|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 8:54:41   
Modessty
Ljišo moram samo tebi da kažem: user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 9:20:03   
little_one

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ljišo moram samo tebi da kažem: user posted image



I ja isto user posted image Bravo MiLJ

Eto i ja imam neki staz na ovom forumu, pocelo je sa spontanim pobacajem i jos uvijek sam tu sa dvije prelijepe curice...obozavam ovaj forum jer su mi mnoge zene ovdje bile itekako od pomoci i podrske kada mi je bilo najteze, pocev od zatrudnjivanja, trudnoca, razboljevanja, odrastanja...ali opet, pocela sam da izbjegavam mnoge teme jer se ponekad osjecam kao da sam pala s Marsa, tako da najcesce pisem u ciljanim temama...nekad sam bila direktno prozvana bez ikakvog razloga ali se nisam kavgala jer ljudi koji su mislili da mi nesto spustaju nisu dozivjeli satisfakciju niti da se pravdam niti da se svadjam...ko mi "smeta" ne citam ga, kome smetam ne tjeram ga da komunicira samnom i to je to...tu sam, ali sto rece neko nagradne igre mi ogadise forum, prosto je nevjerovatno da se zene "pobiju" zbog para nausnica. I dalje mislim da ovdje ima toooliko divnih zena, naravno da mi je zao sto neke zene vise ne pisu ovdje ali ima nacina da se kontakti odrze. Dakle, zivi i pusti druge da zive, ako mozes pomozi, ako ne - nemoj drugima stajati na muku.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 9:29:58   
dijana1*
Ljiso, LOuser posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 10:02:39   
Rosita

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Stvarno ne znam sta da kazem . Od sada cu samo da opominjem da moji postovi ne izazovu utisak da sam pijana , zapodevam kavgu i prenemazem se .
Merimic ,a dministrator ce sigurno razmotriti Vasu zalbu na moje pijane , kavgadzijske i prenemazuce postove
pozdrav Olga RR



Tvoji postovi su puni humora, autenticni, da se nisi usudila da ih menjas!

Sa Ljisom sam u kontaktu i mimo rr, kao i sa jos par mama, najkrace receno, njena kci je srecna sto je ima za mamu.

Ostalo, ko sta pise, kome se svidjaju koje teme i td. iskreno me puno ne dotice, sa svakim mogu da pricam dok se ponasa kulturno i civilizovano, makar mu stavovi padali sa Marsa, sve mi je to ok. Bogatstvo razlicitosti. U suprotnom- pa pa user posted image

user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 10:30:29   
mirkam
Dakle,meni kao relativno novoj ništa nije jasno i želim da tako i ostaneuser posted image
Hoću da pitam nešto,al evo sad više ne znam da li je prava tema,al ipak ću pitati.
Može li neko da mi kaže kako da trajno sklonim ovaj strik,koji sam vjerovatno slucjno stavila,na "putem e pošte me obavijestio o odgovori"? Kad otkucam post zaboravim vrlo često da sklonim strik pa me ubiše mailovi.

Oprostite ako sam poremetila koncept priče koja je u tokuuser posted image



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 10:33:56   
dunja RR
mirkam, evo darling

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ušla sam u Moja Ringeraja, Podešavanja - Forumi, štiklirala opciju "Ne želim da primam obaveštenja o novim objavama na forumu", zatim kliknula dole Sačuvaj promene, i više mi ne stižu mailovi. Probajte molim ovako kako sam napisala.




IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

user posted image


I nakon toga klik dole na sačuvaj promene




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 10:59:46   
Peace*
Ali Leptiric zasto si jos uvek ovde ako je nekada biolep forum? Meni to nije jasno. Ako mi se nesto ne svidja odoh ja sve petama u du*e, a ne da gubim vreme ne znam ni ja zbog cega. To sto ti pricas je meni potpuno nejasno, ili sam ja glupa pa ne shvatam ili je moja sujeta ogromna pa ja to sto ti spominjes sebi nikada nebih dopustila.


Ja koristim već treći nick. Ni jedan nije bio lažni. Svi su pravi. Ne krijem se.

Zašto se vraćam?
Vraćam se jer ovde imam svoj dnevnik, da kažem tako, u kom piše sve što mi može biti od značaja. Npr, ovde, ako imam strpljenja, iskopaću tačno koji dan sam svom sinu dala koliko zalogaja neke namirnice i kako je na nju reagovao (a bitno mi je zbog alergije).
Ovde nađem kad sam bila kod dr na pregledu grudi, i šta je dr rekao, pošto mi nije napisao izveštaj.
Ovde nađem svašta što sam pisala kad mi je bilo teško, kad mi je bilo lepo... Ovde je moj život unazad 6 godina.
Ovde sam upoznala žene koje su mi sada bliže nego mnogi moji prijatelji koje sam upoznala u real life.

Žene se menjaju. To je ono što sam pre neki dan napisala "Ozari me sunce kad Mod vidim ujutru u temi za kafenisanje", ne zato što ostale ne cenim, već mi to daje neke flash-ove u prošlost, prosto, prijatan osećaj.
Jako mi je žao što su neki otišli. I, nije baš potpuno tačno da u vreme kad sam ja bila moderator nije bilo kavgi. Bilo je. Uglavnom protiv mene user posted image jer sam preterivala. Sada vidim da sam preterivala, da sam nekad izazivala kavgu. To je čak izazvalo i odliv članica u jednom momentu, i žao mi je, jer u principu ne mislim ni da su Oti, ni Kaliopi bile loše, nego sam ja tad terala mak na konac.

I dodaću, meni lično ne prija način obraćanja u Olginim postovima, ali pošto se retko obraćamo jedna drugoj, nije mi toliko bitno.

< Poruku je uredio Peace* -- 15.10.2014 11:01:25 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 11:23:18   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ali Leptiric zasto si jos uvek ovde ako je nekada biolep forum? Meni to nije jasno. Ako mi se nesto ne svidja odoh ja sve petama u du*e, a ne da gubim vreme ne znam ni ja zbog cega. To sto ti pricas je meni potpuno nejasno, ili sam ja glupa pa ne shvatam ili je moja sujeta ogromna pa ja to sto ti spominjes sebi nikada nebih dopustila.


Ja koristim već treći nick. Ni jedan nije bio lažni. Svi su pravi. Ne krijem se.

Zašto se vraćam?
Vraćam se jer ovde imam svoj dnevnik, da kažem tako, u kom piše sve što mi može biti od značaja. Npr, ovde, ako imam strpljenja, iskopaću tačno koji dan sam svom sinu dala koliko zalogaja neke namirnice i kako je na nju reagovao (a bitno mi je zbog alergije).
Ovde nađem kad sam bila kod dr na pregledu grudi, i šta je dr rekao, pošto mi nije napisao izveštaj.
Ovde nađem svašta što sam pisala kad mi je bilo teško, kad mi je bilo lepo... Ovde je moj život unazad 6 godina.
Ovde sam upoznala žene koje su mi sada bliže nego mnogi moji prijatelji koje sam upoznala u real life.

Žene se menjaju. To je ono što sam pre neki dan napisala "Ozari me sunce kad Mod vidim ujutru u temi za kafenisanje", ne zato što ostale ne cenim, već mi to daje neke flash-ove u prošlost, prosto, prijatan osećaj.
Jako mi je žao što su neki otišli. I, nije baš potpuno tačno da u vreme kad sam ja bila moderator nije bilo kavgi. Bilo je. Uglavnom protiv mene user posted image jer sam preterivala. Sada vidim da sam preterivala, da sam nekad izazivala kavgu. To je čak izazvalo i odliv članica u jednom momentu, i žao mi je, jer u principu ne mislim ni da su Oti, ni Kaliopi bile loše, nego sam ja tad terala mak na konac.

I dodaću, meni lično ne prija način obraćanja u Olginim postovima, ali pošto se retko obraćamo jedna drugoj, nije mi toliko bitno.


sad sam se postidela user posted image


A ovo ostalo jeste tako - ovde je i moj život u proteklih koliko to već?.. 5 godina i nešto više, čini mi se.
I ne vidim čemu teatralnost bilo u odlasku bilo u dolasku? I zašto da žalim za nečim što nije prošlo, već raste i menja se kao i sve drugo u životu.

e da! Meni nisi smetala kao moderator user posted image I nije mi smetalo da ti kažem šta imam. Ni tebi ni Olgi ni bilo kome. kao moderator radiš svoj posao. Posao ti je da opomeneš onog ko ne poštuje pravila portala. kao član portala isto radiš svoj posao - pišeš gde ti je volja i šta ti je volja. Ako preteraš opomene te moderator. AKo si moderator koji krši pravila opopmene te administrator ili ti velika sestra user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 11:26:41   
Buba Mira
Ja sam se vratila jer imam problem. Ili mislim da imam problem, pa sam došla da pitam imam li problem. Jel to problem? user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 11:38:50   
mirkam
Hvala Dunjci user posted image
Ja to uradila ali mi ovaj strik i dalje stoji.Evo kad posaljem ovaj post vidjecu da li ce mi stici mail..

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 11:39:49   
nata11
Jel mozda juce bio pun mesec? user posted image

_____________________________





(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 12:18:35   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Ja sam se vratila jer imam problem. Ili mislim da imam problem, pa sam došla da pitam imam li problem. Jel to problem? user posted image



I moram da dodam još nešto, nemojte mi zameriti: vratila sam se jer mi je bilo krivo.
Bilo mi je krivo što sam propustila mnogo toga. Sve te silne žene koje su bile uz mene kad sam ja bila trudna, porađala se, uživala u bebi, imale su nešto novo u životu, imale su nešto što sam ja htela i trebala da propratim, a ja sam to propustila.
Dunja je posle duge borbe dobila Savu - ja to nisam ispratila, ni znala.
New Mom je dobila troje, TROJE dece, a ja nisam imala pojma.
Da ne nabrajam dalje, mnoge, mnoge mame sa RR sa kojima sam svakodnevno komunicirala su promenile nešto u svom životu. Nisam znala.
I osećala sam se kao kreten.
I znam ja da su te žene savršeno dobro prošle i bez mene u celoj priči user posted image , ali ipak - krivo mi je što sam propustila ono najlepše.
Eto, toliko.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 12:24:38   
Modessty

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel mozda juce bio pun mesec? user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 13:28:17   
lidoje
Posto vidim da se otrkrivajuuser posted image povratnici, i ja da se otkrijem, mada sam vec jerovatno, i otkrivenauser posted image , a nikad nisam ni voljela da budem pokrivenauser posted image ... ja sam stara Lidija011, neki me se mozda sjecaju, vecina i ne, ali me i bas brigauser posted image ... elem, na forumu sam aktiva-neaktivna od 2009-e godine, i mogu reci da uopste nije ono sto je bio ranije!!! Ali, ok, kazete to je normalnouser posted image ... ono sto mi trenutno najvise bode oci je izjava, tj. prozivka, tj. pljuvanje Mise i Ljise na racun Leptirica... I podsjetilo me na to da, kad je Verolino rekla Jovici isto tako, sta misli o njoj bila je banovana! Ne pisem ja ovo da bi se Verolino vratila, i ako mislite da je tako, opet me bas briga, nego zbog toga sto je u poslednje vrijeme izrazeno to da samo pojedinci( koji btw imaju svoj stav) naj......ju, jer Boze moj nisu kao vecina na forumu... I slazem se sa Peace( koju sam od pocetka gotivilauser posted image ) da mi ne prija Olgin nacin obracanja, ali kao i ona zaobilazim ih... Eto, toliko od mene, i sad mozete i da me banujete, ali mi prethodno otkljucajte stari nalog, koji je trebao da bude otkljucan jos prije dva mjeseca user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 13:44:03   
nata11
Sta je ovo povratak otpisanih user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu lidoje)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 13:55:24   
Modessty

IZVORNA PORUKA: nata11

Sta je ovo povratak otpisanih user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 13:56:19   
Peace*
Meni nije smešno. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 14:04:30   
lidoje
lesi se vraca kuciuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 14:26:15   
dunja RR
Ne brini, i meni stoji ali mi ništa ne stiže na mail, jer onaj štrik tamo u Moja Ringeraja ima prioritet nad ovim štrikom u postu, ako sam uspela da objasnim user posted image Javi a li i dalje stiže na mail.

IZVORNA PORUKA: mirkam

Hvala Dunjci user posted image
Ja to uradila ali mi ovaj strik i dalje stoji.Evo kad posaljem ovaj post vidjecu da li ce mi stici mail..



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 14:27:22   
Modessty
dunja i meni više ne stiže. ali žalile se žene kad su pokušavale to da urade sa telefona.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 14:31:25   
wivern
Mozda je jednostavnije da podese u mail-u da im sve od rr-a stize u folder delete ili neki novi folder . Tako sam ja uradila od kad sam se nakacila na rr i nemam problem tj ne vidim te mailove

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 14:42:57   
mirkam
Dunja,ne stižu vise mailovi.
Hvalauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 19:45:59   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Sta je ovo povratak otpisanih user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Jao, i meni je smesno...sorry Tasho.

A, Buba Miro, zasto nisi turila ticker? Nina je porasla, hocemo i slikuuser posted image

A, svako javno iznosenje misljenja bez zavijenih formi pozdravljam kakvo god ono bilo, za ban ili ne (M i Lj, nista ruzno nisi pisala, ovo se odnosi na pomenutu drugu svadjuuser posted image ) i tako...

Skoro sam se osetila jako lose jer je splet okolnosti doveo do toga da Ksena ode bas u momentu kad sam ja "ruzno" istupila u jednoj temi...nebitno sad. Ali ruzno sam istupila jer sam i ja bila vredjana zbog juznjackog govora i tako toga,ne zelim da podgrevam opet, zaboravimo to, samo sam htela da kazem, da cim napisemo nesto iskreno i od srca, odmah nastane problem. Sve mora da se napise uvijeno ili se ne napise...cemu to ondauser posted image cemu onda forum...

Lepo Nata rece "pun mesec" ili MM PMS, hormoni, sta liuser posted image

Drago mi je sto se vracaju stari clanovi i drago mi je kad ima novih, meni eto generalno smetaju novi koji doju zbog nagrada i odu s njima. Svaka cast onima koji dodju zbog nagrade pa ostanu, onima koji dodju po savet user posted image i tako...

I ovo "i takooo..." pokupih od drage mi Oldzi i bice mi zao ako zbog prozivke prestane da pise u svom stiluuser posted image ima clanica ciji me postovi nerviraju, ne blokiram, volim dozu nervozeuser posted image a, nekad ih jednostavno preskocimuser posted image

A, ja volim smajlice...i kad cete to pravilo 3 smajlica da promenite?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 20:04:21   
lesica
Svaki portal kako vreme odmiče raste i menja se, proširuje se. Što je potpuno normalno i očekivano.
Samim tim nema mesta nekom žalu kako je to nekada bilo, jer nakon više godina postojanja je potpuno normalno da postoji razlika u odnosu na to kada je bilo prisutno 100, 1000 i sada kada je bezmalo 50 000 članova. Iz toga proističe da se prate želje i raspoloženje svih članova i u skladu sa tim da se menja neki pristup. Nekad će više preovladavati teme koje služe za razbibrigu, nekada konkretne teme, nekada će biti pošalice i po malo koškanja. U suštini, ono što se da primetiti je da većina članova je svesna pravila i poštuje ih a sada što se samih tema tiče ne mogu uvek isključivo biti aktivne teme vezane samo za bebe, decu, trudnoću, zatrudnjivanje. Zapravo sve te teme i jesu svakodnevno aktivne, ali trenutni sklop najaktivnijih članova ima malo veću/stariju decu primera radi pa ih neke druge stvari interesuju više ( mislim da je ovo svima jasno)

Na RR ima gomila dobrih žena koje su uvek spremne da pomognu i daju svoj savet, međutim desi se da je pojedinima dosadilo stalno prepucavanje pa ponekad dođu do tačke ključanja i odreaguju. Meni kao administratoru je u interesu da se zaštite kvalitetni korisnici portala, u suštini svi korisnici, samim tim u svim svojim dosadašnjim odlukama a verujte mi i u svakoj svojoj budućuj, dobro sagledavam sve strane, prateći i ranije ponašanje i trenutno ponašanje svakoga, sa poprilično volje da svakog opravdam.

Što se moderatora ovog portala tiče, i po pitanju njih sam prilično objektivna i direktna ( to one same najbolje znaju) ali isto tako i vrlo zadovoljna, i zaista smatram da je ekipa koja to obavlja fantastična. Ukoliko postoji ikakva zamerka na rad bilo koga od njih, u svakom trenutku mi se može poslati privatna poruka.


A sada da se osvrnem na neke detalje prethodnih pojedinih prethodnih postova.

Prvo- kao i u realnom životu nije nužno da nam se svi dopadaju, i da se volimo. Neko nam prija a neko ne. Svesni toga bar u virtuelnom svetu možemo da preskačemo sve ono što nam ne prija, i da ne ulazimo u konflikt, i ujedno da se međusobno ispoštujemo.

Drugo- ne vidim razlog da se moderatori stalno pravdaju zbog nekih postupaka, isto tako da im se reči izvlače iz konteksta jer kao što rekoh mnoge odluke ipak donosim konačno ja, i to teška srca.

Treće, ali možda i najbitnije- ni u kom slučaju neću dozvoliti da se vređaju moderatori ovog portala, u ovom slučaju Olga RR, jer više nego odlično rade posao onako od srca, jer je isti samo stvar njihove dobre volje i ljubavi prema ovom portalu, pa samim tim članica Merimic je kažnjena trajnim banom zbog vrlo ružne uvrede upućene Olgi.

Četvrto, ali takođe vrlo bitno- više puta pomenuto otvaranje duplih naloga! Nedopustivo!!! Samim tim svaki dupli nalog će biti sankcionisan - još jednom da ponovim



Na kraju, želim samo da se zahvalim svim članovima na jednoj ipak iznad svega divnoj atmosferi, na jednom divnom društvu bez obzira i na po koju trzavicu, živi smo ljudi na kraju kraja.
A Ringeraja je bila, jeste i biće jedno posebno mesto gde će ipak većina da ne kažem svako , samo ukoliko to zaista želi, naći podršku, savet, utehu, smeh i po kojeg prijatelja.

Ljubi vas lesica RR


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo
15.10.2014 20:06:21   
Anoniman
Lesiceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here