|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farma
23.10.2015 19:24:06   
dijana1*
Vidim da sam poslednja pisalauser posted image
I dalje smatram da je ova Farma javasluk. Samo iz godine u godinu je sve gore i gore.
Sinoc dok sam listala tv videla sam da su dobili africku sljivu. Vise se ni ne zna ko koga tu kereb....user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Farma
23.10.2015 20:02:28   
branki*
ja ne gledam,pocela sam u pocetku,videla ko je usao,znam da mi ona tamara bila nevidjeno smorna i antipaticna.sad nemam pojma sta se desavauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Farma
23.10.2015 20:29:25   
isidora88
Mrzim ovakve emisijeuser posted image
Ja ne verujem da ovo pustaju na tv-u, i farma, parovi i slicno je sramota nase drzave. Ne mogu da shvatim koliko nisko mozes da padnes zbog rejtinga i para, gade mi se. I stvarno ne shvatam sta je tu ljudima.zanimljivo da gledaju

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Farma
23.10.2015 20:32:34   
Torbica
Bravo Isidora, od reci do reci... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Farma
23.10.2015 20:41:25   
veselicaa
Ja sam gledala onu prvu,valjda je prva pojma nemam,gde je pobedio Topalko i to mi je tada S bila mala pa sam stalno visila ispred tv-a.Ovo sada ne bih gledala nikako,kada citam vesti online procitam neke naslove i zgrozim se.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Farma
23.10.2015 20:43:38   
branki*
ja sam gledala kad je bila eva ras,tad sam bila trudna sa bozom i imala sam vremena na pretek.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Farma
23.10.2015 20:44:39   
nata11
Ja mislim da ovu temu hitno ugasiti. Upravo ovakvim temama po netu se dodatno reklamiraju takvi idiotski programi.
Lepo treba ignorisati, ne razgovarti o tome i ne pridavati znacaj

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Farma
23.10.2015 20:46:17   
veselicaa
E i nje se secam,moguce da sam gledala vise od jedne Farme user posted image Ali kada si trudna ili dojis i nonstop si kuci sa bebicom,sta drugo da gledas nego takve emisijeuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Farma
23.10.2015 20:47:34   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: nata11

Ja mislim da ovu temu hitno ugasiti. Upravo ovakvim temama po netu se dodatno reklamiraju takvi idiotski programi.
Lepo treba ignorisati, ne razgovarti o tome i ne pridavati znacaj

Ja se uvek zacudim koliko ljudi gleda ove emisije,covek bi pomislio da uglavnom gledaju neobrazovani ljudi i penzioneri ali uopste nije tako.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Farma
23.10.2015 21:14:44   
dijana1*
Veselice ja bas mislim da ljudi preko 50 g najvise ovo i prate. Nije mi jasno kako ucesnici olako ruse svoj privatni zivot, gube obraz i dostojanstvo. Razvode se i gube porodicu za ceo zivot zbog par hiljada eura. To je bas zalosno.
Ali sto neko rece dok citam novine vidim naslove pa mi sve bude jasno. Zalosno da se ljudi odusevljavaju klaberkama i kriminalcimauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Farma
23.10.2015 21:19:58   
veselicaa
Dijana gledaju,evo moji svekijevci prate sve i parove i farmu bas sve,stalno ih opominjem da promene kanal kada su mi deca kod njih.Ali gledaju i mladi ljudi,bukvalno zure iz skole da gledaju te gluposti.A koliko tek mojih rodjaka koji su bas obrazovani ljudi,to gleda e to me tek cudi.
I mene iznenadi kako se ljudi lako prodaju za malo para,pa cak i da su velike pare u pitanju je ruzno spustati se tako nisko.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Farma
23.10.2015 21:22:29   
Sanjica26 RR
Samo da cujete kako deca skolskog uzrasta razgovaraju o ovoj emisiji. Kod nas se taj sou ne gleda. Tacnije pink i kod nas ne pustamo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Farma
23.10.2015 22:53:29   
dijana1*
Sanjice zalosnouser posted image vidis to nisam znala. Ja znam da moji svekijevci to prate i ne poznajem vise nikoga ko to gleda. Mislim mozda znam ali mi niko ne prica o Farmi.
Sanjice a jel pricate sa decom da je to ruzno i da to ne treba da im bude uzor. Sa decom ne treba samo po knjizi da se radi treba da se prica i o realnom zivotu. Neko ce shvatiti, neko nece ali treba im probuditi svest.
Pre neko vece smo mm i ja gledali skoro sat vremena parove . Imali su neku zurku. Boze sta su zene radile tj. kako su plesale. Toliko nam je bilo smesno da me je stomak zaboleo i pobegla sam na spavanje. Jujujuju koji su ono bolesnici. Pa gde nadju one budale cccccc strasno!!!

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 23.10.2015 22:54:05 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Farma
23.10.2015 23:08:28   
Sanjica26 RR
Ja pricam o tome da takvi ljudi ne trebaju da im budu uzori. Ne zadrzavam se samo na svoje nastavne jedinice. Ima zaista divne dece koji te emisije osudjuju. Nazalost ima dece koja me pitaju da li ja to pratim. Ali iz svog dugogodisnjeg iskustva svaka sledeca generacija je losija. Devojcice se slikaju za fejs tako sto jedna drugu poljube u usta.I jos mnogo toga se desava, a da roditelji ne znaju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Farma
23.10.2015 23:22:20   
wivern
Taj koji je dopustio da se ovakvi promiskuiteti pojavljuju na tv-u je za zatvor. Da nam jedan okoreli kriminalac i gomila žena lakog morala budu konstantno na tv-u i da se o njima piše u svim novinama. Ja to ne gledam ali ne postoji šansa da se izopstim od tih informacija. Tako je i sa omladinom, čak i oni koji se zgrazavaju time moraju da se susretnu sa njihovim dogodovstinama. Meni licno je to porazavajuce, jer šta sutra možemo očekivati od te dece kad rastu uz takve emisije.
Poruka je jasna- budi kriminalac, lopov, starleta (ne prostitutka te žene ipak postujem za razliku od ovih spodoba) i ponasaj se sto nemoralnije i dospeces na tv kao vip.
Zlo.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Farma
24.10.2015 8:21:48   
NadaR
Juce sam obrisala jednog lika sa fejsa jer konstantno dijeli neke linkove sa sve komentarom - Kiki , kraljuuuuu, uz tebe smo do pobjede !!!user posted image
user posted image user posted image user posted image

Nije da bas nemam nikakav dodir sa realitijima. Povremeno pogledam VB. Koje su tu manipulacije i borba do smrti. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Farma
24.10.2015 8:36:04   
dunja RR
Ne gledam, ne znam šta ide i koliko ide tih rijalitija. Kada odem kod frizera na farbanje, naletim na gomilu časopisa sa nekim ljudima, i zapitam s ko su bre ovi. Ama baš niko mi nije poznat.


Što kaže moja najbolja drugarica, koja inače živi u Dubaiu, ali je trenutno ovde mesec dana - ovo nigde nema, ali nigde u svetu. Ona je inače bivša sjuardesa i proputovala je ceo svet, što sa poslom, što privatno. Kaže da svuda ima tih rijalitija, ali na jednoj, dve, TV stanice, uglavnom sporedne. A kod nas na SVIM "glavnim" medijima ide nekoliko vrsta rijalitija. I samo to ide, i samo se o tome priča. Sistematsko zaglupljivanje naroda. Sistematsko skretanje sa bitnih tema. A narod stado.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Farma
24.10.2015 13:42:17   
wivern

IZVORNA PORUKA: dunja RR
Sistematsko zaglupljivanje naroda. Sistematsko skretanje sa bitnih tema. A narod stado.


Tacno tako.
Prosto me sramota koliko nam dobro ide.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 318
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here