|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
18.6.2014 22:52:33   
Štetica
Dunja pa on je pravi delija,za ovo je vredelo boriti se sve ove godine.


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
18.6.2014 23:02:46   
dijana1*
Vredelo je boriti se sve ove godine, Dunja mogu samo zamisliti koliko si srecna. A verujem da ces biti najbolja i najposnonija mamauser posted image
Nek vam je sa srecomuser posted image
Jedva cekam da se dopisujemo u temi razgovori mama user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 0:42:26   
adulence
Kakva lepota...predivan je...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 8:05:32   
moja ciklama
Bravo Dunja. Nek je zdrav i pametan.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 9:36:30   
Didy
Dunja, diiivan je!user posted image I meni liči na tebe. A obrazi su mu samo za štipkanje. user posted image
Pokušavam da zamislim koliko ste srećni i vi i bake i deke i svi ostali. Uživajte, zaslužili ste! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 10:12:40   
nata11
Dunja prelep je user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 13:10:23   
dunja RR
Devojke drage, puno mi je srce kada čitam vaše komentare user posted image

Izašli smo juče, sada se mazimo, i pokušavamo da lepo krene mlekce. Jeste krenulo ali ipak za njega ovolikog nije dovoljno to što ja imam da ponudim. Masiram se od starta a sada ću da iščitam kako da da podstaknem mlekce. Jak je i veliki pa mi je preksinoć napravio žestoke ragade desnima, a ja blesava nisam im dala da daju dohranu. Ipak, moramo da kombinujemo - dojenje i dohrana, bar za sada, u nadi da će mlekce bolje krenuti.

Što se njega tiče malo je reći da sam potpuno zaljubljena, ma sluđena od ljubavi. U bolnici sam tražila da bude samnom tako da spavala nisam danima. Kada spava samo sam ga gledala i zahvaljivala Bogu na svakoj sekundi, a kada nije spavao - dojenje i mazuckanje.

Prva dva dana su bila baš tužna, jer je bio na kiseoniku, rođen kao zamorena beba zbog pritiska koji mi se podigao par dana pred porođaj .. pričali su mi da je previše uspavan .. tada nisam bila svoja, plakala sam dan i noć. Posle sam plakala jer su mi rekli da ima fiziološki šum na srcu, pa slabe kukove, pa onda žut je, pa neće nas pustiti još iz bolnice ... došlo mi je da ujedam što sve na njega ide i osećala sam se krivom, mrzela sebe .. posle su mi objasnili da su to sve fiziološle prolazne pojave i da ne brinem. Pisaću detaljnije u svojoj porođajnoj priči kada nađem vremena. Jedva sam čekala da sa mojim anđelom stignem kući.


Teta Lesica me sinoć izvukla iz bedaka, okupala mog bebana prvi put i hvala joj do neba na pomoći koja mi je trebala i psihički i fizički.

Hvala vam svima što ste mislile na mene i mog dečka, srce mi je puno user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.6.2014 13:17:59 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 13:15:20   
wivern
user posted image uzivajte sada kad je sve proslo
Ljubac za vas user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 13:16:47   
Klarita
Dunja user posted image user posted image user posted image ljubi drugara od nas! A, tu smo za sve sto mozemo da pomognemo!
Uzivaj! Neverovatno, koliko god ti se cini da je nemoguce, iz dana u dan ljubav je sve veca, u nekim trenucima ti se cini da ce ti prepuci srce!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 13:19:30   
Ana RR
Dunjči moja user posted image suze mi idu dok čitam, mogu samo da zamislim kako se osećaš.. Uživaj u svom anđelčiću, mazite se svi zajedno, ovi trenuci su neprocenjivi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 13:22:50   
dunja RR
Hvala duše drage user posted image


I još nešto, zovem se Sava user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 13:25:31   
Ana RR
Ma mi smo već znali da je Sava user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 13:40:26   
vonavoj
Dunja,uzivajte! Suze mi krenule!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 15:39:15   
branki*
i meni su posle suze..jao,dunjac,uzivajte sad,mazite se svaki dan,vreme tako brzo ide...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 16:12:45   
PalcicaBg
Dunja predivan je,cestitke jos jednom!Uzivajte kod svoje kucice.
I mnogo lepo ime ste izabrali. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 16:26:10   
daca77
Dunjice, vazno je da ste kod kuce i sada ce se sve srediti...ljubi malenog user posted image

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 16:43:03   
Maraj
Presladak je Sava

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 16:52:37   
nina26
Najhrabrijoj, najdivnijoj, zeni sa velikim srcem se konacno ispunila najveca zelja user posted image Dunjci, uzivajte sa vasim blagomuser posted image user posted image

p.s. hocu da se upucam, sto sam tek sad videla temu user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 17:09:29   
mika79
Dunja user posted image tnovit put si morala da prođeš, ali sada si sa Savom i želim vam da vas samo sreća i radost prateuser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 18:03:38   
jole82
Dunjči draga user posted image
Sava ti je med medeni...sad ste svojoj kućici, biće sve drugačije...uživajte, mazite se, volite i sve će doći na svoje user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 19:43:40   
mihi
Dunja draga, sad kada ste kod kuce sve ce biti lakse. Divno ste mu ime dali, sto se strahova tice njih ce stalno bit,i dolaskom dece u nase živote stalno se prepliću briga ali i ogromna ljubav. Uzivaj u svakom trenutku njegovog odrastanja.user posted image user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 21:41:17   
Jole84
Dunjči Sava je presladak,kakvi obraščićiii user posted image baš mi liči na tebe user posted image
Žao mi je što si se namučila ali proći će sve,uživaj u prvim danima,ljubimo vas puno Mila i ja user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 22:19:54   
Milagros
čestitammmmm user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
19.6.2014 22:31:44   
Rivana
Cestitamo bebac je mnogo sladak! user posted image

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Porodila se naša draga Dunja RR
20.6.2014 11:07:26   
boba24
Dunjice,sve slicno kao kod mene. Kad god dodju u posetu koment ova beba je uspavana,rashladjena....ma jedva sam cekala da dodjemo kuci i kad smo dosli sve je po taman. Mleka imam isto malo pa mu i ja dajem dohranu,i to me je ubijalo,i pogotovo komentari nudi mu sisu,teraj ga,a on jadnicak slabasan,i jednostavno NECE siku. E onda sam prestala da slusam komentare,i sad uzivam sa bebanom. Sve ce doci na svoje,nista se ne brini. Grlimo vas nas dvoje user posted image
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Devojke drage, puno mi je srce kada čitam vaše komentare user posted image

Izašli smo juče, sada se mazimo, i pokušavamo da lepo krene mlekce. Jeste krenulo ali ipak za njega ovolikog nije dovoljno to što ja imam da ponudim. Masiram se od starta a sada ću da iščitam kako da da podstaknem mlekce. Jak je i veliki pa mi je preksinoć napravio žestoke ragade desnima, a ja blesava nisam im dala da daju dohranu. Ipak, moramo da kombinujemo - dojenje i dohrana, bar za sada, u nadi da će mlekce bolje krenuti.

Što se njega tiče malo je reći da sam potpuno zaljubljena, ma sluđena od ljubavi. U bolnici sam tražila da bude samnom tako da spavala nisam danima. Kada spava samo sam ga gledala i zahvaljivala Bogu na svakoj sekundi, a kada nije spavao - dojenje i mazuckanje.

Prva dva dana su bila baš tužna, jer je bio na kiseoniku, rođen kao zamorena beba zbog pritiska koji mi se podigao par dana pred porođaj .. pričali su mi da je previše uspavan .. tada nisam bila svoja, plakala sam dan i noć. Posle sam plakala jer su mi rekli da ima fiziološki šum na srcu, pa slabe kukove, pa onda žut je, pa neće nas pustiti još iz bolnice ... došlo mi je da ujedam što sve na njega ide i osećala sam se krivom, mrzela sebe .. posle su mi objasnili da su to sve fiziološle prolazne pojave i da ne brinem. Pisaću detaljnije u svojoj porođajnoj priči kada nađem vremena. Jedva sam čekala da sa mojim anđelom stignem kući.


Teta Lesica me sinoć izvukla iz bedaka, okupala mog bebana prvi put i hvala joj do neba na pomoći koja mi je trebala i psihički i fizički.

Hvala vam svima što ste mislile na mene i mog dečka, srce mi je puno user posted image



_____________________________

Deca su sidro koje majka drži vezane za život.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here