vikiveki
Ja do sada nijednu Farmu nisam gledalauser posted image sinoć sam samo čula ko sve ulazi, a moja svekrva to gleda pa me o svemu izvestiuser posted image htela ja to ili ne upućena sam u sve šta se dešava na farmiuser posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here