|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 10:35:49   
Štetica

IZVORNA PORUKA: 7marii

Ma to znam i ja. Jedini je problem sto ja ceo zivot imam kratke cikluse pa nemam predstavu kad su bile ranije O i koliko mi traje ta druga faza ciklusa. Pa zato pitam. Sad sam gledala normalno je od 10-16 dana. Kako su meni kratki ciklusi predpostavljam da je i ta 2 faza kraca. Cekam pa cemo videti.

Opet da te ispravim,ili si imala rane ovulacije ili anovulatorne cikluse,tj ovulaciju ali sa praznim folikulima,druga faza ciklusa je uvek ista 12-14dana kod ovulatornih ciklusa,jedino se skracuje-produzava folikularna faza tj. prvi deo ciklusa.
Nisam u toku koliko dugo pokusavate i jesi li isla na folikumetriju.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 11:47:15   
7marii
Pa ne pokusavamo dugo od aprila-maja ,a i razmisljamo kad se desi,desice se. U martu sam imala biohemijsku i tada nam se slucajno desilo da smo zgresili :-D e od tada sam se uplasila da nemam nekih posledica na cikluspa zato sad pratim to.Pre god dana jedan dr mi radio folikum. hteo je da proveri dal su mi uredu ciklusi zato sto su kratki.Cini mi se da je tad 0 bila 10-11 ne znam tacno,a ciklus trajao standard 24 dana. Sad razumem i uklapam se O 13d.c. znaci u redu je da dobijem i 25d.c. Hvala ti sad si mi sve objasnila

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 14:33:29   
17 joka

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Ljudi ja danas dobilauser posted image user posted image user posted image

UM, bogu hvala ali opet idi dr. proveri sve

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 15:08:01   
vonavoj
user posted image user posted image Um! bitno da je proslo more!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 15:11:19   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Štetica


IZVORNA PORUKA: 7marii

Ma to znam i ja. Jedini je problem sto ja ceo zivot imam kratke cikluse pa nemam predstavu kad su bile ranije O i koliko mi traje ta druga faza ciklusa. Pa zato pitam. Sad sam gledala normalno je od 10-16 dana. Kako su meni kratki ciklusi predpostavljam da je i ta 2 faza kraca. Cekam pa cemo videti.

Opet da te ispravim,ili si imala rane ovulacije ili anovulatorne cikluse,tj ovulaciju ali sa praznim folikulima,druga faza ciklusa je uvek ista 12-14dana kod ovulatornih ciklusa,jedino se skracuje-produzava folikularna faza tj. prvi deo ciklusa.
Nisam u toku koliko dugo pokusavate i jesi li isla na folikumetriju.

Nazalost, Stetko, ovo nije tacno. Kod poremecaja funkcije zutog tela druga faza ciklusa moze biti jako skracena.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 17:59:56   
Ivanka 75
ja sam kooonacno imala jedan ciklus od 28 dana, prema FF anovulatorni jer nije bilo rasta temp. A toliko mi oskudno ide, vrlo malo, ulozak stavljam samo reda radi da ga ima. Da li je to znak da nije bilo O?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 18:03:15   
Verolina
To nikada ne mozes tacno da znas, ako nisi pratila folikule.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 18:07:28   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Verolina

To nikada ne mozes tacno da znas, ako nisi pratila folikule.


Ma povezujem to sa proslom godinom kad sam pila antibebi pilule, tada mi je ovakav ciklus bio.
Bitno je da ja idem na more mirna, nema ulozakaaaaa user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 30.6.2014 18:08:14 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 19:38:18   
Jole84
Dobar dan,ovde Mila,došla sam po Verku,Natu,Kumu i Ivanku.. Sad nisam više mršavica,imam puno snage da povučem. Moja mama nema vremena jer se muze kao kravica,pa rekoh da pomognem. Volimo vas user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 19:45:15   
Ivanka 75
Jole vucite iz sve snage, i ja i Iva smo nekad vukle user posted image
Za mene ima nade, virak i maka izgleda rade svoje, bice sl godine pa da proslavim 40-tu iz jos jednu bebu user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 19:48:06   
Jole84
Ljubi mi Ivu,mora da bude user posted image
ako se prolepša vreme mogle bi ovih dana do čaira da se okupimo sve user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 20:03:37   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ljubi mi Ivu,mora da bude user posted image
ako se prolepša vreme mogle bi ovih dana do čaira da se okupimo sve user posted image


Možeee, ja sam zvanicno od danas na odmoru tako da sam freee po ceeeo daaan user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 20:05:54   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Jole84

Dobar dan,ovde Mila,došla sam po Verku,Natu,Kumu i Ivanku.. Sad nisam više mršavica,imam puno snage da povučem. Moja mama nema vremena jer se muze kao kravica,pa rekoh da pomognem. Volimo vas user posted image

Joj, sad sam se istopilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 20:08:04   
Ivanka 75
Vericeee, Joleee RR dameee user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 20:54:20   
nata11

IZVORNA PORUKA: Jole84

Dobar dan,ovde Mila,došla sam po Verku,Natu,Kumu i Ivanku.. Sad nisam više mršavica,imam puno snage da povučem. Moja mama nema vremena jer se muze kao kravica,pa rekoh da pomognem. Volimo vas user posted image

user posted image Ljubim dusicu malu user posted image

_____________________________





(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 22:16:34   
amelia

IZVORNA PORUKA: Jole84

Dobar dan,ovde Mila,došla sam po Verku,Natu,Kumu i Ivanku.. Sad nisam više mršavica,imam puno snage da povučem. Moja mama nema vremena jer se muze kao kravica,pa rekoh da pomognem. Volimo vas user posted image

Mila draga moja user posted image a zar mene neces povoci zaboravila si meuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
30.6.2014 23:52:51   
SunFlower
Pozdrav svim cekalicama!
Treba mi mala pomoc :) Zadnja M je bila 29.maja, prosecan ciklus mi je na 29 dana, nikad duze od 31 dan. Da li je rano za test, npr sutra ujutru? Nismo se trudili ali nismo ni pazili, a s obzirom da je sutra vec 33. dan kako ne dobijam, a sve simptome imam kao da ce da krene, ipak bih proverila. Da trcim ujutru po test ili da cekam jos malkice? :)

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
1.7.2014 0:43:45   
madre
sunflower, trci po testuser posted image
drugari, grlim vas sve jako! ja sam konacno za vikend stigla kuci... imala sam dosta obaveza, pa se ne javljam ali cituckam vas! sada imam i net.
ivanka, kul za taj duuugi ciklususer posted image
sada citam sta pisete, pa kazite vi meni sta znaci to sto moja lutealna faza traje uvek 15 dana?
marii, navijamuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Čekamo dve crtice 06/14 [chat]
1.7.2014 7:48:22   
Trcosava
Ajmo ženice, da se što pre očisti tema i sve u trudničke da pređete

U međuvremenu, imamo novu temu za jul KLIK

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 969
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here