|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iznenaditi muza za rodjendan ili slicno
13.2.2012 13:56:50   
jance

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Ribizla , ne malti se , lepo kupi coeku gace , to mu sigurno treba , umotas ih u leeepi suskavi srcasti papir i wohoohooo user posted image


gace i carape, to je poklon.. pa nek se onda slobodno sledeci put zali kako mu nema carapa ili gaca...
imas! kupila sam ti!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Iznenaditi muza za rodjendan ili slicno
13.2.2012 13:56:51   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: ribizla

user posted image
Sinoc bas gledam neku emisiju na b92 gde su izmedjuostalog pricali o tome kako je nekad izuzetno vredam poklon bio bombonjera umotana u neki sareni papir koje su zene cuvale za neku specijalnu priliku user posted image e pa ja nisam od tih zena , nit mogu napolje , nit imam nove gace o papiru mogu samo da sanjam user posted image


pa da si sacuvala od nekog starijeg poklona imala bi sad papir...u tome je bila fora user posted image  gledala si SFRJ za početnike...vratiše me u detinjstvo user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Iznenaditi muza za rodjendan ili slicno
13.2.2012 13:57:57   
maslackic

IZVORNA PORUKA: ribizla

Nisam uspela da nadjem snalu koja mi se dopada , sve neke zlatne user posted image
I nemam poklon ovog puta , ici cemo u potkovicu najverovatnije


pa ma ovom sajtu sto si stavila ima snala za noac a nije zlatna KLIK

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Iznenaditi muza za rodjendan ili slicno
13.2.2012 13:58:02   
Anoniman
Super je user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 279
   RE: Iznenaditi muza za rodjendan ili slicno
13.2.2012 13:58:04   
minavb
IZVORNA PORUKA: ribizla


IZVORNA PORUKA: minavb

Moj će da dobije šampon protiv opadanja kose user posted image


user posted image
Odustala si od sljage user posted image

Odustala, bio je dobar. Ako me opet iznervira, sipaću mu taj šampon u oči. user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Iznenaditi muza za rodjendan ili slicno
13.2.2012 13:59:44   
Jeca*
znači mina nadji neki šampon sa alkoholom user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Iznenaditi muza za rodjendan ili slicno
13.2.2012 14:00:35   
Anoniman
Videla sam ali on voli metalne ova je neka bzvz . Uzela sam mu pre par godina u siti pasazu u jednoj super radnji alkohola , tompusa i sl jednu odlicnu ali ju je izgrebao i ne mogu sad da idem da lunjam i trazim ponovo tako neku savrsenu ..Nikako zlatnu !
Mina , od tog sampona ce mozda imati i trajnu opomenu user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 13.2.2012 14:04:11 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
31.5.2012 0:20:37   
Najmanji
gde ja mogu da dodjem do kontakta te agencije koja je uradila filmic o vama??? :D

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.11.2012 16:27:04   
indy_25
E ovako mm je rodjendan u cetvrtak. Vec sam mu za poklon kupila teleskop posto je zaljubljen u svemir i jednu noc u hotelu naravno sa mnom u jednom gradu u Holandiji. E sad dopala mi se jos jedna ideja posto ja volim njega onako da iznenadim i da to bude nesto orginalno, mislila sam da mu otpjevam jednu pjesmu rodjendansku i da mu postavim na youtube ili fb na njegov profil. Ali malo me strah da se ne obrukam, pa sam kontala da se snimim i da mi vi onako iskreno kazete jel valja ili ne valja da se bezveze ne brukam. Ne znam ja da pjevam ali eto pokusacu. I jos nesto posto ne znam koju bi pjesmu mora biti rodjendanska jel mi mozete vi nesto preporuciti moze biti na engleskom ili neka nasa zabavna samo ne dolaze u obzir narodnjaci. I da mora da ima karaoke na you tube jer nemam matricu. Hahahah mozda cete reci da sam luda ali meni je to bas slatko. Ja bi voljela da on meni tako nesto priredi iako ne zna pjevati ali znam da necu to nikad docekati pa reko da bar ja njemu neko iznenadjenje napravim.

(odgovor članu Najmanji)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.11.2012 16:34:54   
Anoniman
KLIK

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 285
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.11.2012 16:56:17   
indy_25
Ma joooj ne mogu nikako da nadjem neku rodjendansku lijepu pjesmu :( Ma bolje da izmislim nesto pa da recitujem jer svakako ne znam da pjevam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.11.2012 17:37:54   
Anoniman
Ona pesma od A. Kovač "da te volim"?

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 287
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.11.2012 23:10:43   
PoisonEve
Gae, to sam postavila na wall mm za ovaj rodjendam, a "Da te volim" za prvu godisnjicuuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.11.2012 1:43:38   
viking
Meni je super Ich leibe dich od Frajli, mislim da moze da je otpeva i onaj ko bas ne zna da peva, a pesma je sva vesela pa mozes lepo da se krveljis i da bude smesno:-)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.11.2012 10:16:22   
indy_25
Hvala vam cure. Viking hvala na prijedlogu bas mi se svidja pjesmica. Moram je nauciti napamet i malo uvjezbati do cetvrtka i moram ga negdje istjerati iz kuce pa kad s posla dodjem da se snimim. Ubice me kad vidi na zidu mene kako pjevam al zna on da je ozenio cvaku pa se mozda i ne iznenadi toliko :)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
12.11.2012 11:13:54   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: indy_25

Ma joooj ne mogu nikako da nadjem neku rodjendansku lijepu pjesmu :( Ma bolje da izmislim nesto pa da recitujem jer svakako ne znam da pjevam.

Pa vidis da nije ni MM znalauser posted image ,a u takvoj haljini ne bi te ni cuouser posted image
Moj dragi je poprilicno tezak za poklone...a ako ga pitas sta bi zeleo kaze-burekuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.3.2013 9:57:52   
adulence
ja sam mom muzicu za ng kupila kutiju sa 365 poruka zasto ga volim....moram vam priznati da se odusevio....

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.3.2013 9:59:11   
nata11
Stvarno lep poklon adulence user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.3.2013 9:59:27   
ceca111
treba mi pomoc oko originalnog poklona za rodjendan mom dragom imam jos par dana da mu kupim jer mu je rodjendan 26.3.ajmo devojke pomagajte

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.3.2013 10:00:50   
ceca111
adulence gde si kupila to jer to nisam nasla nige po Pancevu.

(odgovor članu ceca111)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.3.2013 10:02:35   
allly
tijana evo pomoc od muskarca: pun pogodak je muska kozmetika koju on vec koristi (nikako neka druga jer ne volimo da ekspeimentisemo ), bokserice (jer se iza njih krije ono - hajde da ih isprobamo zajeno :-)), novcanik i tabakera (ako pusi, jer na ovim kutijama sada stoje one ruzne slike), mozda torbica muska,ako nosi dokumenta i telefone u njoj
eto ,nadam se da sam ti malo pomogao

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.3.2013 10:12:46   
lady_b
Ja otkad smo mm i ja zajedno čuvam raznorazne ulaznice, račune, uglavnom sve ono gdje smo bili i od čega imamo neku uspomenu..pa ću to sve da zalijepim u album i neke naše zajedničke slike i to od prvog dana zabavljanja pa do danas..to mi je super stvar.. i isto mi je super to što je adulence napravila user posted image

(odgovor članu allly)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.3.2013 10:16:01   
Honey
Ja sam mm-u za rodjendan kupila celvin klain torbicu i kajs, i bio je odusevljen, mislim da je najbolje kupiti tako neki kajs, novcanik...

(odgovor članu allly)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
11.3.2013 10:50:23   
isidora88
ja cu mm kupiti kais i neke cupcakes

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Honey)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Iznenadati muza za rodjendan ili slicno
26.3.2014 12:30:36   
Наташица
мом мужићу у понедељак 31 рођендан. пошто воли Мешу и већ имамо његових дјела, мислила сам да му купим још нешто од њега. волила бих да пронађем Магла и Мјесечина. Надам се да ће у књижарама бити. већ сам узбуђена помало, мислим да ће бити одушевљен, још и тортицу направим.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here